Dodaj do ulubionych

chińczyki atakują!

24.10.06, 21:35
chodzi mi o landwinda fashiona:

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://fashion.landwind.com/images/MPV_14.jpg&imgrefurl=fashion.landwind.com/360/wai.htm&h=231&w=210&sz=59&hl=pl&start=1&tbnid=U3KBN1gLy7tC9M:&tbnh=108&tbnw=98&prev=/images%3Fq%3Dlandwind%2Bfashion%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN

uu, linka troche długaśna :)
ale samochodzik naprawde niczego sobie, ciekawe jak będzie wyglądał po 2-3 latach, chodzi mi głównie o stan blach (rdza) i zawieszenie, ponieważ silniki i podzespoły mechaniczne (silnik 1.6 mitsubishi 106KM) i jakis tam 140konny diesel własnej produkcji). 7 miejsc, system ich składania podobny jak w zafirze, a cena nie będzie wyższa niż 60 tys zł. (Tak sobie przekalkulowałem bo jest podana w euro)- lektura AŚ. mi sie osobiście podoba ten wehikuł :)
oczywiście homologacja, serwis i inne pierdoły nie są jeszcze w Polsce rozwinięte, ale z chińskimi autami będzie na pewno za kilka lat tak jak ze skuterami. Każdy pamięta sypiący się motobi Wektor.
a teraz chińskie sedesy są wszędzie tylko ich jakość jeszcze jest słaba.
PZDR Yamasz
:::Puści klmaę, ruszy i na horyzoncie zniknie:::
Obserwuj wątek
    • sherlock_holmes Re: chińczyki atakują! 24.10.06, 21:59
      pewnie wcrash teście wyjdzie tak jak podróbka Frontery, do tego jakość plastików poniżej krytyki :( No i jakość może być podobna jak bazarowych chińskich dupereli. Ja bym nie był aż tak odważny - za niewiele większą kasę można poszukać czegoś np. od Hyundaia.
    • fazi_ze_sztazi Re: chińczyki atakują! 24.10.06, 22:45
      z autami bedzie tak jak z kazdym innym towarem MADE IN CHINA. tanie, marna
      jakosc, niskie walory uzytkowe. ale znajda sie tacy co kupia. i dobrze.
      konkurencja jeszcze nigdy klientowi nie zaszkodzila. nie wroze im duzego
      powodzenia w europie lub USA, ale tego typu auta pomoga zmotoryzowac azje (tak
      jak 50 lat temu 2CV garbus czy topolino motoryzowaly europe)
      pzdr.
      • bassooner Re: chińczyki atakują! 25.10.06, 12:59
        Nie byłbym taki pewien jakości(przykład aut japońskich) ponieważ w Chinach robi
        się wiele towarów,różnych firm, a jakość zależy od wymogów zleceniodawcy.
        Pewne jest jedno,że są w stanie wyprodukować auto taniej jak w USA czy Europie
        czy nawet Meksyku.
        Dla nas to przecież sama korzyść...kupować nie musimy ale konkurencja może
        spowodować spadek cen uznanych marek.
        A na wiosnę 7-osobowa Dacia Logan kombi za ok 35 tys zł.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka