Dodaj do ulubionych

Dni otwarte Skody Fabii

27.05.07, 14:22
Byłem oglądałem, popsułem świetny humor pana sprzedawcy historią napraw Fabii ojca :)
Samochód - hm... Budzi mieszane uczucia. Kanciaste drzwi, wygląda jednak jakoś tak "pękato", wydaje się zbyt wysoki. Miejsca w środku więcej niż u poprzedniczki (głównie z tyłu), bagażnik średniej wielkości. Najbardziej rozczarowały mnie tworzywa we wnętrzu - wg mnie na wygląd i dotyk to kro kw tył w stosunku do poprzedniczki. No i niby dwa schowki na desce, a jednak takie, że się tam g... zmieści. Pozycja za kierownicą zbyt wysoka, krótki lewarek zmiany biegów i jeśli podniesie sie fotel wyżej, jest problem z dostępem do leawrka, bo np. ja musze odrywać plecy od oparcia.
Największy minus to oczywiście cena. Zaczyna się od 35900, ale za wersję, która jest bardzo goła (nie ma nawet dzielonego oparcia z tyłu i barwionych szyb :( ). wersja rozsądnie wyposazona z silnikiem 1.4 jest droższa niż Kia cee'd, gorzej wyposażona i mniejsza. Prędzej jej do Fiata Bravo, ale z drugiej strony to inna klasa pojazdu. chyba nieco przeszacowali cenę...
Obserwuj wątek
    • 1realista Re: Dni otwarte Skody Fabii 27.05.07, 16:19
      przeszacowali bo na razie utrzymuja stary model i jest w ofercie stara octavia. Gdy wycofaja oba starocie wtedy bedą musieli zmienić taktykę cenową.

A z milej ciekawostki... skoda oferuje fajny program holowania i auta zastepczego dla pojazdow serwisowanych po zakończeniu gwaracji jeśli jest auto na ciaglym serwisie w aso. W każdym bądx razie jednak próbują nietypowych zachęt dla serwisowania...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka