Dodaj do ulubionych

A2 płatne jeszcze bardziej

03.07.11, 02:53
Dzisiaj musiałem skoczyć do Poznania. Więc skoczyłem, wykonałem zadanie i wróciłem. No i miałem zaszczyt zapłacić za A2 od Strykowa do Konina no i wracając też rzecz jasna. Cóż, nie bede sie rozwodził na temat płacenia za autostrady. A może będę - podoba mi się to, ze TIRy będą znów płacić. Co do samych okoliczności pobierania opłat - miło, ze jest bramka wjazdowa z biletem i wyjazdowa z opłatą a nie tak jak na odcinku Konin Poznań, ze trzeba się zatrzymyawać co chwile, zbierać kwity i grzebać w portfelu. Natomiast kwestie do poprawienia są dwie:
- brak czytelnego i widocznego oznaczenia która bramka jest do jakiej formy płatności przeznaczona - widać to dopiero z kilkudziesięciu metrów i nie wiadomo czy "karta systemowa only" czy tez karta albo gotówka
- powinni zaokrąglić opłaty. To miłe, ze osobówki płacą 20gr/km ale juz mniej miłe, ze po przejechaniu odcinka trzeba zapłacić 19.81 - zestresowana pani nie miała jak wydać. Po co komu taka dokładność?

A poza tym to lało cały dzień tak, ze nie byłem pewien czy to jeszcze asfalt czy juz do jeziora wjezdzam, bo astra 1.6 zrywała przyczepność na 5tym biegu. Kiepski dzień na jazdy.

I przepraszam Bassa, Rapida i Wiktora, ze się nie umawiałem wcześniej ale wpadłem, zrobiłem robote i wróciłem. Z auta wysiadłem tylko pod biurem i na BP na Wildzie. Jakiś niedoczas i tyle :)

pozdr
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka