Dodaj do ulubionych

Już październik!

01.10.11, 00:13
Dobry wieczór SzanPaństwu! Uprzejmie zawiadamia się, że już październik.
Obserwuj wątek
      • 36krzysiek Re: Już październik! 01.10.11, 13:52
        1 pażdziernika 2011, godzina 13.43
        NOTATKA SŁUŻBOWA
        Po przeprowadzeniu wizji lokalnej terenów zielonych, połozonych 52°05'38'' N i 20°48'19'' E stwierdza się co następuje:
        1. stan zalesienia - bardzo dobry
        2. komary - brak
        3. pająki - stan zgodny ze średnią unijną
        4. konie - dwie sztuki
        5. ludzie na koniach - dwie sztuki
        6. baba na rowerze - jedna sztuka
        7. chłop na rowerze - dwie sztuki
        8. grzyby jadalne - osiem sztuk
        9. poziom zadowolenia grzybiarzy w skali beauforta - 0
        10. stan przygotowania posiłku obiadowego - 80%
        11. poziom alkoholu we krwi - 0,050
        Na tym zakończono raport
        Agent Zielona Stonoga. Czuwaj!
        • heniulaa Re: Już październik! 01.10.11, 14:49
          Od rana po zdiagnozowaniu u siebie anginy udałam się do apteki i po zakupu bo w lodówce tylko pingwiny się ślizgały.
          Na straganie podgrzybki do śmietany i marynaty (małe takie śliczniutkie) 15 zł za kilogram, a do suszenia (już pokrojone w plasterki) 22 zł. Kurek jeszcze trochę było, a rydzyków jeszcze wcale nic.
          Na anginę zastosowałam broń bakteriologiczną i herbatę z miodzikiem, a dla ducha film o robotach z zielonym ludzikiem. Od poniedziałku jakieś małe L4 wymyślębig_grin
          Ładny ten początek październikabig_grin Jednym słowem miłego łikendu!
      • kocio_pierzaczek Re: Już październik! 01.10.11, 17:37
        Dzień dobry. W ogóle zaczynam nieśmiało znów do ludzi wychodzić, podobno to dobrze ma robić, nie wiem, czy mnie, czy ludziom, reklamacji na razie nikt nie zgłaszał. Jutro wstaję o 5.00. Celem udania się do lasu. I chrzanię ilość grzybów, acz koszyk biorę. Relaksującej zieleni pragnę. Może odechce mi się na most Poniatowskiego lecieć.
      • cytrynka6543 Re: Już październik! 01.10.11, 18:09
        Jak to co będzie? Chociaż zapach będzie! Mam w piwnicy jakieś szczątki cebul, może i mnie się uda?
        A tak poza tym to dzińdybry i nie będę temu dniu( na wszelki wypadek) zaglądała pod odwłok,bo poprzednie dwa powitały mnie guanem.
        Wam życzę innej opcji,
        z uszanowaniem,Cytrynka

heniulaa napisała:

> Właśnie posadziłam hiacynty i zobaczymy co z tego będzie.
            • tutul Re: Już październik! 02.10.11, 08:01
              Uch,wyłaziłam się wczoraj! Za to dzisiaj czekają niedokończone peperonata i przecier pomidorowy.I będzie koniec przetworów.Na grzyby położyłam krzyżyk,pod koniec października już na pewno ich nie będzie.Ale lasy zamierzam wizytować po przyjeździe.
              I reklamację zgłaszam:miało być słońce!A co jest za oknem,nie będę się wyrażać.
              Witamsmile
                • eulalija Re: Już październik! 02.10.11, 09:24
                  Nieeee ... Wylazłam z gniazda już jakiś czas temu ale kawę teraz jakąś taką słabą produkują ...
                  Też uważam, że się słońce nieprzyzwoicie zachowuje, było obiecane, że będzie świecić jak jakie głupie, dwa koce wczoraj rano uprane na suszarniku pewnie tydzień będą schły.

Witam.
        • groha Re: Już październik! 03.10.11, 14:03
          E, to za szybko się przeleci. Lepiej powolutku właśnie - noga za nogą, przystanąć sobie od czasu do czasu, zanurzyć wzrok w ostatnie błękity i zielenie, pogrzać się w słoneczku, jak kot... Kurcgalopkiem będziemy zaiwaniać potem, po błocie, śniegu i lodzie, aż wizg będzie szedł.
            • ewa9717 Re: Już październik! 03.10.11, 18:19
              W przeciwieństwie do połowy pełnej Bumbeckiej jestem do połowy pusta i wiosnę widzę dopiero za jakie pół roku crying
              Ale na razie łanie, choć mogłoby być grzybniej. Jako forumowa starka przypominam sobie taki piękny październik gdzieś kole 1976 roku. Ach, jakie to październiki w ubiegłym wieku bywały!
              I może by tak kole listopada odlecieć do ciepłych krajów...
                    • embepe Re: Już październik! 03.10.11, 20:47
                      Też się zgłaszam jak ta lubiąca zimę, ale pod warunkiem, że śniegu napada, mróz chwyci, słońce zaświeci i zaiskrzy w tym śniegu... Poza tym zima jest fajna, bo zimą jest Wigilia, Święta, choinka, prezenty, prezenty, prezenty... smile
                      Gdyby tak jeszcze samochód chciał się sam odśnieżać i niezawodnie działać... tu bywa różnie, a garażu chwilowo nie stwierdza się sad

Ale zaraz zaraz! Toż jesień prześliczną mamy! Się SzanPaństwo porozgląda, ileż interesujących kolorów w roślinności! Ileż kasztanów! O grzybach nie wspomnę, bo w ubiegłym roku wyzbierałam swój limit na najbliższe kilka lat i trochę mnie wkurzają ( pardąsik!) wrednie szczegółowe informacje o tegorocznych zbiorach.
                      Pięknej jesieni SzanPaństwu życzę!
                      • koszmarna.baba Re: Już październik! 03.10.11, 20:58
                        embepe napisała:

> Też się zgłaszam jak ta lubiąca zimę, ale pod warunkiem, że śniegu napada, mróz
                        > chwyci, słońce zaświeci i zaiskrzy w tym śniegu... Poza tym zima jest fajna, b
                        > o zimą jest Wigilia, Święta, choinka, prezenty, prezenty, prezenty... smile
                        > Gdyby tak jeszcze samochód chciał się sam odśnieżać i niezawodnie działać... tu
                        > bywa różnie, a garażu chwilowo nie stwierdza się sad
                        O grzybach nie wspomnę, bo w ubiegłym roku wyzbierałam swój limit na najbliższe kilka lat i trochę mnie
                        > wkurzają ( pardąsik!) wrednie szczegółowe informacje o tegorocznych zbiorach.
                        > Pięknej jesieni SzanPaństwu życzę!
                        ad.1 garażu brak, do odśnieżania tak ze 300m., zaspy od 0,5 - 2,5m.(można kopać tunele) smile
                        ad.2 już od lipca prosiłam(bezskutecznie) żeby się nade mną nie znęcać tymi osiągnięciami grzybowymisad
                        • embepe Re: Już październik! 03.10.11, 21:39
                          Tuś mi brat eeee... tego... chyba ...siostra, Babo smile
                          Po cichutku przyznam, że samo odśnieżanie autka to ja nawet lubię - zawsze to trochę ruchu, rozgrzać i obudzić się można jakoś skuteczniej. Nie lubię tylko, jak autko kategorycznie odmawia współpracy, a ostatniej zimy często tak właśnie bywało sad
                          Przypomniałam sobie jeszcze jedną niefajną rzecz o zimie: o 7.00 jest środek czarnej nocy sad
                          W tym miejscu moja sympatia do zimy blednie - do zaniku włącznie.

Skupmy się raczej na jesieni! Póki jest taka piękna, jak jest.

• ewa9717 Re: Już październik! 03.10.11, 19:07
                      Bumbecko jest optymistycznie pełna w dowolnie wybranej połowie, to ja jestem pesymistycznie w połowie pusta, a w której to wsio ryba.
                      Ja tam zimę lubię, ale mogłby trwać tak ze dwa, góra, miesiące...
                        • ewa9717 Re: Już październik! 04.10.11, 07:23
                          Pierwsza????
                          Wstałam w srodku nocy, bo zaplanowałam o switaniu zanurzyć się w lesie. Pokawię, dojdę do siebie, a potem dojadę do lasu. Jeszcze się dzień na dobre nie zaczął, a tu już cztery działania w rozumie! I jeszcze, jak przepis sprawdzony dostanę, aroniówkę zaczynię!
                          Dzień dobry w pracowitym dniu!
                                      • szkorbut-lumbago Re: Już październik! 04.10.11, 13:31
                                        Czy popołudniu to się jeszcze "dzień dobry" mówi? Chyba w naszym języku nie ma "dobrego popołudnia"?
                                        I czy jak pójdę w jednym tygodniu na Poniedzielskiego i na Młynarskiego to to nie będzie już za dużo szczęścia na raz? Czy to grozi jakimiś zmianami zdrowotnymi, czy może tylko brakiem depresji?
                                        Pracuje naukowo i jak widać zamiast pytań i hipotez na temat, to taki oooo mi się robią smile

Witajcie!!!!
                                        • cytrynka6543 Re: Już październik! 04.10.11, 17:15
                                          szkorbut-lumbago napisała:

> Czy popołudniu to się jeszcze "dzień dobry" mówi? Chyba w naszym języku nie ma
                                          > "dobrego popołudnia"?

No właśnie,też mnie to zafrapowało. Czy to znaczy,że "dobry wieczór" mówimy dopiero po zmroku,hu,hu,hu? wink znaczy się jak się ściemni?

> I czy jak pójdę w jednym tygodniu na Poniedzielskiego i na Młynarskiego to to nie będzie już za dużo szczęścia na raz? Czy to grozi jakimiś zmianami zdrowotnymi, czy może tylko brakiem depresji?

Obstawiam to drugie i tego życzę!!!

Tak więc,może najprościej jak mogę powiem: bry!
                                          • orale Re: Już październik! 04.10.11, 22:55
                                            chciałam się przywitać, ale gdzieś tam wyczytałam, że słowo witam jest nieeleganckie i świadczy niedobrze o witającym. No to teraz nie wiem co powiedzieć, bo na dobry wieczór to już za późno. Dobranoc tak na przywitanie?
                                            • embepe Re: Już październik! 04.10.11, 23:22
                                              orale napisała:

> chciałam się przywitać, ale gdzieś tam wyczytałam, że słowo witam jest nieelega
                                              > nckie i świadczy niedobrze o witającym. No to teraz nie wiem co powiedzieć, bo
                                              > na dobry wieczór to już za późno. Dobranoc tak na przywitanie?
                                              Też mi się gdzieś obiło o oczy, że to "witam" to jest jakieś bardzo nie "ąę", ale mnie zupełnie nie przeszkadza. Może się nie znam, a do tego mam dziwaczne i mało wysublimowane upodobania... Za to bardzo podoba mi się "dobranoc" na przywitanie! smile Dobranoc, Orale! smile Jak miło, że zaglądasz tu tak późno - mam takie wrażenie, że nocnych marków to wśród SzanPaństwa nie za wielu. Albo są, tylko po zmroku na forum się nie udzielają smile Za to rannych ptaszków całe mnóstwo - aż czasami przecieram oko ze zdumienia!
                                                • embepe Re: Już październik! 04.10.11, 23:45
                                                  koszmarna.baba napisała:

> A może po zmroku tu po prostu strraszy?wink
                                                  >
                                                  > P.S. Ja jestem nocnym markiem ale nie zawsze mam ochotę albo coś sensownego do
                                                  > napisania.wink
                                                  >
                                                  > Jakoś łatwiej się czyta nie? smile

Oj zdecydowanie łatwiej się czyta niż pisze, zwłaszcza o takiej godzinie smile

No proszę proszę! Się jednak SzanPaństwo ujawnia forumowo w godzinach emisji filmów tylko dla widzów pełnoletnich wink
                                                  • orale Re: Już październik! 04.10.11, 23:56
                                                    ja nie wiem co ja za ptak jestem, od dobrych nastu lat muszę wstawać o 5 rano, w weekendy mam luz, śpie do 6. No w wakacje jak się uda to do 9. Czasu nie mam na spanie. To może ja jaskółka jestem, bo taka zajęta. Tylko na szczęście dzieci nie podrzucam. A teraz jeszcze nie spie, bo film oglądam online i on się cholera jasna psiakrew musi czasem podładować, a że to mój ulubiony serial (hm, jedyny który ostatnio oglądam) i dziś się pokazał to mus.
                                                  • tutul Re: Już październik! 05.10.11, 06:44
                                                    To chyba ostatnia taka ciepła noc w tym roku.O 4:30 na termometrze było +20!!! Teraz zaczęło siąpić po jesiennemu i już chłodniej trochę.Ale już za chwileczkę znów będę miała ciepłe noce .Przez dwa tygodnie.I tym się pocieszam. (Chociaż właściwie to lubię deszcz,bo po deszczu grzybki rosną)
                                                    Dzień bardzo dobry dla wszystkichsmile
                                                  • embepe Re: Już październik! 05.10.11, 07:30
                                                    tutul napisała:

> To chyba ostatnia taka ciepła noc w tym roku.O 4:30 na termometrze było +20!!!

Dzień dobry, dzień dobry! Wstać o 4.30, by sprawdzić, jak tam na termometrze? surprised Łomatkoicórko..! smile

Się kłaniam i ładnego dnia życzę SzanPaństwu!
                                                  • ewa9717 Re: Już październik! 05.10.11, 07:37
                                                    Jak ludzie wcześnie chodzą spać, to potem wstają w środku nocy jak te gÓpie! Wczoraj wyjątkowo padłam kole północka i proszę: sama z siebie już wstałam!
                                                    Deszczu nie ma. Ale może będzie, niech te cholery na G jeszcze porosną, bo mam niezaspokojoną chuć na suszone!
                                                    Dzień dobry!
                                                  • eulalija Re: Już październik! 05.10.11, 09:40
                                                    Coś się przejaśnia, chyba z deszczu nici.
                                                    No i nie wiem jak się przywitaćsad Orale napisała, że "witam" jest fe.

No, trudno, to robię to co zwykle, jak się tu pojawiam, ale bez słówwink
                                                  • heniulaa Re: Już październik! 05.10.11, 10:46
                                                    Dzień doberek! Kaszelek uroczy, glut do pasa czyli zwolnienia ciąg dalszy.
                                                    Zimno u mnie jak cholera i w toalecie coś kapiebig_grin

Luk ja sem twoi tatinek! - kto wie z jakiego to filmubig_grin
                                                    Miłego
                                                  • eulalija Re: Już październik! 05.10.11, 10:51
                                                    Drugi czyli piąty epizod?
                                                    A może trzeci czyli szósty?
                                                    Aleś oglądanie poderwałasmile A ja się przy komputerze męczę z głupotą nudną jak flaki z olejem i co i raz kombinuję jakby tego nie robić.
                                                  • szkorbut-lumbago Re: Już październik! 05.10.11, 11:19
                                                    Heniulaa to brzmi równie dobrze jak: jo sem nietoperek (mogę poplenić błędy przy transkrypcji smile).
                                                    Mózg mi się lasuje. Pisze od wybuch do wybuchu jakiejś genialnej myśli, ale pomiędzy nimi to plaża, równiona, a może nawet depresja. Chyba pora coś zjeść.
                                                    Dzień dobry Państwu Sznownemu.
                                                  • ewa9717 Re: Już październik! 05.10.11, 15:25
                                                    heniulaa napisała:

>
                                                    >
                                                    > Luk ja sem twoi tatinek! - kto wie z jakiego to filmubig_grin
                                                    > Miłego
                                                    To do kompletu" "Moja mama je lokata a okata."
                                                    To też z filmu, acz innego, nie z reklamy banku wink
      • goonia Re: Już październik! 05.10.11, 18:24
        Kurczaki, to ja caly czas sie nieelegancko witam, mowiac witam?

No to sie klaniam w samo poludnie.

Orale, przyznaj sie co za serial ogladasz.
        Sporo jest takich, ktore chcialabym obejrzec, ale trzeba byc na terytorium Polski. Czy jest sposob, zeby serwer, czy co tam innego, oszukac? Chwilowo mi terytorium nie podrodzesad
        • balamuk Re: Już październik! 05.10.11, 20:26
          Nieelegancko to bedzie, jak zaczniesz od "witam" epistole do premiera albo innego arcybiskupa, na przyjaznie nastawionym forum nikogo chyba po oczach nie lupnie.wink czytelnia.pwn.pl/polszczyzna_na_co_dzien/powitania.php
          No to dobry wieczor.
            • ewa9717 Re: Już październik! 05.10.11, 20:57
              Ze wszystkich wyżej wymienionych feblik niejaki do Armanda Jeana Richelieu miałam, ale do powitań nigdy nie doszło, więc gafy nie popełniłam.
              A co do sjestów, żadne położenie geograficzne ich nie wyklucza. Wiem, co mówię.
            • heniulaa Re: Już październik! 05.10.11, 22:02
              stara.gropa napisała:

> balamuk napisała:
              > jak zaczniesz od "witam" epistole do premiera albo innego arcybiskupa,
              >
              > Na szczęście nie mamy ich w naszych szeregach smile

Ale nigdy nic nie wiadomo bo jak zgłoszą akces i będą chcieli, bo kochają i krzewią to co będzie??? Będą musieli się dostosować i nie ma gadania, że "mundurowi inaczej"!
              I składki będą płacili i wymyślali prezentybig_grin A Szanowne grono niech pomyśli co na otrzęsiny wymyślić dla takich specjalnych członków. A swoją drogą ciekawa jestem czy tacy jak oni to w kalambury grają?
        • orale Re: Już październik! 07.10.11, 08:16
          > Orale, przyznaj sie co za serial ogladasz.

Przepis na życie ogądam. Bawi mnie tam postac drugoplanowa, niejaka Beatka. A oglądam o TU, na dodatek tydzień przed pojawieniem się w tv
          • se_nka0 Re: Już październik! 07.10.11, 08:22
            Wsiadłaś do pociągu byle jakiego?

Trochę wilgoci się pokazało, bo deszczem tego nazwać nie można. Dzień dobry albo - niech skorzystam z tego prawa dla seniorów - witam!! Witam SzanPaństwa w piątek a jutro Chór Alexandrowa. Będzie się działo.
            ..Kalinka maja...
            • eulalija Re: Już październik! 07.10.11, 08:43
              Na Targówku już mokro, przepchnę do Ciebie trochę tego lecącego z góry.

No i teraz znowu to co trzeba grzecznie z rana ale bez mojego ulubionego słówka, na, ja kurczę, jeszcze młoda jestemwink
              • asia.sthm Re: Już październik! 07.10.11, 08:52
                Witam witam i czesc pracy.

A gdzie jest Baron?
                Mam krawat dla Barona. Wychodzi calkiem tanio za kropke, okazja znaczy i ma bardzo dobre referencje opinie rekomendacje czy cus.
                www.ceneo.pl/9631968?utm_source=agora&utm_medium=api
                • 36krzysiek Re: Już październik! 07.10.11, 09:36
                  Armani?! Armani?! Ty mię obrażasz?! Może mnie jeszcze ubierz w Hilfilgera albo Kleina?! Phi! <foch> wink
                  W końcu pogoda porządna jak na jesień przystało. Do tego piątek, że ja nikogo w tym tygodniu nie zabiłem to cud! Istny cud! Jutro na grzyby. Planuję nie utopić się w bagnie.
                    • 36krzysiek Re: Już październik! 07.10.11, 11:05
                      Nawet czosnek nie pomoże, no chyba że to Armani kiczyn i robimy coś pysznego smile Orale, widzę powód do awanturki, też wszędzie okna otwieram, autobus, tramwaj, pociąg, samolot. Jak nie ma przeciągu to sinieję mało twarzowo. Na szczęście współokatorka biurowa ma podobne upodobania i nie ma wojen o okno na oścież.
                      • orale Re: Już październik! 07.10.11, 11:18
                        Okna to i ja mam w chałupie od wiosny do zimy otwarte, ale w pociągu i na przestrzał to insza inszośc. Na dodatek deszcz mi na książkę zacinał. Poza tym nie pyskuj mi, bo mam specjalną przesyłke dla Cię i jeszcze nie doniosęsmile
                      • embepe Re: Już październik! 07.10.11, 12:53
                        36krzysiek napisał:

> Nawet czosnek nie pomoże, no chyba że to Armani kiczyn i robimy coś pysznego smile
                        > Orale, widzę powód do awanturki, też wszędzie okna otwieram, autobus, tramwaj,
                        > pociąg, samolot.
                        To ja bym bardzo chciała zobaczyć, jak SzanPan Baron otwiera okno w samolocie...Wybiera się Szanowny na jaką wycieczkę samolotową w najbliższym czasie? smile

Witam ( big_grin) SzanPaństwa w mój ulubiony piątek.
                        Za oknem buro, zimno, trochę mokro - SzanPaństwo też tak ma?
                        uncertain
                                • embepe Re: Już październik! 07.10.11, 21:01
                                  se_nka0 napisała:

> Embepe, mam zamiar bawić się dobrze, dziękuję. Chór ma grafik gdzie i kiedy wys
                                  > tępują, z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, może w innej miejscowości ich dorwies
                                  > z?

Oj, ja wiem, że oni uprzedzają z dużym wyprzedzeniem - plakaty z informacją o październikowym koncercie były rozwieszone w środku lata. W internecie też łatwo znaleźć informację. Nawet miałam już nabywać bilety! A tu nagle bęc!- seria dłuższych i dalszych wyjazdów służbowych i jeden z nich oczywiście w dniu koncertu chóru sad Normalnie klątwa jakaś, bo to wcale nie pierwszy raz mi się tak niefortunnie składa. Pozostaje mi tylko posłuchanie "Kalinki" w zaciszu domowym, a to przecież zupełnie nie to, co na koncercie sad Na listopadowy koncert J.M.Jarre'a na Torwarze też już miałam kupować bilety i co? Wiadro! Po prostu ten rok jest jakiś wyjątkowo podróżny, plany kulturalne muszą poczekać co najmniej do lutego 2012.
                                  Na szczęście chór Aleksandrowa chyba polubił koncertowanie w Polsce, to może kiedyś klątwa przestanie działać smile
                                  A tu Kalinka do posłuchania w domu i zagrodzie wink
                              • embepe Re: Już październik! 07.10.11, 21:16
                                36krzysiek napisał:

> Ależ to jest szalenie proste, tam jest taki cyngwajs, się go przekręca w górę l
                                > ub do dołu, w zalezności od modelu i ta dammm!
                                Hm... już w niedzielę będę miała okazję spróbować... Tylko jak tak uchylę na wysokości przelotowej, to może srogim mrozem powiać.. uncertain Na wszelki wypadek wezmę sobie do bagażu podręcznego gogle i czapkę-uszankę big_grin
            • embepe Re: Już październik! 07.10.11, 13:13
              se_nka0 napisała:

> Wsiadłaś do pociągu byle jakiego?
              >
              > Trochę wilgoci się pokazało, bo deszczem tego nazwać nie można. Dzień dobry alb
              > o - niech skorzystam z tego prawa dla seniorów - witam!! Witam SzanPaństwa w pi
              > ątek a jutro Chór Alexandrowa. Będzie się działo.
              > ..Kalinka maja...

Wrrr...! Zawarczałam sobie pod nosem, bo chór Aleksandrowa znowu robi mi na złość! Złośliwie, po raz kolejny przyjeżdżają koncertować do mojego miasteczka, dokładnie wtedy, kiedy ja z całą pewnością nie będę się mogła wybrać na ich występ!
              Se_nka0, baw się świetnie! Normalnie Ci zazdroszczę!
    • heniulaa Re: Już październik! 06.10.11, 13:00
      Uprzejmie informuję, że świat się kończy... Zwyczajna chamska komercja zero romantyzmu czy dobrego smaku http://gruper.pl/x.php/1,9028/Podroze-Amber-Cottage-polawianie-bursztynu.html?utm_source=newsletter-warszawa-2011-10-06&utm_medium=e-mail&utm_term=warszawa&utm_campaign=b153c4e8a2311dc703d40efb11249f9c&grid=5323630
      • heniulaa Re: Już październik! 06.10.11, 13:00
        Jeszcze raz bo chyba się nie otworzy http://gruper.pl/x.php/1,9028/Podroze-Amber-Cottage-polawianie-bursztynu.html?utm_source=newsletter-warszawa-2011-10-06&utm_medium=e-mail&utm_term=warszawa&utm_campaign=b153c4e8a2311dc703d40efb11249f9c&grid=5323630,
        • se_nka0 Re: Już październik! 06.10.11, 13:11
          Biznesss w najczystszej postaci, zero romantyzmu. Zapłacisz i masz. Eee nie dla mnie.

Nie ma ktoś z SzanPaństwa odrobiny deszczu do sprzedania? Z działki lada moment zrobi mi się piaszczysta plaża.
          Dzień dobry.
          • ewa9717 Re: Już październik! 06.10.11, 17:17
            Pudnie.
            Nie wiem, co Heniula zapodała, bo nieaktywny, a nie chce mi się sztuków kopiujwklej czynić.
            Nad morzem byłam, bałwany widziałam. Niby u nas zadna sztuka, ale te nadmorskie przynajmniej efektowne.
                  • jotka13 Re: Już październik! 06.10.11, 20:40
                    Witam się i znikam, bo zaraz mój ulubiony i jedyny serial, który oglądam się zaczyna.
                    Do wieku nie ma co się przyznawać, jak przekroczę siedemdziesiątkę to się może pochwalę wink
                      • embepe Re: Już październik! 07.10.11, 00:09
                        No i znowu wychodzi, że robię tu za jakieś nocne ptactwo... smile
                        Bry wieczór bardzo, proszę SzanPaństwa ( o ile jest tu jeszcze kto smile )
                        A teraz się hurtowo wypowiem na kilka tematów tutejszowątkowych:
                        - jestem wielką wielbicielką sjest, tylko jakoś czasu na sjesty nie mam sad
                        - deszczu chwilowo nie ma ani na sprzedaż, ani w dobre ręce darmo oddać, ale jak będzie to chętnie oddam smile,
                        - bardzo współczuję walczącym z kichaniem, prychaniem, bolącym gardłem i wszelkiem innem podobnem paskudztwem - jak najrychlejszego wyzdrowienia życzę!
                        - przechwałki pogrzybobraniowe (hmmm... ale mi się wymyśliło) przyjmuję na luzie, bo uświadomiłam sobie, że w ubiegłym roku nazbierałam miliony sztuk, kilogramów, wiaderek, koszy... No to w tym roku - dla równowagi - zwyczajnie nie mam się kiedy wybrać do jakiegokolwiek lasu, przez co moje szanse na znalezienie rydza czy podgrzybka drastycznie maleją;
                        - ponieważ dysponuję pewną ilością siwizny na czaszce, to też będę tu radośnie pisać "Witam!" i się nie przejmować. Jeżeli tutejsze forum podczytuje jakiś utajniony arcybiskup czy inny ukryty premier i będzie to uważał za niestosowne, niech da znać big_grin
                        Dobranoc Państwu Szanownemu!