Dodaj do ulubionych

Która to książka?

11.04.21, 20:55
Witam, proszę o pomoc w przypomnieniu tytułu książki. Czytałam kiedyś dawno książkę, gdzie Joanna miała romans z bardzo toksycznym i tajemniczym mężczyzną, dla którego była gotowa wyjść z domu z mokrą głową tylko nakładając perukę. Później spotkała dawną przyjaciółkę która też spotykała się z tym samym mężczyzną, i odkrywały jego tajemnice, on oszukiwał tą przyjaciółkę. Chyba pracował w wywiadzie /kontrwywiadzie, albo tylko dawał do zrozumienia ze tam pracuje - jako element swojego oszustwa.
Proszę o pomoc, nie mogę sobie skojarzyć w której z książek zdarzyła się ta sytuacja a chętnie bym ją sobie przypomniała i przeczytała jeszcze raz.
Obserwuj wątek
      • olik1996 Re: Która to książka? 11.04.21, 21:41
        Szajkę znam dość dobrze, a wiem że tamtą książkę czytałam raz, i była ta scena że ukochany zadzwonił podczas gdy Joanna myła głowę i musiała gdzieś go zawieźć więc wybiegła z domu w peruce nałożonej na pianę na głowie.
        A później odkryła ze teraz spotyka się z nim jej przyjaciółka, bodajże Beata, i obie odkryły jego kłamstwa i sekrety - w tym fakt że udawał że wyjeżdża za granicę a siedział u drugiej partnerki. Nie był to ani Diabeł ani blondyn życia z tego co mi się wydaje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka