Dodaj do ulubionych

Do Pana Wyszyńskiego?

09.11.10, 09:39
Gdzie pan był gdy podobno miala pan w urzędzie Miast urlop????>>>>>>>>>>>>>>>>długi urlop i tak nagle cicho o panu się zrobiło? Nikt w Urzędzie owego czasu o panu nic nie mówił i tylko tyle , ze ma pan urlop bezplatny, jakoś tak to nazywali. A po miescie pogłoski krążyły , oj krążyły i mam nadzieje, ze ktoś przy wyborach będzie o tym pamietał.
Jak pan sądzi? I jeszcze jedno . Czy występując z takim oficjalnym zapytaniem do pan ówczesnego pracodawcy Pana Łossan dostanę prawdziwą odpowiedź ? Czy Jak kiedyś trochę ją podkoloryzuje i nagnie ?????? no i jak tam
Obserwuj wątek
  • kubasz133 Re: Do Pana Wyszyńskiego? 09.11.10, 09:55
   O co Ty walczysz człowieku? Czy te forum jest do tego żeby załatwiać swoje prywatne porachunki? Jak masz coś do tego Pana to spotkaj się z nim i wyjaśnij sprawy. Po co to opluwanie tutaj? Oszczędź nam tego.
   • glosujezazielonka Re: Do Pana Wyszyńskiego? 09.11.10, 10:21
    kubasz133 napisał:

    > O co Ty walczysz człowieku? Czy te forum jest do tego żeby załatwiać swoje pryw
    > atne porachunki? Jak masz coś do tego Pana to spotkaj się z nim i wyjaśnij spr
    > awy. Po co to opluwanie tutaj? Oszczędź nam tego.
    forum jest po to aby mozanbyło powiedziwec to co jest ważne a w obecnej sytuacji takie to właśnie jest .a co do tego czlowieka to po co się spotykac skoro mogę tylko tu mu zadac pytanie . pozdrawiam
    • kubasz133 Re: Do Pana Wyszyńskiego? 09.11.10, 15:59
     Uważasz ze to co powiedziałaś czy powiedziałeś jest ważne? Moze napisz co dokładnie. Przeciez Twoja wypowiedź nie wnosi nic o czym można tutaj publicznie dyskutować. Wychodzisz tutaj z prywatą i każdy widzi także, że Twoje pytania o urlop tego Pana, o jakieś zielonkowskie plotki podszyte są agresją a ty zasłaniasz się- "po co się spotykac skoro mogę tylko tu mu zadac pytanie ". To jak ? Tutaj sobie posmarujesz a w niedziele do kościółka grzecznie?
     • dabrowa51 Re: Do Pana Wyszyńskiego? 09.11.10, 15:30
      Histeria?.Zadłużone po uszy miasto,dzięki zaangażowaniu swoich urzędników takich jak p.Łossan i p.Wyszyński buduje drogę dojazdową do pomnika najeźdźców.A w Rosji i Kazachstanie,na stepach poniewierają się kości polskich patriotów.Oni tam nawet nie mają zwykłego drewnianego krzyża,nie mówiąc o pomnikach czy drogach dojazdowych.
        • canigghia Re: Do Pana Wyszyńskiego? 09.11.10, 15:59
         sand-ra85 napisała:

         > Nie jesteś w stanie mnie obrazić.Rozmawiam merytorycznie siła argumentu mnie p
         > rzekonuje,a wy ciągle obrażacie wszystkich

         nie zamierzam Cię obrażać, ani nikogo. Zachęcam zajrzeć do Wikipedii i sprawdzić hasła:
         meritum(od merytorycznie)
         argument
         • fakty.i.mity Re: Do Pana Wyszyńskiego? 09.11.10, 16:51
          Dyskusja niezmiernie merytoryczna. Zaczyna się od ciekawej historii w pierwszym poście w stylu "dawaj upierzemy jakieś brudy na forum". Uważam że jeśli jest problem to należy go wyjaśnić u źródła. Aaa tobie Sandra doradzam żebyś nie wdawała się w dyskusje, po pierwsze nie widać w tym większego sensu, po drugie są to osoby popierające konkretne komitety, a nie mieszkańcy oczekujący merytorycznej dyskusji.
          • dabrowa51 Re: Do Pana Wyszyńskiego? 09.11.10, 18:16
           To nie do końca prawda.Ja nie popieram żadnego Komitetu.Zresztą komitety źle mi się kojarzą.Ja pisałem tylko na kogo głosował nie będę.Nie będę głosował na p.Łossana,na p.Pulita, na p.Jezierską -Sinczak i na p.Wyszyńskiego.Odrobinę sympatii mam dla p.Marka Grodzkiego,ale niepokoi mnie jego mała aktywność w kampanii.Praktycznie jest niewidoczny.
           • fakty.i.mity Re: Do Pana Wyszyńskiego? 09.11.10, 22:57
            Bardzo dobrze, jako obywatel masz prawo głosować na kogo uważasz. Jednakże próbowałem się odnieść do tego, że dyskusja na tym forum nie prowadzi do niczego. Dla mnie jest to tylko wzajemne "masowanie" się komitetu DZ i jego zwolenników.
            • milyzorro Re: Do Pana Wyszyńskiego? 09.11.10, 23:49
             To Panie Piotrze czas skończyć „masowanie „ i odpowiedzieć na konkretnie zadane pytania. Niewątpliwie będzie ciekawiej, bo faktycznie lepiej Wam się rozmawia we własnym gronie. Przynajmniej nie zadają pytań tylko klepią po ramieniu.
             Ja cały czas czekam na fakty a serwuje Pan mity.
              • milyzorro Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 00:28

               Pan rzecznik to czyta więc ja tylko grzecznie poprosiłem o przecięcie dywagacji na temat sumy wykorzystania środków unijnych za ostatnie cztery lata . Lepiej rozmawiać o faktach niż o niesprawdzonych danych. Chyba że te dane są tak tajne jak konwencja wyborcza.
               • fakty.i.mity Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 00:38
                Świetnie potrafisz obrócić kontekst wypowiedzi. Ta dyskusja i tak nie ma sensu, bo jej poziom sprowadza się do popełniania literówek przez Pana Piotra Wyszyńskiego. Wytknąć można wszystko, jestem ciekawy czy któryś z Was byłby w stanie poprowadzić np taki WOSP. Nie ubliżając wam, ale uważam że nie. Dlatego nie mówcie, bo wg mnie osoba ta wiele zrobiła dla miasta, i jak każdy człowiek ma swoje wady- Panowie doskonali.
                • milyzorro Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 00:45
                 Ale co tu obracać. Ja nie czepiam się literówek, ale chcę się dowiedzieć oficjalnie a nie „ jedna pani ,drugiej pani” ile w rozbiciu rocznym gmina pozyskała środków z UE. W ostatnich czterech latach . Pytanie proste grzeczne i merytoryczne.
                 • leonzielony Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 01:06
                  miłyzorro!
                  Bądz tak miły i przestań "masować",nakarm "pajacyka" /pah/,nie zadawaj trudnych pytań i Idź w końcu spać! Dobranoc! "Garcia/Garsyja"
                  PS.Jak nie może być merytorycznie,niech będzie chociaż sympatycznie!
                • sportif Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 01:12
                 nikt nie umniejsza Jego zasług dla Zielonki - bo to są bezsporne fakty, ale trzeba pamiętać, że tak jak kij ma dwa końce, to obecny rzecznik w przeszłości potrafił iść po trupach do celu za wszelką cenę, podkładając świnie na prawo i lewo.
                 • fakty.i.mity Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 01:17
                  Kolego od nakarm pajacyka, proszę Cię jeżeli to jest twoja merytoryczna odpowiedź to faktycznie idź nakarm rybki na fb. Co do drugiego postu,nie mówię że tak nie było. Tylko akurat tu był poruszany temat literówek p.Piotra i innych wpadek. To że podkładał świnie, może i tak było, ale w oczach wielu mieszkańców jest porządnym obywatelem tego miasta. Nie każdy zna różne zawiłości z Naszej skromnej okolicy.
                • zielinek7 Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 01:21
                 Fakty i mity:
                 "Wytknąć można wszystko, jestem ciekawy czy któryś z Was byłby w stanie p
                 > oprowadzić np taki WOSP. Nie ubliżając wam, ale uważam że nie. Dlatego nie mówc
                 > ie, bo wg mnie osoba ta wiele zrobiła dla miasta, i jak każdy człowiek ma swoje
                 > wady- Panowie doskonali."

                 A co ma piernik do wiatraka? Czy to, że ktoś radzi sobie z konferansjerką, to jest taka wielka zasługa dla miasta? Zresztą nie ma ludzi niezastąpionych.
                 • fakty.i.mity Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 01:28
                  Pewnie, szkoda że nie wiesz ile było pracy włożone w taką zbiórkę. Opowiadasz o tym jak o ostatniej książce Mrożka. Nie wiesz-nie wypowiadaj się. Dokładnie pamiętam ile godzin spędziłem na organizacji finałów w Zielonce, szkoda że sprowadzasz czyjeś osiągnięcia do zera. Cóż kampania rządzi się własnymi prawami, dlatego tego nienawidzę. Wszystko było złe, my będziemy lepsi.
                   • fakty.i.mity Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 01:40
                    Słuchaj to co wiesz a może czego nie wiesz, nie umniejsza mojej pracy ani p.Piotra na ten cel. A to że akurat w tej akcji mogłem współpracować z p.Wyszyńskim to dla mnie zaszczyt, bo było to bardzo fachowe i profesjonalne podejście do całej inicjatywy. Nie wiem jak wyglądały inne akcje etc, ale proszę Cię jeśli nie byłeś, nie pomagałeś to nie mów co usłyszałeś od Baśki z klatki b.
                    • zielinek7 Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 01:52
                     FiM, Ja wcale nie powiedziałem, że wiem to od jakiejś Baśki, czy kogoś innego. Skąd taki domysł?

                     A swoją drogą Twoje posty tylko potwierdzają to, co się tutaj już mówiło o Waszej ekipie. Mówić o Was można tylko dobrze, albo wcale. Niech tylko ktoś spróbuje cos skrytykować, to jest be i nie powinien się odzywać. To taki jest ten dialog z mieszkańcami?
                     Rozsądni ludzie z godnością przyjmują krytykę, bo wiedzą, że dzięki niej można coś w sobie poprawić....... ale Wam to nie potrzebne, bo Wy lepiej wiecie
                     • glosujezazielonka bez urazy 10.11.10, 07:50
                      Nikogo nie che obrazac , ale mam dosc tych klamstw i obludy a 0 konkretow. zadluzyli miasto , rozkopali plywac mozna po ulicach a powodzi u nas nie bylo. A co do zbiorek niech nie ida w zaparte tylko zwroca uwage co kto wyprawia gdzie znikaj bonusy i kto potem je rozdaje na wyjazdach sportowych jako pamiatki???? nie bede nigoo oskarzac ale to proste szanowni rodzice itp chlopcow , ktorzy graja w pilke co pewna pani rozdaje ?????????????????
                      • waran3 Re: bez urazy 10.11.10, 08:23
                       Grupy dyskusyjne maja to do siebie ze czym wiecej sie je czyta tym mniej sie wie. :-)
                       Przeczytalem ten watek i w ogole nie wiem o co chodzi. Widze tylko skakanie sobie do oczu.
                       Caly czas nie rozumiem co zrobil PW. Że byl na urlopie, czy ukrad jakies pieniadze...bo tyle z tej dyskusji zrozumialem ? :-)
                       Tak na marginesie to Owsiaka tez sie oskarza o podobne rzeczy...tzn nie o urlop :-)
                       Osobiscie nie wiem jak jest ale zdziwil bym sie gdyby by Wyszynski zabral glos w czyms takim...chocby dla swojego dobra :-)))

                    • glosujezazielonka Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 08:02
                     nie wiem kim jestes ale skoro tak go podziwiasz to niestety albo zyjesz w nieswiadomosci albo wstydu nie masz jak i twoj bohater Bwazeliny wejdzie wszedzie pewnie wiesz co mam na mysli . jak po go w PO olali to co zakrecil sie i co jest na 1 miejscu gdzie indziej a teraz reszta placze bo oni nie na tej liscie mieli byc . Zenada za kase i wladze daliby sie zabic
                     to wstyd i hanba
                     to co zrobil dobrego to pamietac beda ludzie ja tez pewne rzeczy pamietam i wiezm ze dobre rzeczy byly ale ile dodatkowo obludy bylo w tym pozdrawiam na tym koncze bo mi zal ludzi , ktorych oszukuje i pan W i jego pomocnicy
                     a bo mi sie przypomianilo co jest nie tak w tej super zielonce pomagam skoro wywalil czesc zespolu tworzacego go od poczatku ? zawisc i sam sobie przygarna akcje a to nie jest jego akcja lansuje sie na krzywdzie
                • woj-123 Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 10:00
                 Monika Kisło - jeżeli ktos pamięta orkiestry organizowane przez Monikę to widzi różnice pomiędzy autentycznym zaangażowaniem a wykorzystaniem idei orkiestry do budowania swojego wizerunku.Pomiędzy tymi imprezami - Moniki i PW jest przepaść. Zreszta bycie w cieniu Owsiaka przeszkadzało naszemu czołowemu konferansjerowi i wymyślił sobie lokalna orkiestrę którą nazwał Zielonka Pomaga. A jej działanie budzi do dziś wątpliwości. Działalność charytatywna PW jest głównie związana z wykorzystaniem możliwości jakie daje mu pełniona funkcja w um. Gwiazda wystąpuje na akcji PW za "darmo" a za kilka miesięcy miasto organizuje koncert owej gwiazdy za który płaci z naszych pieniędzy. A czy ktoś widział rozliczenie albo jakąs informację o zbiórce darów dla powodzian?
                 • canigghia Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 10:25
                  zielinek7 napisał
                  Rozsądni ludzie z godnością przyjmują krytykę, bo wiedzą, że dzięki niej można coś w sobie poprawić....... ale Wam to nie potrzebne, bo Wy lepiej wiecie

                  ROZSĄDNI TAK ROBIĄ JAK PISZESZ, A ŁOSSONNI NIE
                   • milyzorro Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 11:23
                    A ja z uporem maniaka proszę tylko o cztery liczby:
                    Myślałem że się może dowiem tego na konwencji wyborczej ale nie dostałem zaproszenia .

                    cytuję „Szanowni Państwo, informujemy, że oficjalna prezentacja programu KWW LISTA OBYWATELSKA ADAMA ŁOSSANA oraz podsumowanie dokonań dwóch ostatnich kadencji odbędzie się na konwencji wyborczej.”

                    Nie było dokonań z którymi można było się podzielić z „plebsem” ??
                    Najlepiej zaprosić „znajomych króliczka „ ci nie zadają pytań tylko biją brawo !!!!
                    Ja jako wyborca nie byłem godzien ?
                    • fakty.i.mity Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 11:49
                     Proszę aby nikt nie zapisywał mnie do czyjejś "ekipy" bo do takowej nie należę. Jest sporo spraw które mnie także denerwują. Wystarczy podać jedną z nich, którą jest PWiK, też płaciłem za przyłącza, nawet za spory odcinek żeby dociągnęli a z ich strony nie ma żadnego ukłonu,ulgi etc. To że będę głosował na Burmistrza i radnych LOAŁ, jest bardziej podyktowane tym iż nie widzę sensownego kontrkandydata. Zresztą ten wątek był już poruszany.
                    • sportif Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 11:51
                     nawet jakbyś został zaproszony na konwencję Łossana, to nie licz na to, że mógłbyś zabrać głos i zadać jakieś pytanie. Jeśli na konwencji stosowane były by te same standardy co na Radzie miasta - to zapomnij (mieszkaniec na radzie miasta musi się zapisać 3 dni wcześniej - jeśli chce zadać pytanie).
                     • fakty.i.mity Re: Do Pana Wyszyńskiego? 10.11.10, 12:05
                      Dlatego nie chodzę na takie 'pompy'. Wspólne "masowanie" się i swoich dokonań. Później, obiecywanie obiecywanie obiecywanie. Ale cóż to już jest norma w kampanii, nawet na przewodniczącego klasy:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka