Dodaj do ulubionych

Lista HAŃBY wielcy nieobecni

21.12.19, 15:59
Na tym wątku zapraszam do wytropienia poszczególnych idiotycznych tłumaczeń z nieobecności na głosowaniu dotyczącym ograniczenia wolności sądów tzw. Ustawy kagańcowej
Mój "faworyt" na razie to Jerzy Hardie Douglas z KO - przynależność partyjna PO. Były burmistrz Szczecinka, nie mylić ze Szczecinem :)

Tłumaczenie. UWAGA, pampers, vomit alert.

BYŁEM ALE ŹLE WŁOŻYŁEM

Druga Artystka. Anna Maria Żuk. Aktywistka ruchów babskich, Posłanka Lewicy

Bo mam dziecko w szkole. (... łzawa beka na boku, że pewnie wezwał na dywanik... Ksiądz Katecheta bo się bachor nie uczy religii)

Obserwuj wątek
    • maria421 Re: Lista HAŃBY wielcy nieobecni 21.12.19, 16:15
      Przy wysokiej nieobecnosci poslow PiSu opozycja miala szanse wygrac glosowanie i odroczyc to haniebne procedowanie ustawy kagancowej.
      Obecnosc posla w Sejmie to jest obecnosc posla w pracy za ktora mu podatnik placi.
      Poslowie opozycji, choc zawsze zostana przeglosowani przez bezmyslne maszynki do glosowania jakimi sa poslowie PiS, maja obowiazek byc w Sejmie i bronic domokracji, chocby dla wlasnego i ich wyborcow poczucia honoru.
      • ania_2000 Re: Lista HAŃBY wielcy nieobecni 21.12.19, 19:56
        Mam nadzieje, ze Polacy to zapamietaja.
        A wnioski z takich zachowan zostana wyciagniete - niedopuszczalne jest takie zachowanie opozycji. Slyszlam ze to bylo jedno z najwazniejszych glosowan w ostatnim czasie - nie ma zadnych usprawidliwien na nieobecnosc.

dla przykladu podam, tutaj w Oregonie (sytacja troche inna) - gdy poslowie nie stawili sie na glosowanie, wyslano po nich policje.
            • maria421 Re: Lista HAŃBY wielcy nieobecni 22.12.19, 08:57
              ertes napisał:

> a o co chodzi?

Chodzi o to, ze PiS chce wydac ustawe podporzadkowujaca sobie dyscyplinarnie sedziow, co jest wolajacym o pomste do nieba pogwalceniem demokratycznego trojpodzialu wladzy. PiS, swoim sposobem, przeprowadza takie ustawy ekspresowo, teraz postanowil przepchnac te ustawe w nocy, w ostatnich dniach przed Swietami, liczac pewnie na to, ze ludzie zajeci Swietami nie beda protestowac.
              Na glosowaniu dotyczacym porzadku obrad nie bylo 34 poslow PiS, wiec gdyby byli obecni wszyscy poslowie opozycji, to PiS nie mialby wiekszosci, procedowanie musialoby byc przesuniete na po Swietach, a ze w Polsce sie swietuje Trzech Kroli, to znaczy musialoby byc przesuniete o jakies dwa tygodnie. Wtedy PiS i tak by przeglosowal bo ma wiekszosc.
                • maria421 Re: Lista HAŃBY wielcy nieobecni 22.12.19, 15:53
                  ertes napisał:

> Czyli i tak by nic nie zmienilo wiec nie rozumiem darcia szat.

Darcie szat jest o blamaz wizerunkowy opozycji. O to, ze normalni ludzie masowo protestuja w obronie wolnych sadow, a ci, na ktorych ci ludzie glosowali wagaruja i do pracy nie przychodza.
                • stokrotna Re: Lista HAŃBY wielcy nieobecni 22.12.19, 16:04
                  Łacha drzemy, a nie szaty. No wybacz, ale dorosły facet to twierdzi, że nie źle włożył ??? Baba - w szkole musiała być? Inny - nagle się znalazl na innym kontytencie z ... rodziną.

Tak czy owak, ulubiona wymówka na prawie każde dupydanie to "rodzina" i "bycie w szpitalu" lub "badania".

W google trends, najwięcej kwerend z Polski dotyczy sportu oraz ... celebrytów w szpitalu. Lub zgonów celebrytów. Lub afer celebrytów.
    • ertes Re: Lista HAŃBY wielcy nieobecni 22.12.19, 17:53
      Ja nie rozumoiem po co wogole sobie zawracac glowe polityka w Polsce.
      Polacy maka dokladnie w dupie wlasny kraj.
      O prosze:

Do wyborów prezydenckich pozostało około pół roku. Obecnie największe poparcie w sondażach ma urzędujący prezydent Andrzej Duda. W nowym sondażu pracowni Estymator dla portalu DoRzeczy.pl chęć zagłosowania na niego zadeklarowało 46,6 proc. respondentów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka