Dodaj do ulubionych

Polka i Niemiec

29.03.10, 11:19
Co sądzicie o niemieckich biurach matrymonialnych, które kojarzą
Polki i Niemców (np. www.mydwoje.pl/Uslugi-PolishHarmony)?
Jak funkcjonują takie pary? Co Niemcy lubią w Polkach a co Polki - w
Niemcach?
archiwum.polityka.pl/art/wanda-chce-niemca,425555.html
www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20050311/MAGAZYN/50310002
Obserwuj wątek
    • aga_54 Re: Polka i Niemiec 21.07.10, 16:17
      daj sobie spokuj z Niemcem Ja wlasnie rozchodze sie z jednym Polki maja jedynie
      tu prawa gdy chodzi o placenie i dlugi Niemiec maz moze tylko robic oszustwa
      podpisujac cos za zone a jak odejdzie do kochanki to zostawi ja Pozniej okazuje
      sie ze ma pelno dlugow Pluje sobie i podejrzewam duzo jest takich glupich Polek
      ktore wierza Tym dobrym uczynnym niemca
    • chris.w2 Re: krecikowy_swiat [29.03.10 11:19] - Polka i... 16.08.11, 18:04
      Co sadze o biurach matrymonialnych, kojarzacych Polki i Niemcow?
      Tym biurom jest obojetne kogo one kojarza, tu chodzi o interes. Biurom jest oboojetne, czy kojarza Polke z Niemcem, czy z Chinczykiem, wazne jest, ze firma ma zyski i funkcjonuje. Brzmi to byc moze brutalnie, ale na tej zasadzie funkcjonuje wolny rynek, czyli kapitalizm.
      Jak funkcjonuja takie pary? Moge odpowiedziec z wlasnego doswiadczenia. Od 15-lat zyje z moja Lebensgefährtin, ona Niemka, ja Polak, i nasz zwiazek funkcjonuje b.dobrze.
      • niceandhappy Re: krecikowy_swiat [29.03.10 11:19] - Polka i... 18.09.11, 23:45
        Zgadzam sie z tym co pisze Chris. Biura jak kazde inne a co do zwiazkow pol - deutsch: jestem zdania,ze dobrani ludzie zyja ze soba dluzej, tacy, ktorzy od siebie samych wymagaja, ida na kompromis, szukaja porozumienia, maja cierpliwosc i sile przezwyciezac kryzysy itd. Nasz zwiazek trwa 20 lat : spieramy sie i kochamy, scieramy i wspieramy, oboje mowimy w naszych jezykach i zycie plynie...
    • goodnightmoon Re: Polka i Niemiec 28.09.11, 15:45
      krecikowy_swiat napisała:

> Jak funkcjonują takie pary? Co Niemcy lubią w Polkach a co Polki - w Niemcach?

A dla mnie jest to pytanie niedorzeczne. Które Polki i którzy Niemcy? Ludzie są tak różni, tak odmienne mają upodobania, system wartości, temperamenty, że scenariuszy, wg których układa się życie "mieszanych" par, jest naprawde dużo.
      Osobiście znam kilka i żyją sobie OK.
    • artur666 Kobieta jak to kobieta. 05.10.11, 00:30
      Wanda czy Helga....ja zyje z Helga...jest normalnie juz kilka lat....znalismy sie duzo wczesniej zanim ze saba cos zaczelismy.

Nigdy sie tym nie interesowalem, ale mysle ze kazde posrednictwo matrymolnialne to delikatnie mowiac loteria. W ankciecie nie widzisz czy "chemia sie zgadza"

Milego wieczoru zycze.
      • chris.w2 Re: Kobieta jak to kobieta. 05.10.11, 00:39
        artur666 napisał:
        > (...) mysle ze kazde posrednictwo matrymolnialne
        > to delikatnie mowiac loteria. (...)

Malzenstwo, czy zwiazek dwojga ludzi to moim zdaniem tez loteria.
        Nigdy nie wiadomo co w przyszlosci z tego wyniknie.
        Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka