Dodaj do ulubionych

Kto sławny JESZCZE żyje ;)

20.11.20, 16:00
Trawestując autorskie wątki Marysi, celebrujące zejścia sławnych osób.

Otóż, obecnie JESZCZE żyją, a niektórzy śmią nawet być zawodowo aktywni następujący aktorzy/rki:

1. Norman Lloyd, aktor, lat 106
2. Betty White, aktorka, lat 98
3. Joan Copeland lat 98
4. Rene Somonot lat 109 (matka Catherine Deneuve)

Jak komuś się chce, proszę do tej listy dodawać ;)
Obserwuj wątek
      • stokrotna Re: Kto sławny JESZCZE żyje ;) 20.11.20, 21:06
        Nie wiem. Oświeć mnie.Ty natomiast chyba masz uporczywe rozwolnienie od pół roku.

Albo totalnie i kompletnie nie masz już nic innego do roboty. Wiesz, jak ktoś ma taki problem z kasą, że go szlag trafia bo baby wolą kakaowych panów masywną ilością zieleniny i duuuuużą furą, to się lepiej weź do roboty Ertesino droga.

Bo inaczej ten kakaowy doktorek, którym się chwaliłeś na słitwociach, a potem łkałeś że przysłał rachunek na trzy czwarte bańki - to Ci może trochę więcej uszczknąć niż tylko $$$, catch my drift?

Nie żebym Ci tego miała życzyć, broń boże. Just sayin'...

• stokrotna A wogóle to... 20.11.20, 21:51
      ... paszoł won z moich wątków.

Idź się tam produkuj na swoich 666 gejzerach siaro-bzdetów, niedojdo. Co to jest, żeby nie można sobie było w spokoju coś napisać, żeby jakiś ocipiały kolo z nieróbstwa kolo się nie pojawił jak jakaś polska dupozmora.

Jak Cię tak uwiera sprawa czyichś studiów, to byś może się sam trochę dokształcił. Uniwerków wokoło masa jest, weź książeczki do teczki, bo będziesz nosił .... woreczki. Że "też studiowałeś" to czytałam, ale dyplomy jakieś posiadasz? Studiować każdy może, ale Magistra jakiegoś masz? Licencjacik... chociaż malutki jakiś?

Hehehe.

Jełop. Nedouk. Nadęta polska purchawa na wygonie.
      • minniemouse Re: A wogóle to... 21.11.20, 02:44
        Cicely Tyson, aktorka która grała w oryginalnych Roots (1977), ma 95 lat. Ostatnio grala w How To Get Away With Murder matkę Annalise Keating.
        Komik Mel Brooks, 94 lata, wciąż aktywny.
        David Attenborough, 94 lata, który prowadzi dokumentalne programy przyrodnicze,
        Norman Lloyd, 103 lata, aktor amerykański, ciągle aktywny w biznesie
        Sidney Poitier, 93 lata,
        Jimmy Carter, 96 lat,
        Autorka książek dla dzieci tzw young adult, amerykanka Beverly Cleary, 104 lata
        i wprawdzie odeszła w 1919, ale warta wzmianki jest Julie Gibson, amerykańska piosenkarka radiowo-telewizyjna i filmowa. przeżyła 106 lat.
    • chris-joe Re: Kto sławny JESZCZE żyje ;) 21.11.20, 19:24
      Z tymi 'famous' starej daty robi sie, doprawdy, nieco pustawo; natomiast jest zloty plon na 'infamous'.

Tak sobie dzis, dla przykladu, wspominalismy z Brazem niegdysiejsze dziedzictwo niejakiego Giuliani. Spisal sie przeciez kiedys jak chwat w miescie NYC. A dzis? Dzis, farba puscila.
      • minniemouse Re: Kto sławny JESZCZE żyje ;) 21.11.20, 22:42
        Bob Barker przecież, dawny host gry The Price is Right ma 94 lata i wciąż w dobrej formie.
        Królowa Elżbieta i jej maz Prince Philip - 92 i 97.
        Angela Lansbury - "Murder, She Wrote" - ma 95 lat. i aktualnie wciąż pracuje! Imdb podaje ze bedzie grac
        w "The Adventures of Buddy Thunder" (pre-production) jako Mrs. Garrington.
        Cloris Leachman (Mary Tyler Moore, Malcolm in the Middle) - 94 lata i nadal grywa okazjonalne role.

Minnie
          • minniemouse Re: Kto sławny JESZCZE żyje ;) 21.11.20, 23:41
            Cloris wyobraź sobie gra Zorye w American Gods, do obejrzenia na Prime.
            gra tez w tym
            Jump, Darling - ale tego nie widzialam. tak przy okazji polecam film
            Dont Talk to Irene - tez kanadyjski, zaskakująco fajny, chociaż bardziej dla nastolatków/young adults. ubawiłam się :)
            btw to leci na STARZ jesli masz.
            Trailer ...Irene... na yt

Minnie
        • stokrotna Cloris Leachman... cudna. 25.11.20, 12:39
          minniemouse napisała:

> Cloris Leachman (Mary Tyler Moore, Malcolm in the Middle) - 94 lata i nadal gr
          > ywa okazjonalne role.
          >
          > Minnie
          >
          >

... a usiłowano położyć ją do grobu już w 2016 roku, rozpuszczając paskudne plotki :( Oczywiście, "bąka" do kolorowych szmatławców puścili "przyjaciele". Specjalne miejsce w piekle dla takich "przyjaciół", qśwa. Z takimi "przyjaciółmi" to komu potrzeba wrogów.... mając takich "przyjaciół" T-fuj !
    • stokrotna Min, Kris... WOW... 22.11.20, 13:30
      Jaka masa ludziów - ekstra! Potem sobie podpatrzę jak wyglądają, bo air-time mi się kończy :( Ale zerknęłam na Cicely Tyson, bo lubiłam bardzo, no trzyma się ekstra. Zazdroszczę, bo ja się czuję jakbym się miała rozpaść za chwilę, a jak w lustro patrzę, to żal tyłek :( Niestety czas zdrowotnie nieoptymalny, i raczej się skupiam na samopoczuciu, ale kijowy wygląd dobija. Insult to injury :(

Tak czy owak, fajna jest historia Heleny Norowicz, polskiej aktorki, która po dłuuugim okresie nieaktywności - w wieku lat 80 została top modelką i nadal (l. 86) nią jest. A wygląda tak, że kopara opada :)

Ucałowańska
      stokrotka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka