Dodaj do ulubionych

Wiktor, byłeś w radiu w sobotę?

12.01.10, 13:39
W sumie domyślam się, że to raczej nie Ty, ale w sobotę ok. 14 osoba w radiu PIN opowiadała o afrykańskim rajdzie :-)

Btw jak przygotowania? Żona ostatnio mnie się pytała, czy jadę, bo coś jej tam brząknąłem że chciałbym... ;-)
Obserwuj wątek
    • wiktor_l Re: Wiktor, byłeś w radiu w sobotę? 12.01.10, 13:48
      Nie, w sobote akurat sie bawilem w zaspach snieznych:) ale wiem kto godoł:)

Jutro chlopaki startują Budapeszt-Bamako ze Śląska, "moja" ekipa też.

Ja się szykuję (na razie mentalnie i organizacyjnie) do Transsahary na marzec.
      Koledzy ukladają trasę, są wlasnie w Algierii.
      Moje przygotowania są nad wyraz skromne - szczepienia mam, więc tylko wizy w
      Genewie zalatwiam, wsiadam (tym razem w patrola z silnikiem toyoty i mocy 250
      KM) i jadę. Pomagam jeszcze kupić 3 LR Discovery Węgrom, bo w Polsce te sprzęty
      są mało szanowane i tanie, - no i lecimy. Będzie tracking GPS, glownie dla
      bezpieczenstwa. Robi to firma Webeyegps na razie, ale widze ze sie nie sprawdza
      - logger potrzebuje tez miec GSM, o co ciezko w Algierii na pustyni (dla
      ciekawostki - w Mauretanii bez problemu ERA dziala, ale tylko ERA;). Wiec system
      kulawy, cos wymyslimy.
      Z Polski kilka zalog bedzie, to niezle jak na pierwszą edycję. Pionierskosc jest
      tu istotna, a trasa Tunezja-Algieria-Niger-Benin od dawna zaniedbana wyprawowo
      lub sportowo.

Generalnie, to się trochę przebranżowiam wlasnie w tym kierunku, na razie jako
      dodatek do pracy, ale pozniej kto wie:) Plany są ambitne (sportowe), ale o nich
      jeszcze za wcześnie, ten rok i sezon pokaze wiele - bedziemy się ścigać w Europie:)

• franek-b Re: Wiktor, byłeś w radiu w sobotę? 12.01.10, 22:47
        > Nie, w sobote akurat sie bawilem w zaspach snieznych:) ale wiem kto godoł:)

Nawet ciekawie godoł:-)

> Ja się szykuję (na razie mentalnie i organizacyjnie) do Transsahary na marzec.

To już lista zamknięta na wpisy?

> - logger potrzebuje tez miec GSM, o co ciezko w Algierii na pustyni (dla
        > ciekawostki - w Mauretanii bez problemu ERA dziala, ale tylko ERA;).

Widoczenie era podpisała umowę na roaming :-) mogę pogadać w plusie to też podpiszą ;-)

> Z Polski kilka zalog bedzie, to niezle jak na pierwszą edycję. Pionierskosc jes
        > t
        > tu istotna, a trasa Tunezja-Algieria-Niger-Benin od dawna zaniedbana wyprawowo
        > lub sportowo.

Nie znam się, wyjazd do lasu to dla mnie wyprawa w nieznane;-)

> Generalnie, to się trochę przebranżowiam wlasnie w tym kierunku, na razie jako
        > dodatek do pracy, ale pozniej kto wie:) Plany są ambitne (sportowe), ale o nich
        > jeszcze za wcześnie, ten rok i sezon pokaze wiele - bedziemy się ścigać w Europ
        > ie:)

To trzymam kciuki:-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka