Dodaj do ulubionych

szukam towarzystwa

26.10.11, 20:56
Hej:) mieszkam niedaleko nicei i zastanawiam sie czy ma w okolicy Polakow? powoli zaczyna mi sie juz nudzic samej...pozdrawiam i dajcie znac:)
Obserwuj wątek
        • raphaelk33 Re: szukam towarzystwa 15.01.12, 11:36
          g_i_karola napisała:

> a kiedy bedziesz w nicei w najblizszym czasie? pozdrawiam
          Hej :) przyjade do Nice pod koniec stycznia i możliwe ze na dłużej bo mam już dosyć paryza i brakuje mi słońca . A co Ty tam biedactwo sama tak daleko robisz ? Ile masz lat ? Odezwij się na mail raphaelk33@hotmail.fr lub 0640474957 sms będzie szybciej bo tutaj zadko wpadam :-) buzka
          • raphaelk33 Re: szukam towarzystwa 19.01.12, 23:52
            raphaelk33 napisał:

> g_i_karola napisała:
            >
            > > a kiedy bedziesz w nicei w najblizszym czasie? pozdrawiam
            > Hej :) przyjade do Nice pod koniec stycznia i możliwe ze na dłużej bo mam już d
            > osyć paryza i brakuje mi słońca . A co Ty tam biedactwo sama tak daleko robisz
            > ? Ile masz lat ? Odezwij się na mail raphaelk33@hotmail.fr lub 0640474957 sms
            > będzie szybciej bo tutaj zadko wpadam :-) buzka
            Halloo jesteś tam gdzieś jeszcze ? A co to za cisza ? Nie martw się o nic ńie jestem namolny i wiem co oznacza słowo nie ... Szukam tylko i wyłącznie nowych , ciekawych znajomosci . Przepraszam jeśli przeszkadzalem ... Pozdrawiam lazurowe wybrzeże :(((
    • loczek06600 Re: szukam towarzystwa 02.03.12, 22:24
      hej!!! Michal z tej str :) mieszkam w nicei juz ponad 2 lata- jak cos to jestem ,choc nie zawsze bo pracujé ale... mam 34 l,wyglàdam na 68 a czujé sié na 25 ;) hahha pozdawiam i pisz jak cos na maila loczek300677@wp.pl
      • 1iwonnka Re: szukam towarzystwa 07.07.13, 23:14
        Cześć wszystkim ;) Razem z dwoma przyjaciółkami postanowiłyśmy uczcić koniec ciężkiej studenckiej sesji i wybrac się na chwilkę do Paryża. Kupiłyśmy bilety lotnicze i zaplanowałyśmy podróż na termin 13-18 lipca. Nocleg załatwiłśmy korzystając z serwisu couchsurfing.com, niestety właśnie dziś dostałyśmy wiadomość, że facet który zaproponował nam nocleg wycofuje się z oferty, gdyż może przekimać tylko jedną z nas. Nie chcemy się rozdzielać, dlatego piszę do was, czy nie znalazłby się ktoś o dobrym sercu, kto zgodziłby się przygarnąc trzy studentki?Hostele nie wchodzą w grę gdyż nie dysponujemy tyloma funduszami. Nie narobimy wam kłopotów, szukamy tylko dachu nad głową, spanie na podłodze nie jest dla nas problemem. Jestesmy nastawione na zwiedzanie, dlatego będziemy wychodzić rankiem a wracać wieczorem, nie będziemy krzątać się po waszym domu bez celu. Wszystkich, którzy chcieliby pomoć, mają jakieś info odnośnie tego, gdzie możnaby było znaleźc nocleg, prosze o kontakt b.iwona@buziaczek.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka