19.02.08, 13:02
Właśnie wróciłem z miasta. Na Żoliborzu się pałętałem. Słonko wyszło. Miło się
zrobiło. A na światłach koło mnie Audi A5 3,0 TDI stanęło.
Ładne. Bardzo ładne... Idę zaraz w lotto zagrać.
Obserwuj wątek
    • franek-b Re: Audi A5 19.02.08, 13:23
      > Właśnie wróciłem z miasta. Na Żoliborzu się pałętałem. Słonko wyszło. Miło się
      > zrobiło. A na światłach koło mnie Audi A5 3,0 TDI stanęło.

Borysz Szyc to nie był bo zabrali mu ostatnio prawko za jazdę na bani, może Drewno Deląg? (jest tzw amabasadorem marki i dali mu do użytkowania a5 czarne).
      Ładne autko, ale z coupet to jednak wybralbym 3.

> Ładne. Bardzo ładne... Idę zaraz w lotto zagrać.

Nie masz po co grać, bo ja wygram :-P
      • plawski Re: Audi A5 19.02.08, 13:27
        franek-b napisał:

Borysz Szyc to nie był bo zabrali mu ostatnio prawko za jazdę na bani, może
        Drewno Deląg? (jest tzw amabasadorem marki i dali mu do użytkowania a5 czarne).

Ani jeden ani drugi, ale tez jakiś młody gostek. Srebrne było.
        fajnie maja ci znani, co? :)
        Żebrowski jest ambasadorem Lexusa np.

Ładne. Bardzo ładne... Idę zaraz w lotto zagrać.

Nie masz po co grać, bo ja wygram :-P

Się okaże,,,
        • drpawelek Re: Audi A5 19.02.08, 20:12
          A ja sobie na wystawie posiedzialem w S5 i rzeczywiscie jestem pod wrazeniem. W
          przeciwienstwie do A4/S4, nie wydaje sie byc samochodem "damskim" i nawet cena
          jest przystepna w porownaniu z M3.
          • franek-b Re: Audi A5 19.02.08, 20:23
            > przeciwienstwie do A4/S4, nie wydaje sie byc samochodem "damskim"

ciekawe skojarzenie

i nawet cena
            > jest przystepna w porownaniu z M3.

S5 to takie downgrade'owane RS5 (którego jeszcze nie ma) i dopiero to auto jest bezposrednią konkurencją do M3
              • franek-b Re: Audi A5 20.02.08, 11:45

> Z ust uzytkownika Saaba 9-3 (?) brzmi to przekornie;)

hmm kiedyś Clarkson stwierdził, że to auto dla dentysty... w zasadzie to też lekarz
                • drpawelek Re: Audi A5 20.02.08, 15:13
                  Coz, musze sie zgodzic, ale A4 zawsze wzbudzalo we mnie pod tym wzgledem bardzo
                  mieszane uczucia. Podobnie TT - bardzo ladne, ale zbyt delikatne i uladzone -
                  taki roadster dla pielegniarek. A5/S5 natomiast rzeczywiscie mnie zachwycilo.

Na usprawiedliwienie dodam, ze jako uzupelnienie saaba mam jeszcze w124 z
                  osmiocylindrowym silnikiem. Ostatnio natomiast chodza mi po glowie bardziej
                  hardcorowe pojazdy. Saab juz sie znudzil, ale jest tani...
                  • plawski Re: Audi A5 20.02.08, 15:37
                    drpawelek napisał:
                    (..)
                    Podobnie TT - bardzo ladne, ale zbyt delikatne i uladzone -
                    taki roadster dla pielegniarek.
                    =>Nie ma sprawy, mogę być pielęgniarzem, jeśli mnie będzie stać na takie nowe -
                    oczywiście quattro. I nie przeszkadza mi, że (ponoć) jest damskie :)
                    A5/S5 natomiast rzeczywiscie mnie zachwycilo.
                    =>To lepiej się przejedź RS4, to się dopiero zachwycisz :)
                    > Na usprawiedliwienie dodam, ze jako uzupelnienie saaba mam jeszcze w124 z
                    osmiocylindrowym silnikiem. Ostatnio natomiast chodza mi po glowie bardziej
                    hardcorowe pojazdy. Saab juz sie znudzil, ale jest tani...
                    => no tani jest jak barszcz :)))))
                    • drpawelek Re: Audi A5 20.02.08, 16:34
                      Dobra pielegniarka spokojnie wyciaga ponad 100k$ rok. Tylko, ze nie jest to to
                      samo, co pielegniarka w przychodni rejonowej w Koziej Wolce.

Gdy kupowalem swojego 9-3, diler dal propozycje nie do odrzucenia. Po tygodniu
                      zas zadzwonil i oddal jeszcze tysiac dolarow. Moglo byc BMW, ale rozsadek
                      przewazyl. W dodatku 9-3 kombi widuje moze dwa razy na miesiac (Ferrari
                      czesciej), a na moim parkingu stoja chyba cztery M3. Procz tego zaleta saaba
                      jest to, ze nie rzuca sie w oczy dzielnym szeryfom z drogowki.
                      • wujaszek_joe Re: Audi A5 20.02.08, 21:41
                        > W dodatku 9-3 kombi widuje moze dwa razy na miesiac (Ferrari
                        > czesciej), a na moim parkingu stoja chyba cztery M3.

to już wiadomo czemu tam mało tych aut u nas. amerykańce wykupiły
                      • wujaszek_joe Re: Audi A5 20.02.08, 21:41
                        > W dodatku 9-3 kombi widuje moze dwa razy na miesiac (Ferrari
                        > czesciej), a na moim parkingu stoja chyba cztery M3.

to już wiadomo czemu tak mało tych aut u nas. amerykańce wykupiły
                      • frax1 Re: Audi A5 21.02.08, 02:08
                        Procz tego zaleta saaba
                        jest to, ze nie rzuca sie w oczy dzielnym szeryfom z drogowki.

W Oklahomie otrzymalem podczas mojej podrozy ostrzezenie za poruszanie sie 5 mil
                        ponad limit. Dodam ze podrozuje emeryckim MB w126 300sel '91 w kolorze bezowym
                        :) Jedyna ekstrawagancja w tym aucie to oryginalne felgi - pochromowane i lekko
                        przyciemnione szyby.
                        Pozdrawiam
                        • wowo5 Re: Audi A5 20.02.08, 23:30
                          Kumpela niedawno kupila A4 2.0T Quattro. W zasadzie to nie chciala
                          tego Quattro ale jej powiedzieli, ze na auto z napedem na przod
                          trzeba czekac 3 miesiace (trzeba sprowadzic z Kalifornii) i
                          kosztowac bedzie tyle samo, a nawet nieco wiecej. Wiec wziela to
                          Quattro.
                          • wiktor_l Re: Audi A5 20.02.08, 23:31
                            wowo5 napisał:

> Kumpela niedawno kupila A4 2.0T Quattro. W zasadzie to nie chciala
                            > tego Quattro ale jej powiedzieli, ze na auto z napedem na przod
                            > trzeba czekac 3 miesiace (trzeba sprowadzic z Kalifornii) i
                            > kosztowac bedzie tyle samo, a nawet nieco wiecej. Wiec wziela to
                            > Quattro.

Biedactwo.
                              • wiktor_l Re: Audi A5 21.02.08, 09:30
                                plawski napisał:

>
                                > ROTFL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te, ROTFL, moze tez wpadniesz na szklane gdybym zostal w stolicy i spotkal sie z
                                wujkiem typsonem od paska w dyzlu?
                                • plawski Re: Audi A5 21.02.08, 09:42
                                  wiktor_l napisał:

> Te, ROTFL, moze tez wpadniesz na szklane gdybym zostal w stolicy i spotkal sie
                                  z wujkiem typsonem od paska w dyzlu?

Bardzo chętnie ale jak zwykle innym razem. Zaraz Typson zacznie tu pieprzyć, że
                                  plawski jak zwykle, że żony się boi, że go reumatyzm złapał ale ma to w dupie :)
                                  Tak czy siak dzięki za zaproszenie, mam nadzieję, że jednak w końcu jakiś spot
                                  się uda. Margo już też obiecywałem na gg... A poza tym zarządziłem sobie
                                  abstynancję do wakacji :)
                                  • computerland1 Re: Audi A5 21.02.08, 10:03
                                    plawski napisał:

> A poza tym zarządziłem sobie
                                    > abstynancję do wakacji :)

no tak - Typ sobie strzeli dyzla, to i na wodke bedzie. Plawski
                                    jezdzi 'oszczedna' benzyna w cytrynie, to do wakacji nici z
                                    picia:):):)
                                    • plawski Re: Audi A5 21.02.08, 10:17
                                      computerland1 napisał:

no tak - Typ sobie strzeli dyzla, to i na wodke bedzie. Plawski
                                      jezdzi 'oszczedna' benzyna w cytrynie, to do wakacji nici z
                                      picia:):):)

Dokładnie, wszelkie nadwyżki pobiera 16V :)
    • sherlock_holmes Re: Audi A5 21.04.08, 13:24
      A mnie ostatnio taki śmignął z włączonymi światłami do jazdy dziennej. I ...spodobały mi się :) Szkoda tylko, bo spodziewałęm się że bedą jśniej świecić, trochę słabo je widać. Ale wrażenie robią niesamowite :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka