Dodaj do ulubionych

son.dY c.zY twardo.g,łowi na apelu zerA

24.01.15, 19:36
pogoda dla bogaczy
na płocie kop 1V wróg ludu miał za plecami zimaków z zomo wojka snajperów ac gru wg rp sejmu to typowo policjne czynności ..sejm sad zer ipn z zomo bi.bułe studentów używa tam gdzie opracowanie naukowe ipn ..wł nie był ubecki ..gdzie gru kozera tam grób / /////styropian dyc
..napad "słóżb" .."pan nie będzie mógł skłamać" wmówiono ..sny..noc ..lokale..2005 "wyślemy list"..2010 list zer 12/2 "styr.opian"... 2014 12 rp syf ..1985r .. linoleum.. zer r.p. brudne służby ..bułka z buta..but.elka...babka..szu.kała ..gru.ba../ ///// zsmp...a.rabka ..amty klerykał ub..skweres lipiny...nie hebda ..."wypluj to".. ? po.r.cela tu.zk m.s. ..g.ust.lik .."białe gówno".."ty baranie ty idioto"... sondYzm ..brud.NY .."85-89 sun" ..v-iola..'garbaty"
..porc.elana...sól.."pj to woda"..ki.bell 86

Obserwuj wątek
  • mo.ul.der3 son.dY c.zY twardo.g,łowi na konar.zE 24.01.15, 20:52
   sejm zer ipn sąd a.pele kopie ../ ///// "dostał pan?"..profesor?...
   "deubekizuje" ..:wroga ludu"..."nie ważne co kto robił"...ac.o ważne? ile lat pracował ..
   zwierzo alf "u siebie" do oporu wiekowego ..do oporu zao.p0atrzony przedemerytalnie .."emerytury większe od pensji".. 2012 tu.zk nazywa "zwyczajowo"..kjo nazywa nieuprawnionymi przywilejami ? złodzi.eje ? ..wł nie weryfikowany ..pro ubecki ..ulepszony ..rodziny ubeków do "kierownictwa"..szykany na "wrogu ludu"..
   ataki na zdrowie..."pozdrowienia"... z niższym stażem przy okazji sld władzy na czaty w nocy w krzaki..pro ub na nocny dyż sen w miejsce inżyniera ..serwis szimensa choinki zdzabezpiecza.. sad bezz.stronny ..niezzawisły... 85-89 sun .."garbaty... kto ? st str. ..
   mnie "rasztabiga" przeniósł ..pj ..pszczyna ..co będzie przy.błeda "wielbłąd" ..samopas do Pszczyny jeździł.. auto ..zimak..kolor drzwi..mor'sea..widelec.. szafka "pijak"....2002 "a ty 10 lat temu.."..PZPR/sld/gru.zer/ipn.wsi.sejm/sad.yzm..
   górnik 2015 .."1700zł to dla szmaciarzy".. moja emerytura .."ubecka"? "wielka"?..21lat
   "kazik"..kazim.wlka ..szykana 1V / /////
   "rp" mnie czy siebie ośmiesza.. ..zdz.sz na widoku z bi.bad.trzask. "sportowiec" fix Malczyk.."dzwon"..89 skansen języków obcych ..bor.do słownik..
   zamach ..ko.man.dosem z czerwonyn na głowie ? .. myśliwieckim syf radiem ? "spawaczem"
   ..kto jest przyspawany ? zwierzo alf... kliki klany .."zwyczajowe"..
   • mo.ul.der3 Re: son.dY c.zY twardo.g,łowi na konar.zE 24.01.15, 21:20
    Wpisz swoją odpowiedź
    "prościej"...pro ubek z wł przepracował 28 lat i 4 odpracował za obniżenie 84-90 do 0.7%...cudowne rozmnożenie ubeków ..
    te same czynności przed 84r i po 90r nie są karane ..nie karani są PZPR pijaki % ..sypialnie.."nie życze sobie żeby mi przeszkadzać ".. karany jestem ja .."tu się służy nie pracuje"..wolne za nadgodziny/..2001r inspektorat komendanta zimak "nieprzerywać nie przeszkadzać"..jeździłeś nie pracowałeś..odpracować 8g
    co za różnica ..za krótko ..podlega "deubekizacji"...ubek 28+4 z emerytura wyższa od pensji nie jest "deubekizowany" ...proste jak linijka zielona
    • mo.ul.der3 son.dY c.zY twardo.g,łowi na konar.zE 25.01.15, 01:16
     ...profesor ...naukowo "ubecy to ludzie bez szkoły" ..sondy też .."nie zajmujemy się historią"...żywią się % i ub fałszywkami ..nie nauką i prawdą..
     ..."prościej" ..po chłopsku ...woje"woda"?
     ...umoralniająco.. dobro wyższe.. stadne
     "nie moralnie jest pracować na emeryturze ..kiedy bezrobocie"... kto ma zdrowie ..wyspani na noc dyż 12g/dzień"fredoom"
     . zw alfy ..buńczuczne 91r "wyżyje się i pójde ponieść konsekwencje" ..
     ..jak bibułe studentom ..czy
     "deubekizacja" to uzależnia ? wogóle nie..
     wolny... ale ubek
     odstresowani stadnie eta.nol.em.. czyści jak sejm
     zapewne pozytywnie zweryfik.oczyszczeni...baba na krawężniku uop "nie chciałabym żebyś tu był"...
     sejm ..2007 "niemoralnie brać wielkie emerytury ubeckie kiedy starzy działacze solidarności żyją w biedzie"
     sejm 2014..."starzy działacze solidarności żyją w biedzie, coś musimy zrobić"...2010 - 2014 ..20.000zł moje armia urzędników na "aktywacje" dostała ..sad 5.11 ..?..byk?
     kolenda.."nie ożenił sie" ..instynkt 13inesmena "grzech zanied.13ania"..sPadło" samo? dyc psychiatryczny?..
     despota 2007 "to nie (on) to wieś".."nie (wie) co to znaczy ubek"..95... dziki..ipn..małpa 2011..mietek.."tanie państwo"..za-wacka/ ///// 2508 .."wszystkiego najlepszego"..granica / /////
     od 90r 20 lat ub brał.. a mi po 7 latach zmniej.szyli..emerytura i nie podwyższony etat "zwyczajowo"..zmniejszony o 3 gru.py od 90r do 2002..
     ub od 90 r się uwłaszczył i kradł dalej.. nabywał stażu przez 20lat.. a ja "moralnie" nie poin.for.mowany.. poinformowani w 2007 pracowali dłużej..jeśli ich "dotyczy"..?
     wydziałbardziej ubecki niż przed 90r"nie lubie klerykałów"jak rodzina?.."nie będę się ztoba nigdy zgadzać"..z "profesorem".."karnie przenoszonym"?..
     ...technicznie
     czarne klocki.. linoleum.regresy.kolor.czapka.foryś.../ ///// ..ul.ki "ty psie" 89r ..skweres "no.wina" ..gierczak 89...piw.nic.a "win.nych szukać"...babka ?..96.."w krym.inalnym"..2002 "poznamy się"..2005"emeryt nie
     winny" ..bezczelne "najnowsza tech jw." nocne napady na umysł w dzień bezczelne ub fałszywki usiłowania uwiarygodnień praca urzędników państwowych
     5.00 ..z bloku ub wynosi większy od walizki klocek w syf czarne chłonące światło powierzchnie..dziura..
     2014 gra brazylia niemcy ..dron nad piekoszowską ..6 ścian..syf sf ufo..szarówka..chłonące światło powierzchnie ..200m ? sekundy sto.pu
     ..nienaturalnie stabilny ..skręt w miejscu ..liniowo w dal
     e.dYmu.nd z jw dr.drzwi.trzask/kapo z em dyż/ /////wc występ .szyj.ący anty klerykał.. ile ci na.rok zabrali ..'4 tyś'...zEr % ul.młoda roż prototyp.dal.róż.Ycki..but.elka/ /////..1.01..mieczYsław...wiza.wi ja.szczur mieszka w jw ..skwer.es ..no.wina..zł.dzieje czapki..ul.stara "inna głowa"...rechot..stare babki ..pj"szukała" znalazła" grEu.be
     "pozdrowienia"..dal.ekopis tv.sad.."kazik".m.jeża..jen.dr.zejów/ /////
     ..bl.8..korytko piór róż..kto"kwaśny"..jw..pisarz...81-2002
     ..ki.bell.dyc/ hipis80-81gra84.83/////żyTna..."zygmunt" ..cytuje
     pamiętnik..tylna..P.T.80..84.."81"baran"84...2014..bo.100.n
     "woda"..z prze.wodu żyła a.b..para..porcelana..b.głowacki m.zdz..kościelne..ztm..filhar
     monia czarno-czerwona ul.woj/koła / ///// gru.szka w amatora
     ktoś szuka niewolnika do noszenia ich smieci?..pewex.ławnicy/ /////chopina się wali...wybory gazeta... pro ubecki technik".."narzuca" bo on jest z kwp..łaskawiec pozwala dyżurnemu policjantowi korzystać z urządzenia na warunkach "specjaliście" wygodnych.. jak bibułe... "winien" być logistykiem wspierającym..do czego służy fax?

     ktoś "weryfikował stare towarzystwo.."sąd"..deubekizował ich ? złodziei ?
  • mo.ul.der3 son.dY c.zY twardo.g,łowi na apelu zerA 30.04.15, 00:05
   www.rp.pl/artykul/1197224.html?...
   Stowarzyszenie skupiające byłych polityków lobbuje za większymi zarobkami dla parlamentarzystów. Ma to poprawić poziom polityki.
   – Politykami powinni zostawać ludzie zdolni, którzy poprowadzą kraj w dobrym kierunku. Musi im się to jednak przede wszystkim opłacać – mówi były poseł SLD Tadeusz Gawin. Jest wicemarszałkiem Stowarzyszenia Parlamentarzystów Polskich skupiającego byłych posłów i senatorów.
   Powstało w 2003 r., a rozpędu nabrało przed dwoma laty, gdy jego marszałkiem został były minister sprawiedliwości Jerzy Jaskiernia. Zaczęło wtedy zabiegać o większe przywileje dla obecnych i byłych posłów.
   – Spotkaliśmy się z Ewą Kopacz, gdy była marszałkiem, i zachęciła nas do prac studyjnych – mówi prof. Jaskiernia. Stowarzyszenie rozmawiało też w tej sprawie z wicemarszałek Elżbietą Radziszewską z PO oraz członkami komisji regulaminowych Sejmu i Senatu. Zwieńczeniem prac ma być seminarium pod koniec czerwca w Sejmie.
   – Chcemy pokazać, jak traktuje się parlamentarzystów w innych krajach i w Polsce – informuje Tadeusz Gawin. – Mówiąc krótko, jesteśmy pod tym względem na szarym końcu.
   Przykłady? Uposażenie polskiego posła z dietą wynosi 12,4 tys. zł, czyli około 3,1 tys. euro. Przykładowo we Francji parlamentarzysta dostaje około 13,1 tys. euro, w Wielkiej Brytanii 7,9 tys., a na Słowacji – 5,9 tys.
   W Polsce posłowie i senatorowie uczestniczą w powszechnym systemie emerytalnym, a np. w Belgii, Danii i Norwegii funkcjonują systemy dla parlamentarzystów. W dodatku m.in. w Hiszpanii, Holandii i Finlandii istnieje nieznana w Polsce forma zasiłków przejściowych dla deputowanych, którzy po odejściu z parlamentu nie mogą znaleźć pracy.
   – W efekcie w Polsce posłem opłaca się zostać tylko przedstawicielom słabo opłacanych zawodów. Wynika z tego niski poziom polityki – mówi Gawin.
   Nie zgadza się z tym politolog dr hab. Rafał Chwedoruk. – Pieniądze nie są główną przyczyną bezprogramowości polskiej polityki. W porównaniu z najbogatszymi państwami Europy Zachodniej posłowie nie zarabiają dużo. Jednak sytuacja nie wygląda już tak tragicznie, gdy zestawi się zarobki ze średnimi pensjami w tych krajach – mówi.
   Postulaty stowarzyszenia i tak mogą jednak trafić na podatny grunt, bo w Sejmie 
posłowie powszechnie narzekają na zarobki. – Niektórym mogą wydać się wysokie, jednak co miesiąc płacę tysiąc złotych składki na partię, a co cztery lata muszę sfinansować kampanię wyborczą – utyskuje jeden z posłów SLD.
   Tadeusz Gawin mówi, że stowarzyszenie ma propozycje zmian w prawie, ale szczegółów nie ujawnia. Za rządów SLD toczyły się już prace nad specjalnymi emeryturami dla posłów, jednak zatrzymały się po krytyce mediów.
   Czy tym razem udałoby się wprowadzić zmiany? – Wszystko zależy od polityków nowej kadencji. W tej nie wystarczy już czasu – mówi szef sejmowej Komisji Regulaminowej Maciej Mroczek z Ruchu Palikota. – Dodatkowe pieniądze nie zaszkodziłyby jakości polityki, ale doprowadziłyby do dalszego podkopania zaufania do rządzących – mówi z z kolei dr hab. Chwedoruk. ...

   silny ..oyrem.. psu.je ..utrzymuje przy korycie korzenną mafie.. okrogło stołołową wyborową .. a propo .."nie ważne co robią"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka