Dodaj do ulubionych

Potencjalna poseł PO Aldona Młyńczak mnie spamuje

19.10.07, 11:10
Dostałem spama od jakiejś potencjalnej posłanki z PO, Aldony Młyńczak.

Całkiem regularny spam, wiecie, głosuj na mnie, tego tamtego, oficjalne
ulotki, linki... Tylko nie napisane było w jakim okręgu startuje, ale ja nie o
tym.

Zwykle nie odpowiadam na spamy, ale się wkurzyłem, i napisałem do niej, że
dzięki temu działaniu akurat może mieć pewność, że na nią NIE zagłosuję ;-)

Odpisała, że ona przeprasza, ale ktoś z jej skrzynki pod jej nieobecnośći, ona
nieświadoma, blablabla...

Wiecie co? Jakoś mi się nie chce wierzyć. A nawet jeżeli, to jeśli ona
zatrudnia takich moćków, co jej siarę robią za jej plecami, to też chyba nie
jest argument żeby na nią głosować :-)
Obserwuj wątek
      • mrzagi01 Re: Potencjalna poseł PO Aldona Młyńczak mnie spa 19.10.07, 12:29
        margotje napisała:

> Gdybys byl dojrzalym czlowiekiem, to na taki incydent nie zareagowalbys w ogole
        > .
        > A tera - jak na chlopczyka przystalo - zrobisdz na zlosc i zaglosujesz na pis.
        > Szkoda, ze dzieci w tym ustroju maja prawo glosu!

oj, Małgosia, nie krzycz na Orysia, bo jeszcze rzeczywiście sie nam spisioruje i
        co? ;)
          • mrzagi01 Re: Potencjalna poseł PO Aldona Młyńczak mnie spa 19.10.07, 12:41
            tomek854 napisał:

> No no, mrzagi. Ja to rozumiem, że Margo mnie nie lubi - jej prawo. Ale żebyś Ty
            > takie złe zdanie o mnie miał, że mógłbym spisieć? Proszę mnie przeprosić
            > natychmiast.

forgive me, master! Hospody pomyłuj! nędznym padalcem jestem!
            ja tylko chciałem zeby Margot taka nerwowa nie była
            • margotje Re: Potencjalna poseł PO Aldona Młyńczak mnie spa 19.10.07, 13:11
              mrzagi01 napisał:

> tomek854 napisał:
              >
              > > No no, mrzagi. Ja to rozumiem, że Margo mnie nie lubi - jej prawo. Ale że
              > byś Ty
              > > takie złe zdanie o mnie miał, że mógłbym spisieć? Proszę mnie przeprosić
              > > natychmiast.
              >
              > forgive me, master! Hospody pomyłuj! nędznym padalcem jestem!
              > ja tylko chciałem zeby Margot taka nerwowa nie była

Oj Mrzagi, ciezku tu nie byc nierwowym.
              Od wielu juz tygodni budzi mnie radio wiadomosciami "z Polski". Wszysko o tym
              jak to sie teraz w Polsce rzady sprawuje..
              Ostatnimi czasy - jadnakze - nie daje sie zyc. Zarowno w telewizji jak i w radio
              - nie ma programu, w ktorym by sie w Polsce nie nabijano.
              Sa tez - oczywiscie - programy powazne. Ale co sie w nich mozna nasluchac.....
              Mam nadzieje, ze te wybory cos zmienia, bo jak nie to... czarno widze przyszlosc
              Waszych dzieci ( o swoje sie nie martwie, bo tutaj zyje i do RP chyba nie wroci).
              Wczoraj i przedwczoraj rozbilam moje - juz i tak slabiutkie - wiezi rodzinne z
              moim bratem i najukochansza ciotka. Oboje okazali sie byc twardoglowymi,
              zatwardzialymi, tepoglowymi, zakutymi moherami BRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...
              Jak tu nie byc nerwowym, Mrzagi?

A Tomka wcale nie jest tak, ze nie lubie. Pewnie nie rozumiem tylko jego
              poczucia humoru. Wynika to - mniemam - z tzw "konfliktu generacji". Moj syn
              (pewnie starszy od Tomka) tez mnie czasem w**wia ... hehehe

Ale tak naprawde, Kochani, to ja takim potworem nie jestem, przysiegam! W mlojej
              wizytowce mozecie wyczytac, ze mam wiecej przyjaciol niz nieprzyjaciol.

PS boze.. co za spowiedz
              ale mnie Mrzagi rozczulil nieco
              • lexus400 Re: Potencjalna poseł PO Aldona Młyńczak mnie spa 19.10.07, 15:05
                margotje napisała:
                >
                > A Tomka wcale nie jest tak, ze nie lubie. Pewnie nie rozumiem tylko jego
                > poczucia humoru.

Bo Tomek już się nam "zangielszczył" albo raczej "zeszkocił" i on ma już chyba
                poczucie humoru angielskie, które to jest specyficzne w pewnych kręgach i pewnie
                dlatego go nie rozumiesz.:))
                • margotje Re: Potencjalna poseł PO Aldona Młyńczak mnie spa 19.10.07, 15:30
                  lexus400 napisał:

> Bo Tomek już się nam "zangielszczył" albo raczej "zeszkocił" i on ma już chyba
                  > poczucie humoru angielskie"

Angielskie poczucie humoru (takie, ktore ja znam przynajmniej) rozni sie
                  diametralnie od tego, ktore charakteryzuje Tomka. Moze Ty masz racje, ze on sie
                  "zeszkocil"....

À propos Szkotow przypomnial mi sie jeden z pierwszych dowcipow o Holendrach,
                  ktroe uslyszalam zaraz po wyladowaniu w Amsterdamie:
                  "kto to sa Holendrzy?
                  Holendrzy to sa Szkoci wygnani ze Szkocji za skapstwo"......
              • tomek854 Re: Potencjalna poseł PO Aldona Młyńczak mnie spa 19.10.07, 21:31
                > A Tomka wcale nie jest tak, ze nie lubie. Pewnie nie rozumiem tylko jego
                > poczucia humoru. Wynika to - mniemam - z tzw "konfliktu generacji". Moj syn
                > (pewnie starszy od Tomka) tez mnie czasem w**wia ... hehehe

Chlip :-) Co prawda nie napisała, ze lubi, ale napisała że nie nie lubi, a to
                już zawsze coś ;-)

A poczucie humoru to ja mam może ciężkie, ale za to własne :-) Ale wiem chyba o
                co Ci chodziło - tamto wynikło z mojego założenia, że na forum wszyscy jesteśmy
                na ty i wiek nie gra roli, a Tobie to jednak nie leży w ten sposób ;-) A zatem
                przepraszam jeszcze raz ;-)
      • tomek854 Re: Potencjalna poseł PO Aldona Młyńczak mnie spa 19.10.07, 12:29
        Ech margot, czasami mi aż szkoda, jaka ty jesteś czepialska. Jak rozumiem to
        jest oznaka twojej dojrzałości?

Oczywiscie, że na spam normalny to sie nie reaguje. Ale tą moją reakcję akurat
        traktuję jako uświadamianie na temat szkodliwości spamu. Może się zastanowi czy
        to na pewno dobra forma reklamy następnym razem. Poza tym zastanawiam się, skąd
        mają moje dane?

A tak pół żartem to zagłosowałbym na PiS w Holandii jakbym mógł, żebyś miała za
        swoje :D
        • lenarty spam polityczny 19.10.07, 13:24
          I ja tu się muszę wstawić za Tobą Tomku: rozumiem Twoją reakcję. Wnerwia mnie
          prawo dżungli, które rządzi sposobem prowadzenia kampanii wyborczej: wieszanie
          plakatów gdzie popadnie, bez zezwoleń, podobnie wysyłanie spamiarskich maili.
          Pomijam fakt, że są to działania nieeleganckie (a przy okazji chyba też
          nieskuteczne, jak słusznie zauważył Tomek - kto chce potem głosować na taką
          osobę), ale przy tym jest to niezgodne z prawem. Dziś każda firma dba o to, by
          przesyłka mailowa była wysyłana wyłącznie za zgodą adresata (najczęściej jako
          przesyłka reklamowa dystrybuowana przez właściciela serwera pocztowego, za zgodą
          odbiorców wyrażoną w regulaminie kont pocztowych). Politycy tej zasady nie
          przestrzegają - może dlatego, iż nie wiedzą, że to wysyłanie oferty
          niezamówionej (a taką jest oferta wyboru kandydata) jest wykroczeniem (w świetle
          ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną -Dz. U. z
          dnia 9 września 2002 r.).
          Rozpisałem się, przepraszam ... ;)
          No w każdym razie oburzenie Tomka dla mnie słuszne, reakcja wcale nie jest
          dziecinna (przynajmniej ma satysfakcję), a kontrreakcja kandydatki na posła -
          kompromitująca.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka