Dodaj do ulubionych

Ciemne chmury nad naszym miastem

06.06.14, 16:09
Słyszycie grzmoty? To znak, że poganie wypowiedzieli świętą wojnę boskiemu porządkowi w naszym mieście. Nadchodzi czas pogańskiej rekonkwisty!!!! Już 16 listopada sami zdecydujecie, czy chcecie betonowej pustki czy utrzymania porządku, który panuje w Zielonce dzięki wieloletniej pracy radnych PiS oraz tych zasłużonych dla naszej wspólnoty w wierze. Kiedy usłyszycie o pierwszych aresztowaniach i internowaniach wiernych wiedzcie, że to znak, aby uciekać.
Obserwuj wątek
  • wsm54 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 06.06.14, 20:06
   A tak poważnie to są pierwsze wybory jednomandatowe, czyli Zielonka jest podzielona na 15 obwodów i z każdego obwodu wybieramy jednego radnego. Wcześniej obwodów było o połowę mniej i wybieraliśmy po 2 - 3 radnych. Obecna ordynacja daje wyjątkową okazję głosowania na konkretne nazwiska w poszczególnych okręgach a nie na partie polityczne. Jest bardzo mało informacji na ten temat. Należy o tym bardzo głośno mówić. Jest szansa, że staniemy się na szczeblu gminy bardziej społeczeństwem obywatelskim a nie partyjnym.
   • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 06.06.14, 21:07
    Na prawdę tak potrzebujesz tego tzw obywatelskiego społeczeństwa??????? Jeszcze zatęsknisz za porządkiem. Ludzie nie potraficie zrozumieć prostej rzeczy, że tylko porządek który daje tradycja jest dla miasta i dla was tu mieszkających dobry??? Czasem trzeba was doprowadzić do porządku, a potem i tak będziecie wdzięczni. Ludzie siedzący w radzie powinni być dobrzy i troszczyć się o naszą tradycję, a nie liberałowie co nakradną nakradną, a potem komisariat trzeba zamknąć, bo nie ma pieniędzy ale już na plac zabaw w miejscu świętym to mają.
    • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 06.06.14, 22:21
     falanga_zielonka napisał(a):

     > Na prawdę tak potrzebujesz tego tzw obywatelskiego społeczeństwa??????? Jeszcze
     > zatęsknisz za porządkiem. Ludzie nie potraficie zrozumieć prostej rzeczy, że t
     > ylko porządek który daje tradycja jest dla miasta i dla was tu mieszkających do
     > bry??? Czasem trzeba was doprowadzić do porządku, a potem i tak będziecie wdzię
     > czni. Ludzie siedzący w radzie powinni być dobrzy i troszczyć się o naszą trady
     > cję, a nie liberałowie co nakradną nakradną, a potem komisariat trzeba zamknąć,
     > bo nie ma pieniędzy ale już na plac zabaw w miejscu świętym to mają.


     Jakim świętym miejscu ? Kawałek trawnika w centrum miasta powinien być lepiej zagospodarowany niż tylko pełnić funkcje " obszaru zieleni wokół świętego pomnika ".
     Szanujmy też niewierzących i nie zmuszajmy ich na siłę do przyjęcia obcej im ideologii !!
     A ciebie to przypadkiem nie trafił piorun w czasie tej burzy o której wspominasz, bo takich głupot to już tu dawno nie czytałem !!!

     Bardzo źle by się stało gdyby pisowcy przejęli władzę.
     Taka wypowiedź w trakcie jeszcze trwających uroczystości z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości jest co najmniej nie na miejscu, jest policzkiem zadanym dla tych którzy za tę wolność oddali życie !
     Przypomnij sobie też ( jeśli słyszałeś ) przemówienie Prezydenta Obamy z okazji ww : On docenił zasługi Lecha ale WAŁĘSY a nie Kaczyńskiego i odniósł się do obecnych wyborów w Polsce nazywając je SPRAWIEDLIWYMI. Tym samym pokazał pisowcom co myśli o ich paranoicznych wizjach.
     Nie daje ci to do myślenia ??
  • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 06.06.14, 22:33
   Natomiast " utrzymanie porządku który panuje z Zielonce dzięki wieloletniej pracy radnych pis " sprowadza się do niezwykłych osiągnięć tej kadencji wymienionych przeze mnie w innym wątku, ale wklejone też i tu :
   " Osiągnięcia pisowski włodarzy w gminie i powiecie :
   - inwestycje w stylu wysypisk śmieci ( budowa lub rozbudowa ), przy braku akceptacji a często i wiedzy mieszkańców.
   - likwidacja udogodnień np. wspólnego biletu ( jako jedyny powiat wokół Warszawy wołomiński jest go pozbawiony )
   - likwidacja ważnych instytucji np. W Zielonce Straży miejskiej ( przez jej radnych ) i być może komisariatu Policji.
   - blokowanie ważnych inwestycji : np zablokowanie rozbudowy drogi 634 przez radnych Zielonki
   - zablokowanie budowy placu zabaw przy pomniku JP2 przez radnych Zielonki
   - bezrobocie powyżej 17 % !!!!! "

   Czy ta naprawdę zdajesz sobie sprawę z tego co mówisz/piszesz ?
   • mirun102 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 06.06.14, 23:06
    Pisowcy rządzą Zielonką ? Dudzik chyba nie jest pisowcem.
    • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 06.06.14, 23:18
     mirun102 napisał(a):

     > Pisowcy rządzą Zielonką ? Dudzik chyba nie jest pisowcem.


     Ale jest wspierany przez kościół katolicki, który jak wiadomo jest mocno zaangażowany w kampanię pisu. natemat.pl/102441,czcigodni-ksieza-prosze-o-oddanie-na-mnie-glosu-jak-kandydat-pis-w-wyborach-do-pe-agituje-w-kosciolach To jest FAKT !
     Czyli w sumie na jedno wychodzi.

     Miałem na myśli rządy pisowców w radach miast w całym powiecie wołomińskim ( w tym i w naszym mieście co nie ulega wątpliwości - oni trzymają władzę w całym wołmińskim ). Efekty tego są widoczne coraz bardziej, niestety są one NEGATYWNE !
     • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 07.06.14, 00:39
      Negatywne jeśli patrzysz przez pryzmat doczesnych potrzeb i fanaberii. Ludzie czepiają się PiS i osób związanych z kościołem, że nie zajmują się tym, czym oni by chcieli. Tym wszystkim narzekającym przypominam, że życie nie polega na głupim cieszeniu się, że droga jest wyasfaltowana, czy chodnik równy. Do grobu tego nie zabierzesz, a u nas tak źle jeszcze nie jest. Każdy kto tak narzeka niech jedzie na Białoruś i sobie popatrzy jak tam ludzie żyją i NIE NARZEKAJĄ. Tu na ziemi trzeba zadbać o WARTOŚCI prawdziwe. Szkoda, że nie każdy to rozumie. Ale zrozumieją wszyscy z czasem.
      • po-wiatowy Piłeś nie pisz ! 07.06.14, 09:49
       O kurde, wymiękłem...
       Ty na trzeźwo też tak myślisz ??
       • falanga_zielonka Re: Piłeś nie pisz ! 07.06.14, 23:58
        Taka już owa liber-komuch-natura, że człowiek wymięka..... z lenistwa i głupoty. Niestety w Zielonce działy się rzeczy, które trzeba wyjaśnić i po wyborach tym w pierwszej kolejności należy się zająć. Ukarać winnych, upublicznić ich przekręty. Inaczej inni będą chcieli tak samo iść na skróty. Już starożytni wiedzieli że wyroki należy wykonywać publicznie, a truchło pozostawić na widoku dl a wszystkich ku przestrodze. Czasy się zmieniły. Dzisiaj w nagrodę trzeba takim fundować wakacje na koszt państwa. Postaramy się żeby te wakacje były tak długie jak t omożliwe.
        • karo-777 Re: Piłeś nie pisz ! 08.06.14, 11:10
         a ty po-wiatowy jak taki europejczyk jesteś to sobie na podwórku tęcze postaw oraz kup płytę Conchity Wurst i słuchaj w cieniu tej tęczy i pokazuj ,ze europejczyk z Ciebie pełną gębą a twoja retoryka o tym ze PiS w mieście jest wszystkiemu winny to mega brednie i to jest przerażające ze ty tak myślisz po trzeżwemu
      • spindoktorka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 09.06.14, 13:05
       No tak, skoro ludzie mogą pójść do kościoła, to po co im "wspólny bilet" do Warszawy. Po co im tunel? Przecież stojąc przed szlabanem mają czas na kontemplację swojej duchowości. Po co im policja i straż miejska, mogą się przecież modlić o to, by ich nikt nie okradł, a jak okradnie, dziekanować Bogu, że tylko rzecz materialne zabrał a duchowych nie ruszył. Po co przedszkole, przecież dobre kobiety siedzą z dziećmi w domu, a nie chodzą do pracy. Po co im równe chodniki i drogi, przecież nie muszą jeździć do pracy, bo jak będą się wystarczająco silnie modlić to manna spadnie im z nieba.
       Tylko w takim wypadku, po co im władza i Ci wszyscy bogobojni przy władzy, co zamiast mówić pacierze, zajmują się czymś tak brudnym jak polityka. A fe. Wysłać wszystkich na Białoruś, niech się umartwiają, skoro im zdobycze cywilizacji niemiłe.
       • mdwoods Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 11.06.14, 10:51
        spindoktorka napisał(a):

        > No tak, skoro ludzie mogą pójść do kościoła, to po co im "wspólny bilet" do War
        > szawy. Po co im tunel? Przecież stojąc przed szlabanem mają czas na kontemplacj
        > ę swojej duchowości. Po co im policja i straż miejska, mogą się przecież modlić
        > o to, by ich nikt nie okradł, a jak okradnie, dziekanować Bogu, że tylko rzecz
        > materialne zabrał a duchowych nie ruszył. Po co przedszkole, przecież dobre ko
        > biety siedzą z dziećmi w domu, a nie chodzą do pracy. Po co im równe chodniki i
        > drogi, przecież nie muszą jeździć do pracy, bo jak będą się wystarczająco siln
        > ie modlić to manna spadnie im z nieba.
        > Tylko w takim wypadku, po co im władza i Ci wszyscy bogobojni przy władzy, co z
        > amiast mówić pacierze, zajmują się czymś tak brudnym jak polityka. A fe. Wysłać
        > wszystkich na Białoruś, niech się umartwiają, skoro im zdobycze cywilizacji ni
        > emiłe.

        Popieram w 100%.
      • maria512 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 09.06.14, 17:52
       ,Ty falanga nie cofaj sie w rozwoju,nie porownuj-nas do Bialorusi,caly powiat pisowski to fakt i bida tez fakt.Emerytki na stanowiskach radnych rowniez w Zielonce ,a wywalic na emeryture .Dac prace mlodym z wizja miasta a nie z wizja ile mi dojdzie diety do wysokiej emerytury.U nas zero inwestycji,nadziei na miesca pracy,nawet picniku nie potrafia zrobic.dali jazda z takimi radnymi.A Dudzik nie ma sily przebicia nie umie tupnac noga tylko ,tylko podporzdkowuje sie tym emerytkom.Prawo powinno zabraniac pracy emerytom,bylaby praca dla mlodych.
       • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 09.06.14, 21:10
        Porównanie do Białorusi było tylko po w tym celu żebyście zrozumieli, że nie można myśleć że szczęście w życiu da asfalt na ulicy albo kostka na chodniku o autobusie nie bedę wspominać, bo tego ludzki rozum nie pojmie. Mało jest autobusów tutaj? Z tego co wiem to jest dużo. Dużo ludzi z Zielonki też trzeba nauczyć o co w życiu chodzi i żeby nie gonić tak za rzeczami bez znaczenia i nie wyśmiewać jak ten bloger Bart, który napluł na Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Pani Świętokrzyskiej w Kałkowie, a Gazeta jeszcze mu robi reklame. Sami zobaczcie ile jadu w tym blogdebart.pl/2014/05/27/pielgrzymka-swietokrzyska/ Zielonka jest zacofana przez to, że nie potrafi godnie uczcić podniosłych wydarzeń, które poruszyły cały nasz naród. Wołomin zadbał o godność największych spośród nas i będzie miał swój pomnik Katastrofy Smoleńskiej. Naszym radnym i sporej części mieszkańców bardzo się pomysł z taką dużą makietą podobał ale przez długi jest on nie do zrealizowania i dlatego podobno ma być mała figurka albo tablica. Niestety nie za tej kadencji, bo rada jaka jest każdy widzi. Potrzeba bezwzględnej większości a do tego musi być mobilizacja. Potrzebne są zmiany, żeby ten zmarnowany czas nadrobić.
        • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 09.06.14, 22:09
         Mieszkańcy wołomińskiego !
         głosujcie dalej na PiS&spókę to marzenia Falangi się ziszczą !!!
         • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 09.06.14, 23:02
          Nareszcie piszesz z sensem. Mam nadzieję że pomyślisz nad sobą i swoimi uczynkami a potem te marzenia będą też twoje.
          • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 10.06.14, 06:13
           ale Was falanga wkręca! Jak dzieci...
           Tyle, że PiSuar w tto wierzy...
           • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 10.06.14, 22:11
            marek_k84 napisał:

            > ale Was falanga wkręca! Jak dzieci...
            > Tyle, że PiSuar w tto wierzy...


            Wkręca nie wkręca ale w tych okolicach ( nie tylko w Zielonce ) bardzo dużo osób myśli podobnie i głosuje wg tego schematu.

            Efekty są widoczne : PiS w wołomińskim FOREVER !!
            • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 11.06.14, 00:07
             Wkręcać to sie możecie wy na swoje bajki. Prawda jest w sercu każdego człowieka a serce prawdziwego polaka jest kościele i nie zmieni tego gadanie żdanego marka ani powiatowego przynajmniej nie w Zielonce. Dla pozostałych jest polityka miłości, dobrobytu i gładkiego asfaltu albo innych bzdur.
             • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 11.06.14, 14:54
              prawda jest jedna.
              I nie w kościele mieszka. Żadne gusła tego nie zmienią...
      • mdwoods Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 11.06.14, 10:49
       falanga_zielonka napisał(a):

       > Negatywne jeśli patrzysz przez pryzmat doczesnych potrzeb i fanaberii. Ludzie c
       > zepiają się PiS i osób związanych z kościołem, że nie zajmują się tym, czym oni
       > by chcieli. Tym wszystkim narzekającym przypominam, że życie nie polega na głu
       > pim cieszeniu się, że droga jest wyasfaltowana, czy chodnik równy. Do grobu teg
       > o nie zabierzesz, a u nas tak źle jeszcze nie jest. Każdy kto tak narzeka niech
       > jedzie na Białoruś i sobie popatrzy jak tam ludzie żyją i NIE NARZEKAJĄ. Tu na
       > ziemi trzeba zadbać o WARTOŚCI prawdziwe. Szkoda, że nie każdy to rozumie. Ale
       > zrozumieją wszyscy z czasem.


       A po co mieszać kościół i sprawy wiary do budowy dróg i innych inwestycji.
       Jestem wierzący ale jestem za postępem i ułatwianiem sobie i mieszkańcom Zielonki życia.

       A Panom/Panion z PIS to juz dziekujemy za 4 lata wstydu.

       Co za głupoty.
       • maria512 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 11.06.14, 11:24
        Polska jest panstwem swieckim i po co wszedzie kosciol,jestem osoba wierzaca ale juz nie daje rady.Wierze w Boga nie w ksiedza .Wszedzie pomniki by stawiali po co pytam kogo to uratuje,komu da chleb czy pieniadz na zycie,Idz do ksiedza po pomoc to ci pomoze az sie zdziwisz.A Wolomin to juz calkiem zwariowal, podonno w bagaznikach wozili popiersia lecha i stawiali ,gdzie kto im pozwolil.to sie nadaje do psychiatryka, to jest obsesja.
        • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 12.06.14, 01:24
         To jest PRAWDZIWY patriotyzm. Ludzie są gotowi na poświęcenie tego co mają najcenniejsze żeby wspólnym wysiłkiem zrobić pomnik a ty do księdza rękę wyciągasz po jałmużnę? Wstyd! Tyle jest spraw do zrobienia wystarczy popatrzeć sobie jak traktuje sie Konkordat. Jak nisko jescze to nasze społeczeństwo musi upaść aż się opamięta i porzuci komunistyczny kult jednostki. Naród jest jak stado owiec a Kościół jest jak pasterz i dobry gospodarz. Kto nie słucha swojego pasterza jest jak wilk w owczej skórze. Szkoda że dużo ludzi nie umie tego pojąć.
         • mirun102 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 12.06.14, 10:59
          Piękne słowa !
          • maria512 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 12.06.14, 12:44
           dobrze ,ze wyczuwam sarkazm i ironie
          • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 12.06.14, 13:39
           i jakie puste...
         • maria512 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 12.06.14, 12:51
          Pasterz,ktory w pierwszej kolejnosci swoj glod zaspokaja ,zlote ornamenty,lancuchy,bryki itp.Owieczki sie same wykarmia ,takie jest zalozenie.Cytujac klasyka,,ciemny lud to kupi,,Chociaz klasyk sie ostatnio pomylil.
         • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 12.06.14, 13:37
          „Komunistyczny kult jednostki”...
          Toż to to samo co kult świętych... Tylko sztandary inne. Tak samo utopijne. I tak samo sprzeczne ze Starym Testamentem.
          „Prawdziwy patriotyzm” = masło maślane. Patriotyzm jest lub go nie ma. Bez epitetów.
          I tak dalej można w nieskończoność.
          • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 00:45
           KIedy czytam takie wypowiedzi natychmiast przychodzą mi na myśl intrygi i manipulacje funkcjonariuszy komunistycznych służb specjalnych w III RP. Dużo czasu jeszcze upłynie zanim skutecznie wyeliminuemy nieprzyjemny zapach pochodzący z osadników, szamb i dołów kloacznych. Ale żeby zacząć najpierw musimy w naszym mieście wybrać właściwych ludzi.
           • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 07:18
            falanga_zielonka napisał(a):

            > KIedy czytam takie wypowiedzi natychmiast przychodzą mi na myśl intrygi i manip
            > ulacje funkcjonariuszy komunistycznych służb specjalnych w III RP. Dużo czasu j
            > eszcze upłynie zanim skutecznie wyeliminuemy nieprzyjemny zapach pochodzący z o
            > sadników, szamb i dołów kloacznych. Ale żeby zacząć najpierw musimy w naszym mi
            > eście wybrać właściwych ludzi.


            Dokładnie, dlatego należy wybrać PO która posprząta po latach nie-rządu pisowców :))
            • mdwoods Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 10:03
             Ja nie jestem przeciwny stawianiu pomników ale może najpierw trzreba zająć sprawami ludzi jeszcze żyjących. Np. mieszkańców. Nie umniejszałbym roli kościoła w życiu społecznym i kulturowym mieszkańców ale ludzie muszą mieć za co żyć a to co sie dzieje w Zielonce wskazuję na chęć utrudnienia zycia mieszkańcom. Mam tylko nadzieje że wystarczająco duzo osób poprze osoby które chcą Zielonkę zmienic na lepsze.

             Życzę tego Wam i sobie też.

             A jak ludzie będą sobie wygodnie zyć to i pomnik jakiegoś świętego w parku nie będzie im przeszkadzał.

             • spindotkorka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 10:58
              Zgoda ale tylko na pomnik burmistrza siłą wyrywającego dziecku wspólny bilet.
            • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 14:40
             ani PO ani PiS ani jakiekolwiek partie. Nieszczęściem samorządów jest upartyjnienie wyborów i potem rad. Tu są potrzebni ludzie o otwartych głowach, gotowi działać dla dobra wspólnego mieszkańców niezależnie od poglądów i wyznań. Kto tego nie rozumie to albo świadomie szkodzi albo zamiasr ilorazu ma iloczyn inteligencji... Przez ZERO.
             • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 17:10
              na partię oszustów to może głosować ...niepełnosprawny intelektualnie
              • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 17:44
               czyli wyborcy PIS?
               • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 18:19
                masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?? nie znasz Partii Oszustów która rządzi od 7 lat w Polsce????
                • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 22:13
                 karo-777 napisał(a):

                 > masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?? nie znasz Partii Oszustów która rz
                 > ądzi od 7 lat w Polsce????

                 A ja za to znam partię Paranoików i Szkodników rządzących naszym zacofanym powiatem oraz wielokrotnie ( chyba siedem o ile się nie mylę ) próbujących zdobyć władzę w kraju ale na szczęście bez rezultatu :DDD
                 • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 13.06.14, 23:23
                  Wiesz dobrze jacy są ludzie. Bezmuzga masa. Gdyby wszyscy którzy powinni poszli na wybory i frekwencja była taka jak trzeba to byś teraz co najwyżej sobie cicho stękał w koncie. Ludzi trzeba krótko trzymać za pysk i dlatego muszą być kary za niegłosowanie.
                  • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 14.06.14, 06:37
                   jak pdzie setka to PIS dostanie... 8-10%. Bo mocher chdzi już w 100%. Ci co nie chodzą na PIS nie zagłosują. Wtedy Pier....nięci i Stuknięci zakończą swój polityczny byt. A Jarek zje kota jako sajgonki. Antoni się zmachnie na siebie, a nasi miejscowi ”działacze” przylepią się do nowych. Bo diety i stołki (OKIS, 5 szkół, przedszkola, przychodnia, PGK itp to nie w kij dmuchał...
                   Jestem za obowiązkiem wyborczym.
                • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 14.06.14, 06:39
                 znam tych co ukradli kasę z Telegrafu. I każdy będzie lepszy od PISuaru. Ten z definicji ma miejsce w szalecie polittki.
                 • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 14.06.14, 13:24
                  marek_k84 napisał:

                  > znam tych co ukradli kasę z Telegrafu. I każdy będzie lepszy od PISuaru. Ten z
                  > definicji ma miejsce w szalecie polittki.

                  poczytaj ze zrozumieniem... tutaj znajdziesz prawdziwe szambo twoich faworytów :

                  wszolek.salon24.pl/589926,sluzby-bawia-sie-tuskiem
                  • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 14.06.14, 13:32
                   I żeby dalej na nich głosować naprawdę trzeba być intelektualnie niepełnosprawnym.
                   • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 14.06.14, 17:38
                    karo-777 napisał(a):

                    > I żeby dalej na nich głosować naprawdę trzeba być intelektualnie niepełnosprawn
                    > ym.


                    Nie podniecaj się tak bo ci jeszcze jaka żyłka pęknie i jak trafisz na lekarza co podpisał deklarację wiary to możesz nie wyzdrowieć jeśli uzna, że była w tym ręka Boska...

                    Tia, to już która " afera " co to miała obalić rząd i Tuska a nie obaliła i nie obali ?
                    Jak na razie wszystko wskazuje na to że będą z powodzeniem rządzić w kraju na kolejną kadencję. " Wielki prezes " odniesie kolejne zwycięstwo ale moralne...:)

                    Poza tym dla każdego myślącego właśnie nie jest żadną tajemnicą że na pisowców głosuję największa ilość ludzi najmniej wykształconych ( głównie w wykształceniem podstawowym i zasadniczym zawodowym ). www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCEQFjAA&url=http%3A%2F%2Fcbos.pl%2FSPISKOM.POL%2F2012%2FK_080_12.PDF&ei=kmucU4yZLoKS7AadpoGADw&usg=AFQjCNEHidDB9V06gylUBsfeWIiR2Klbeg&sig2=Nw8Hgcus5vIoxlHI1smb6A&bvm=bv.68911936,d.ZGU&cad=rja
                   • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 14.06.14, 17:43
                    karo-777 napisał(a):

                    > I żeby dalej na nich głosować naprawdę trzeba być intelektualnie niepełnosprawn
                    > ym.


                    Z tego wniosek że takich najwięcej w dużych, zamożnych i dobrze funkcjonujących miastach np. w Warszawie.

                    Prawdziwi zaś Polacy katolicy-patrioci, do tego światli i rozumni oraz bogaci i zadowoleni z życia mieszkają tam gdzie wygrywa PiS np. w wołomińskim.

                    Słońce ostatnio mocno grzało, chyba trochę za mocno.....
                  • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 14.06.14, 13:42
                   Tutaj masz dokładniejsza wersje wydarzeń :

                   www.wprost.pl/ar/452368/Afera-podsluchowa/?pg=1
                   ale czy Ty z tego coś zrozumiesz ?????
                   czy dalej będziesz bredzić razem z po-wiatowym ?????

                   Sądzę że dalej będziesz wypisywał brednie i obrażał tych co myślą inaczej.
                   • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 14.06.14, 17:39
                    karo-777 napisał(a):

                    > Tutaj masz dokładniejsza wersje wydarzeń :
                    >
                    > www.wprost.pl/ar/452368/Afera-podsluchowa/?pg=1
                    > ale czy Ty z tego coś zrozumiesz ?????
                    > czy dalej będziesz bredzić razem z po-wiatowym ?????                    >
                    > Sądzę że dalej będziesz wypisywał brednie i obrażał tych co myślą inaczej.


                    Bo monopol na obrażanie mają tylko " myślący inaczej " a najlepiej pisowcy :DD
                    • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 14.06.14, 19:24
                     Nie masz żadnych racjonalnych argumentów i coraz bardziej utwierdzasz Mnie w przekonaniu ,że jesteś niestety mocno niepełnosprawny intelektualnie razem ze swoja klakierką spindoktorką.
                     • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 15.06.14, 07:51
                      ej karo, karo...
                      Typowy bulgot pisuaru.
                      No cóż. Spuśćmy zasłonę miłosierdzia i kto wierzy niech się modli o cud uzdrowienia.. Wszak karo to wśród wyborców ”inaczej myślących” wino... Nadużywanie niszczy wątrobę i... mózg. Efekt... W postach karo...
                      • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 15.06.14, 11:41
                       marek_k84 napisał:

                       > ej karo, karo...
                       > Typowy bulgot pisuaru.
                       > No cóż. Spuśćmy zasłonę miłosierdzia i kto wierzy niech się modli o cud uzdrowi
                       > enia.. Wszak karo to wśród wyborców ”inaczej myślących” wino... Nad
                       > używanie niszczy wątrobę i... mózg. Efekt... W postach karo...

                       Jak inaczej myśle ........to muszę być być wyborcą PiS-u ....ciekawa diagnoza .
                       Pewne jest to ,że nie jestem bezmózgowym lemingiem.
                       • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 15.06.14, 17:27
                        karo-777 napisał(a):

                        > marek_k84 napisał:
                        >
                        > > ej karo, karo...
                        > > Typowy bulgot pisuaru.
                        > > No cóż. Spuśćmy zasłonę miłosierdzia i kto wierzy niech się modli o cud u
                        > zdrowi
                        > > enia.. Wszak karo to wśród wyborców ”inaczej myślących” wino.
                        > .. Nad
                        > > używanie niszczy wątrobę i... mózg. Efekt... W postach karo...
                        >
                        > Jak inaczej myśle ........to muszę być być wyborcą PiS-u ....ciekawa diagnoza .
                        > Pewne jest to ,że nie jestem bezmózgowym lemingiem.

                        A skąd ta pewność ?? Dotychczasowa twoja aktywność na forum poważnie uzasadnia tę wątpliwość...
                        • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 15.06.14, 18:40
                         Wątpliwości nie ma żadnej czytając twoje wpisy można Ciebie zaliczyć do grupy bezmózgowych lemingów
                         • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 15.06.14, 19:27
                          karo-777 napisał(a):

                          > Wątpliwości nie ma żadnej czytając twoje wpisy można Ciebie zaliczyć do grupy b
                          > ezmózgowych lemingów


                          Typowe dla pisowskich fanatyków jest to, że jak zaczyna im brakować argumentów w ruch idą epitety....

                          A w kościele karo zapewne dziś był ?
                         • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 16.06.14, 01:14
                          W życiu nie zawsze na wszystko znajdziesz argumenty, bo nikt z ludzi nie umie pojąć świętego porządku który jest dobry i o który trzeba dbać a teraz to widać że mało kto dba. Jak się nie można przekonać kogoś to trzeba ich nazwać po imieniu i przegnać WON! Taka prawda. Takich jak ty i tak nikt nie przekona, bo macie zamknięte oczy na argumenty i tylko pieniądze, ładne drogi, chodniki, place zabaw i inne bzdety co się nimi ani nie najesz ani do grobu nie zabierzesz.
                       • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 16.06.14, 14:02
                        karo-777 napisał(a):


                        > Pewne jest to ,że nie jestem bezmózgowym lemingiem.

                        ano pewne. Bo leming nieduży mózg ale jednak ma... A Ty?...
                        • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 17.06.14, 08:31
                         Mam mega razy większy i sprawniejszy od każdego ,,leminga w ludzkiej skórze".
                         • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 17.06.14, 16:28
                          karo-777 napisał(a):

                          > Mam mega razy większy i sprawniejszy...

                          ale chyba nie mózg??????????
                          Jednokomórkwce nie posiadają...
                         • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 17.06.14, 18:19
                          Ta informacja pewno cie nie pocieszy :
                          www.zielonka.pl/artykul/burmistrz-dudzik-wyrozniony-w-ogolnopolskim-konkursie-magazynu-forbes
                          Czyli co Forbes się pomylił ??? Haker zadziałał????
                          Każdy inteligentny człowiek wie kto to jest ,,leming w ludzkiej skórze" i jakiej partii jest wyborca więc wiedze naukowo-przyrodnicza zapewne zaczerpniętą z Wikipedii zachowaj dla siebie.
                         • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 17.06.14, 21:44
                          marek_k84 napisał:

                          > karo-777 napisał(a):
                          >
                          > > Mam mega razy większy i sprawniejszy...
                          >
                          > ale chyba nie mózg??????????
                          > Jednokomórkwce nie posiadają...

                          Mądry głupiemu ustępuje marku i proponuję uczynić to samo.
                          Ba jak zaczynamy kopać się z koniem to efekty mogą być nieoczekiwane a afekt łatwy do przewidzenia...koń zawsze wygra.

                          Inni też zalecają żeby nie zniżać się do poziomu idioty...
                         • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 18.06.14, 08:57
                          Poziom idioty to twój poziom czemu dałeś wyraz wypisując dużo bredni na tym forum.
                         • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 18.06.14, 11:06
                          karo-777 napisał(a):

                          > Poziom idioty to twój poziom czemu dałeś wyraz wypisując dużo bredni na tym for
                          > um.


                          To nie było do ciebie więc daruj sobie komentarze. Nie zwykłem konwersować na poziomie rynsztoka.
                         • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 19.06.14, 00:54
                          To musisz zacząć czytać swoje obrazoburcze jak bardzo typowe dla prześladowców kościoła wpisy na tym forum.
                         • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 19.06.14, 10:55
                          falanga_zielonka napisał(a):

                          > To musisz zacząć czytać swoje obrazoburcze jak bardzo typowe dla prześladowców
                          > kościoła wpisy na tym forum.

                          Ton moich wypowiedzi ma być antidotum na fanatyczne i dewocyjne wpisy twoje i tobie podobnych.
                          Polska nie jest krajem wyznaniowym tylko ŚWIECKIM i nigdy nie pozwolimy na narzucanie nam Polakom prawa religijnego i stawianie go ponad prawem świeckim. Po naszym trupie !
                         • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 19.06.14, 12:45
                          po-wiatowy napisał:

                          > falanga_zielonka napisał(a):
                          >
                          > > To musisz zacząć czytać swoje obrazoburcze jak bardzo typowe dla prześlad
                          > owców
                          > > kościoła wpisy na tym forum.
                          >
                          > Ton moich wypowiedzi ma być antidotum na fanatyczne i dewocyjne wpisy twoje i t
                          > obie podobnych.
                          > Polska nie jest krajem wyznaniowym tylko ŚWIECKIM i nigdy nie pozwolimy na narz
                          > ucanie nam Polakom prawa religijnego i stawianie go ponad prawem świeckim. Po n
                          > aszym trupie !

                          Takich jak ty rynsztokowych prowokatorów w historii Polski było wielu i co............ ich nie ma a w Polsce przetrwał Kościół ,religia i wierni .
                          A rynsztok i bandytyzm to wczoraj pokazała w redakcji Wprost obecnie panujaca władza pod szyldem PO którą popierasz wnioskuje czytając twoje wpisy.

                          Sowiecki generał Jaruzel na łożu śmierci się nawrócił ,który walczył z Kościołem i wiarą całe swoje życie i to pazało moc Koscioła i wiary
                         • karo-777 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 19.06.14, 12:48
                          # miało być:,, pokazało"
                         • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 19.06.14, 12:57
                          Polska krajem świeckim???????? A KONKORDAT? Polska jest krajem katolickim i tak zostanie.
                         • magilka2312 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 21.06.14, 15:01
                          "Polska jest krajem katolickim i tak zostanie". Polska jest krajem, w którym większość obywateli jest wyznania katolickiego. Konkordat jest umową międzynarodową, która reguluje stosunki pomiędzy Watykanem o RP.
                          Coraz częściej nachodzą mnie myśli o zmianie wyznania. Na jakieś bardziej pokojowe, w którym więcej miłości bliźniego w mniej nienawiści do ludzi o innych poglądach, mniej prawdziwych Polaków a więcej ludzi.
                         • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 21.06.14, 15:17
                          Jak sie nie podoba u nas w Katolickiej Zielonce to sie wyprowadz. Nie będziemy tesknić. Rodzice ci dali ten dar na chrzcie to cie zobowiązuje żeby podejmować decyzje w swoim życiu takie jak nakazuje pismo. A już najbardziej kiedy są wybory do samorządu trzeba tak głosować aby było to w zgodzie z sumienim Kościoła.

                          Konkordat se nazywaj jak chcesz ale jak by Polska nie była krajem Katolickim to by go nie podpisywała. Taka jest wola wszystkich prawdziwych Polaków czy się to tobie czy innemu podoba czy też nie.
                         • marek_k84 Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 21.06.14, 23:40
                          współczynnik bzdur na cm2 przekracza iloraz falangi...
                         • po-wiatowy Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 22.06.14, 00:17
                          marek_k84 napisał:

                          > współczynnik bzdur na cm2 przekracza iloraz falangi...

                          Prawda ale pomyśl ile kolorytu wznoszą te jego wypociny !

                          Taki błazen i Don Kichot w jednej osobie, ale co najważniejsze autentycznie reprezentuje dużą część społeczeństwa naszego miasta ( szczególnie tego starszego ), czego nie należy lekceważyć.
                         • falanga_zielonka Re: Ciemne chmury nad naszym miastem 22.06.14, 00:38
                          Jak nic nie rozumiesz z prostego napisu to si e nie dziwie czemu mylisz prawde z bzdurami. Prawda jest tylko jedna i możesz ją zaklinać ile tylko chcesz a to i tak będzie prawda. Nie zakrzyczysz nas.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka