Dodaj do ulubionych

Kto do sejmu z naszego powiatu?

24.08.11, 20:06
Czy startuje jakis mieszkaniec naszego powiatu do sejmu?
Obserwuj wątek
   • mieszkanieczielonki Re: Kto do sejmu z naszego powiatu? 28.08.11, 09:49
    Tam już jest wystarczająco wielu wesołków. A tak na poważnie do Sejmu w naszym okręgu wyborczym startują: z PiS - 5 na liście Jacek Sasin (Ząbki); z PO - 11. Igor Sulich (Wołomin) i 17. Sławomir Klocek (Tłuszcz); z PSL - 6. Karol Małolepszy (Wołomin); z PJN i SLD jeszcze nie wiadomo, bo jeszcze nie zarejestrowali list ale z PJN na 2 miejscu w Warszawie ma być Krzysztof Oksiuta z Nadmy w gm. Radzymin a z SLD na 1 miejscu w Płocku Krzysztof Gawkowski (Wołomin). Na senatora w naszym okręgu wyborczym obejmującym powiaty: legionowski, nowodworski, warszawski zachodni i wołomiński z ramienia PO kandyduje mieszkanka ZIELONKI, a zarazem dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie Anna AKSAMIT!!!
    • polaris_aknoleiz Re: Kto do sejmu z naszego powiatu? 28.08.11, 13:38
     Z ramienia PO startuje Pani Anna Aksamit. W internecie można znaleźć oświadczenia majątkowe owej Pani - zachęcam do lektury i refleksji....rozumiem, że w oświadczeniach zaniżane są wartości nieruchomości ale aż tak drastycznie ?????????????????

     Adminie - nie reklamuje niczego, zamieszczam tylko linki do oświadczeń majątkowych kandydatki na senatora, a więc osoby która w założeniach powinna być godna zaufania.
     www.bip.powiat-legionowski.pl/pliki/Oswiadczenia%20majatkowe/Za%202004%20rok//aksamit.pdf
     www.bip.powiat-legionowski.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=5693
     I takie pytanie, czy ktoś z Was kupi mieszkanie 29,56 m2 za 50.000 zł ?? Ja chętnie bym kupił także dom 217,7 m2, za 183.494.
     Zastanawiajmy się więc, na kogo głosować - i zgadzam się z przedmówcą tam już jest o wiele za dużo wesołków - krętaczy

     R.S

     R.S
      • polaris_aknoleiz Re: Kto do sejmu z naszego powiatu? 28.08.11, 18:24
       też pamiętam takie ceny - 15 lat albo nawet 20 lat temu. Cóż oświadczenie jest z 2004 i 2005 roku. A jak wiadomo wartość nieruchomości wzrasta, przepisywanie wartości z jednego oświadczenia na kolejne to jawne zaniżanie wartości majątku dla przykładu:
       Rembertów - średnia cena 1m² mieszkania w 2006 roku w marcu (podam przykład marca bo wartość jest najniższa) to 4261 zł. Do danych z Zielonki nie dotarłem

       R.S
     • mieszkanieczielonki Re: Kto do sejmu z naszego powiatu? 28.08.11, 20:25
      Jak ktoś chce kogoś uderzyć, a przy tym uważa że sam jest bez grzechu, to pierwszy rzuci kamieniem. Ujawniony majątek przekracza pół miliona złotych więc jest całkiem pokaźny. Przepisy o oświadczeniach pozostawiają wycenę nieruchomości właścicielowi składającemu oświadczenie majątkowe nie precyzując sposobu tej wyceny. Tak więc jedni podają ich wartość w kwocie, za którą byliby skłonni je sprzedać, a inni - kwotę, za którą je kiedyś nabyli (nie muszą znać się na wycenie nieruchomości - to wiedza dość specyficzna). Oba sposoby są legalne i akceptowane przez służby kontrolno-skarbowe. Ważne przede wszystkim jest, aby zobowiązani ujawnili wszystkie posiadane nieruchomości i ich położenie, i te posiadane przed objęciem funkcji i szczególnie te, które nabyli podczas jej pełnienia, bo wtedy można wszcząć sprawdzające badanie legalności źródeł ich sfinansowania. A obrzucanie bliźnich błotem w nadziei, że a nuż coś się do nich przylepi,zdecydowanie jest godne potępienia.
      • dabrowa51 Re: Kto do sejmu z naszego powiatu? 28.08.11, 20:49
       Irytuje mnie ta dowolność wyceny. Sporo jest osób " na świecznikach" co zdobyło różne majaki za symboliczna złotówkę.I teraz nie podają rzeczywistej wartości posiadanego majątku, aby nie szokować ludzi,szczególnie tych co ich znają, lecz dokonują różnych "sztuczek". Tacy KRĘTACZE nie powinni nas reprezentować w Parlamencie., bo źle to wróży !.
    • nevpeel Re: Kto do sejmu z naszego powiatu? 21.09.11, 21:45
     mieszkanieczielonki napisał:

     > Tam już jest wystarczająco wielu wesołków. A tak na poważnie do Sejmu w naszym
     > okręgu wyborczym startują: z PiS - 5 na liście Jacek Sasin (Ząbki); z PO - 11.
     > Igor Sulich (Wołomin) i 17. Sławomir Klocek (Tłuszcz); z PSL - 6. Karol Małole
     > pszy (Wołomin); z PJN i SLD jeszcze nie wiadomo, bo jeszcze nie zarejestrowali
     > list ale z PJN na 2 miejscu w Warszawie ma być Krzysztof Oksiuta z Nadmy w gm.
     > Radzymin a z SLD na 1 miejscu w Płocku Krzysztof Gawkowski (Wołomin). Na senato
     > ra w naszym okręgu wyborczym obejmującym powiaty: legionowski, nowodworski, war
     > szawski zachodni i wołomiński z ramienia PO kandyduje mieszkanka ZIELONKI, a z
     > arazem dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie Anna AKSAMIT!!!

     mam wrażenie że w kółko startują te same osoby tylko znaczki mają jakieś inne, więc taki elektorat jak ja będzie się mocno zastanawiał do końca na kogo ma zagłosować
     • malon1916 Re: Kto do sejmu z naszego powiatu? 22.09.11, 10:16
      jeśli pani kandydatka na senatora z PO tak wycenia swoje nieruchomości to ja bardzo chętnie kupie obydwie nieruchomosci za 300.000 pln bez targowania natychmiast...... według cen podanych przez tę pania daje tej pani zarobić więcej o 63 .000 pln czekam na odzew!!!!! Propozycje zakupu składam całkiem poważnie

      a na marginesie :

      jak kupie te dwie nieruchomości to ,,będzie się żyło lepiej" a oprócz tego trzeba je odświeżyć czyli ,, będzie w budowie" a na koniec pomyślę aby załatwić ,,zielona kartę"
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka