Dodaj do ulubionych

Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio

21.07.06, 23:53
Witam,

w tak zamierzchłych czasach, że chyba już nawet najstarsi górale nie
pamiętają, leciał w radio "Lesio" czytany przez Irenę Kwiatkowską. Cóż to była
za uczta dla ucha! A przepona człowieka bolała od śmiechu aż do następnej
audycji...

Azali wie kto gdzie (i w ogóle czy) można to dostać?
Królestwo za Lesia w wykonaniu Kwiatkowskiej!

--
Rubi Birden - sztuki teatralne
Obserwuj wątek
    • dorka_31 Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 22.07.06, 10:48
      Ja pamiętam!!! To właśnie było moje pierwsze zetknięcie z "Lesiem" smile) Miałam
      wakacje. Siedziałam w domu przy włączonym radiu i siłą rzeczy słyszałam co tam
      się mówi. Zwykle nie słucham uważnie, ale ten tekst zwrócił moją uwagę. To był
      już któryś odcinek, ale i tak ryczałam ze śmiechu (trafiłam akurat na scenę z
      gaśnicą, więc nie dziwne). Oczywiście byłam ogromnie ciekawa co to za dzieło,
      więc odczekałam jak powiedzieli i zaraz sobie zapisałam. Potem poszukiwałam
      tego przez kilka lat (w bibliotece była tylko w teorii, bo nigdy nie udało mi
      się tam na nią trafić) aż w końcu uszczęśliwiła mnie koleżanka w liceum. Swój
      własny egzemplarz kupiłam będąc już na studiach smile)
    • groha Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 22.07.06, 11:54
      Z głębin mojej sklerozy wyłania się fragment informacji, że w Polskim Radio już
      było sprawdzane, co zrobili z "Lesiem" i coś mi się kołacze, że chyba coś
      złego. Zdaje się, że w archiwum nie ma kompletu odcinków, czy coś w tym stylu.
      Tak, czy siak - dobrze z nim chyba nie jest. Też bym posłuchała, jeszcze jak!
      A w ogóle, to przepraszam - witaj, Helevsmile
      --
      Forum z kurcgalopkiem
              • lylika Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Nadzieje 23.07.06, 08:20
                Dowiedziałam się wczoraj ze źródeł zbliżonych do najlepiej poinformowanych, że sama Najgłówniejsza Derekcja w Zarządzie Biura Guruy jest w posiadaniu prawie całej powieści "Lesio" /oprócz pierwszego odcinka/ czytanej przez wzmiankowaną Irenę K. Były nawet plany wydania tego dzieła na nośniku dźwiękowym. Derekcja jednak skitrała rzeczone dzieło gdzieś pod przykryciem i sama sobie słucha nie dając innym nawet minutki dźwięku. W związku z tym proponuję:
                1. Zmusić Derekcję, prośbą i groźbą /wszystkie chwyty dozwolone - przysyłajcie propozycje/ do realizacji planu wydawniczego.
                2. Zorganizować jakąś manifestację błagalno-proszalną żeby Irena K. zechciała "doczytać" pierwszy odcinek.
                Jeśli to okaże się niewykonalne;
                3. Przydusić Derekcję żeby wydała nagranie z pierwszym odcinkiem drukowanym jako załącznik do dysku.
                4. Ubłagać Guruę żeby wzięła udział wraz z nami w strajku okupacyjnym który powinniśmy odbyć pod domem Derekcji i kontynuować aż do wygrania sprawy.
                Ludu chmielewski zrzeszony w TWCh, jest w nas siła żeby zmieść różne granice i kordony to jest i siła, żeby zrealizować ten plan!!!
                Do dzieła!!!

--
                Otwórz szafę i mów do rzeczy.
    • halev Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 23.07.06, 22:39
      Ło Matko Boska!!!!!!!!!! Ja już transparent narychtowałam, można robić
      demonstrancję! Please, please, cooooooopy! Emocje całkowicie mię poniosły! Jak
      to wyrwać? Kogo prosić? Jak? Gdzie? Kiedy?! Jechać! Dzwonić! Prosić! Kopiować!
      Słuchowiskować!

A tak w ogóle to dziękuję szlicznie za przemiłe przywitanie smile. Pozdrawiam
      wszystkich Lesiofanów!

--
      • lylika Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 23.07.06, 22:52
        Podziwu godny entuzjazm. Takich forumowiczów nam potrzeba. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej a nie tylko na czas jednej akcji wywrotowej. No i napisz nam skąd jesteś bo właśnie uzupełniamy naszą statystykę i musi się zgadzać jak w starym budziku. smile))

--
    • 36krzysiek Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 25.07.06, 13:49
      Uwazam, ze nalezy powaznie wrocic do watku. Czy pan Tadeusz zostal
      poinformowany? i co to za tajemnicza "dyrekcja" jest w posiadaniu nagrania?
      Wydawnictwo? tam pracuja bardzo inteligentne i otwarte osoby i mysle, ze z
      pomyslu skorzystaja. I zawilosci prawne co do praw autorskich rozstrzygnac
      potrafia, bo i radio bedzie lapy wyciagac, a i pani kwiatkowskiej pominac nie
      mozna. Trzeba ruszyc z tematem, zeby sie nam nie rozlazlo po kosciach. Od pana
      tadeusza zaczac trzeba. Kto ma dojscie? Szefowa? Gopos? A my jako prawne
      stowarzyszenie tez mozemy brac udzial w calej akcji jako wolontariusze.
      osobiscie bede nosil paczki z cd po empikach! Prosze o odzew
      --
      Kaczuszko, wiesz, progi są tak duże,duże,duże
      a Ty masz krótkie nóżki
      jak zwykle u Kaczuszki
      • 36krzysiek Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 25.07.06, 14:01
        a swoja droga kolejne dyrekcje polskiego radia wybijaja sie na tle innych
        dyrekcji debilizmem absolutnym i kretynizmem doskonalym. tych ludzi powinno sie
        zamykac w pierdlu o zaostrzonym rygorze. przeciez sluchowiska byly perelkami,
        cudami samymi w sobie. wydawanie ich sukcesywnie na cd wspomogloby ta nenazarta
        cholere w postaci budzetu a ilu ludzi z bijacym sercem posluchaloby sobie
        opowiesci z mlodosci i dziecinstwa? nie tylko sluchowiska, takie na przyklad
        teatrzyk Zielone oko III PR !!! Czy ci ludzie maja rozgotowane kalafiory
        zamiast mozgow? nie tylko rekopisy obrazy nuty chopina i inne eksponaty sa
        dziedzictwem kulturowym ale takze wytwory sztuki technicznej XX wieku. czy oni
        wogole wiedza co maja w tych archiwach? ktos to kataloguje? ktos pilnuje, by
        szczury nie zezarly? czy taki debil dyrektor jeden z drugim wogole wie co ma w
        archiwum> a moze trzymaja tylko materialy po 89 a reszta won??? a moze
        tylko "jedynie slusznie ideologiczne, zgodnie z naukami RM ????? zaraz mnie
        szlag trafi, jak pomysle ze tam skonczeni idioci siedza, ktorzy powinni co
        najwyzej schody zamiatac w tych instytucjach a nie dupy na stolkach grzac!
        niedouczone tlumoki bez matur ale z wyrokami!
        --
        a Ty masz krótkie nóżki
        jak zwykle u Kaczuszki
      • lylika Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio&CD 26.07.06, 16:09
        36krzysiek napisał:

> Jak obiecalem tak robie. Wątku nie popuszcze az nie uslysze zdecydowanego "NIE
        > INTERESUJE NAS WYDANIE LESIA NA CD" od co najmniej 2/3 czlonkow TWCh.

Sama rozpętałam tę akcję z nagraniem więc wiadomo, że jestem ZA. Tylko czy my będziemy tak mleć klawiszami po próżnicy czy wymyślimy coś konkretnego? Na spotkaniu słyszałam, że pan Taduesz zaginął. Chyba nasza Szefowa zobowiązywała się wszcząć poszukiwania. Coś o tym cicho. Stara.gropo, wiadomo coś? Dobrze by było chociaż wiedzieć czy jest z kim o tym rozmawiać. Wtedy można zacząć realizować różne akcje uwodzicielsko-złodziejskie czyli Edyta z Tobą w natarciu.
        P.S.
        Przyszła mi straszna myśl do głowy. Może pan Tadeusz dał nogę za granicę razem z kasetami?

--
      • dorka_31 Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 26.07.06, 13:28
        mzrr21 napisała:

> Tylko czy p. Tadeusz na Krzyśka poleci?

Z postu o dwa oczka wyżej zrozumiałam, ze to Edyta ma zająć p. Tadeusza, a
        Krzysiek w tym czasie odbierze mu upragnione kasety wink)
        tylko najpierw by trzeba o nie jakoś dyplomatycznie zapytać, co by miejsce ich
        ukrycia wskazał, a potem to już działać szybko i z zaskoczenia smile)
        • 36krzysiek Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 27.07.06, 10:43
          Poleci, poleci! juz moja w tym glowa! jestem mistrzem mistyfikacji i
          kamuflarzu smile)) a na serio stara.gropa, gdzie jestes? szukamy pana Tadeusza?
          czy wydawnictwo byloby zainteresowane? w przyszlym tygodniu jade na urlop na
          tydzien ale po 7 sierpnia jestem do dyspozycji. mysle, ze aktyw TWch moglby w
          tym temacie zorganizowac nadzwyczajne zebranie 11 sierpnia piatek? jestem
          zapalony na ten pomysl jak rzadko. Pomyslcie ! "Lesio - CD. Czyta I. kwiatkowska
          wydawca TWCH ! O powodzenie sie nie martwie. Wszystko z nazwiskiem J.
          Chmielewska to towar prima sort smile))
          --
          a Ty masz krótkie nóżki
          jak zwykle u Kaczuszki
              • 36krzysiek Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 27.07.06, 12:48
                oj wiem, wiem, ze moja osoba moze sie wydac malo wiarygodna i godna zaufania,
                ale w tym temacie obiecuje byc sumienny, powazny, kompetentny, elokwentny itp.
                niebezpieczenstw sie nie boje a nieskromnie powiem ze w kwestii organizacji
                roznych akcji mam doswiadczenie i talent smile
                --
                a Ty masz krótkie nóżki
                jak zwykle u Kaczuszki
                • dorka_31 Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 27.07.06, 13:00
                  36krzysiek napisał:

> niebezpieczenstw sie nie boje a nieskromnie powiem ze w kwestii organizacji
                  > roznych akcji mam doswiadczenie i talent smile

No to poprosimy o jakieś referencje albo chociaż opis którejś ze
                  zorganizowanych akcji, co byśmy mogli to rozważyć i zaplanować Twój udział w
                  tym niezmiernie ważnym przedsięwzięciu smile)
                  • 36krzysiek Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 27.07.06, 13:06
                    he he he . Jak szpilki komu nie wetkna raz dziennie to sie zle czuja! smile)))))
                    ale prosze bardzo, przyklad: doprowadzilem do polaczenia dwoch szpitali w woj.
                    wielkopolskim, dzieki czemu nie zostaly zamkniete., najpierw przekonalem
                    dyrektorow, potem zwiazki zawodowe a nastepni radnych na sejmiku wojewodztwa.
                    inwestycja w trakcie
                    --
                    a Ty masz krótkie nóżki
                    jak zwykle u Kaczuszki
                    • dorka_31 Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 27.07.06, 13:41
                      Nooo, gratuluję! Teraz to mi zaimponowałeś...

To było duże przedsięwzięcie, a teraz proszę o jakąś mniejszą akcję "zaczepno-
                      obronną" lub coś z kategorii tajnych służb w stylu: "Niewidzialna Ręka to także
                      ty!"... Bo wiesz, taka rzecz jak zagadywanie p. Tadeusza i potajemne pożyczenie
                      kaset to delikatna sprawa. Musi się odbyć cichaczem i według precyzyjnego
                      planu wink)
                      • 36krzysiek Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 27.07.06, 14:07
                        zadne cichaczem! z hukiem, prasa i telewizja! gotowy plan dzialania do podpisu
                        i to szybko bo czas nagli. zanim sie zorientuje o co chodzi to CD zdobecie
                        potrojna platyne! propozycja harmonogramu dzialania:
                        1. jako stowarzyszenie umowic spotkanie i dorwac Kobre
                        2. przedstawic pomysl, wszystkie za i przeciw, wiecej za
                        3. ustalic naklad - ile wyszlo "Kretki"? latwo sprawdzic
                        3. wynalezc wydawce takie od CD dowiedziec sie o koszty tloczenia.
                        4. wspolnie z Kobra przydusic do sciany pana Tadeusza, niech poczuje sie
                        osaczony. To robota dla pan, bedzie mu przyjemnie jak go osacza. ja w tym
                        czasie pilnuje drzwi
                        5. pan Tadeusz delikatnie rzuca temat Gurui ( juz slysze te krzyki oporu)
                        przygotujemy cala liste argumentow, trzeba sie odwolac do dorobku kultury
                        polskiej to chwyta wink
                        6. ochotnicy TWCh lataja, zalatwiaja i pomagaja Kobrze w pismach,
                        formalnosciach itp itd
                        7. zdobywamy Viktora, Srebrny ekran, Fryrekyka, i co tam kto chce.
                        8. jestem na okladkach kolorowych pism
                        9. wielki wywiad ze mna w Gali, Na zywo i Wielki swiat - kuchenny blat
                        smile)
                        --
                        a Ty masz krótkie nóżki
                        jak zwykle u Kaczuszki
                          • 36krzysiek Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 27.07.06, 14:27
                            Lylika doniosła co następuje : "Dowiedziałam się wczoraj ze źródeł zbliżonych
                            do najlepiej poinformowanych, że sama Najgłówniejsza Derekcja w
                            Zarządzie Biura Guruy jest w posiadaniu prawie całej powieści "Lesio" /oprócz
                            pierwszego odcinka/ czytanej przez wzmiankowaną Irenę K. Były nawet plany
                            wydania tego dzieła na nośniku dźwiękowym." Brakujacy poczatek mozna dograc.
                            Nie wiem czy pani Irena wyrazi zainteresowanie, jesli nie, to aktorek u nas
                            dostatek. Stawiam na Jungowską albo tą z "Ławeczki" jak jej było ? o!
                            Fraszyńska! baby z poczuciem humoru i fajnymi glosami, zwlaszcza Jungowska z
                            tym "piaskiem". Poleci sie z Lesiem do nich, przekona, namowi, warunki ustali,
                            umowe spisze. zadne tam procenty od sprzedazy tylko pensja konkretna ile wezma?
                            dwa dni pracy. To nie Ich troje zeby brac 100 tys za koncert smile
                            --
                            a Ty masz krótkie nóżki
                            jak zwykle u Kaczuszki
                          • lylika Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 27.07.06, 14:28
                            Brakuje PODOBNO tylko pierwszego docinka. Już proponowałam, żeby wydać drukowany jako załącznik do dysku /są jakieś trudności z ponownym nagraniem tego odcinka przez panią Kwiatkowską/ Pierwszy docinek mógłby zawierać też bibliografię Gurui i parę zdjęć. Dodatek w formacie dysku żeby wszystko ładnie w obwolutkę twardą weszło.

--
                            • 36krzysiek Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 27.07.06, 14:45
                              Nie upieram sie przy dogrywkach. moze i racja nieelegancko by bylo. Mozna wydac
                              w formie ( nie znam sie) cd+dvd takie komputerowe. Mam taka plyte A.M.Jopek
                              gdzie jest normalne CD do sluchania a na kompie mozna teledysk odtworzyc z tej
                              samej plyty. a zamiast teledysku tekst+bibliografia+notka+zdjecia+ MOJE
                              WYKOPANE STUDNIE !!!! To bylby ideal !!! gdzie Marta? Dzwonic do Krakowa niech
                              kopie archiwum! Mysle, ze Gurua ma do tych wszystkich wydawnictw najwieksze
                              prawa i nie bedzie zadnych hockow klockow prawnych? Brakujacy kawalek
                              wydrukowac w formie ksiazeczki , calosc wydac w pudelku w wielkosci jak DVD.
                              plastikowe pudelko wsunac do kartonowej obwoluty, zaprojektowanej wedlug nowej
                              szaty graficznej ksiazek Gurui.
                              --
                              a Ty masz krótkie nóżki
                              jak zwykle u Kaczuszki
    • halev Re: Lesio & Irena Kwiatkowska & Polskie Radio 28.07.06, 00:06
      To ja ponownie. Z pewną taką nieśmiałością zastanawiam się, czy tego pierwszego
      brakującego odcinka nie nagrał ktoś własnym sumptem na kasetę... (technikę mamy
      teraz pierwsza klasa, wyczyściłoby się nagranie i byłoby pięknie). Jedyny
      problem to dotarcie do tego bohatera i wyrwanie mu choćby i z gardła rzeczonego
      nośnika. Jak znaleźć? Nie wiem. Może rozesłać wici na różnych forach? Ja jako
      niezrzeszona nie uzurpuję sobie prawa do.

Pozdrawiam wszemiwobec.
      --
          • 36krzysiek Re: 28.07.06, 08:52
            na razie wiemy, ze pana Tadeusza da sie ugryzc dopiero we wrzesniu.
            Stara.gropo, czy my mamy dojscie do Kobry? moze by im przedstawic pomysl?
            aktualnie czekam na info w sprawie kosztu tloczenia. jest szansa, ze bede to
            mial jeszcze dzis to wam powiem.
            --
            a Ty masz krótkie nóżki
            jak zwykle u Kaczuszki
            • 36krzysiek Re: 28.07.06, 08:58
              Łączny nakład utworów Joanny Chmielewskiej przekroczył w Polsce 5 mln. egz., a
              w Rosji – gdzie uważa się Chmielewską za najpoczytniejszą pisarkę zagraniczną -
              8 mln. egz.
              Dziennikarze wszelkich mediów uwielbiają Chmielewską za nietuzinkową osobowość.
              W Polsce należy do grona osób publicznych najbardziej obleganych przez prasę,
              radio i telewizję. (www.ksiegarnia.ksiazki.pl/index.php?
              modul=19&id_autor_pelny=34)

Czy ktos ma watpliwosci co do zbytu na CD z Lesiem???
              --
              a Ty masz krótkie nóżki
              jak zwykle u Kaczuszki
            • stara.gropa Re: 28.07.06, 09:04
              Kobra to właściwie też pan Tadeusz, więc nie sądzę, żeby rozmowy z wydawnictwem
              pod nieobecność p.T. coś dały. Niezależnie od tego, ile wynosi koszt tłoczenia,
              to przecież nie my go będziemy robić, a wydawnictwo chyba wie jakie są ceny.
              Przepraszam za kubeł zimnej wody, ale sądzę, że nie możemy sami rozpętywać
              takiej sprawy.

--
              Moja prababka znała jedną hrabinę i ja nie jestem byle kto!
              • lylika Re: 28.07.06, 09:10
                stara.gropa napisała: Przepraszam za kubeł zimnej wody, ale sądzę, że nie możemy sami rozpętywać takiej sprawy.

Ale możemy podać wszystkie potrzebne informacje. Na tacy!

--
                • 36krzysiek Re: 28.07.06, 09:25
                  przeciez nie my chcemy wydac Lesia. Chcemy tylko zainspirowac, podsunac pomysl
                  i ewentualnie pomoc jako Stowarzyszenie, ktore w swoich celach ma propagowanie
                  tworczosci J. Chmielewskiej. a oto co dostalem od producenta CD :

Szanowny Panie,
                  minimalnym nakładem dla płyt tłoczonych jest 500 sztuk.
                  Poniżej kalkulacja cenowa dla przedziałów ilościowych.
                  Płyta CD (tłoczenie) + nadruk w pełnym kolorze

500 szt - 2,12 zł netto/szt
                  1.000 szt - 1,54 zł netto/szt
                  2.000 szt - 0,96 zł netto/szt
                  Powyższe ceny jednostkowe zawierają koszt wykonania matrycy oraz klisz.
                  Inne:
                  - termin realizacji zamówienia - 7 dni od dnia dostarczenia kompletu materiałów,
                  - transport pod wskazany adres na terenie kraju - bezpłatnie.
                  W przypadku pytań proszę o kontakt.
                  Pozdrawiam,
                  Dariusz Antoszczak

---------------------------------------------
                  Visual Media
                  produkcja dysków optycznych
                  tel: 052 349 31 06, 052 322 91 64
                  fax: 052 347 88 82

www.vm-records.pl
                  dariusz.antoszczak@vm-records.pl
                  --
                  a Ty masz krótkie nóżki
                  jak zwykle u Kaczuszki
                    • 36krzysiek Re: (dygresja) 28.07.06, 10:15
                      no jak to! te wszystkie parchate firmy fonograficzne + tantiemy dla wykonawcy (
                      choc w polsce sie zyje raczej z koncertow) + podatki, akcyzy, Vaty,
                      sraty,ZAiKS+ dzialka sklepu! w przypadku odziezy marza wynosi ok 60% ! nie
                      sadze zeby przy plytach mniej
                      --
                      a Ty masz krótkie nóżki
                      jak zwykle u Kaczuszki
                • stara.gropa Re: 28.07.06, 10:12
                  Przekonaliście mnie; jak się spotkam z p.T. to walnę pięścią w stół i powiem:
                  TWCh ostrzega! Lesio na CD albo życie! Wybór należy do ciebie.
                  --
                  • 36krzysiek Re: 28.07.06, 10:27
                    Brawo dla starej.gropy! hip hip hura! Niech zyje! Niech zyje! program partii
                    programem narodu!! niech sie swieci 1 maja! Niech zyje przyjazn polsko-
                    radziecka! a nie, to nie ta manifestacja. Szefowo! jesli bedzie trzeba gdzies
                    latac cos zalatwiac ewentualnie wesprzec Cie w gryzieniu pana T. to ja sie
                    zglaszam na ochotnika.
                    --
                    a Ty masz krótkie nóżki
                    jak zwykle u Kaczuszki
                    • lylika Re: 28.07.06, 10:31
                      Podpisuję się obiema ręcami. Deklaruję daleko idącą pomoc ze sprzątaniem i mokrą robotą włącznie./pranie mam na myśli/

--
                      • stara.gropa Towarzysze! 28.07.06, 10:34
                        Dziękuję za dobre chęci i deklarowaną pomoc. Być może się przyda. Zwłaszcza
                        gryzienie i mokra robota (pranie? brudnych pieniędzy, mam na myśli)smile)
                        --
                        • 36krzysiek Re: Towarzysze! 28.07.06, 10:45
                          na Jana Pawla w Wawie pod biurowcem jeden koles prowadzi heppening. Chodzi pod
                          glownym wejsciem z transparentem : Aniu! zostaw Krzyska! Wroc do meza! " Aniu,
                          co milosc zlaczy czlowiek nie rozlaczy " i takie tam smile jezeli pan T. nie chce
                          miec obciachu na cale osiedle i pol miasta, to niech powaznie podejdzie do
                          tematu, bo mu zrobimy taka akcje ze hej!
                          ps. to nie o mnie chodzi z ta akcje, znam jedna Anie ale to wlasnie ta co ja
                          truje regularnie kawa z domestosem w pracy i moje uczucia do niej sa biegunowo
                          odmienne.
                          --
                          a Ty masz krótkie nóżki
                          jak zwykle u Kaczuszki
                          • lylika Re: Towarzysze! 28.07.06, 10:57
                            36krzysiek napisał: znam jedna Anie ale to wlasnie ta co ja
                            > truje regularnie kawa z domestosem w pracy i moje uczucia do niej sa biegunowo
                            > odmienne.

A może to jest miłość tylko Ty jeszcze o tym nie wiesz?

--
                            • 36krzysiek Re: Towarzysze! 28.07.06, 11:04
                              NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! mnie powietrze gryzie jak jestesmy w jednym
                              pokoju a w uszach robia sie bable jak slysze jej glos
                              --
                              a Ty masz krótkie nóżki
                              jak zwykle u Kaczuszki
                              • dorka_31 Re: Towarzysze! 28.07.06, 11:30
                                36krzysiek napisał:

> mnie powietrze gryzie jak jestesmy w jednym
                                > pokoju a w uszach robia sie bable jak slysze jej glos

Czyli, że j a k a ś reakcja następuje, obojętna Ci nie jest wink)
                                ...a to już początek (hihi)...
                                • 36krzysiek Re: 28.07.06, 11:46
                                  nie prowokuj mnie, ostrzegam! to po pierwsze. a pod drugie watek dotyczy
                                  propagowaniu jedynej slusznej idei Lesia i prosze mi tu balaganu nie robic bo
                                  nagany wystosuje i kary ponakladam! Grrrrrr wink widac stara.gropa za delikatna
                                  jest a tu musztre trzeba wprowadzic i mundurki!
                                  --
                                  a Ty masz krótkie nóżki
                                  jak zwykle u Kaczuszki
                                  • lylika Re: 28.07.06, 11:51
                                    Ale żandarm się znalazł. Czy Ty się szykujesz na przybocznego do pana Gie?
                                    A kartofle w mundurkach lubię.

--
                                    • 36krzysiek Re: 28.07.06, 11:59
                                      ladnie powiedziane pan Gie smile)) to takie w sensie jak cos nic nie warte to sie
                                      mowi ze "gie warte", by nie uzywac brzydkich slow hihihihi ale tematy
                                      polityczne zabronione! beda kary! ja tu wypoczywam! denerwuje sie na Faktach i
                                      TVN 24 ! wink
                                      --
                                      a Ty masz krótkie nóżki
                                      jak zwykle u Kaczuszki
                                      • 36krzysiek Re: Lesio 28.07.06, 12:02
                                        www.graty.art.pl/prasa/dzieciol/dzieciol.html
                                        --
                                        a Ty masz krótkie nóżki
                                        jak zwykle u Kaczuszki
                                  • dorka_31 Re: 28.07.06, 12:12
                                    36krzysiek napisał:

> nie prowokuj mnie, ostrzegam!

Hmmm, a co robisz, gdy zostaniesz sprowokowany?... wink)
                                    ...No dobra, wycofuję się...
                                  • stara.gropa Re: 28.07.06, 13:54
                                    Jaką musztrę? Chłopie, co ty gadasz! Cały urok tego forum tkwi w tym, że zawsze
                                    znosi nam tematy z kursu i tak sobie dryfujemy, dryfujemy.
                                    --
                                    • maalza Re: 28.07.06, 15:24
                                      Miło jest dryfować sobie, ale jeszcze lepiej byłoby z Lesiem na CD....
                                      --
                                      To, co nas zieje i grzębi
                                      • 36krzysiek Re: 28.07.06, 15:34
                                        maalza napisała:

> Miło jest dryfować sobie, ale jeszcze lepiej byłoby z Lesiem na CD....
                                        i o takie postawy nam chodzi! Wiwat Maalza! Wiwat Kraj Rad!
                                        --
                                        "Lesio" na CD !
                                        • 36krzysiek Re: 08.08.06, 11:43
                                          zeby nie bylo, ze przepadlo! witam po urlopie. jak cudownie jest wrocic do
                                          pracy! oddam urlop w dobre rece, kto chetny ?
                                          --
                                          "Lesio" na CD !
                                          • maalza Re: 08.08.06, 12:02
                                            36krzysiek napisał:

> zeby nie bylo, ze przepadlo! witam po urlopie. jak cudownie jest wrocic do
                                            > pracy! oddam urlop w dobre rece, kto chetny ?

Chętnie przyjmę. Wyjeżdżam 26 sierpnia, zaopiekuje się urlopem przez 10 dni ;o)
                                            --
                                            To, co nas zieje i grzębi
      • mimbla.londyn Bylo lub jest nagranie Lesia w Krakowie 14.09.06, 13:14

Nie chce rozbudzac zbednych emocji. Ale...

Wiem ,ze na kasety "Lesia" nagrywal (i mial wszystkie odcinki!) chlopak z
        Krakowa.Tomasz(zabijcie nie pomne nazwiska),co jeszcze o nim wiem?,dzialal przy
        Owsiaku i jego pomysle Towarzystwa przyjaciol chinskich
        recznikow,przy "gazetce" Na przelaj ,czy jakos tak.

Mature zdawal w 1983 lub 84,studia rozpoczal na architekturze.
        Organizator spotkan literackich,klubow dyskusyjnych. Ale to wszystko info z lat
        89-90.
        Czy mamy moze jakiegos"swojego czlowieka" w Krakowie? Albo ktos
        inteligentniejszy ode mnie wie jak te info wykorzystac?

P.S. Jakie jest prawdopodobienstwo ,ze ma on te kasety,mysle ,ze wielkie,byl
        nie tylko typem zbieracza ale i milosnikiem p.Chmielewskiej i talentu
        p.Kwiatkowskiej.
        Wiem ,ze na spotkania przez niego organizowane dojezdzalam z Gdanska, z grupa
        przyjaciol ,4-6 razy do roku.Byly tlumy.(tak mi sie gdzies placze,ze i
        do "Piwnicy" to on nas pierwszy raz zaprowadzil.

Niestety,od lat mieszkam poza Krajem i nie moge samodzielnie zajac sie
        poszukiwaniami. I jeszcze jedno-nie sadze,zeby Tomasz "oswoil" sie z
        komputerem,ale?moze?
        P.S.2 bardzo chetnie dorzuce sie finansowo do "produkcji" ze dwoch tysiecy
        egzemplarzy CD z "Lesiem"...

Pozdrawiam!

I dziekuje ,ze jestescie i dzialacie!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        Zmiana formy powoduje zmiane mentalnosci.
        Noam Chomsky ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka