Dodaj do ulubionych

Nienawidzę policji :(

02.09.04, 07:43
No starałam się jak wszyscy diabli ich polubić. Wszystkim dookoła wmawiałam
jacy to oni są wspaniali (znajomi pukali się znacząco w czoło) ale w końcu
stało się. Jedna wstrętna baba najechała na mnie a ja zostałam oskarżona o
niezachowanie szczególnej ostrożności (jej podobno ta zasada nie
obowiązywała) i wymuszenie pierwszeństwa. Szlag mnie trafia ogromniasty. Już
nawet nie chodzi o mandat tylko o ich podejście. Brrr... Gdybym miała
tresowanego lwa to bym go wpuściła do drogówki. Ja, tak jak Gurua, też lubię
karmić zwierzątka.
Proszę o szczyptę pocieszenia... Może mi się zrobi lepiej na duszy smile
Obserwuj wątek
    • 36krzysiek Re: Nienawidzę policji :( 02.09.04, 09:32
      No niestety, do policji przyjmują dziwnych ludzi, najczęściej zakompleksionych
      facetów, którzy sie za dużo Rambo naoglądali. A w drogówce wiadomo, trafiają tu
      ci, którzy sie nigdzie nie nadają.
    • czekolada72 A ja kocham policje :) 02.09.04, 11:40
      April, moze to cie akurat niezbyt pocieszy, ale o maly wlos tez bym policje
      nasza kochana znienawidzila, ale nie!!!
      Na Mazurach jechalam sobie po zmroku,z W. do K., bylo ograniczenie predkosci,
      zza jakiegos kolejnego zakretu wydzedl pan z radarkiem, z wizgiem zachamowalam,
      pan podszedl do mnie, elegancko poprosil z dokumentami do radiowozu,
      zaprezentowal zapis na radarze w chwili hamowania. Potulnie zebralam dokumenty,
      kazalam sie dziecku porzadnie zamknac w samochodzie (no wiecie, jakby ktos
      akurat w tym momencie chcial sie wlamac do samochodupod okiem policji) i
      potuptalam do radiowozu, gdzie drugi pan policjant spisywal wczesniej
      zatrzymana inna pania kierowce. Moj pan policjant poogladal sobie prawojazdy,
      znalazl ze jestem z Krakowa i... (ja dumalam ile bedzie mnie to kosztowac i jak
      nadwyrezy to moj wakacyjny budzecik) uslyszalam, ze 200 zl to mozna na
      wakacjach przeznaczyc na cos innego a nie wspomagac budzet panstwa i .. zwrocil
      mi dokumenty smile))) No i czy moge ich nie kochac?
      • april02 Re: A ja kocham policje :) 02.09.04, 13:04
        No tak. Ale Ty ewidentnie złamałaś przepisy i nie zostałaś ukarana (i bardzo
        dobrze zresztą, bo rzeczywiście też bym wolała przeznaczyć forsę na wakacje a
        nie do budżetu a przepisy i ograniczenia bywają idiotyczne) a na mnie najechała
        sobie taka butna pani "co to nikogo nie będzie wpuszczać" (zresztą nie musiała
        bo ja już byłam w tym miejscu gdzie ona dopiero znalazła się po chwili)
        spowodowała kolizję, a to mnie o nią oskarżono i zostanę ukarana przez sąd bo
        (naiwnie, przyznaję) wierząc, że wyżej w drogówce są normalnie myślący i
        inteligentni policjanci (ha, ha) odmówiłam przyjęcia mandatu. Też mi się
        zdarzyło, że zostałam miło i normalnie potraktowana przez policję, dlatego
        wcześniej ich broniłam. Od wczoraj natomiast mam alergię na niebieski mundur.
        Przynajmniej w Poznaniu.
        Poza tym pozdrawiam serdecznie.
        Ps. Jak psica? Mój łobuz urósł i zrobił się niedobry smile Niedawno nauczył się
        nas szczypać (bo gryźć mu nie wolno smile)
        • czekolada72 Re: A ja kocham policje :) 03.09.04, 10:22
          Moj tez roznie, nas co prawda ani gryzie, ani szczypie, za to KOCHA zjadać
          fragmencik sciany - na szczescie dzialowej, a nie nosnej - z tapeta, ja na
          nowo zaklejam, a ten dran po cichutku, po malutku... i wie ze robi zle, i wie
          ze jej nie wolno, juz sama ucieka na kocyk, jak tylko na nia i na sciane
          popatrze... Zwariuje przez tego psa!!!
          PS
          Przykro mi, ze mialas pecha, moze tam wyzej beda lepiej myslacy? A moze panowie
          chcieli lapowke? A moze paniusia byla im znana?Mozna gdybac i gdybac, tez bym
          nie przyjela, trzymam kciuki!! A tak na marginesie, to nie duzo
          przekroczylam wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka