Dodaj do ulubionych

Nabór do sekcji poznańskiej

18.12.07, 22:39
W związku z nagłym rozpadem sekcji poznańskiej (Dzidka wyjechała do stolicy we
wrześniu, ja w najbliższy weekend zmieniam sekcję na lubelską) ogłaszam nabór
chętnych do sekcji poznańskiej TWCh. Wszyscy ukryci i jawni reprezentanci
wielkopolski, nie dajcie się namawiać! Nie można pozwolić żeby nasza droga
April była członkinią sekcji jednoosobowej. Swoje kandydatury można zgłaszać w
tym wątku. Wymagane: podanie, życiorys, 3 zdjęcia lewego profilu i flaszka
czegoś odpowiedniego.
Pozdrawiam przeprowadzkowo.
Obserwuj wątek
    • april02 Re: Nabór do sekcji poznańskiej 19.12.07, 21:44
      I jeszcze zgoda rodziców, dzieci, współmałżonków oraz zwierząt
      domowych (wszystkich łącznie z mrówkami faraona i karaluchami).
      Flachy czegoś dobrego mogą być dwie - jako nierasowa Poznanianka -
      nie jestem oszczędna (bo jakbym była to ho, ho smile). Poza tym do
      flachy wskazane jest również coś na ząb (a co se będę żałować - sama
      w tej Wielkiej Polszczy zostaję smile).
      Jak mi sie jeszcze coś przypomni to dopiszę smile
      • lylika Aprilku! 19.12.07, 21:51
        Co z Kasią. Przyjedziecie obie? smile
        Odpowiedź: Tak. OBIE!!!
        I to mi się podoba. smile
        • april02 Re: Aprilku! 19.12.07, 22:01
          Ja będę na pewno i mam nadzieję, że Kasia również. Szczerze mówiąc
          głęboko w to wierzę smile
          A właśnie, zamówiłam sobie peruki. Dwie. Nie mogłam się
          zdecydować smile Mam nadzieję, że dojdą do piątku.
        • kasiakaz1 Re: Aprilku! 19.12.07, 22:17
          lylika napisała:

> Co z Kasią. Przyjedziecie obie? smile
          Rozumiem, że pytanie dotyczy najświętszego spotkania z Guruą? Jak tak, to
          powiem, ze niestety nie. Kasia nie. Tzn bardzo bym mocno chciała, ale niestety
          nie mogę. Liczę na to, że za rok się uda smile
          • papuga_ara Re: Aprilku! 21.12.07, 01:15
            April, weź obie peruki, wybierzesz sobie jedną, a mnie pożyczysz
            drugą - platynowe są one? Bo jak Memłon nie zgodzi się na mą rudość,
            to grozi mi siedzenie pod stołem, no sama rozumiesz.... wink
            • papuga_ara Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 21.12.07, 11:04
              A można się nabrać do sekcji okazjonalnie? Bo będę w Poznaniu bywać
              od czasu do czasu w tym roku, a najbliższy termin to 18-19.
              stycznia. Mogę się nabrać weekendowo?? smile)
              • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 22.12.07, 22:18
                Sekcja poznańska proszona o podanie menu na Wigilię. Podobno różni się znacznie od Mazowsza i Krakowa, nie wspominając o kieleckiem i Pomorzu a także innych rejonach.
                To jak jest?
                • the_dzidka Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 22.12.07, 22:24
                  Standardowo odkąd pamiętam:
                  Barszcz z uszkami, kapusta z grzybami, pierogi z kapustą i grzybami,
                  karp smażony, karp w galarecie, sałatka ziemniaczana, śledź w oleju,
                  kluski z makiem, sernik, kompot z suszu. O czymś zapomniałam -
                  mamunia dba, zeby było 12 potraw! I wszystkich trzeba skosztować!
                  Ojej, ale mnie w żołądku zassało! I po raz pierwszy od wielu lat
                  cieszę się na Święta!
                  • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 22.12.07, 22:27
                    To dokładnie te same potrawy co u mnie. Jakiś dureń w TV mówił, że w Poznaniu całkiem co innego. Ciekawam co?
                    • moleslaw Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 22.12.07, 22:50
                      U mnie jeszcze podają zupę grzybową i rybną ,a śledzie owszem ale w
                      śmietanie.Za to kompotu z suszu nigdy nie piłam.
                      • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 22.12.07, 22:55
                        Za to kompotu z suszu nigdy nie piłam.
                        ...
                        Wpadnij. smile
                        • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 22.12.07, 23:03
                          To jest świetny "odczynik" na ciężkostrawne potrawy, Śliweczki "rozluźniają". smile
                          • moleslaw Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 22.12.07, 23:07
                            Mniam mniam śliweczki suszone uwielbiam,zwłaszcza jak są w czekoladzie.
                            • ewa9717 Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 00:52
                              W tym Poznaniu to jeszcze makiełki ją, czyli makaron pobrudzony
                              makiem, bo uny ooszczędne są. Kudy makiełkom do ślunckich makówków!
                              PS -wierzycie pijanej kobiecie? smile))
                              • asia.sthm Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 11:22
                                a kto nie może życ bez kutii?
                                Nigdy nie jadlam, wiem zas że ci co musza szukaja żyta czy co tam w
                                srodku, po calym swiecie jesli przyjdzie im gdzies daleko spedzic
                                Wigilie.
                                • edeka5 Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 19:41
                                  Ja nie mogę żyć bez kutii na wigilię, ale ja półkrwi wołynianka.
                                  W środku jest nie żyto a pszenica. W Warszawie można kupić pod Halą Mirowską. Znaczy się nie kutię tylko ziarno na kutię. A bakalie to już wszędzie smile
                                  • asia.sthm Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 20:46
                                    > W środku jest nie żyto a pszenica.

smile))) no moj Boze ! A tak bylam blisko...wiedzialam ze to zboze i
                                    ma miec kłosy.
                                    Straszny mam smak na kutie i czekam juz dosc dlugo az mi sie trafi.
                                    W dziecinstwie mogla sie trafic nie raz, ale zawsze przeszla mi
                                    bokiem kolo nosa.
                                    • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 20:50
                                      Kutię jadłam u mojej ciotki, która młodość spędziła w Grodnie i te kresowe potrawy chętnie podawała. Muszę powiedzieć, że byłam rozczarowana. Ale o gustach przecież się nie dyskutuje. smile
                                      • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 20:59
                                        Tak mi się z kresami skojarzyło. U mnie w domu rodzinnym, na skutek ciotczynych kresowych ciągotek, mamusia robiła na Wigilię kulebiak. Zna ktoś?
                                        • ewa9717 Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 21:29
                                          Zna. Nas babcia katuje bezlitośnie kutią, a i kulebiaki wyczynia.
                                          Pierwsze takie rozdyźdane mdło słodkie, a co do drugiego, jakoś się
                                          nie przepadam za drożdżowymi ciastami...
                                          • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 21:40
                                            Są dwa farsze do kulebiaka, ryba, lub słodka kapusta gotowana z suszonymi grzybami. Kiedyś mamusia zrobiła wersję z kapustą a wtedy jej najstarszy brat stwierdził: coś ci się Janeczko ta szarlotka nie za bardzo udała. smile))
                                            • ewa9717 Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 21:50
                                              U nas nie ma odważnego, który ośmieliłby się tak babci powiedzieć smile
                                              Mówimy, że pyszne, ale po obowiązkowej próbie ochotników do
                                              repetowania brak.
                                              • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 22:05
                                                Ja lubię z kapustą. smile
                                                • lylika Ja lubię z kapustą. 23.12.07, 22:20
                                                  A najbardziej lubię jeśli ktoś jest. Skoro nikogo nie ma, to pa....
                                  • groha Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 23:48
                                    edeka5 napisała:

> Ja nie mogę żyć bez kutii na wigilię, ale ja półkrwi wołynianka.

I ja, i ja! Bom półkrwie lwowianka, po kądzieli. Już ogromniasta miednica kutii
                                    przegryza się i chłodzi, a w środku same pyszności: mak z miodem, orzechy, figi,
                                    daktyle, rodzynki i oczywiście pszenica, bez łusek, ugotowana na całkiem miętko.
                                    Pyszotka po prostu i delicje palce lizać, prawda Edeko?
                                    Kulebiak (ze słodką kapustą i grzybami) też musi być, i własnoręcznie kiszony
                                    czerwony barszcz z prawdziwkowymi uszkami (każdy wielkości paznokietka, moja
                                    mamusia innych nie uważa), i 3 rodzaje śledzi, i karp po żydowsku, którego
                                    osobiście nie jadam, ale robię z przyjemnością, bo czego się nie robi dla
                                    ukochanych rybożerców, no, i najważniejsze - kutia. Na którą nie możemy się już
                                    doczekać. Ja już troszkę podjadłam przy mieszaniu, ale ciii...
                              • the_dzidka Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 20:05
                                Nien żadne makiełki, makiełki to jest coś innego, taki jakby mokry
                                rozdyźdany makowiec? Kluski z makiem to są kluski z makiem i
                                bakalijami.
                                • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 23.12.07, 20:48
                                  Makiełki na Mazowszu nie są popularne w przeciwieństwie do klusek z makiem, które teraz są łatwe, proste i przyjemne skoro nie trzeba parzyć i trzykrotnie maku kręcić, tylko gotowy, już z bakaliami w puszce kupić. Jest też wspaniały makaron Lubelli świderki, do tego opakowanie słodkiej śmietanki-kremówki 30% i gotowe. smile
                                  • moleslaw Re: Nabór do sekcji poznańskiej ce de:) 25.12.07, 20:54
                                    A ja kiedyś jadłam kluski z makiem i przekonana byłam że to makiełki.Jak to
                                    się człowiek może pomylić.
      • madamepantalon Re: Nabór do sekcji poznańskiej 15.01.08, 17:07
        Zwracam sie z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do sekcji poznańskiej TWCH.
        Prośbę swoją motywuję tym, że jako jednostka odbiegająca od ogólnie pojętych
        norm mogę się okazać niezwykle przydatna. Ponadto posiadam niezwykłe
        umiejętności, które w razie potrzeby można wykorzystać w sytuacjach
        ekstremalnych: jazda na nartach (osuwam się w dół stoku nie robiąc sobie i innym
        krzywdy- to od 3 lat, bo wcześniej było różnie)- mogę więc swobodnie kierować
        akcjami TOPR, prawo jazdy kat. B (stan idealny, mało używane)- wyścigi i pościgi
        nie są mi więc straszne, utrzymuję się na wodzie nie opadając na dno- to dzięki
        tzw. "żółtemu czepkowi", czyli specjalnej karcie pływackiej zrobionej na
        Chwiałce (wiem, że już nieważna, ale może się przydać). Uprzejmie proszę o
        pozytywne rozpatrzenie wniosku.
        madamepantalon
        • the_dzidka Re: Uprzejmnie jęformuję 15.01.08, 19:36
          Zostałaś przyjęta, witamy nowego członka sekcji na pokładzie smile
          Myślę, że Aprilka też nie zgłosi zastrzeżeń.
          Rozmowę kwalifikacyjną odbędziemy później smile U nas i tak wszystko na
          głowie stoi. Może zrobimy... znaczy zrobiCIE z Aprilkiem spotkanie
          sekcyjne, na które będę mogła dojechać i dokładnie zlustrować Cię
          wzrokiem, słuchem i węchem? wink))
          • madamepantalon Re: Uprzejmnie jęformuję 15.01.08, 20:24
            Rety, ale sie cieszę! Dawno nie zdawałam żadnego egzaminu, a tu eksternistycznie
            i w pierwszym podejściu!
            A Ty Dzidko reprezentujesz sekcję poznańską okazjonalnie, przyjezdnie, weekendowo?
            • the_dzidka Re: Uprzejmnie jęformuję 15.01.08, 20:47
              > A Ty Dzidko reprezentujesz sekcję poznańską okazjonalnie,
              przyjezdnie, weekendowo?

Okazjonalnie przyjezdnie, zwykle weekendowo wink
              Nawet jak mnie w tej Warszawie kiedyś tam pochowają, to jako
              poznaniankę, rozumiesz.
              • madamepantalon Sekcja-reaktywacja 27.02.08, 21:45
                Jako najnowsza członkini sekcji poznańskiej, stanowiąca jednoosobowy FKPSP
                (Forumowy Komitet Powitalny Sekcji Poznańskiej), witam uniżenie przewodniczącą
                Aprilkę!
                • eulalija Re: Sekcja-reaktywacja 27.02.08, 21:51
                  Gaciu, to Ty u koziołków??

No, to i dobrze, Dzidka sekcję odrobinę wspiera, Papuga tam czasem
                  dolata, Kasiakaz nam zginęła całkiem sekcję poznańską opuszczając,
                  jedna, biedna April dostała solidne wsparcie!
                  • madamepantalon Re: Sekcja-reaktywacja 27.02.08, 21:57
                    Aha, i mogę sie pochwalić, że do koziołków mam 200 metrów w linii prostej. Jak
                    mi zegarki nawalą, mogę czytać godzinę z wieży ratuszowej.
                    • eulalija Re: Sekcja-reaktywacja 27.02.08, 22:02
                      To fajnie masz. Bardzo mi się Ratuszplac Poznania podoba. Widziałam
                      go wprawdzie dokładnie (bardzo dokładnie!) dwa razy, ale
                      przemyśliwam jakby go tu obejrzeć znowu smile Może na chrzciny zjadę?
                      • madamepantalon Re: Sekcja-reaktywacja 27.02.08, 22:08
                        Zapraszam! U mnie jakoś specjalnie zapowiadać się nie trzeba, bo bałagan mam
                        zawsze taki sam, więc w drodze na Ratuszplac, zapraszam na kawkę. Spiesz się, bo
                        na jesień (jak mi więcej cementu kraść nie będą), wybywam pod Poznań.
                    • april02 Re: Sekcja-reaktywacja 27.02.08, 23:50
                      He, he to my sąsiadki som smile Ja z balkonu widzę czubek wieży
                      ratuszowej smile A do Koziołków mam mniej więcej tyle samo smile
                  • kasiakaz1 Re: Sekcja-reaktywacja 28.02.08, 20:45
                    eulalija napisała:
                    "No, to i dobrze, Dzidka sekcję odrobinę wspiera, Papuga tam czasem
                    > dolata, Kasiakaz nam zginęła całkiem sekcję poznańską opuszczając,
                    > jedna, biedna April dostała solidne wsparcie!"
                    Nie zginęłam całkiem. Wróciłam do sekcji lubelskiej i się alienuję. I dołuję. Bo
                    cholera jasna moje miasto rodzinne jest dla mnie koszmarnie niełaskawe pod
                    względem zawodowym. I w związku z tym po napisaniu dziennie ilości potężnej
                    listów motywacyjnych z kompletnym brakiem wiary w ich wysyłanie nie mam ochoty
                    na pisanie czegokolwiek innego. Uprasza się Szan. Tow. o wybaczenie milczenia.
                    Obiecuję poprawę wraz z poprawą nastroju.
                    Pozdrawiam nową członkinię sekcji poznańskiej.
                    • eulalija Re: Sekcja-reaktywacja 28.02.08, 22:01
                      Jak to dobrze, że dałaś literkismile))
                      Kilka razy o Tobie myślałam, ale jako, że ja nachał forumowy od
                      dawna jestem, to się utemperować trochę chciałam i ordynarnie nie
                      wzywam do stawiania literek.
                      Życzę Ci, by w najbliższej poczcie, SMS-ach i telefonach i komórkach
                      mnóstwo atrakcyjnych ofert na Ciebie spadło.

Zaglądaj do nas, prooooszęęęęę.
                    • april02 Re: Sekcja-reaktywacja 28.02.08, 23:56
                      Wszelki duch... smile Kasia gdzieżeś Ty bywała? smile A praca już pewnie
                      jakaś dla Ciebie się szykuje tylko się jeszcze nie ujawniła.
                      PS. Smutno tu bez Ciebie i Dzidki. Sekcja się nam skurczyła ale mam
                      nadzieję, że z Madame będziemy trwały dzielnie na posterunku smile
                      • kasiakaz1 Re: Sekcja-reaktywacja 29.02.08, 12:50
                        No ja wiem, że praca się dla mnie szykuje. Tylko jestem wkuta wczorajszymi
                        informacjami w pewnym ważnym urzędzie do którego startowałam na stanowisko w
                        100% zgodne z moimi możliwościami, kwalifikacjami i zainteresowaniami. I
                        wyczytałam wczoraj na BIPie info iż "Informujemy, że z uwagi na brak kandydatów
                        spełniających wymagania na w/w stanowisko naboru nie rozstrzygnięto ." To co to
                        do cholery znaczy? Że nikt nie był siostrzeńcem prezesa?
                        Dobra, kończę temat. Nie będę Was tym zamęczać. Za to czytanie Forum pomaga mi
                        zachować względną równowagę psychiczną. Proszę wypić za mnie jakiś napój z
                        procentami na najbliższym spotkaniu sekcji.
                • april02 Re: Sekcja-reaktywacja 27.02.08, 23:47
                  No proszę trochę mnie nie było a tu takie zmiany smile
                  Witam nową członkinię smile. To co, spotkanko? Tylko uprzedzam
                  lojalnie, że te sępy, o pardon TWCH po każdym spotkanku oczekuje
                  dokładnego sprawozdania smile
                  • sylwiaipaula Re: Sekcja-reaktywacja 28.02.08, 09:59
                    Hej a macie jakas sekcje w okolicach Zielonej Gory - bo do koziolkow
                    to tez troche drogi - a i tak nie wiem czy mnie by chcieli (chociaz
                    potrawy wigilijne znam obu stronnie ;jedna babcie z poznanskiego a
                    druga z ukrainy)
                    • madamepantalon Re: Sekcja-reaktywacja 28.02.08, 20:53
                      sylwiaipaula napisała:

> Hej a macie jakas sekcje w okolicach Zielonej Gory - bo do koziolkow
                      > to tez troche drogi - a i tak nie wiem czy mnie by chcieli (chociaz
                      > potrawy wigilijne znam obu stronnie ;jedna babcie z poznanskiego a
                      > druga z ukrainy)

No, jak masz babcię z poznańskiego, to możesz swobodnie stanowić ośrodek
                      zamiejscowy sekcji poznańskiej smile) Jak będziesz odwiedzać poznańską rodzinkę,
                      daj znać, może zorganizujemy jakieś widzenie?
                      • sylwiaipaula Re: Sekcja-reaktywacja 29.02.08, 22:26
                        jezeli mi sie uda zgrac z waszymi terminami z checia spotkam sie w
                        Poznaniu z wami. Sprzedam dziecko babcia ,meza kolega i jakos sie
                        dobujam
                        • lylika Re: Sekcja-reaktywacja 29.02.08, 22:29
                          Sylwio i Paulo w dwóch osobach, jesteś wielka! smile Chociaż to nie do Warszawy się dobujasz - podziwiam. smile
                  • g0p0s Re: Sekcja-reaktywacja 28.02.08, 12:22
                    Sekcja poznańska powinna się reklamować jako chyża w umawianiu się
                    na spotkaniasmile
                  • madamepantalon Re: Sekcja-reaktywacja 28.02.08, 20:44
                    Cześć Szefowo/sąsiadko! Przepraszam, że reaguję na takie nowinki z poślizgiem,
                    ale w pracy nie bardzo mogę udzielać się internetowo, dopiero wieczorem trochę
                    buszuję. Spotkam się chętnie, mimo nieuchronnej groźby sprawozdania. Coś za coś,
                    trudno... W tygodniu mam trochę zawirowań, ale weekendowo (piątek, sobota) może
                    być. A może Molesław dołączy- też poznanianka i przemykała tu niedawno? Może da
                    się skusić? Znasz kogoś jeszcze do zwerbowania? A może ktoś z weekendowych
                    poznaniaków nas zasili? Jak nie, damy radę we dwie.
                    ps. Gdzie mieszkasz sąsiadko? Ja na Podgórnej.
                    • april02 Re: Sekcja-reaktywacja 28.02.08, 23:50
                      A ja jestem pod opieką Wszystkich Świętych smile
                      Ja też mam poślizg bo w pracy w ogóle nie mam dostępu do internetu -
                      zgroza sad A w domu komputer okupuje MLP. Jak go wyślę z psem na
                      spacer to mogę chwilę pobuszować. Na spotkanie się umówimy, tylko u
                      mnie z kolei krucho z weekendami - co drugi mam szkołę ale jestem
                      pewna, że jakoś się dogadamy.
                      PS. Jak już coś ustalimy to wszyscy zainteresowani są oczywiście
                      mile widzianismile
                      • madamepantalon Re: Sekcja-reaktywacja 29.02.08, 21:19
                        To daj cynka, jak Cię najdzie ochota na spotkanie w jakiś wolny weekend. Możemy
                        urządzić spotkanie spontaniczne, zorganizowane bez umawiania się z miesięcznym
                        wyprzedzeniem (zwyczajem warszawskim smile). Spróbuję dopasować swoje plany.
                        Miłego weekendu!
                        • lylika Re: Sekcja-reaktywacja 29.02.08, 21:51
                          Ale fajnie! Coś drgnęło w sekcji poznańskiej (pamiętacie, kiedyś jakiś reporter z Łodzi nadawał z fabryki dziewiarskiej - dział trykotaży - i zaanonsował "coś drgnęło w bieliźnie").
                          Cieszymy się i liczymy na taaakie grubaśne sprawozdania. smile
                          • michu.poz Podanie o przyjecie do sekcji poznańskiej TWCH 04.03.08, 14:49
                            smile
                            Ja niżej podpisany, proszę o przyjecię do Poznańskiej Sekcji TWCH.
                            Prośbę swą motywuję posiadaniem/przeczyaniem dwóch stosów twórczości
                            Joanny Chmielewskiej.
                            Proszę o zapoznanie sie z załączonym C.V. i L.M.

Z poważaniem

Michu.poz

smile
                            • eulalija Re: Podanie o przyjecie do sekcji poznańskiej TWC 04.03.08, 14:52
                              No, proszę, proszę, puchnie nam sekcja poznańska smile I bardzo
                              dobrze, bo już cieniutka była.

Witaj na forum Michu.poz
                              • asia.sthm Re: Podanie o przyjecie do sekcji poznańskiej TWC 04.03.08, 15:07
                                O sekcja poznanska w sile rosnie smile)
                                Witaj Michu.

Nie odwazylam sie z czlonkiem wyskoczyc.... a tak ladnie mi sie
                                pomyslalo.
                                • asia.sthm Re: Podanie o przyjecie do sekcji poznańskiej TWC 04.03.08, 15:15
                                  milego forumowania
                                  • michu.poz Re: Podanie o przyjecie do sekcji poznańskiej TWC 04.03.08, 15:27
                                    taa... skojarzenia to przekleństwa...

"członek" i w dodatku "w siłe rośnie"
                                    smile

ładnie, ładnie,

• michu.poz Re: Podanie o przyjecie do sekcji poznańskiej TWC 04.03.08, 15:30
                                      A ja nie widzę z domu ratusza...
                                      Ale z pracy to tylko na Old Market 5 min. pieszo.

To może jakies winko na starówce...już sie powoli robi pogoda na
                                      ogródki.
                                      • madamepantalon Re: Podanie o przyjecie do sekcji poznańskiej TWC 04.03.08, 20:20
                                        Witaj Michu, wiaruchno!
                                        Bardzo się cieszę, że do nas dobiłeś. Rozgość się mięciutko w naszej przytulnej
                                        sekcji. Ale żeby sytuacja była jasna: szefem jest Aprilka, ja z racji kolejności
                                        zgłoszenia zaklepuję sobie funkcję wicka, a Tobie przypadnie w udziale
                                        zaszczytna funkcja I Sekretarza (co wiąże się z przekazywaniem sprawozdań ze
                                        spotkań reszcie forumowiczów). Jeśli chodzi o spotkanie na starówce, to jestem
                                        zdecydowanie na tak. Może być ogródkowo albo wewnątrzlokalowo, mnie tam dobre
                                        winko w miłym towarzystwie wszędzie smakuje. W zamian za trud włożony w
                                        działalność sprawozdawczą, przewidziany jest dodatek funkcyjny w postaci jednej
                                        kolejki na koszt szefostwa smile)
    • groha Re: Nabór do sekcji poznańskiej 04.03.08, 20:42
      Gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości (w co oczywiście wątpię i tylko tak
      mówię, na wszelki wypadek), to najprężniejsza sekcja terenowa wygląda właśnie
      tak, jak wyżej widać. Naprawdę, aż miło na Was patrzeć, towarzyszki i towarzyszu smile
      • eulalija Re: Nabór do sekcji poznańskiej 04.03.08, 21:54
        Aż im zazdroszczam, wiesz Groho, sekcja wielka warszawska jeszcze
        nie wie, czy spotyka się w ten czy w następny piątek, nie mówiąc o
        miejscu, pewnie gdzieś w bramie sad((
        • lylika Re: Nabór do sekcji poznańskiej 04.03.08, 22:10
          W bramie albo na Centralnym, też fajnie. smile
          Witam Nowicjusza. Rozgość się i czuj się jak u siebie w domu. smile
        • groha Re: Nabór do sekcji poznańskiej 04.03.08, 22:12
          E, tam, Eulalijo, przecież wszystkim wiadomo, że sekcja warszawska, choćby z
          racji swoich zasług, liczebności i władzy, jest między innymi od kontynuowania
          wszystkich naszych tradycji, więc i tej od długofalowego umawiania się także. W
          końcu ktoś musi je przekazywać wstępującym pokoleniom, prawda? A sekcje
          regionalne niech wprowadzają swoje zwyczaje i wtedy będzie różnorodnie,
          ciekawie, bogato oraz pięknie. Jak w raju, po prostu, jak w raju smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka