Dodaj do ulubionych

Powiedzenia roku 2020

06.12.20, 05:46
Juz zaraz rok 2020 sie skonczy. Taki sobie rok to byl, powiedzmy delikatnie.
Pofolgujmy sobie wiec nieco.

Proponuje zabawe: Podrzucajcie co zabawniejsze cytaty z tegorocznego forum. Unikajcie cytowania dlugich wypowiedzi, bo znow bedzie burda. Niech beda smieszne, szokujace, dziwaczne, ale mieszczące sie w jednej linijce. Da się? :)
Obserwuj wątek
      • kan_z_oz Re: Powiedzenia roku 2020 14.12.20, 05:30
        Doomscrolling czyli czytanie w czasach kovidowych widomosci o tresci mniej niz pozytywne.

Cottagecore - uprawianie zajec ogrodkowo roznych wlaczajac pieczenie, gotowanie uprawiajac tez 'panda bashing' majac na mysli krytyke rzadu chinskiego. Jak go nie krytykowac gdy blokuja export drewna, wina, owocow morza, baranine, wolowine, miod i co jeszcze im przyjdzie do glowy.
    • chris-joe Re: Powiedzenia roku 2020 07.01.21, 23:55
      "Jak Pelosi darla oredzie Prezydenta USA na oczach wszystkich w kongresie -TV to miala do tego pelne prawo prawda? Ale jak ludzie wdarli sie do kongresu to juz nie mieli?"

... there you have it... ;)
        • chris-joe Re: Powiedzenia roku 2020 08.01.21, 00:29
          Domyslam sie, ze to pytanie bylo skierowane do autora/ki (nie mam pojecia czyj byl to wpis). Tez nie wiem "czemu to ma sluzyc". Niemniej, byl to wpis 'blyskotliwy', symptomatyczny, a przynajmniej 'interesujacy'. Nieprawdaż? Więc nie moglem sie oprzeć... ;)
            • chris-joe Re: Powiedzenia roku 2020 08.01.21, 02:20
              ertes napisał:

> Nie CJ. Do ciebie.
              > Napiszesz jeden porzadny post a potem wracasz do zwyklego wylewania hejtu.
              > Tylko jatrzysz, bkluzgasz, wyzywasz. Nie masz nic do powiedzenia.

Nie po raz pierwszy proszę: Zacytuj moje "bluzgi, wyzwiska".
              • ertes Re: Powiedzenia roku 2020 08.01.21, 02:44
                Stary zrozum ze dla mnie jestes zerem: nazwales wlasnego brata faszysta, wywaliles go z tego forum, robiles bratu karczemne awantury ktore zawsze prowokowales.
                Potem ohydnie atakowales Marie a potem innych.

Przez ostatnie kilka dni w zwiazku z prosbami na forum staralem sie odpowiadac jak najgrzeczniej na twoje posty. Ale z toba sie nie da. Jestes przepelniony nienawiscia do wszystkiego i wszystkich ktorzy maja inne zdanie. Nie m.asz absolutnie nic do powiedzenia
                Ten watek dokladnie swiadczy o tym jak nisko upadles.
                  • kan_z_oz Re: Powiedzenia roku 2020 09.01.21, 13:18
                    Etes - czy naprawde myslisz, ze masz prawo wejsc miedzy CJ i jego brata. Rodzinne klotnie moga byc ohydne, okrutne i please nie mow mi, ze wiesz, ze mozesz to rozwiazac.

Po co te glupie wpisy, bo naprawde nie rozumiem. Watek jest powiedzenia, gdzie sam powinnies sie wyciac jak jeden z moderatorow.

Ten watek nie swiadczy jak nisko upadl CJ. Nisko spadles TY.

Nie wiem nawet czy jest sens zakladac nowy watek.
                    Dodam tylko, ze patrez na ciebie jako faceta, ktory gdzies zostal gleboko w czasie opisywanych tutaj personalnych perypetii gleko zraniony oraz prezciagniety pod kilem w czasie rozwodu. Widze kogos kto jest bardzo wrazliwy ale sposob w jaki reaguje czasami jest nie do przyjecia.
                    Jest w porzadku czuc sie zranionym, oszukanym, nie pewnym przyszlosci i wyrazac sie politycznie. Nie jest natomiast ok kontunowac szalenstwo trumpizu, gdzie kazdy kto mysli inaczej jest wrogiem.
                    Zagalopowales sie zbyt daleko i ja naprade zycze Ci dobrze. Calej Twojej rodzinie - nie znajac ale widzac, ze jest potrzeba. Czy mozemy zaczac od nowa jakos bez tych ww???
      • ertes Do wszystkich 18.01.21, 02:29
        chris-joe napisał:

> "Ja bym kupila psa". - ktoś napisał.
        >

Ja nie rozumiem zupełnie jak możecie wy, kobiety, tolerować te chamskie i prostackie ataki na inną kobietę?
        Nie pojęte dla mnie że żadna z was nie zareaguje.
        To nie lekka czy mniej lekka złośliwość. To jest ohydna mizoginia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka