Dodaj do ulubionych

Luźna myśl o Forum - gdzie ci faceci.

02.12.20, 11:13
Po pierwsze, przepraszam, bo pomyliłam się w jednym z moich rozsierdzeń :) Nie chodziło mi o Dona, ale o inny, uciążliwy nik, Kran się to nazywało. Potem mi powiedzieli, że to baba.

Natomiast pojawiła się kwestia, gdzie wywiało resztę około-męskich ników, bo kto naprawdę pisze pod nikiem, to w sumie nie jest wiadomo.

Generalnie jest tak, że w ogóle w internetach, na mediach społecznych - to głównie kobiety piszą. A faceci - jeśli już to "obsiadają" fora motoryzacyjne, o wędkowaniu, sprzęcie rtv/agd, etc. Czego zaś szukają - młodsi treści dotyczących erotyki i seksu lub piłki nożnej (z Google Trends wynika). Starszych ciekawi też polityka.

Mnie w zasadzie pasuje, Polonia 2 tak jak jest (sans trolle). Jak na chwilę zacichły to "wylazły" na wierzch wątki kulinarne, muzyczne, taneczne, książkowe, filmowe, zaczęto pisać o swoich kolekcjach skarbów, i się jakoś przyjemniej zrobiło. Ja bym tak wolała. Jak będę miała trochę czasu to reaktywuję wątek senny :) Pod warunkiem, że nie będzie każdy wątek obrz...wany trollami.

Ale to nie jest moja decyzja, jeśli ogół woli aby wszystko co fajne tonęło pod grubą warstwą trollich odchodów, to trudno.
Obserwuj wątek
    • stokrotna Gdzie ci faceci, stokrotna zapytała i.... 07.12.20, 19:55
      ... zapadła cisza. Ciężka, martwa, i jakaś ... zawiesista. Siekiero-nośna, może nie. Ale w kieszeniach zatrzeszczało, coś jakby - sztućce? Scyzoryki? To pewnie ten tinnitus znowu, albo temat tabu poruszyłam forumowy..

Tak czy owak, faceci ciekawa sprawa.

Jeśli zmierzamy w rozwoju w kierunku ulo-podobnym - to potrzeba ich będzie znacznie mniej. Jeden truteń wystarczy.

Faceci raczej kosztowni dla społeczeństwa. Robią bójki, awantury, dużo żrą. Może czas porzucić pomysł, aby każda jedna takiego dużego energo-chłonnego niosła samotrzeć na garbie. Jakiś time-sharing, czycoś. Sama nie wiem.
        • stokrotna Re: Gdzie ci faceci, stokrotna zapytała i.... 07.12.20, 23:25
          Hej, no wiem, wiem :) Jasne, krów co dużo ryczy, daje mało mleka. Jest to po prostu - ryczywół (Ryczywół – gmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie obornickim. Siedziba gminy to Ryczywół. Stamtąd pochodzą ryczywoły).

Natomiast, chciałam obalić powszechny mit o tym, że baby to o facetach głównie między sobą gadają, jest to bowiem ich/nasz główny punkt zainteresowania, cel egzystencji, busola, kompas, popiół i diament, piąty element, trzecia noga lub oko ;)

Albo być może po prostu nasze forum jest wyspą odmieńczyń. Swoją drogą, można by in-cogutto się zakraść i podsłuchać o czym gadają chłopy ze sobą jak są w grupie jeden z drugim. Bo czego szukają w netach, no to wujek gugle wyoutował. Piłka nożna i seks.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka