Dodaj do ulubionych

M jak Ciccione

09.02.12, 20:41
Długo siedziałem cicho, no prawie wink Ale jak się kogoś kocha 30 lat no to nie da się obojętnie przejść nad tym do porządku dziennego. Chciałem podłączyć się do starego wątku ale się nie da bo w archiwum on juz jest.
Po pierwsze koncert, to juz wiecie.
Po drugie Super Bowl! Występ, jak to mówią teraz, EPICKI !
www.youtube.com/watch?v=_bqMDfQuTZg&feature=player_embedded#!
Po trzecie nowa piosenka, uchowaj nas Panie! Wpada w ucho, choć jak powiedział Niedźwiecki, to już nie jest moja Madonna. Teledysk świetny.
www.youtube.com/watch?v=cItHOl5LRWg&feature=player_embedded
Ale porównując to z tym, no to padaczka...
www.youtube.com/watch?v=anJ8Knxoazc
www.youtube.com/watch?v=BJO-SGeb7yE
No ale serce nie sługa, byle do 1 sierpnia smile
Obserwuj wątek
    • groha Re: M jak Ciccione 09.02.12, 21:30
      Telepatia, czy co? Właśnie przed chwilą takie zobaczyłam i z mety pomyślałam: o, coś dla Barona.

https://www.thehomeplanet.org/wp-content/uploads/2012/02/gif442.gif

Serce nie sługa, a ljubow nie kartoszka, jak mówią starożytni Rosjanie.
      A'propos, czy nowy teledysk Adasia L. pan Baron już widział?
        • szkorbut-lumbago Re: M jak Ciccione 10.02.12, 10:37
          Ja nie wiem czy tym razem krzyż będzie najważniejszym atrybutem, ale może zrobią odlew jakiegoś symbolu albo kraj zaleją symbole Polski walczącej. Swoją droga czytałam dzisiaj artykuł o wyrzuceniu Henryka Pawelca ze Światowego Związku Żołnierzy AK i nie mogę wyjść z podziwu nad praworządnością tego tworu. Nie przejmujcie się mną, mam takiego konika i od razu w tym temacie podnosi mi się krążenie. Tak czy inaczej miłego koncertu.
      • the_dzidka Re: M jak Ciccione 10.02.12, 11:48
        O rany boskie, pierwszego?! Będzie granda jak nic. Tym razem będzie bezcześcić pamięć powstańców. Ciekawe, jakie koła zbliżone do będą protestować i czy argumentacja będzie równie urocza jak ta sprzed roku, kiedy to dowiedzieliśmy się, że Madonna specjalnie wybrała nie tylko dzień, ale i godzinę rozpoczęcia koncertu - o 21-szej zaczyna się bowiem Apel Jasnogórski...
        • jotka13 Re: M jak Ciccione 10.02.12, 14:37
          Chyba trochę więcej niż rok minąl od ostatniego koncertu Madonny.
          Ale i tak mam w pamięci nieoczekiwane spotkanie z Baronem, który nabywał pokarm dla płuc w kiosku pod Sezamem smile
                • 36krzysiek Re: M jak Ciccione 10.02.12, 18:57
                  Parę faktów z występu M na super Bowl:
                  320 – liczba godzin spędzona na próbach do występu
                  750 – liczba godzin, jakie zajęło stworzenie złotej peleryny od Givenchy, w której pojawiła się Madonna
                  4 specjalnych gości: Nicki Minaj, M.I.A., LMFAO, Cee Lo Green
                  1 akrobata na linie
                  20 Dancing Dolls
                  17 głównych tancerzy
                  200 członków chórów gospel z obszaru Indianapolis
                  150 gladiatorów, którzy na stadionie transportowali Madonnę na długości ponad 85 metrów przy użyciu specjalnie przygotowanej do tego celu liny o grubości 7,62 cm
                  545 kg – waga złotego tronu, zaprojektowanego przez Madonnę i Jimmiego Martina w Londynie, który został wzbogacony o dwie głowy sfinksów pokryte kryształami Swarovskiego
                  100 doboszy
                  250 wolontariuszy, którzy w 6 minut rozłożyli scenę i w takim samym czasie ją złożyli
                  27 wózków, które pomagały wolontariuszom dostarczyć na czas elementy sceny
                  36 projektorów wiszących u sufitu stadionu, które tworzyły oświetleniową stronę show
                  240 pojedynczych rzęs założonych na powieki Madonny
                  18-karatowy złoty podkład, który został dodany także do cieni do powiek i szminki przez charakteryzatorkę Ginę Brooke
                  200 par bokserek marki Calvin Klein dla gladiatorów, którzy po występie mogli zabrać je ze sobą
                  To się nazywa projekt i logistyka! smile
                • groha Re: M jak Ciccione 10.02.12, 18:59
                  E, bez mejkapu, to tylko ta jego dobra połowa, a ta gorsza wciąż umalowana, jak należy. No i obaj mają pazurki umalowane , aż miło patrzeć smile
                  Cudowny dzieciak jest, bez dwóch zdań.
                  • groha Re: M jak Ciccione 27.02.12, 20:09
                    Ej, Baronie panie, Baronie, zapomniałeś czyżby, co należy robić w takich przypadkach, gdy bóstwo nieco zaczyna nas zawodzić? A gdzie dwa podstawowe kroki ratunkowe: wrócić do starych kawałków i kochać dalej? No, przecież mamy to już przerobione niejednokrotnie i utrwalone na mur, nie?
                    Aha, i proszę nie gadać do siebie gdzieś tam w środku, do diaska, bo na końcu tej sali słabo słychać. Doprawdy, no.
                    • 36krzysiek Re: M jak Ciccione 06.04.12, 17:30
                      Odszczekuję. Hau hau... Ten kawałek, słuchany tylko uszami, był beznadziejny, oglądany oczami mninsię podoba smile Ciekawe czemu ?
                      www.youtube.com/user/madonna?ob=0&feature=results_main

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka