Dodaj do ulubionych

No to mamy II turę:

22.11.10, 12:30
No to mamy II turę, zakończono już liczenie głosów. Układ przedstawia się następująco:
Augustyniak Stefan 4.44%
Dudzik Grzegorz Piotr 26.07%
Grabowski Grzegorz 14.27%
Łossan Adam Zdzisław 38.24%
Pietrzak Marek 16.98%
Obserwuj wątek
    • greenpoint_obywatel_kane Re: No to mamy II turę: 22.11.10, 13:45
      Co do wyboru burmistrza to mniej więcej takiej kolejności się spodziewałem. Poza M. Pietrzakiem - myśłełem, że Grabowski będzie wyżej, chłopak zapunktował :D. Na kampanię jednak sporo $ wpakował - w pewnym stopniu poskutkowało. Teraz liczę, że wygra Dudzik - zresztą mój faworyt od początku (mimo, ze startowałem do rady z innego komitetu). Dziwi mnie jednak wciąż bardzo wysokie poparcie dla A. Łossana - tu nawt nie pasuje powiedzenie "Polak mądry po szkodzie" bo tych ten Pan nam wyrządził sporo. Kiedy ludzie się obudzą…?
      Ja niestety nie powalczyłem, totalna klapa, hehe - cóż bywa. Chyba zaszkodził mi komitet o zbyt konserwatywnych poglądach, z którego startowałem...z moimi daleko bardziej liberalnymi poglądami raczej tam nie pasowałem-ale to mi się akurat spodobało, że na tym poziomie - w wyborach do samorządu małej bądź co bądź zielonki, nikt na to nie zwracał uwagi. Może i dobrze, bo na brak zajęć nie narzekam. Teraz przynajmniej widzę, że ogół głosuje na komitety, nie na ludzi...ich wybór. W takim układzie zmiana ordynacji wyborczej na 1 mandatową wydaje się w Polsce bezsensowna...bo po co, skoro i tak idąc do urn nikt nie zwraca uwagi na kogo głosuje tylko do jakiej organizacji należy :/ Spodziewałem się innego podejścia do wyborów w zielonce, bardzo się myliłem. Potem się dziwić bezrobotni szukający łatwego źródła dochodu, kur domowy bez pojęcia o czymkolwiek w radzie itd. itp. ... :/...ehh nie będę nic pisał bo mi ktoś zarzuci, że mnei zazdrość zżera ;) To co widzę streściś mogę w 1 słowie: tragikomedia… hehehe
    • waran3 Re: No to mamy II turę: 22.11.10, 14:39
      amelka1974 napisała:

> No to mamy II turę, zakończono już liczenie głosów. Układ przedstawia się nastę
      > pująco:
      > Augustyniak Stefan 4.44%
      > Dudzik Grzegorz Piotr 26.07%
      > Grabowski Grzegorz 14.27%
      > Łossan Adam Zdzisław 38.24%
      > Pietrzak Marek 16.98%
      **** No tak...rządzi logika innego poziomu.

• waran3 Re: No to mamy II turę: 22.11.10, 14:44
      Sposób rozumowania wyborców:

> Augustyniak Stefan 4.44%
      *** bez niespodzianki :-)

> Dudzik Grzegorz Piotr 26.07%
      *** kościół

> Grabowski Grzegorz 14.27%
      *** brak zainteresowania wyborami

> Łossan Adam Zdzisław 38.24%
      *** lepsze stare niż nowe

> Pietrzak Marek 16.98%
      ***PIS

Tak to widze ;-)
      • zielinek7 Re: No to mamy II turę: 22.11.10, 15:04
        Nieźle to ująłeś. Mam podobne zdanie, choć ja przy wszystkich dodałbym - brak zainteresowania wyborami. Dla mnie te wyniki to dowód, że ludzie nie zastanawiali się, na kogo głosować. Zwyciężyła bezmyślność i ideologicze uprzedzenia. Wynik Pietrzaka pokazuje, że dużo jest u nas ludzi, którzy dają się omamić propagandzie partyjnej. Na Łossana zaś głosowali ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia, co sie dzieje w mieście.
      • greenpoint_obywatel_kane Re: No to mamy II turę: 22.11.10, 15:20
        Waran 3 - swietnie to ująłeś ale kościół bym rozłozył po 1/2 do M. Pietrzaka i G. Dudzika ;) Alojzy na porannej mszy przykazał babciom głosować na M. Pietrzaka a następnej na Dudzika. S. Augustyniak to też kandydat pro-kościelny - z tym, że jego kościół nie poparł :P szkoda, bo moze i ja bym dostał więcej głosów ;) Kościół poprze jesli będzie w tym widział jakiś interes i niestety z tego powoddu też trzeba się z nim liczyć. Dla mnie to banda obłudników, ale cóż począć, zostałem ochrzczony i stram się trzymać sowjej wiary... tylko szkoda, że pasterzy mamy do d ;]
        Zresztą sukcesu Dudzika bym tak bardzo nie wiazał z kościołem - facet dał się już trochę poznać, jako m.in. zast. starosty. Moim zdaniem to najlepszy wybór dla Zielonki, dlatego bede na niego głosował. Jesli Dudzik by nie startował to dla mnie ciekawym kandydatem był Grabowski, niestety wczesniej związany z A. Łossanem, co prawdopodobnie wyszło mu na minus. Do tego ludzie, których wystawił do rady to jak dla mnie zwykła łapanka - matki, żony i kochanki ;) no może za 1 wyjątkiem :D - gościa, na którego oddałem swój 2gi głos... jeśli ktoś od niego wszedł do Rady to zawdzięcza to tylko i wyłącznie sprawnej kampanii prowadzonej przez Grabowskiego, nic więcej...
        A od M. Pietrzaka dostałem właśnie sms'ka, ze wszedł do Rady powiatu ;) - i tutaj widze dla niego miejsce, bo mimo, że to mój dobry kolega to jakoś nie byłem przekonany co jego kandydatury na burmistrza... :P to chyba odraza do PIS, której się ostatnio nabawiłem - zasługa J. Kłamczyńskiego ;)

Pozdro
        • amelka1974 Re: No to mamy II turę: 23.11.10, 08:54
          Wynik wyborów I tury faktycznie mógł dla wielu osób okazać się sporym zaskoczeniem. Szczególnie na uwagę ale i na uznanie zasługuje wynik Pana Grzegorza Dudzika (którego osobiście w przedwyborczych rozważaniach lokowałem na 4 pozycji). Moim zdaniem jeśli przez najbliższe dwa tygodnie nie wykaże większej aktywności to w II turze jego największym przeciwnikiem może okazać się nie kontrkandydat a niska frekwencja. Naturalne wydawałoby się, że głosy oddane na Pietrzaka i Augustyniaka powinny być scedowane na Pana Dudzika. Elektorat Pana Grzegorza Grabowskiego też raczej nie poprze Łossana - raczej w ogóle nie odda głosu. Dlatego Pan Dudzik powinien jednak nieco się uaktywnić. Nie można opierać kampanii jedynie na komunikatach publikowanych na stronie www i banerach, ponieważ ludzie starsi nie zawsze korzystają z tego typu nośników informacji. Debata w gimnazjum pokazała, że ta grupa też żywo interesuje się tym co się dzieje w mieście dając temu wyraz wysoką frekwencją. Nie można również polegać jedynie na poparciu udzielanym przez środowisko kościelne - bo jak widać po wpisach na tym forum niektórym to przeszkadza - i taki kandydat może zostać w pewnym sensie zaszufladkowany. Zgadzam się również z tezą, że w znakomitej większości wyborcy Pana Adama Łossana to tacy wyborcy, którzy specjalnie nie interesują się tym co dzieje się w mieście. Widzą traktor odśnieżający ulice zimą, widzą worki z posegregowanymi śmieciami odbierane przez służby miejskie, widzą ludzi ubranych w pomarańczowe kubraczki przeprowadzających dzieci przez przejście dla pieszych i myślą, że skoro tyle się dzieje to jak nic mają w mieście dobrego gospodarza. Cóż począć - ich wybór. Dlatego przez najbliższe dwa tygodnie Pan Grzegorz Dudzik chcąc zawalczyć o fotel burmistrza powinien swoją aktywnością przede wszystkim:
          a) - przekonać nieprzekonanych ( prawie 50% mieszkańców nie poszło do urn)
          b) - przekonać tych którzy poparli w I turze innych kandydatów
          c) - jasno przedstawić swoją wizję rozwoju (a w zasadzie nie rozwoju tylko to w jaki sposób zamierza zapobiec katastrofie, bo z takim deficytem to o rozwoju przez najbliższe 4 lata możemy zapomnieć)

Ja swoje błędy z ostatnich dwóch głosowań dostrzegam i apeluję do wszystkich, którzy ich jeszcze nie widzą. Nie idźcie tą drogą !!!! Choć kandydatury Pana Grzegorza Dudzika w I turze nie brałem pod uwagę przy urnie, to w II turze (jeśli uda mu się mnie przekonać) udzielę mu poparcia. Odkąd nabyłem prawa wyborcze kilkanaście lat temu nie opuściłem żadnego głosowania. Uważam to za obywatelski obowiązek. Druga sprawa, że udział w głosowaniu legitymizuje do tego by móc później komentować. Jak ktoś ładnie powiedział, nieobecni głosu nie mają. Podobnie z wyborami, Ci którzy nie idą do urn nie powinni zabierać głosu.
          pozdrawiam, RM

• newzielonka Re: No to mamy II turę: 23.11.10, 20:32
            amelka1974 napisała:

> Ja swoje błędy z ostatnich dwóch głosowań dostrzegam i apeluję do wszystkich, k
            > tórzy ich jeszcze nie widzą. Nie idźcie tą drogą !!!! Choć kandydatury Pana Grz
            > egorza Dudzika w I turze nie brałem pod uwagę przy urnie, to w II turze (jeśli
            > uda mu się mnie przekonać) udzielę mu poparcia. Odkąd nabyłem prawa wyborcze ki
            > lkanaście lat temu nie opuściłem żadnego głosowania. Uważam to za obywatelski o
            > bowiązek. Druga sprawa, że udział w głosowaniu legitymizuje do tego by móc późn
            > iej komentować. Jak ktoś ładnie powiedział, nieobecni głosu nie mają. Podobnie
            > z wyborami, Ci którzy nie idą do urn nie powinni zabierać głosu.
            > pozdrawiam, RM
            >
            No własnie a czym chce przekonać "kiełbasa" wyborców Pan Dudzik ? -
    • w-w-l Re: No to mamy II turę: 22.11.10, 22:36
      Niech PIS wyśle Antoniego I Anię do zbadania spisku w wyborach dzięki któremu przegrali. Boże dlaczego wyborcy nie mogą głosować kogo zamknąć np w sąsiedniej Gminie w Drewnicy. Jarek już dawno powinien tam siedzieć!!
      • leonzielony Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 08:03
        Jeżeli II tura,to może pretendenci nabiorą odwagi na wspólne spotkanie z mieszkańcami,moja diagnoza,nie ma spotkania twarzą w twarz,na plakaty i banery nie oddam głosu! 5 grudnia idę na wybory i skreślam obu,jak nie mają czasu na spotkanie ze mną,ja nie mam nic dla Nich!
        • waran3 Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 11:50
          leonzielony napisał:

> Jeżeli II tura,to może pretendenci nabiorą odwagi na wspólne spotkanie z
          > mieszkańcami,
          *** Z pozycji Adama Łossana to chyba niewiele się zmieniło. Jak widać jego taktyka doskonale skutkuje a te parę osób które było na debacie "pięciu" to i tak kropla w morzu. Nie wiem czemu frekwencje oceniacie na wysoką. Na kilkanaście tysięcy mieszkańców przyszło może 100 osób a drugie tyle obejrzało tę debatę w internecie. To co to jest?
          Dudzika jak widać sporo osób zna bo kampanię miał praktycznie zerową...
          Wygra te wybory chyba jedynie jeśli przeważy niechęć wyborców do aktualnego burmistrza.
          Osobiście obstawiam Łossana bo siła przyzwyczajenia jednak rządzi ;-)
          • milyzorro Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 12:09
            Wygląda na to że Dudzik nie za bardzo będzie się wysilał. Dostał się do Rady Powiatu, jego pryncypał w Markach ma duże szanse na ponowny wybór. To po co mu się pakować na fuchę gdzie zaraz wejdzie komisarz ??
            Takie to dziwne wybory.
            Za to W. się nie dostał.
          • amelka1974 Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 12:30
            tak czy inaczej dla wielu mieszkańców Zielonki taka II tura to najczarniejszy scenariusz, bo nie mają w niej swojego kandydata i obawiam się, że dadzą temu wyraz we frekwencji. Co do obecnego Burmistrza to owszem, jemu nie będzie na rękę spotykanie się z nikim i nigdzie. Nie ma potrzeby odpowiadania na niewygodnie pytania bo raczej mu to zaszkodzi niż pomoże. Obawiam się, że nawet ta niska frekwencja wbrew pozorom zagra na jego korzyść. Wszystko w rękach sztabowców Dudzika - lecz 2 tygodnia to jednak za mało. Musiałby zagrać bardzo agresywnie, a na takiego mi nie wygląda. Pan Adam Łossan ma pewnie świadomość, że jego twardy elektorat poprze go bez względu na wszystko - a I tura pokazała, że elektorat to niemały.
            Pozostaje jedynie pochylić się nad wolą większości i przyjąć wybór taki jaki będzie a za cztery lata ponownie zewrzeć szyki.
            pzdr, RM
            • crosta Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 13:10
              amelka1974 napisała:

> tak czy inaczej dla wielu mieszkańców Zielonki taka II tura to najczarniejszy s
              > cenariusz, bo nie mają w niej swojego kandydata i obawiam się, że dadzą temu wy
              > raz we frekwencji.

A mi się wydaje, że czarny scenariusz mają osoby wypowiadające się na tym forum.
              Osoby, które były, są i będą anty obecnemu Burmistrzowi! Osoby, które za wszelką cenę próbują oczernić jego dobre imię! Wasze zagrywki są zabawne... Ale każdy robi to, na co go stać :]

Jeżeli o mnie chodzi to jestem za A.Łossanem!

--i tu już pewnie myślicie -to ktoś od niego!!

A tu niespodzianka -nie jestem w żaden sposób związana z panem Adamem ani z jego komitetem, ani z jego współpracownikami!!
              Teraz zacznie się burza na forum... :] POZDRAWIAM!!
              • amelka1974 Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 13:35
                Zacytowałaś moją wypowiedź więc pozwolę sobie się do niej odnieść. Otóż nie próbuję za wszelką cenę oczernić ani podważyć dobrego imienia urzędującego Pana Burmistrza. Wyrażam tylko swoją opinię. Świetnie, że jesteś za Panem Adamem Łossanem i pozytywnie oceniasz jego dokonania. Masz do tego pełne prawo. Podobnie jak Ty w niedzielę opowiedziało się 2670 osób. Ale zwróć uwagę i uszanuj to, że odmienne zdanie miało 4315 osób. Nie trzeba być matematykiem, by zobaczyć, że większość jednak krytycznie ocenia poczynania władz. W swojej wypowiedzi wyraziłem jedynie przekonanie, że te 2494 osoby, które nie poparły w wyborach ani Pana Adama Łossana ani Pana Grzegorza Dudzika, oraz 6520 osób, które w ogóle nie wzięły udziału w głosowaniu nie mają po prostu żadnej ciekawe alternatywy.
                I zapewniam Cię, nie interesuje mnie czy jesteś "kimś od niego" czy od "kogoś innego" i zapewniam Cię, że Twoja wypowiedź nie spowoduje burzy na forum bo wbrew temu co Ci się wydaje, poruszane są tu znacznie ciekawsze rzeczy.

pozdrawiam, RM
                • kubasz133 Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 15:25
                  Twoj sposob liczenia głosów i przypisywania im intencji troszkę nagina rzeczywistość. Zauważ, ze rownie dobrze mozna napisac tak: Twoją wypowiedz na tym forum czyta moze max 200 osób. Pozostałe 16000 mieszkańców nigdy tu nie zagląda i zapewne ma w nosie to co piszesz. Takze proponuje odnosić się do faktów ..bez politykowania.

Po wyborach mamy wreszcie nową radę i w kontekście kierowania miastem ma to przecież niebagatelne znaczenie. W końcu czy burmistrz ma władzę absolutną? Niech mnie ktoś oświeci - nie znam tego obszaru. Moim zdaniem rada tez ma duzo do powiedzenia wiec nie róbmy afery, ze moze Łosan wygra albo nie wygra. Nowi radni w programach obiecywali przeciez chociażby "wyjście do ludzi", obiżenie cen wody oddłużenie miasta. W końcu mają tam teraz coś do powiedzenia. Poczekajmy na ich dokonania.
                  Układ sił:
                  PIS 3
                  Ł 6
                  DZ 2
                  KWS 3
                  TJS 1
              • baseciq Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 24.11.10, 10:32
                Przypomnij sobie, od czego zaczęłaś wizytę na tym forum?

Bo o ile mnie pamięć nie myli, to od posta oczerniającego Grabowskiego i ZFS.

Pojawiasz się znikąd, nie masz nawet na tyle kultury by się przedstawić i napisać cokolwiek o sobie. Nie udzielasz się na żadnym innym forum, Twój "dorobek" to pięć postów, a dziwnym zbiegiem okoliczności aktywowałaś się na czas wyborów.
                • leonzielony Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 24.11.10, 11:51
                  baseciq napisał:
                  > Przypomnij sobie, od czego zaczęłaś wizytę na tym forum?
                  > Bo o ile mnie pamięć nie myli, to od posta oczerniającego Grabowskiego i ZFS.
                  > Pojawiasz się znikąd, nie masz nawet na tyle kultury by się przedstawić i napis
                  > ać cokolwiek o sobie. Nie udzielasz się na żadnym innym forum, Twój "dorobek" t
                  > o pięć postów, a dziwnym zbiegiem okoliczności aktywowałaś się na czas wyborów.

Jak wszyscy wiedzą "baseciq" nie jest moim faworytem,ponieważ wycinał moje posty bez podania przyczyn,ale w tym przypadku podpisuje się pod jego słowami!

• wojak999 Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 16:18
          leonzielony napisał:

> ... nie oddam głosu! 5 grudnia idę na wybory i skreślam obu,jak nie mają czasu na
          > spotkanie ze mną,ja nie mam nic dla Nich!
          To lepiej nie idź wcale bo jeśli pójdziesz na wybory i skreślisz obu to jednak poświęcisz jakiś czas jednemu i drugiemu.
          • zielinek7 Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 16:53
            wojak999 napisał:
            > To lepiej nie idź wcale bo jeśli pójdziesz na wybory i skreślisz obu to jednak
            > poświęcisz jakiś czas jednemu i drugiemu.

Coś w tym jest. Żaden z nich nie poświęcił wyborcom swojego czasu, nie uznał za stosowne spotkać się z mieszkańcami, więc chyba rzeczywiście szkoda czasu, żeby na nich głosować. Łossan wysługuje się Wodnikiem, który za punkt honoru przyjął sobie zwalczanie za wszelką cenę GG i jego ludzi (ciekawe dlaczego?). A Dudzik nie robi kompletnie nic. Czeka nas zatem wybór pomiędzy dwoma panami, którym się nie chce nic robić. Biedna ta nasza Zielonka.
            • crosta Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 22:52
              zielinek7 napisał:

> Łossan wysługuje się Wodnikiem, który za punkt honoru przyj
              > ął sobie zwalczanie za wszelką cenę GG i jego ludzi (ciekawe dlaczego?). A Dudz
              > ik nie robi kompletnie nic.

To teraz pytanie...
              kim jest Wodnik i kim GG?
              Piszecie jakimiś szyframi i zaczynam się gubić...

Dzudzik nie robi nic?? -chyba jednak robi -powiesił swoje bilbordy w Zielonce i jakby nie było miał poparcie! :)
              A.Ł miał spotkanie z wyborcami -ale jak widać chyba nikogo z Was na nim nie było.
              Oczywiście lepiej mówić, że ma wszystkich w d... -ale jak ktoś nie chce poznać Go tak na prawdę to żeby się dwoił i troił to i tak będzie zły!
              • zielinek7 Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 23.11.10, 23:04
                crosta napisał:

> A.Ł miał spotkanie z wyborcami -ale jak widać chyba nikogo z Was na nim nie był
                > o.
                > Oczywiście lepiej mówić, że ma wszystkich w d... -ale jak ktoś nie chce poznać
                > Go tak na prawdę to żeby się dwoił i troił to i tak będzie zły!

Ano nie było, bo pan AŁ nie zaprosił mieszkańców tylko swoich klakierów -poczytaj sobie wcześniejsze wątki, to się dowiesz, że na spotkanie LOAŁ można było wejść tylko na zaproszenie, nie było zresztą nigdzie żadnej informacji, że się takowe odbędzie. Jakoś nie widzę go, żeby się ani dwoił, ani troił. Wszędzie tylko widać Wodnika, ten to się dwoi i troi, bo mu się grunt pali pod nogami. Kto to jest? Nie wiesz? - Wodnik Szuwarek
                • crosta Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 24.11.10, 08:32
                  zielinek7 napisał:

> Ano nie było, bo pan AŁ nie zaprosił mieszkańców tylko swoich klakierów -poczyt
                  > aj sobie wcześniejsze wątki, to się dowiesz, że na spotkanie LOAŁ można było we
                  > jść tylko na zaproszenie, nie było zresztą nigdzie żadnej informacji, że się ta
                  > kowe odbędzie. (...) Wszędzie tylk
                  > o widać Wodnika, ten to się dwoi i troi, bo mu się grunt pali pod nogami. Kto t
                  > o jest? Nie wiesz? - Wodnik Szuwarek

Hmmm zaproszenia?
                  dziwneee... ja weszłam tam z mężem bez zaproszenia i bez problemu. Nikt mnie o zaproszenie nie prosił... nawet nie było nikogo na tzw. Bramce ;) Jak już wcześniej napisałam trzeba chcieć poznać kogoś a dopiero później komentować!

PS. jakoś Pan Grabowski też nie wysyłał zaproszeń przynajmniej nie do wszystkich mieszkańców dotarło to, że jest spotkanie przyszłego burmistrza z mieszkańcami. -z tego co mi wiadomo na spotkaniu z A.Ł i radnymi była zapełniona cała sala widowiskowa. Zaś u Pana Grabowskiego pojawiło się zaledwie kilka osób -oglądałam film na iTV12... więc chyba to daje do myślenia.
                  Co do Pana Pietrzaka -o jego spotkaniu również wiedziałam jednak choroba mojego dziecka uniemożliwiła mi pójście na spotkanie.
                  Co dalej Pan Dudzik... jak wcześniej pisałam rozwiesił swoje bilbordy i chyba na tym zakończył swoją kampanię (o spotkaniu nic nie wiem czy było czy nie)

Teraz pozostawiając w niepamięci to co było przed 21.11.2010 warto zastanowić się, który kandydat jest bardziej kompetentny na stanowisko burmistrza i który kandydat jest bardziej otwarty na mieszkańców Zielonki -na Nas...
                  Pan Adam Łossan, który ma świetną kampanię i jest otwarty na obywateli naszego miasta czy pan Grzegorz Dudzik, o którym nie mogę wiele napisać, ponieważ nie miałam przyjemności Go "poznać" poza wywieszonymi bilbordami z jego zdjęciem...

Kwestia ta rozwiąże się już niebawem :)
                  Tymczasem muszę uciekać, budząc dziecko do szkoły :)

Miłego dnia :)
                  • milyzorro Re: No to mamy II turę: a może spotkanie 24.11.10, 10:59
                    Hmmm zaproszenia?
                    dziwneee... ja weszłam tam z mężem bez zaproszenia i bez problemu. Nikt mnie o zaproszenie nie prosił... nawet nie było nikogo na tzw. Bramce ;) Jak już wcześniej napisałam trzeba chcieć poznać kogoś a dopiero później komentować!

No to tu już Pani przesadziła.
                    Nie wiem skąd miała Pani informacje o tym „ tajnym spotkaniu” – o przepraszam konwencji wyborczej
                    Na stronie KWW LOAŁ cały czas był komunikat o tym że o spotkaniu zostaniemy jako mieszkańcy powiadomieni. Na mieście nie było ani kawałka świstka mówiącego o tym „ doniosłym „ wydarzeniu. Na żadnym portalu ( nawet tym z ciekawostkami wyborczymi) nie było nawet wzmianki.
                    Znam osobiście kilku kandydatów z LOAŁ i oni mają mój telefon. Nie dostałem nawet SMS-a. I tu mam najwięcej pretensji . Jak władza przestaje rozmawiać ze społeczeństwem to taką władzę trzeba szybko zmienić.
                    Co do relacji telewizyjnej z obydwu spotkań to „telewizja kłamie „ ( sorry waran) albo każdy chce widzieć to co chce zobaczyć.
                    Spotkanie Pana Pietrzaka też było nagłośnione i kto chciał to przyszedł (ja mam uraz do zebrań partyjnych)
                    Co do Pana Dudzika niestety muszę się zgodzić.
    • woj-123 Re: No to mamy II turę: 24.11.10, 00:24
      Osobiście, to bym wolał, żeby burmistrz mojego miasta miał takie poparcie jak mają Ci w Ząbkach i Kobyłce. około 70% głosów zadowolonych mieszkańców. U nas jest odwrotnie.
      • leonzielony Re: No to mamy II turę: 24.11.10, 00:30
        woj-123 napisał:

> Osobiście, to bym wolał, żeby burmistrz mojego miasta miał takie poparcie jak m
        > ają Ci w Ząbkach i Kobyłce. około 70% głosów zadowolonych mieszkańców. U nas je
        > st odwrotnie.

Nie czepiaj się,ale my mamy rzecznika prasowego,a Oni nie! I jeszcze "piorek" pojawił się na forum,może odnalazł program wyborczy komitetu Łossana z 2006r.
            • zielonyzielonka Re: No to mamy II turę: 24.11.10, 14:51
              leonzielony napisał:

> sand-ra85 napisała:
              >
              > > leonzielony czy w garażu trzymasz jeszcze szczudła?
              > Przepraszam tylko trampolinę,może być bardziej w tym wypadku przydatna!

Zieloni Zielonka górą - mamy i szczudła i trampolinę i cymbergaja. No i jeszcze dystans do siebie.
              Czy ktoś chce pobrykać na powerriserach ?
              • leonzielony Re: No to mamy II turę: 24.11.10, 23:49
                zielonyzielonka napisał:

> leonzielony napisał:
                >
                > > sand-ra85 napisała:
                > >
                > > > leonzielony czy w garażu trzymasz jeszcze szczudła?
                > > Przepraszam tylko trampolinę,może być bardziej w tym wypadku przydatna!
                >
                > Zieloni Zielonka górą - mamy i szczudła i trampolinę i cymbergaja. No i jeszcze
                > dystans do siebie.
                > Czy ktoś chce pobrykać na powerriserach ?
                zielony prośba!
                Przetłumacz,bo może mam,a nie wiem?
                • newzielonka Re: No to mamy II turę: 25.11.10, 00:17
                  l
                  > >
                  > > > sand-ra85 napisała:
                  > > >
                  > > > > leonzielony czy w garażu trzymasz jeszcze szczudła?
                  > > > Przepraszam tylko trampolinę,może być bardziej w tym wypadku przyda
                  > tna!
                  > >
                  > > Zieloni Zielonka górą - mamy i szczudła i trampolinę i cymbergaja. No i j
                  > eszcze
                  > > dystans do siebie.
                  > > Czy ktoś chce pobrykać na powerriserach ?
                  > zielony prośba!
                  > Przetłumacz,bo może mam,a nie wiem?

to u nas też jest nowa partia pomarańczowych krasnaludków :)
                • zielonyzielonka Re: No to mamy II turę: 25.11.10, 08:21

zielony prośba!
                  Przetłumacz,bo może mam,a nie wiem?

Szczudła znane już były na świecie kilka tysięcy lat temu. Ludzie wymyślili je
                  w różnych zakątkach globu niezależnie od siebie - choćby po to, by suchą stopą
                  przejść przez strumienie czy płytkie rozlewiska. Ze znanych postaci skakał na nich Tygrysek, Pan Kleks, a ostatnio Marylin Manson. Zajrzyj do swojego garażu, dokładnie poszukaj, wskocz i pobujaj głową w chmurach.

• wodzu.easy Re: No to mamy II turę: 25.11.10, 14:05
              leonzielony napisał:

> sand-ra85 napisała:
              >
              > > leonzielony czy w garażu trzymasz jeszcze szczudła?
              > Przepraszam tylko trampolinę,może być bardziej w tym wypadku przydatna!

Leon TY i z nazwy i z tym sprzętem podszywasz się pod Zielonych.
              Zdezorientowałeś UM. To może byś tak się przechrzcił na Kameleon?
              Pozdrawiam elektorat Grzegorza Dudzika.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka