Dodaj do ulubionych

Najlepszy moment TV

07.02.20, 04:14
W historii Australii, wybrany głosowaniem. Zaszczyt przypadł Julii Gillard.

Muszę przyznać, że wysłuchałam znowu z ogromną przyjemnością. Niestety tylko w wersji anglo dostępne.
Brakuje mi obecnie dobrych przemównień, które nie opierałby się głównie na obelgach i poniżaniu opozycji w sposób, który uważam za karygodny oraz zupełnie niestosowny w Parlamencie. Była to odpowiedz Julii na wielmiesięczne zachowania T. Abbotta. Zachowania typu kampania wyborcza pod plakatami niżej :"Julia Bob Brown's bitch" oraz "ditch the witch", które były też skandowane w niektórych miejscach "hang the witch".

Dla mnie był to moment gdy po 15 latach głosowania na partie liberałów przestałam. Był to moment, który rozpoczął równie pochyłą politycznego szamba.
Enjoy the speech.

www.theguardian.com/tv-and-radio/2020/feb/07/it-took-on-a-life-of-its-own-the-story-behind-julia-gillards-misogyny-speech
--
Kan_z_oz
Obserwuj wątek
    • kan_z_oz Re: Najlepszy moment TV 08.02.20, 02:38
      Z innych ciekawostek gazetowych. Ogromna sensacja w temacie damskiego zdjęcia, która toczyła się tutaj w TV, gazetach, mediach społecznościowych. Komentarze były...wokól oczywiście tego damskiego krocza i naprawdę wszystko chyba w temacie padło.

Za to nigdy nie padło w temacie w męskich.

Pani w końcu się wypowiedziała, że naprawdę chciałaby aby rozpoznawano ją za osiagniecia sportowe. Zorganizowano konkurs na kopanie kto dalej. Pani zajęła 7 miejsce na 20 startujących bedąc za głównym wygranym Panem tylko kilka metrów gorzej co w końcu uspokoiło temat.
      Emancypacja AU jest chyba trochę w latach 50-tych wciąż. Nie wiem, może należy kopać w długich wełnianych majtkach?? bez względu na 40C plus?

--
      Kan_z_oz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka