Dodaj do ulubionych

Na forum widzę nowe nicki.

• x-darekk-x Re: Na forum widzę nowe nicki. 29.10.03, 08:57
      no to i ja sie dopisze ;)

imie: darek (nikt sie pewnie nie domyslal, co?)
      stan cywilny: zona-aniol i dziecko w drodze.
      miejsce zamieszkania: przez wiekszosc zycia warszawa (od urodzenia), a obecnie
      malutkie miasteczko pod warszawa (nigdy wiecej mieszkania w bloku!).
      wyksztalcenie: wyzsze ekonomiczne, niepelne wyzsze nauk politycznych, srednie
      infromatyczne, podstawowe ogolne i przedszkolne bardzo ogolne. ;)
      zawod: przez lata tlumacz tv i redaktor freelancer prasy motoryzacyjnej (tak,
      tak, mimo szczeniecego wieku). obecnie sredni szczebel w wielkiej firmie fmcg,
      czyli wyrobnik.
      hobby: samochody (surprise!), rowery (przejechalem rowerem pol europy),
      geografia, ale przede wszystkim zona. ;)
      samochodowe marzenie: caterham superlight i chevy chevelle ss ls6 454 posi-
      traction 4spd hardtop '70.
      • hdp Re: Na forum widzę nowe nicki. 30.10.03, 08:53
        x-darekk-x :))).. ale przedewszystkim zona.(cyt)

Wspaniale Darku,ale dojzalego meza posluchaj,to medycyne na milosc wieczysta
        dostaniesz ; spraw sobie hobby np.oldtimer`y, duuuzy garazo-warsztat (nie za
        blisko domu),sprobuj swoim hobby zainteresowac slubna Twoja=szczescie na cztery
        kola,gwarantowane.Malzonka powinna miec swoj objekt do restauracji ,by w Twoim
        nie grzebala . Pzdr.
        ________________________________________________________________________________
    • atlon Re: Na forum widzę nowe nicki. 29.10.03, 12:13
      Witam serdecznie.
      Mam na imie Artek, mieszkam wzraz z żoną i siedmioletnim synkiem w Krakowie.
      Posiadam wyszkształcenia średnie, pracuje w branży informatycznej. Jeśli chodzi
      o zainteresowania to motoryzacja, sport, komputery. Pozdrawiam serdecznie.
    • seba5700 Re: Na forum widzę nowe nicki. 29.10.03, 13:59
      Jak nie trudno zganac, na imie mam Sebastian, od urodzenia, czyli 1977 roku
      mieszkam w Szczecinie. Zawodowo zwiazany jestem z elektronika i komputerami.
      Moje motoryzacyjne serce bije w epoce muscle-cars, pozatym zajmuje mnie sport
      i ciekawosc swiata.
      • tomek854 Re: Na forum widzę nowe nicki. 29.10.03, 15:05
        Hej. Dopiero sie "zapisalem" :)

Na imie mi jak widac Tomek, ale mowia na mnie Oryś

jestem osiem lat starszy od mojego pojazdu :)

Motoryzacja intersuje sie o tyle o ile.
        To znaczy technika interesuje mnie slabo, najszczesliwszy bym byl jakbym nie musial pod
        maske zagladac. Za to kwestia organizacji ruchu i bezpieczenstwa na drogach interesuje
        mnie bardzo i porusza.

Jestem szczesliwym ( w rzadkich momentach kiedy sie nie psuje) posiadaczem FSO 1500
        rocznik '88. Mimo wszystko uwazam jednak ze "kanciak" da sie lubic, bo ma pare zalet:
        1. jezdzi na gaz
        2. jest duzy - wchodza 2 gitary, keyboard, kompletna perkusja i 3 osoby :)
        3. jest kanciasty i wszedzie mozna sie nim wcisnac
        4. nie jechalem samochodem, ktory by mial lepsze dlugie swiatla niz te poczworne H4 u mnie

Studiuje sobie powoli - zwiedzilem juz astronomie, teraz mecze fizyke (spec. nauczycielska),
        od tego roku dodatkowo zahaczylem o kulturoznawstwo a po drodze mialem krotki flirt z
        dziennikarstwem :)

Dorabiam gdzie moge - w wakacje na koloniach jako wychowawca a w roku w zaprzyjaznionej
        firmie jako kierowca (Uno, ford courier)

Hobby - muzyka, astronomia, kolej (taka stara, fajna , z parowozami i wogole :)) i góry
        param sie tez wspolpraca z czasopismem studenckim.

Nie lubie cwaniactwa buractwa, a to na drodze to juz wogole mnie wnerwia.
        Tepie przyciemniane klosze od kiedy cudem uniknalem smierci bo facet mial tak
        przyciemnione, ze zauwazylem go w ostatniej chwili i ominalem praktycznie rowem (nie mial
        zadnych elementow odblaskowych, czarne tablice).
        Oczywiscie nie mam nic przeciwko takim "upiekszeniom" o ile nie wplywaja na widocznosc
        swiatel ale zeby to szczegolnie ladne bylo to nie uwazam.

Co jeszcze... Uzywam (i polecam) linuxa

Prawo jazdy mam od 5 lat, ale nie uwazam sie za mistrza bo nie jezdze za duzo - jezeli
        moge pokusic sie o oszacowanie to przejechalem za kolkiem najwyzej okolo 50000

Mam nadzieje ze udzielilem wszelakich informacji, ktore interesuja kogos, kto doczytal ten
        dlugasny watek az do mnie i jeszcze mu sie chcialo :)

tomek854, czyli orys
    • 01boryna Powiem szczerze 29.10.03, 14:56
      Nie zalezy mi specjalnie na tym zeby dowiadywac sie jak ten czy inny ma na imie
      albo ile ma lat. Ale mysle ze jezeli jestem w jedym pokoju z kilkoma osobami i
      wszyscy sie przedstawiaja to nie powinno byc takich ktorzy chowaja sie w cieniu
      i udaja ze ich nie ma. Grzecznosc i dobre wychowanie tego wymagaja.

Pozdrowienia, rowniez dla "nieobecnych"
      • krakus.mp Re: Powiem szczerze 29.10.03, 16:56
        01boryna napisał:

> Nie zalezy mi specjalnie na tym zeby dowiadywac sie jak ten czy inny ma na
        imie
        > albo ile ma lat. Ale mysle ze jezeli jestem w jedym pokoju z kilkoma osobami i
        > wszyscy sie przedstawiaja to nie powinno byc takich ktorzy chowaja sie w
        cieniu
        > i udaja ze ich nie ma. Grzecznosc i dobre wychowanie tego wymagaja.
        >
        > Pozdrowienia, rowniez dla "nieobecnych"
        Witam.
        Dziękuję Tym co napisali parę zdań o sobie.
        Myślę że nic nie stoi na przeszkodzie,aby dołączyli inni.
        Pozdrawiam.
        • aankaa ok, czytacz jestem 30.10.03, 17:59
          Anka, mieszkanka miasta wybranego (przez górników, taksówkarzy, służbę zdrowia
          itp), wiek - jeszcze mi (ze względu na stan zdrowia i umysłu) prawa jazdy nie
          odebrano (a jeżdżę już ho, ho)

zainteresowanie główne - moje toczydło, którego jak lwica bronię przed zakusami
          progenitury ;)
      • kierowiec1 Re: Powiem szczerze 30.10.03, 19:51
        01boryna napisał:

> Nie zalezy mi specjalnie na tym zeby dowiadywac sie jak ten czy inny ma na
        > imie albo ile ma lat.

Gdyby tak bylo, nie napisalbys tego postu :->

> Ale mysle ze jezeli jestem w jedym pokoju z kilkoma osobami i
        > wszyscy sie przedstawiaja to nie powinno byc takich ktorzy chowaja sie w>
        > cieniu
        > i udaja ze ich nie ma. Grzecznosc i dobre wychowanie tego wymagaja.

I tym sie rozni pokoj ITRW od forum internetowego, czy czatu, ze niekoniecznie.

BTW najwiecej o uzytkowniku mowi nie jego samoopis, ale jego teksty na tematy
        rozpatrywane na forum, a takze jego podejscie do innych forumowiczow.

W przypadku ciekawosci odnosnie danego forumowicza mozna dosc latwo przy pomocy
        wyszukiwarki znalezc znacznie wiecej i bardziej miarodajnej informacji.

Aby Ci jednak ulatwic prace, podam to, co juz dawniej na forum Auto moto w
        innych postach podalem:
        miejsce zamieszkania: od 1985 Niemcy polnocne
        prawo jazdy B od 1987, CEF od 1989. Miedzy 1990 i 1996 zarobkowa jazda
        samochodami klas CE.
        osobiscie posiadane samochody: Ford Fiasko, Fiat 127, Volvo 343, Opel Ascona,
        Citroen BX, Toyota Carina rownolegle z Opel Kadett, Toyota Avensis.
        Inne w tym czasie poruszane samochody duze i male: nie sposob zliczyc
        Wyksztalcenie techniczne: wojskowy elektromechanik samochodowy i czolgowy,
        inzynier elektryk. Pracuje w wyuczonym zawodzie.

Na tym forum jest to moze swietokradztwem, ale jak dla mnie istnieje cala masa
        rzeczy, ktore bardziej lubie robic i za bardziej sensowne uwazam, niz jazda
        samochodem :->

Jak rowniez nie uwazam techniki samochodowej za szczyt osiagniec geniuszu
        ludzkiego, a wolnosci jazdy dla wolnych obywateli za niezbywalne prawo
        naturalne ;->

Pozdr.

K.
        • aankaa Re: Powiem szczerze 30.10.03, 20:10
          > Wyksztalcenie techniczne: wojskowy elektromechanik samochodowy i czolgowy,
          > inzynier elektryk. Pracuje w wyuczonym zawodzie.

Bosz, jeździsz czołgiem <jeszcze nie wymyślony emotikon: zachwyt>
          czy tylko grzebiesz im w elektronice :(((
          • greenblack Re: Powiem szczerze 30.10.03, 20:14
            Kierowciec raczej "tylko" grzebie im w elektronice. Tak to już jest, że większą
            estymą cieszy się pilot niż inżynier, który skonstruował mu samolot.

Pozdrawiam Kierowca.
            • krakus.mp A już myślałem... 30.10.03, 20:48
              greenblack napisał:

> Kierowciec raczej "tylko" grzebie im w elektronice. Tak to już jest, że
              większą
              >
              > estymą cieszy się pilot niż inżynier, który skonstruował mu samolot.
              >
              >
              > Pozdrawiam Kierowca.

...że greenblack się szczerze odkryje przed forumowiczami!
              A tu nic z tego,bo woli chyba pozostać tajemniczą postacią.
                • krakus.mp Re: A już myślałem... 30.10.03, 21:03
                  greenblack napisał:

> Myślę, że odkryłem się wystarczająco w moich licznych wypowiedziach. Co za
                  > różnica, czy mam na imię Czesiek czy Wiesiek? Proszę nie robić z Forum czatu
                  > towarzyskiego.
                  >
                  >
                  > Pozdrawiam

Witam.
                  Szanowny greenblacku.
                  W Swoich postach pokazałeś (i pokazujesz)jaki masz stosunek do samochodów i
                  wzsystkiego co się z nimi łączy.
                  Wiesz też,jaki stosunek mają niektórzy forumowicze do Ciebie.
                  Czy napisanie dwóch zdań o Sobie to taka ujma dla Ciebie.
                  Przyznam się,że bardzo chciałbym się dowiedzieć,w jakim jesteś wieku.
                  No ale skoro się tego wstydzisz...

Pozdrawiam.
                    • krakus.mp Re: A już myślałem... 30.10.03, 21:10
                      greenblack napisał:

> A dlaczego przypuszczasz, że się wstydzę?
                      >
                      >
                      > Jeśli nadal nie rozumiesz, o co mi chodzi, to poczytaj wypowiedź Kierowca.
                      >
                      >
                      > Pozdrawiam

OK.Wygrałeś!
                      Tylko dlaczego w tym poście "ujawniło" się ponad 50 forumowiczów?
                    • sherlock_holmes Re: A już myślałem... 30.10.03, 22:26
                      A ja sie zgodze z Krakusem. w koncu gdyby sie ludzie "odkryli" na forum, od
                      razu atmosfera stalaby sie mniej sztywna, a samo forum nie byloby tematem
                      zartow w stylu: "forum ekspertow-sztywniakow".
                      Przeciez swiat nie zaczyna sie i nie konczy na samochodach. Fakt, to jest forum
                      motoryzacyjne, nie towarzyskie, ale przeciez mozna na tematy motoryzacji
                      porozmawiac troche luzniej.
                      Wszystkim to wyjdzie na dobre, a przyciagniemy jeszcze sporo osob stojacych
                      za "lodowa sciana".
          • kierowiec1 Re: Powiem szczerze 03.11.03, 08:57
            aankaa napisała:

> Bosz, jeździsz czołgiem <jeszcze nie wymyślony emotikon: zachwyt>

W poscie powyzej podalem prawo jazdy CEF. "F" znaczy w terminologii
            NATO "Pojazdy gasienicowe i polgasienicowe". W moim wypadku stara klasa F4,
            czyli do 55 t. Ta kategorie musialem zrobic aby moc Leo 1 czy M-113 wprowadzic
            z parkingu do hali i z powrotem bez koniecznosci budowy nowej hali, albo
            przeorac gasienicami laczke podczas jazdy odbiorczej po przeprowadzonym
            serwisie. Ale to bardzo dawno bylo :-)

> czy tylko grzebiesz im w elektronice :(((

Zgodnie z sentencja, ze wieksi chlopcy maja wieksze zabawki, zawodowo zajmuje
            sie min. (obrazowo rzecz biorac) zdalnym sterowaniem budynkow ;-)
            (automatyka budynkow, sieci polowe LON, zbior i przekaz danych i alarmow,
            ogniwa paliwowe).

Pozdr.

K.
        • 01boryna Re: Powiem szczerze 31.10.03, 00:57
          kierowiec1 napisał:
          Gdyby tak bylo, nie napisalbys tego postu :->

Witam. Naprawde tak jest ale w tym wypadku nie mialem Ciebie na mysli.
          Nadal uwazam , ze skoro zostaje rzucony pomysl zeby napisac o sobie kilka slow
          to albo dobre wychowanie nakazuje przedstawic sie (wiele osob to zrobilo), albo
          majac nieslychanie wazne powody zostac w cieniu. Z Twojego opisu nie wywnioskuje
          niczego co mogloby Ciebie zdemaskowac, a przyjemniej jest rozmawiac z kims kto
          poprzez te kilka slow nie jest juz tak anonimowy. Sczczegolnie ze juz kiedys
          wymienilismy kilka uwag.

pozdrowienia
    • przeem36 Re: Na forum widzę nowe nicki. 31.10.03, 20:09
      Przemek z Olsztyna, 37 lat, zonaty, dwójka dziewczynek wczesnoszkolnych
      Wykształecenie średnie samochodowe, ledwowyższe: markieting coś tam
      Wykańczam się prowadząc własną firmę
      Pojazdy(nie tylko samochody)od dziedziństwa mają na mnie wpływ emocjonalny (co
      na to Freud?),po prostu je kocham i tyle.
      Drażni mnie "beton" tzn, tacy co mówią(piszą) nie słycząc(nie czytając)
    • ernest_linnhoff Re: Na forum widzę nowe nicki. 29.03.04, 22:14
      Witam
      Jacek. lat 33, zonaty, corka, pracownik politechniki + jeszcze "cos"
      prawo jazdy od 17 roku zycia, a kierowca od 5tego - gdy zaczalem "prowadzic" na
      kolanach u ojca ;-), posiadane samochody: Opel Astra G czyli "dwojka" i Seat
      Cordoba
      Pozdrawiam
      • krakus.mp Re: Na forum widzę nowe nicki. 29.03.04, 22:18
        ernest_linnhoff napisał:

> Witam
        > Jacek. lat 33, zonaty, corka, pracownik politechniki + jeszcze "cos"
        > prawo jazdy od 17 roku zycia, a kierowca od 5tego - gdy zaczalem "prowadzic"
        na
        >
        > kolanach u ojca ;-), posiadane samochody: Opel Astra G czyli "dwojka" i Seat
        > Cordoba
        > Pozdrawiam

Witam Kolegę.
        Myślę że Kolega już przestudiował wszystkie wpisy w tym poście,więc wie kto
        jest kim.
        Mam nadzieję że Kolega zagościł u Nas na stałe?
        Jeszcze raz serdecznie witam i pozdrawiam.
    • kompressor Re: Na forum widzę nowe nicki. 30.03.04, 00:33
      No i przyszla pora na telesfora ;)
      Ja sie moge chyba zaliczyc do narybku Automobilu bo tylko(sic!) 23 lata, imie
      Tymon, aktualnie student Budownictwa na Pol. Łodzkiej, 4 rok...
      Jezdze od 3 lat autkiem wydzierzawionym na czas nieokreslony od ojca ;) a
      motoryzacja interesuje sie tak na dobra sprawe odkad zaczalem jezdzic.
      Na rozgrzeszenie powiem ze to forum ( wraz z dzialem "kawalki miesne" na
      JoeM.;) jest jedynym jaki mam jeszcze ochote odwiedzac regularnie w necie

God bless Automobil
      • wlk.brytania Re: Na forum widzę nowe nicki. 30.03.04, 10:14
        Milo mi , ze zostalem przyjety w poczet tego elitarnego srodowiska.Mam 28
        lat.Mieszkam w Anglii,gdzie jestem kurierem motocyklowym londynskiej firmy do
        obslugi biur.Wbrew pozorom nie jestem jednak milosnikiem motocykli...
        Co innego samochody.Moim cichutkim obiektem westchnien jest TVR Chimera.Ale
        bardzo cichutkim ,bo w zyciu jestem praktyczny "do bolu" i raczej ogladam kazda
        monete dwakroc przed wydaniem...
        Nacodzien pracuje motorem Hondy,a wypoczywam po pracy za kierownica Golfa
        czwartej generacji.Jezdze kilkanascie godzin kazdego dnia.
        Serdecznie pozdrawiam Wszystkich.Fajnie,ze ktos wymyslil internet...
        • krakus.mp Re: Na forum widzę nowe nicki. 30.03.04, 15:09
          wlk.brytania napisał:

> Milo mi , ze zostalem przyjety w poczet tego elitarnego srodowiska.

Witam.
          Ale sobie zaplusowałeś w oczach kolegi właściciela (SH).
          Może SH zmieni nazwę na "elitarne forum motoryzacyjne AUTOMOBIL." :))))))
          Pozdrawiam.

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12223
          Można mieć wielu przyjaciół,lecz niewielu można nazwać "prawdziwymi".
          krakus.mp
          • sherlock_holmes Re: Na forum widzę nowe nicki. 31.03.04, 09:44
            krakus.mp napisał:

> wlk.brytania napisał:
            >
            > > Milo mi , ze zostalem przyjety w poczet tego elitarnego srodowiska.
            >
            > Witam.
            > Ale sobie zaplusowałeś w oczach kolegi właściciela (SH).
            > Może SH zmieni nazwę na "elitarne forum motoryzacyjne AUTOMOBIL." :))))))
            > Pozdrawiam.
            >

Nie jestem lasy na pochlebstwa :PPP No, moze troszeczke :)
            Kiedys w wymianie zdan z GB rzeczony kolega wysmial mnie gdy mu powiedizalem,
            ze to forum jest elitarne :)))) Zatem niech to bedzie forum pospolite -
            niepospolicie :)

>
            > forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12223
            > Można mieć wielu przyjaciół,lecz niewielu można nazwać "prawdziwymi".
            > krakus.mp
            • wlk.brytania Re: Na forum widzę nowe nicki. 31.03.04, 13:54
              Wiecie,tak prawde mowiac nie bylo moja intencja "plusowac"...
              To jak przywitalem sie z Wami, jest wykladnikiem kultury osobistej,ktora
              zawsze "tloczyli" mi do glowy rodzice.Taki juz jestem...grzeczny(grzeszny...).

A wypowiedzi Wasze na "Automobil'u" czytam juz od dluzszego czasu,choc do tej
              pory biernie.
              Nie wszystkich poglady przemawiaja do mnie i sie z nimi zgadzam,ale coz...toz
              to kwintesencja forum.
    • typson Re: Na forum widzę nowe nicki. 30.03.04, 15:20
      OK,

Tomek, lat 24. ur. mieszkam i pracuje w wawie.
      Z wyksztalcenia - po liceum nie ma sie wyksztalcenia.
      Bylem rok na Elektronice i rok na MELu. ten drugi wydzial polecam wszystkim
      interesujacym sie firyka czy majacym "zmysl mechaniczny".
      pozniej chodzilem rok na informatyke na UW ale przerwalem te urocze studia z
      uwagi na obecna prace (nie to ze by to byla taka fajna praca ze az warto
      zostawic studia. Po prostu braklo mi sil na jedno i drugie. A kapusta w
      kieszeni nie rosnie sama). A pracuje w firmie fonograficznej i zajmuje sie tu
      szeroko pojeta informatyka oraz finansami (mniej na szczescie).
      Samochodami interesuje sie od dziecka. Pierwszy sukces to samodzielna wymiana
      sprzegla w kaszlaku w wieku 13 lat :D Z tego faktu wynika, ze nie lubie jak
      jakies dupki dotykaja sie do mojego/moich aut. Lubie robic wszystko w miare
      mozliwosci sam. Zawsze jest lepiej i dokladniej. W wiem co w trawie piszczy.
      Dlatego chcialbym, by byly takie warsztaty, dobrze wyposarzone, ktore mozna
      wynajac, ew. jakis mechanik do asysty i pomocy tudziez do udzielenia jakiesj
      rady. Niestety auta staja sie teraz coraz bardziej elektroniczne co coraz
      bardziej ogranicza mozliwosci wlasnych napraw. Do tego moim zdaniem czyni je
      coraz bardziej zawodnymi, choc byc moze jakies statystyki temu przecza...

chyba starczy
      pzdr
      • typson Re: Na forum widzę nowe nicki. 31.03.04, 00:07
        no i dodac moge ze jezdzilem
        kaszlem (licencja fiat!), nissanem sunny 2.0D, pozyczalem czasem kredens

obecnie primera P10 1.6 i Laguna II

A poza motoryzacja interesuje sie muzyka (choc nie z mojej pracy), jezykami
        (glownie programowania choc nie tylko), sportem, piwem, ksiazkami, gotowaniem,
        majsterkowaniem, polityka, podrozami, fotografia, ....

teraz raczej starczy
    • bishopandroid Re: Na forum widzę nowe nicki. 30.03.04, 18:05
      Witam,
      Marcin lat prawie 30 - Warszawa
      wykształcenie mgr u Koźmińskiego , ( po drodze 2 lata na MELu )
      Prawko od 12 lat, teraz śmigam VectrąB 1.6 '99 + LPG.
      Wcześniej miałem kaszlaka, kanciaka i poldolota.
      Nie jestem xxxfobemjak większość na forum Auto oraz kilku na Automobil ( hehe
      Grini jego nienawiść do dyzli ) ale całkowicie popieram krucjatę HIPa przeciwko
      głupocie, dresom, burakom i szeroko pojętemu tjuningowi.
      W chili obecnej tylko formalnie kawaler, bez przychówku.
      Interesuje się motoryzacją, muzą i audiofilizmem.
      Pracuję w IT w firmie ubezpieczeniowej.

pozdrawiam wszystkich

Bishopandroid
      PS. jaki jest moj ulubiony film ?
    • marekatlanta71 Myslalem ze juz sie wpisalem 30.03.04, 18:18
      Marek, po 30'tce, od dzis wlasciciel:
      - Pontiaca Grand Prix GTP V6, 3.8l supercharged, 240KM, automat, model 2000
      - Hondy Accord EX V6, 3.0l, 240KM, 6-speed, model 2004

W przeszlosci bylem posiadaczem nastepujacych pojazdow:
      - Chevy Cavalier Coupe (2.2l R4 115KM)
      - Chevy Monte Carlo (3.2l V6 165 KM)
      - Mitsubishi Eclipse (1.8l R4 ??? KM)
      - Fiat Brava (1.6L R4 106KM)
      - Hyundai Pony GLS (1.5L ??? KM)
      - PF 126p FL (650cc, 0 KM)

Glowne zainteresowania to samochody (im wiecej koni tym lepiej) i snowboard.
    • wo_bi no to moze i ja.... :)) 31.03.04, 22:22
      Przez kilka dni nie mialem czasu, wiec post z opoznieniem :))

A wiec tak: Wojtek, 24 lata, Pruszkow, geodeta (mam nadzieje, juz od
      czerwca) :), prawo jazdy od 6,5 lat ;PP
      Hmm samochodami interesuje sie.... No i tak sie tez znam, wiecej czytam forum
      niz sie wymadrzam, a jak sie wymadrzam to nie na temat... ;) Ale chyba jeszcze
      zadne moj post nie zostal usuniety. :)
      A zagladnalem tu pierwszy raz tak sledzac Szerloka i Krakusa :) I tak zostalo,
      bo fajni ludzie pisza, mozna sie czegos nauczyc nowego. No i z checia pare osob
      stad bym poznal poza forum. :)) Np. te wymienione wczesniej.... ;)))

Pozdrawiam
      Wobi
      • krakus.mp Re: no to moze i ja.... :)) 31.03.04, 22:30
        wo_bi napisał:

> Przez kilka dni nie mialem czasu, wiec post z opoznieniem :))
        >
        > A wiec tak: Wojtek, 24 lata, Pruszkow, geodeta (mam nadzieje, juz od
        > czerwca) :), prawo jazdy od 6,5 lat ;PP
        > Hmm samochodami interesuje sie.... No i tak sie tez znam, wiecej czytam forum
        > niz sie wymadrzam, a jak sie wymadrzam to nie na temat... ;) Ale chyba
        jeszcze
        > zadne moj post nie zostal usuniety. :)
        > A zagladnalem tu pierwszy raz tak sledzac Szerloka i Krakusa :) I tak
        zostalo,
        > bo fajni ludzie pisza, mozna sie czegos nauczyc nowego. No i z checia pare
        osob
        >
        > stad bym poznal poza forum. :)) Np. te wymienione wczesniej.... ;)))
        >
        > Pozdrawiam
        > Wobi

Qrna! Wzruszyłem się! :))))
        Wzajemnie,Kolego wzajemnie.
        Fajny z Ciebie gość.
        Ale jak do Pruszkowa kiedyś przyjadę,to obiecaj mi że wrócę własną furą.:)))
        Pozdrawiam.
        • wo_bi Re: no to moze i ja.... :)) 31.03.04, 22:37
          krakus.mp napisał:

> Qrna! Wzruszyłem się! :))))
          > Wzajemnie,Kolego wzajemnie.
          > Fajny z Ciebie gość.
          > Ale jak do Pruszkowa kiedyś przyjadę,to obiecaj mi że wrócę własną furą.:)))
          > Pozdrawiam.

No myslalem, ze to juz ustalone. Juz wszystko zalatwilem, ze zadnego srebrnej
          foki kombi na krakowskich blachach sie nie rusza. ;))) A jakbys jakies czarne
          BMW z workami na szybach widzial, przed soba albo za soba,to to tylko Twoja
          obstawa... :))
          • tody1305 To ja też. 31.03.04, 23:15
            Imię: Rafał
            rocznik: '70
            mieszkam w Krakowie, ale nie urodziłem się w nim
            zaainteresowania?: wszystko i nic, ogólnie mechanizmy,ale czasem i o kwiatach
            sobie poczytam
            książki: fantastyka, zwłaszcza takie comic-fantasy typu Piers czy Pratchet,
            uwielbiam to czytać i chichrać sobie po cichutku
            zwierzęta: dwie koszatniczki, małe ale strasznie upierdliwe
            praca: hurtownia motoryzacyjna, na szczęście nie muszę sprzedawać, tylko siedzę
            sobie w osobnym pokoiku i powoli piszę katalogi
            autko: grafitowa temperówka combi i wbrew powszechnej opini uważam fiaty za
            najlepiej zaprojektowane samochody na świecie, no trochę wykonanie nie tego,
            ale przecież pochodzą z południa, a tam życie płynie innym rytmem i nikt nie
            przejmuje sie za bardzo szczegółami
            uff chyba na tyle

" teoretycznie można teoretyzować, ale w praktyce się tego nie praktykuje"
            • marekatlanta71 Re: To ja też. 31.03.04, 23:21
              tody1305 napisał:

> książki: fantastyka

Czytales Diamond Age Stephenson'a? To pierwsza ksiazka Sci-Fi nowego autora
              ktora mi spasowala. Dotychczas uwazalem ze po Assimowie i Herbercie i Lemie
              fantastyka sie skonczyla (Lem ostatnio wcale nie chce pisac fantastyki tylko
              produkuje jakies bezsensowne dywagacje i ksiazki z cyklu "a nie mowilem?")

• tody1305 Re: To ja też. 01.04.04, 21:18
                Nie za bardzo lubię cyber-punka. Drażnią mnie strasznie neologizmy robione po
                najmniejszej lini oporu,(niegdysiejszy Lem to była klasa sama w sobie).
                Tak że chyba sie nie skuszę.
                Pozdrawiam
    • mac.card Re: Na forum widzę nowe nicki. 05.05.04, 21:40
      Wołają mnie Maciek (stąd początek nicka) chociaż na imię mam inaczej. Lat 44,
      żona, dwie córki (z chłopa zucha - zawsze dziewucha), pies rasy mikser
      warszawski. Zawód (mój, a nie psa): urzędnik administracji rządowej. Warszawa
      od urodzenia, ale nie bez przerwy, bo przez ostatni rok pracowałem w Radomiu -
      od miesiąca znów w domu. Bolid - Skoda Fabia, do której szukam odpowiedniego
      kapelusza. Uważam, że do samochodów włoskich odpowiednie jest borsalino, do
      amerykańskich - stetson, do brytyjskich oczywiście melonik, a do francuskich -
      panama (bo Maurice Chevalier). Jaki kapelusz pasuje do aut czeskich? - to je
      zapytka.
    • jorn Re: Na forum widzę nowe nicki. 10.05.04, 16:39
      Witam,

Na imię mam Sławek, mieszkam w Warszawie (ale jestem napływowy - pochodzę z
      Zielonej Góry). Żona jedna, dzieci brak, psa takoż. Lat 32, wykształcenie
      wyższe ekonomiczne, praca w zawodzie, więc na sprawach motoryzacyjnych znam się
      tylko amatorsko i nie jest to wiedza dogłębna. Moje auto, to Nubira I SX (1.6l,
      zagazowany), czasem jeżdżę też Fiatem CC Young, którego na codzień ujeżdża moja
      małżonka. Samochody były moim hobby od najmłodszych lat, ostatnio trochę
      przygasłym, poza tym lubię sobie coś poczytać, lubię też podróżować
      (najchętniej samochodem). Aha, jak jest czas i uda się zebrać ekipę (czyli
      ostatnio b. rzadko), to gramy w RPG. W najbliższym czasie postaram się
      przeczytać wizytówki pozostałych forumowiczów.

P.S. Z powodu niewielkiej ilości wolnego czasu nie zaglądam na forum zbyt
      często, więc proszę mi wybaczyć, jeśli kiedyś zamieszczę jakiegoś posta, na
      który ktoś odpowie i nie spotka się z odpowiedzią z mojej strony.

Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka