Dodaj do ulubionych

pytanie w sprawie zatrudnienia we Francji

26.09.06, 15:15
Jakie dokumenty musze zdobyc, zeby moc zawrzec umowe o prace, z osoba ktora chce mnie zatrudnic
w charakterze opiekunki do starszej osoby.Chce pracowac legalnie. Posiadam ubezpieczenie w
tutejszej "kasie chorych". Z gory dziekuje za podpowiedz- gdzie i po jakie dokumenty powinnam sie
udac.
Obserwuj wątek
    • nimeska Re: pytanie w sprawie zatrudnienia we Francji 29.09.06, 00:34
      przypuszczam ze bedzie ci potrzebne permi de travail a o nie wystepujesz na
      Prefekturze
    • nolwen58 Re: pytanie w sprawie zatrudnienia we Francji 30.09.06, 19:10
      To jest trudne. Ja mam taki sam problem , w prefekturze daja papiery , ktore
      musi wypelnic pracodawca i wplacic ok850 - 1300 euro.I co miesiac pracodawca
      placi jakas kwote.Bylam tez w departamencie do spraw zatrudnienia
      obcokrajowcow, to samo.Powodzenia.
      • brombeer Re: pytanie w sprawie zatrudnienia we Francji 15.11.06, 15:23
        A moze, jesli masz nr SS wystarczy cie zatrudnic placac czekami "chèque emploi
        service"?
    • witek_67 Re: pytanie w sprawie zatrudnienia we Francji 24.12.06, 10:00
      witam Cie moge Ci dosc dokladnie odpowiedziec na Twoje pytanie bo wlasnie
      jestem na biezaco bo tydzien temy czyli okolo 15 grudnia to przerabialem dosc
      dokladnie:
      1.to jest warunek podstawowy musisz miec od osoby ktora chce Cie zatrudnic
      kontrakt czyli umowe o prace munimum na 3 miesiace w kontrakcie podana kwota
      musi wynosic smig i praca na pelny etat,pozniej musisz sie udac z kontraktem na
      prefekture policji i tam starac sie o katre pobytu oni to nazywaja karta sężur
      musisz tez posiadac adres zamieszkania,pozniej musisz otworzyc sobie konto w
      banku i odwiedzic tez merostwo,zaklad ubespieczen.To w skrocie tyle jezeli
      bedziesz mial(a)jakies pytania to ja do 5 stycznia jestem w polsce to moge
      odpisac ale rzecz podstawowa musisz miec kotrakt pracy bez niego nie zalatwisz
      nic to jest podstawa.Zycze wesolych i spokojnych swiat i powodzenia.Pozdraiam
      • embeel ANAEM 18.01.07, 14:26
        Słuchajcie, a czy ktoś próbował korzystać z pomocy tej agencji?
        www.anaem.social.fr? wiem, ze w Polsce tez jest oddzial
    • witmat75 Re: pytanie w sprawie zatrudnienia we Francji 05.02.07, 17:07
      Nowa strona web tylko na Paryz i okolice zostala otwarta na www.prace.fr mozna
      dac ogloszenie nawet bez logowania sie a jezeli sie zalogujesz to mozna wkleic
      nawet FOTKE ... Ogłoszenia w poszukiwaniu i nie długo masa ofert ale tylko na
      Paryz i okolice .... Marek => www.praca.fr/
    • witmat75 Re: pytanie www.Praca.fr 05.02.07, 17:08
      Paryz i okolice www.praca.fr/
    • witmat75 Re: pytanie www.praca.fr 05.02.07, 17:12
      Nowa strona web tylko na Paryz i okolice zostala otwarta na www.prace.fr mozna
      dac ogloszenie nawet bez logowania sie a jezeli sie zalogujesz to mozna wkleic
      nawet FOTKE ... Ogłoszenia w poszukiwaniu i nie długo masa ofert ale tylko na
      Paryz i okolice .... Marek => www.praca.fr/
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka