Dodaj do ulubionych

powiekszanie piersi

20.07.04, 12:32
szukam dobrego chir.plastycznego...najlepiej z Wrocławia...
podzielcie sie też wrażeniami z takiego zabiegu i po zabiegu...
Obserwuj wątek
    • camaoca Re: powiekszanie piersi 18.08.04, 18:26
      Cześć. Nie wiem czy oglądałaś w telewizji jakiś rok temu film
      dokumentalny "klinika cudów". Przedstawiano tak różne operacje plastyczne
      wykonywane w Polanicy Zdrój w Szpitalu Chirurgii Plastycznej. To najlepszy taki
      ośrodek w Polsce i sądze że jest tam mniejsze prawdopodobieństwo fuszerki.
      Znalazłam ich strone ale nie dowiesz się z niej za wiele:
      www.scp.ng.pl/ Pozdrawiam.
      • czarneoczy3 Re: powiekszanie piersi 06.07.05, 16:46
        w Polanicy przyjmuje dr Ireneusz Łątkowski - powiekszanie piersi robi w swoim
        prywatnym gabinecie, to wspanialy chirurg i sympatyczny czlowiek.
        Ja jestem b. zadowolona
        Z wroclawia masz tam nie daleko, ja jechalam z drudiego konca polski specjalnie
        do niego :)
          • nevretete Re: powiekszanie piersi 06.02.06, 20:40
            strona dr Latkowskiego: chp.pl

tutaj dowiesz sie najwiecej - sa tam tez zdjecia.
            Operacja z protezami anatomicznymi kosztuje 12 tysiecy
            pytalam sie droga mailowa
            ale sie oplaca !! spojrz na zdjecia...
            za 2 miesiace biore kredyt... :)))))

pozdrawiam
    • 9agatka Re: powiekszanie piersi 30.06.16, 07:46
      I u jakiego lekarza byłaś? Jak wrażenia? Koleżanka z pracy była u doktora Knakiewicza, który przyjmuje w klinice znajdującej się przy ulicy Rydygiera. Minęło już wiele miesięcy, wszystko jej się zagoiło, mówi, że blizny są praktycznie niewidoczne. Co więcej, zyskała taki biust, o jakim marzyła. Zabieg był pod narkozą, lekarz bardzo sympatyczny, ale z fachowym podejściem.
      • aaapsik78 Re: powiekszanie piersi 21.08.16, 16:20
        Oj ja to szukalam dobrej kliniki w kazdym wiekszym miescie. Nie ograniczalam sie tylko do jednego- i tobie tez tak radzę. Co prawda zabieg mialam robiony pol roku temu w medicover, ale wiem, jak ciezko o dobrą klinikę. Akurat ja poszlam do sprawdzonego chirurga i sprawdzonej kliniki. I mam takie piersi o jakich zawsze marzylam :) nie zaluje decyzji, teraz jedynie chodze na wizyty kontrolne, ale nie mam zadnych powikłan czy problemow po zabiegu :)
        • kabalowa Re: powiekszanie piersi 30.08.16, 22:45
          piersi wykonywałam podobnie jak ty w większym mieście, wybrałam klinike Dermed w Łodzi i dr Dorotę Żukowską. Bardzo dobra opieka, bardzo komfortowe warunki a sama pani dr bardzo miła. Wykonała operacje perfekcyjnie, no musiało poboleć ale dla efektu warto tyle wytrzymac
    • karolina230595 Re: powiekszanie piersi 10.11.16, 16:40
      Szanowni Państwo,
      TRWA CASTING DO PROGRAMU „WALKA O PIERSI”!
      Jeśli piersi są Twoim największym kompleksem, uległy zniekształceniu na skutek choroby albo marzysz o korekcji ich wielkości czy kształtu – nie czekaj!

Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym biuście.
      Nasi lekarze specjaliści, najlepsi w swojej dziedzinie, pomogą Ci pozbyć się kompleksów i zadbają o to, abyś już nigdy nie musiała wstydzić się swoich piersi.

Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres walkaopiersi@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające:
      • imię i nazwisko
      • datę urodzenia
      • numer telefonu
      • zdjęcie sylwetki
      • krótki opis problemu z piersiami.

Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066.

Pozdrawiamy serdecznie,
      Redakcja programu "Walka o piersi"
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka