Dodaj do ulubionych

podoba sie czy nie ten Paryz?

08.10.10, 23:49
witam! pytanie moje skierowane jest do osob , ktore juz od dluzszego czasu mieszkaja w Paryzu!
ja jestem tutaj prawie rok i tak ogolnie biorac to zycie w paryzu mi sie nie podoba , nie mowie tu atrakcjach turystycznych , ale o codziennym zyciu, codziennych zmaganiach.... jestesm tu tylko ze wzgledu na meza(praca) , ale nie widze (lub nie chce) Paryza jako mojego domu! wczesniej mieszkalam prawie 9 lat we wloszech i pomimo wielu wzlotow i upadkow to jakby ktos sie mnie zapytal czy mi sie podoba , czy czuje sie jak u siebie w domu, czy chce zostac, zakladac rodzine to odpowiedz moja brzmi TAK! natomiast tutaj na tylu polakow co poznalam to moze tylko dwoch bylo zadowolonych, ostatnio poznalam polska pare z trojka dzieci i bardzo tesknia za polska mimo ze sa tu juz 10 lat , i wogole nie sa przywiazani do tego kraju! albo innym razem przypadkiem w barze slyszalam dwoch polakow jak romawiali i tylko narzekaja , i ze nie moga sie doczekac zeby stad spier......,
Ja nigdy nie moglabym zyc w kraju (tyle lat) w ktorym mi sie nie podoba! rozumiem ze w Polcse jest duzooo mniej mozliwosci, a raczej zadnej i nawet rozumiem te rodziny! no ale..... a Wy jak uwazacie???
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka