Dodaj do ulubionych

szukam znajomych

13.03.14, 13:32
jak w temacie, mieszkam na Argenteuil. Mój facet pracuje a ja całymi dniami siedzę sama z dzieckiem w domu (nie mówiąc o samotnych spacerach z dzieckiem), więc miło by było z kimś wypić kawkę i pogadać. pozdrawiam Iza
Obserwuj wątek
    • 1marzena33 Re: szukam znajomych 13.03.14, 14:19
      czesc izka:) milo mi ze napisalas ja dalej nie moge znalesc nikogo i wiem jak sie czujesz w tym gownianym paryzu sama ja tez calymi dniami sama narzeczoby pracuje ciegle na nocki masakra aja mam psa;) tylko problem bo mieszkamy kawalek od siebie ja mieszkam VITRY SUR SEINE DLA MNIE TO NIE PROBLEM SAMOCHOD JEST :) sawsze jakpos mozemy sie spotkac co o tym myslisz czekam z niecierplwoscia na odpowiedz sciskam serdecznie
            • 99iza Re: szukam znajomych 15.03.14, 09:57
              "Gowniany Paryz" to po co tu przyjezdzacie?!
              zdanie napisane w liczbie mnogiej, dlatego odpisałam bo, gdyby było napisane " po co tu przyjeżdżasz " miało by inny sens :) nie gniewam się bo ja nie z takich osób. pozdrawiam
        • ula21213 Re: szukam znajomych 11.09.14, 22:37
          witam !! proszę o pomoc!!mój brat Mariusz pojechał do pracy w vitry sur seine od roku nie mam z nim kontaktu bardzo się martwię i nie wiem co zrobić żeby go znależć więc może ktoś by mi pomógł proszę o pomoc!!jeśli będzie taka możliwość to proszę o kontakt tel.mój tel.to 517026143 podam nazwisko pracodawcy !!5 011.2014 dopiero mam możliwość przyjazdu do Paryża więc będę próbowała przez media ale to kosztuje niestety z realiami polskimi to majątek dlatego próbuję wszystkich możliwości aby go znaleśc!!!
    • picasso05 Re: szukam znajomych 21.05.14, 19:22
      99iza napisał(a):

> jak w temacie, mieszkam na Argenteuil. Mój facet pracuje a ja całymi dniami si
      > edzę sama z dzieckiem w domu (nie mówiąc o samotnych spacerach z dzieckiem), wi
      > ęc miło by było z kimś wypić kawkę i pogadać. pozdrawiam Iza
      Witam,mam na imie Anouar 29lat,matka polka i reszte jestem francusiem,mieszkam w francji,znam fransucki i polski jezyka i jestem zainteresowane ciebie poznac. to moj email oraz moj numer telefonu i czekam na kontakt; darraginopicasso@yahoo.com 0758420274

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka