Dodaj do ulubionych

Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ciekawe

03.11.09, 22:45
A jak sadzisz dlaczego ludzie tak pisza. Czy aby mieli same pozytwne
doswiadczenia w kontaktach z Wami ? U mnie przez 3 lata "wcisakliscie kit", ze
wszytko jest ok, ale na TVN-nie i TVN-24 snieg byl wielkosci grochu.Najpierw
byla gadak, ze nowiusienki telewizor nie mial mozliwosci odbierac Waszej
"kosmicznej jakosci" transmisji, potem nie byliscie w stanie pojac podstawowych
praw zwiazanych z przesylem sygnalu. Kiepska jakosc zwiazana jest z moca
przekazu, nalezy co scisle okreslony odstep na linii uzywac wzmacniaczy, praw
fizyki nie oszukasz - Wy probowaliscie i tez sie nie udalo. Teraz mam w koncu
super sygnal via satelita, czekalem i czekalem na przekaz cyfrowy, ale dla
Waszej firmy tj. Vectra Zary leza na koncu swiata. Zaczeliscie "bawic sie"
kablem we Wroclawiu i tam poszla cala para, a zaranie niech czekaja jak sa
naiwni. Ale wsrod operatorow TV jest duza konkurencja czego nie raczyliscie jak
dotad zauwazyc. A juz sposob traktowania klienta, ponizej krytyki. Dowodem
szalenie inteligentne odzywki na tym forum, powodzenia zycze klientom TV Vectra
w Zarach i wspolczuje, ze jeszcze sie z Wami chce im meczyc. Powiem krotko jak
Panu rynek zajrzy w oczy, to moze wtedy Pan sie opamieta.
Obserwuj wątek
    • m.darek Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 03.11.09, 23:31
      Piszesz Pan Szanowny Waldi123 że > Kiepska jakosc zwiazana jest z moca
      przekazu, nalezy co scisle okreslony odstep na linii uzywac wzmacniaczy< - coś
      w tym jest , ja ciemny chłop myślałem że związane jest to z parametrami C/N ,
      CTB i CSO . No to muszę się do Szanownego Pana po nauki wybrać .Na kiedy możemy
      oświecające moją ignorancję iluminację z Szanownego Pana strony ustalić ?

ps.Jeśli łaska , co wiela metrów te wzmacniacze używać ?
      • waldi123 Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 03.11.09, 23:47
        Poczytaj prawo Ohma to sie dowiesz. A poza tym odpwiedz na pytania z postu i nie
        wciskaj ludziom kitu. To, ze najlepsza obrona jest atak, wymyslimy juz dawno
        przed Toba. Albo sie odnosisz do meriutm sprawy, albo daruj sobie posty tutaj.
        Czy ciemny czy jasny to nie mialem przyjemnosci, ales ponoc elektronik, elektryk
        czy cos tam jeszcze to powinienes wiedziec dokladnie. Z tego co mi wiadomo do
        dzisiaj na osiedlu muzykow na TVN-ach snieg wielkosci grochu jest, "kosmiczna
        jakosc" jest trwalsza od Zwiazku Radzieckiego jak widac. Nie mam zamiaru
        prowdzic tutaj dywagacji, klient placi to wymaga, a jak mu sie nie podoba to
        "zwija" manatki i idzie gdzie indziej. Ja to zrobilem i polecam to kazdemu komu
        Wasza firma nie potrafi rozwiazac podstawowej sprawy jaka jest jakosc sygnalu. A
        to czy Pana bedzie uszczypliwy tutaj czy nie to powiem szczerze malo mnie
        obchodzi. Mam w rodzinie do dzisiaj abonentow Waszej kablowki, ktorym takie
        teksty Pan i Pana ludzie do dzisiaj wciskaja. Przychodza mierza swoimi slicznymi
        miernikami parametry sygnalu, cmokaja, glowkuja i kombinuja , a jakosc w posatci
        sniegu na ekranie wielkosci grochu nie chce na zlosc Pana i Pana technikow
        zniknac. Proponuje zwyczajnie "zakasac" rekawy pod lokcie i zamiast tutaj sie
        wymadrzac doprowadzic jakosc sygnalu do takiego stanu, zeby "grochu" na ekranie
        nie bylo. Ale Pana woli walczyc na forum zamiast z sygnalem telewizyjnym w sieci
        kablowej. No coz jak to Panu odpowiada prosze bardzo, tyle ze jakosci to jak
        dotad nikomu nie poprawilo.
        • m.darek Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 00:07
          Nie pamiętam reklamacji pisemnej , która zgodnie z regulaminem świadczenia usług
          powinna do mnie trafić , dotyczącej śnieżenia TVN i TVN 24 na osiedlu muzyków .
          Usterki zgłasza się świadczącemu usługi w trybie ustalonym przez regulamin oraz
          przepisy szczegółowe dotyczące konkretnej branży .Pitolenie na forum niczego nie
          załatwi ale ośmiesza takiego delikwenta , który uważa się za znawcę jednak jest
          zwykłym ignorantem nie mającym bladego pojęcia o problematyce na którą się
          wymądrza . Nie musisz mnie tytułować per Pan , to jest forum i podporządkowuję
          się panującym tu zasadom . W obliczu takich argumentów mogę tylko stwierdzić z
          nutą troski i szczerej rady :
          Człowieku - idź spać , już się dzisiaj ( wczoraj) wystarczająco zbłaźniłeś .
          • waldi123 Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 00:20
            Pamiec ludzka jest zawodna niestety. Wiecej nie mam zamiaru prowadzic tej
            dyskusji, madrzejszy woli ustapic. Prosze sobie zrobic ankiete ewaluacyjna nt.
            jakosci odbioru w odbiornikach klientow, to moze dotra w koncu prawdy oczywiste.
            Ja tym postem koncze dyskusje, bo jak widac nie ma ona sensu, gdyz poziom
            samozadowolenia jest iscie "kosmicznie" wysoki. Ale meritum to dalej nie
            zmienia. Jakby byly odpowiednie reakcje na zglaszane uwagi to pewnie do dzisiaj
            bylbym abonentem operatora TV kablowej Vectra w Zarach.
            A tak nawiasem mowiac to oprocz wymienionych parametrow, sa i inne. Wedlug slow
            przedstawiciela Vectry moge sobie bez zadnego wmacniacza "puscic" bezstratny
            sygnla na odleglosc tylu kilometrow ile tylko zapragne. Z pewnoscia od nadawcy w
            Zarach bez zadnego wzmocnienia nawet na Ksiezycu moglbym odbierac idealny i
            bezstratny sygnal telewizyjny, widocznie zarska kablowka ma inne prawa nt.
            zjawiska przesylu sygnalu elektrycznego. Dlatego wybralem oferte cyfrowa z
            powietrza w oparciu o fale elektromagnetyczne, tak gwoli scislosci.
            • amper12 Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 07:16
              Po co się denerwowac? Wystarczy prawie za te same pieniądze zamówić sobie
              telewizję satelitarną i problem kiepskiego obrazu znika. U mnie dopiero po
              kupnie telewizora LCD było widać jaką jakość świadczy nasza kablówka. Dlatego
              prędzej czy później coraz więcej osób będzie rezygnowało z ich usług. Pogorszy
              się wprawdzie estetyka miasta, bo co kilka metrów będzie wisiała na ścianie
              antena satelitarna. Mam nadzieję że w miejsce słabego usługodawcy wejdzie
              lepszy, tak jak to ma miejsce na wolnym rynku.
                    • p.e.k.o Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 13:26
                      croolick napisał:

> Ale jest o wiele silniejsza konkurencja platform satelitarnych, TP
                      > SA i Dialogu.

To nie takie proste, jak mówisz. Wszechobecny dobrobyt spowodował,
                      że bardzo wiele osób ma w domach przynajmniej dwa odbiorniki
                      telewizyjne. Chcąc oglądać dwa różne programy na dwóch różnych
                      telewizorach trzeba było kupować dwa dekodery i - co zabawniejsze -
                      płacić podwójny abonament.

Teraz to się nieco zmieniło dzięki Dialogowi, który jako pierwszy
                      chyba wprowadził usługę 2TV. Dzięki temu za dwa telewizory nie płaci
                      się już podwójnego abonamentu, a jedynie abonament + 10 zł. Mnie
                      osobiście to właśnie skusiło. Jako ciekawostkę dodam, że przy dwóch
                      dekoderach za pakiet - internet (2 megabity), telefon (100 minut
                      gratis) i telewizję (40 programów w cyfrowej jakości) płacę średnio
                      nie całe 120 zł miesięcznie przy umowie na 2 lata.
                      • croolick Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 14:55
                        p.e.k.o napisał:

> Chcąc oglądać dwa różne programy na dwóch różnych
                        > telewizorach trzeba było kupować dwa dekodery

Sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego dla niektórych Vectra jest bezkonkurencyjna.
                        Ja nie mam problemu, by oglądać kablówkę na TV i tunerze TV w komputerze...

> Teraz to się nieco zmieniło dzięki Dialogowi,

Jak komuś pasuje ich uboga oferta programów to może być to alternatywa. Dla mnie
                        oferta programowa Vectry za 51,90 zł jest bezkonkurencyjna. Choć słyszałem o
                        problemach z odbiorem ja nie mam powodu do narzekań.
                        • p.e.k.o Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 19:18
                          croolick napisał:

> Sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego dla niektórych Vectra jest
                          > bezkonkurencyjna.

Jak mogłem sobie odpowiedzieć, skoro siebie nie pytałem? :)

> Jak komuś pasuje ich uboga oferta programów to może być to
                          > alternatywa.

Co rozumiesz przez "uboga"? Widziałeś w ogóle tą ofertę?
                          • croolick Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 20:00
                            p.e.k.o napisał:

> Co rozumiesz przez "uboga"? Widziałeś w ogóle tą ofertę?

Oczywiście, jako abonent Dialogu nie raz byłem przez nich namawiany. Materiały
                            informacyjne przychodziły też z rachunkami.
                            Gdybym chciał skomponować sobie taką samą listę programów, co w Vectrze
                            zapłaciłbym więcej.
                            • p.e.k.o Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 21:25
                              croolick napisał:

> Gdybym chciał skomponować sobie taką samą listę programów, co w
                              > Vectrze zapłaciłbym więcej.

To zależy, jakie programy oglądasz. Z całą pewnością nie wszystkie, które są w ofercie kablówki. Pakiety tematyczne w Dialogu są raczej tanie 5-6 zł, zatem dużo więcej to nie kosztuje (więcej od ceny którą ja płacę). Nie, żebym Cię namawiał na zmianę dostawcy telewizyjnego. Chodzi mi o to, że nazwanie oferty Dialogu "ubogą" jest zupełnie nietrafione, bo w całej ofercie mają więcej kanałów niż jest w naszej żarskiej kablówce (plus kilka kanałów HD). Dobierasz sobie co chcesz.

Jeśli o mnie chodzi, to w zupełności wystarcza mi pakiet 40 programów - nie spędzam zbyt wiele czasu przed telewizorem, a rodzina jest zadowolona. Po rezygnacji z kablówki płacę miesięcznie ok. 20 zł mniej (TV+internet+tel) - mogę więc jeszcze spokojnie 3-4 pakiety tematyczne dobrać, żeby wyrównać cenę. W zamian oprócz oszczędności dostałem bardzo dobrą jakość obrazu i dźwięku, opisy programów, wypożyczalnię filmów i cyfrowy magnetowid (chyba jeszcze w fazie testów, ale działa).
                              • croolick Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 21:53
                                p.e.k.o napisał:

> To zależy, jakie programy oglądasz.

Oczywiście, że tak.

> Z całą pewnością nie wszystkie, które są w
                                > ofercie kablówki.

Jasne, ale nie lubię się ograniczać, czasem warto obejrzeć coś na stacji, której
                                nie oglądam często. Czasem przerzucając kanały trafiam na coś interesującego na
                                kanale, który zazwyczaj ignoruję.

> Pakiety tematyczne w Dialogu są raczej tanie 5-6 zł, zatem du
                                > żo więcej to nie kosztuje (więcej od ceny którą ja płacę).

Żeby mieć mniej więcej to, co mnie interesuje w Vectrze (pakiet
                                domowy+wiedza+kino+historia) musiałbym zapłacić 61 zł, czyli mimo wszystko
                                więcej 9 zł niż w Vectrze. Nie narzekam na jakość sygnału Vectry, kanałów HD nie
                                potrzebuję, bo nie oglądam zbyt wiele TV, więc inwestycja w telewizor HD nie ma
                                dla mnie większego sensu.

> Chodzi mi o to, że nazwanie oferty Dialogu "ubogą" jest zupełnie
                                > nietrafione, bo w całej ofercie mają więcej kanałów

Faktycznie, dopiero teraz zauważyłem, że poważnie w ciągu roku zwiększyli
                                ofertę, bo to z czym startowali to była porażka.

> niż jest w naszej żarskiej kablówce (plus kilka kanałów HD).

Vectra przecież modernizuje i poszerza swoją ofertę.

> cyfrowy magnetowid (chyba jeszcze w fazie testów, ale
                                > działa).

Karta TV w kompie pozwala na nagrywanie programów bez łaski operatora.
                                • p.e.k.o Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 22:33
                                  croolick napisał:

> Żeby mieć mniej więcej to, co mnie interesuje w Vectrze (pakiet
                                  > domowy+wiedza+kino+historia) musiałbym zapłacić 61 zł

Ja liczę cenę za cały pakiet internetowo-telewizyjno-telefoniczny. Ile obecnie płacisz za telefon i internet - jeśli to nie jest tajemnica?

> Nie narzekam na jakość sygnału Vectry

W większości przypadków, które widziałem na własne oczy jakość sygnału Vectry jest w miarę zadowalająca... mimo to zawsze trafiło się kilka (kilkanaście) słabych sygnałowo kanałów. W dodatku, w zależności od miejsca zamieszkania, różne kanały działały z różną jakością. No i najwazniejsze, im wiekszy TV, tym gorzej to wyglada.

> nie oglądam zbyt wiele TV, więc inwestycja w telewizor HD nie ma
                                  > dla mnie większego sensu.

Ja też na razie nie inwestuję. Ale jak zepsuje się mój obecny telewizor, to kto wie, czy nie kupię Full HD.

> Vectra przecież modernizuje i poszerza swoją ofertę.

??????????

> Karta TV w kompie pozwala na nagrywanie programów bez łaski
                                  > operatora.

Kiedyś używałem karty telewizyjnej w pececie. Ale dialogowska usługa "cyfrowy magnetowid" pozwala na nagrywanie programów bez włączonego komputera, a nawet bez włączonego dekodera. Pozwala również na nagrywanie kilku programów jednocześnie. Ot, ciekawostka:)
                                  • croolick Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 22:51
                                    p.e.k.o napisał:

> Ile obecnie płacisz za telefon i internet - jeśli to nie jest
                                    > tajemnica?

Żadna tajemnica, zazwyczaj poniżej 100 zł (rzadko nieco powyżej) w tym DSL 1 Mb
                                    za 20,41 zł (nie potrzebuję więcej, bo nie ściągam filmów, czy innego warezu, ba
                                    byłem zadowolonym użytkownikiem 512 Mb, ale dostałem więcej za mniej za cenę
                                    lojalki).

> No i najwazniejsze, im wiekszy TV, tym gorzej to wyglada.

Być może, ale u mnie na średniej klasy 29" CRT wygląda b. dobrze (na ekranie LCD
                                    komputera też jest dobrze) a jak mówiłem nie potrzebuję niczego większego i
                                    lepszego. Może by mnie korcił HD, gdyby odtwarzacze blu-ray były tańsze a płyty
                                    dostępniejsze. Mamy jednak dużą kolekcję ulubionych DVD do oglądania których
                                    obecny TV w zupełności wystarcza.

> Pozwala również na nagrywanie kilku programów jednocześnie. Ot,
                                    > ciekawostka:)

Pewnie i tak, ale dla telemaniaka, ja do nich nie należę.
                                    • p.e.k.o Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 23:19
                                      croolick napisał:

> Żadna tajemnica, zazwyczaj poniżej 100 zł (rzadko nieco powyżej) w
                                      > tym DSL 1 Mb

Czyli... jeśli dodasz do tego ponad 50 zł za TV - robi się 150 zł. Ja płacę za wszystko ok. 120. Wynika z tego, że miałbyś jeszcze ok. 30 zł na dodatkowe pakiety. Sam mówiłeś, że potrzebujesz trzy (za ok. 15 zł). Znaczy się - lepsza jakość za mniejszą cenę:)

> Może by mnie korcił HD, gdyby odtwarzacze blu-ray były tańsze a
                                      > płyty dostępniejsze.

Jakieś 7 stówek za BR trzeba teraz dać. Ale podejrzewam, że już za rok będą to zupełnie inne wartości.

> Mamy jednak dużą kolekcję ulubionych DVD do oglądania których
                                      > obecny TV w zupełności wystarcza.

DVD jest stworzone do 16:9 - na 29 calach w proporcjach 4:3 to tylko półprodukt:) Wiem, bo też mam 29'.
                                      • croolick Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 23:40
                                        p.e.k.o napisał:

> Wynika z tego, że miałbyś jeszcze ok. 30 zł na dodatkowe paki
                                        > ety.

Niekoniecznie, bo jak można zauważyć, że ok. 80 zł to rachunek za telefon
                                        (abonament 28,69 zł), tego w pakiecie nie zmniejszysz.

> Sam mówiłeś, że potrzebujesz trzy (za ok. 15 zł).

Pisałem, że to mi potrzeba takich pakietów, moja połowica pewnie chciałaby ze
                                        dwa kolejne pakiety.

> Znaczy się - lepsza jakość za mniejszą cenę:)

Znaczy się dla mnie bez różnicy, bo ja jakość mam dobrą:-)

> Jakieś 7 stówek za BR trzeba teraz dać. Ale podejrzewam, że już za > rok będą
                                        to zupełnie inne wartości.

Pewnie tak, ale tak naprawdę to trzeba będzie ze dwa lata poczekać, by cena
                                        spadła do poziomu dzisiejszych cen DVD i ja sobie spokojnie na ten moment poczekam.

> DVD jest stworzone do 16:9 - na 29 calach w proporcjach 4:3 to
                                        > tylko półprodukt:)

I tak i nie, TV powinien być uniwersalny - nie cierpię oglądać programu
                                        telewizyjnego (nie mówię o filmach) na 16:9. Szczerze żałuję, że teraz tylko
                                        16:9 nawet głupi monitor (innych już praktycznie nie kupisz) muszę mieć w takim
                                        formacie, choć nie jest mi to potrzebne. Żałuję mojego starego LCD 4:3, który
                                        miał obrotową podstawkę pod Pivota, kapitalna sprawa do czytania. Dziś 16:9
                                        jeśli da się ustawić pionowo (a ze względu na wymiary nie jest to proste) to
                                        wygląda karykaturalnie i jest o wiele mniej funkcjonalne. Ta inwazja formatu
                                        16:9 w LCD to podobno efekt technologii - z krzemowego kafla więcej wykroi się
                                        matryc 16:9 niż 4:3, nie wiem ile w tym prawdy.
                                        • p.e.k.o Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 05.11.09, 23:28
                                          croolick napisał:

> I tak i nie, TV powinien być uniwersalny - nie cierpię oglądać
                                          > programu telewizyjnego (nie mówię o filmach) na 16:9.

To tylko kwestia przyzwyczajenia, a te dają się modyfikować. Kino zawsze było panoramiczne i ten format wydaje się naturalny. Zwykła telewizja też może tak wyglądać i jak widać, do tego dąży.
                                          • croolick Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 07.11.09, 11:53
                                            p.e.k.o napisał:

> Kino zawsze było panoramiczne

Nie zawsze, dopiero od końca lat 30. a pierwszy polski film panoramiczny pojawił
                                            się jeszcze później - w 1960 r.

> Zwykła telewizja też może tak wyglądać i jak widać, do tego dąży.

No tak, np. TVN24, ale mimo wszystko większość programów telewizyjnych nadawana
                                            jest jednak w formacie 4:3, pewnie to się zmieni z czasem, ale póki co króluje
                                            jeszcze 4:3.
                                            Taki mi się przypomniało a propos Dialogu. Próbowałeś kiedyś zgłosić u nich
                                            awarię? Ja miałem przeboje z internetem już nawet myślałem, czy nie rozwiązać z
                                            nimi umowy. Był moment, gdy co rusz nie mogłem się połączyć, interwencja w
                                            telefonicznym BOK skutkowała powtarzaniem ciągle tych samych instrukcji
                                            związanych z konfiguracją połączenia, bo wg. nich zawsze była wina po mojej
                                            stronie, choć nie modyfikowałem ustawień. Jak się okazało, to była ich wina a
                                            mnie nerwy mało nie zeżarły, jeśli tak ma wyglądać obsługa w Dialogmedia, to ja
                                            dziękuję - w TeleŻecie, odpukać nie miałem nigdy problemów technicznych.
                                              • croolick Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 07.11.09, 13:30
                                                waldi123 napisał:

> w dostepie do sieci www, czy TV kablowej bo to zmienia postac
                                                > rzeczy.

Nie mam i nigdy nie miałem internetu z Vectry. Odkąd Dialog pojawił się w Żarach
                                                korzystam z ich usług (wcześniej korzystałem z TP SA, po której pozostała mi
                                                alergia na sam dźwięk hasła "Telekomunikacja Polska"). Naprawdę nigdy nie miałem
                                                problemów z obiorem Vectry a korzystałem z ich usług w dwóch miejscach
                                                zamieszkania (odległych od siebie). Oczywiście czasem zdarzały się przerwy w
                                                emisji ale ostatnio to już nie pamiętam kiedy. Byłem też abonentem śp. Lubsatu i
                                                wcale jakość usług nie była lepsza a po każdej burzy można było być pewnym, że
                                                sygnału nie będzie przez wiele godzin.
                                                  • croolick Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 08.11.09, 01:32
                                                    No tak ale to dotyczy Dialogmedii, natomiast dla mnie po doświadczeniach z
                                                    reklamacjami ich internetu Dialog nie kojarzy się najlepiej. Miałem kiedyś u
                                                    nich modem ISDN i nie mogę powiedzieć, też serwisant przyjeżdżał stosunkowi
                                                    szybko, tyle że wymiana terminala niewiele pomagała... (ze cztery razy był
                                                    wymieniany) W końcu pojawił się DSL i problem sam się rozwiązał, do czasu...
                                                    Generalnie utrata zaufania do nich skutkuje tyn, że wolę Vectrę niż Dialogmedię.
                                                    W Vectrze nic dotychczas nie musiałem reklamować, jeśli nie zdążą unowocześnić
                                                    usług zanim zmienię sprzęt, to pewnie zrezygnuje z ich usług, ale jak na razie
                                                    nie mogę narzekać i cieszę się ze zmian in plus ich programu lokalnego. Tego w
                                                    Dialogu, N, Cyfrze, Cyfrowym Polsacie, Neostradzie nie znajdziesz.
                                                  • p.e.k.o Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 08.11.09, 11:24
                                                    croolick napisał:

> No tak ale to dotyczy Dialogmedii

Ta sama firma, ten sam serwisant (prawdopodobnie). Poza tym, TV w Dialogu, to tak jakby internet.

> cieszę się ze zmian in plus ich programu lokalnego. Tego w
                                                    > Dialogu, N, Cyfrze, Cyfrowym Polsacie, Neostradzie nie znajdziesz.

W internecie znajdę (który akurat dostarcza mi Dialog).
                                                  • croolick Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 08.11.09, 20:20
                                                    p.e.k.o napisał:

> Ta sama firma, ten sam serwisant (prawdopodobnie).

Ten sam serwisant, który obsługuje wiele innych miejscowości a Żary są kolejnym
                                                    punktem na trasie jego codziennego objazdu. Dialog w Żarach nie stworzył ani
                                                    jednego miejsca pracy w przeciwieństwie do Vectry. Jakiegoś partnera podobno w
                                                    Żarach mają, ale jak miałem podpisać nową umowę i zlikwidować linię ISDN to
                                                    musiałem do Zielonej Góry jechać...

> Poza tym, TV w Dialogu, to tak jakby internet.

Oczywiście i dlatego jestem bardzo ostrożny jeśli chodzi o ich ofertę po
                                                    przebojach z internetem...

> W internecie znajdę (który akurat dostarcza mi Dialog).

Znajdziesz ze stosownym opóźnieniem, to co abonenci Vectry mają na bieżąco.
                                                  • p.e.k.o Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 08.11.09, 22:59
                                                    croolick napisał:

> Dialog w Żarach nie stworzył ani jednego miejsca pracy w
                                                    > przeciwieństwie do Vectry.

A co to ma do rzeczy?

> jak miałem podpisać nową umowę i zlikwidować linię ISDN to
                                                    > musiałem do Zielonej Góry jechać...

Ja swoją linię zlikwidowałem kiedyś tam, ot tak przy okazji pobytu w ZG, chociaż dziwiłem się trochę, że nie można zdalnie. Aby zlikwidować umowę z TeleŻetem musiałem biegać do biura przy Kaczym Rynku. Akurat tak się składa, że nie mieszkam za daleko:)

> Znajdziesz ze stosownym opóźnieniem, to co abonenci Vectry mają na
                                                    > bieżąco.

Jakoś specjalnie na tym "udogodnieniu" to mi nie zależy :)
                • amper12 Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 10:13
                  To że przybywa abonentów może być spowodowane tym, że osoba podpisujące umowę na
                  dostarczanie telewizji nie jest świadoma że będzie miała kiepski odbiór, a
                  odstąpić od umowy nie jest juz tak prosto, np. zapis o miesięcznym okresie
                  wypowiedzenia.
                  Poczekajmy aż upowszechni się naziemną telewizja cyfrowa.

• amper12 Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 04.11.09, 14:08
                      Ci co kiedyś dyrektorowali FSO też sie cieszyli że ludzie chcą kupować polonezy.
                      A potem woleli kupić starego golfa bo i tak był mniej awaryjny niż nówka poldek
                      z salonu. Mi tam jakość programu, oferta telewizyjna zarskiej kablówki jest
                      teraz obojętna, bo mam innego dostarczyciela sygnału. Dziwię się tylko podejściu
                      do klienta, który wielokrotnie nie ma innej możliwości jak tylko tele zet. Ale
                      to jak sądzę się niedługo zmieni - oby tak było.
              • waldi123 Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 05.11.09, 00:32
                > Po co się denerwowac? Wystarczy prawie za te same pieniądze zamówić sobie
                > telewizję satelitarną i problem kiepskiego obrazu znika. U mnie dopiero po
                > kupnie telewizora LCD było widać jaką jakość świadczy nasza kablówka. Dlatego
                > prędzej czy później coraz więcej osób będzie rezygnowało z ich usług. Pogorszy
                > się wprawdzie estetyka miasta, bo co kilka metrów będzie wisiała na ścianie
                > antena satelitarna. Mam nadzieję że w miejsce słabego usługodawcy wejdzie
                > lepszy, tak jak to ma miejsce na wolnym rynku.

Alez nikt sie nie denerwuje :)
                A nawiasem mowiac juz od roku ciesze sie doskonalej jakosci odbiorem z satelity,
                mniejsza o operatora (bez kryptoreklamy oczywiscie), i place mniej niz w Vectrze
                - jakosc jest naprawde "kosmiczna" a nie udawana. Sadze, ze zaranie niepredko
                ujrza taka jakosc w swojej kablowce, a moze sie myle i w koncu zawita do Zar,
                ktos z samej gory Vectry w Gdyni i moze wtedy moce i umiejetnosci sie znajda. Na
                to, ze samozadowoleni z siebie pracownicy zarskiej Vectry wpadna na genialny w
                swojej prostocie pomysl poprawy odbioru nie liczylbym. Jakosc odbioru jak
                slusznie to zauwazono zalezy od odbiornika telewizyjnego im on nowoczesniejszy
                to odbior zarskiej kablowki gorszy, zaiste interesujaca paralela. Powiem tak, ze
                swiadczy to "rozwoju" i postepie technicznym zarskiego operatora. I daje 100%
                gwarancji, ze zaraz bedzie lawina niewybrednych slow nt. znawcow itp. itd. . Do
                niektorych nie chca dotrzec prawy, ze monopol na jedyna i sluszna racje oraz
                prawde oczywista skonczyl sie w poprzednim ustroju. Na szczescie jest wybor i
                konkurencja. Zainteresowanym polecam konfrotacje ceny i oferty programowej
                operatora kablowki z jakimkolwiek innym satelitarnym, tudziez z Dialogiem czy
                tez innym gigantem - tepsa.
                W dobie telewizorow palzmowych, LCD ora diodowych musi, pokreslam musi wyjsc
                kazda niedorobka techniczna w jakosci sygnalu. Rozumieja to wszyscy uzytkownicy
                poza jednym jedynym szefem Vectry w Zarach. No ale coz on walczy o to zeby miec
                abonenta, ktory placi i nie ma wymagan. Czytaj nie sprawia klopotow. Dobry
                abonent to placzacy i placacy, nie zadajacy pytan, nie narzekajacy na jakosc
                odbioru. Kasa misiu, kasa - ze tak sobie powiem za jednym z klasykow ;)
                • m.darek Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 05.11.09, 09:48
                  Prawda boli - waldi123 nie możesz przeżyć zniewagi że się wypowiadasz na temat o
                  których nie masz zielonego pojęcia ? Więcej pokory , przyznanie się do błędu nie
                  uwłacza wręcz jest prawdziwie męską rzeczą.
                  Nie będę polemizował co do stosunku oferta/jakość/cena z jednego powodu ,
                  jednemu podoba się córka innemu teściowa .
                  Tylko mała prośba , bo czytanie ze zrozumieniem mnie zawodzi , daj przykład
                  lawiny niewybrednych słów .
                  Pustosłowie jakie uprawiasz staje się niestrawialne ,
                  nie mniej cieszę się , że dyskusja jak w temacie ożywiła nasze forum dzięki
                  mającym coś do powiedzenia.
                  • waldi123 Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 05.11.09, 18:35
                    Usilujesz mnie bardzo, ale to bardzo obrazic. Daje sobie spokoj z dyskusja z
                    TOba bo jak wszyscy tutaj widza, jest ona BARDZO merytoryczna w Twoim
                    wynkonaniu. Nie zamierzam sie znizac do tego poziomu.
                    Ani jeden Twoj post w tym watku nie byl odpowiedzia na stawiane problemy. Zyj
                    dalej w przekonaniu jednej i jedynej racji. Od tego postu nie reaguje na Twoje
                    "zaczepki".
                    A propos uderz sie w swoje wlasne piersi - skoro tak unikasz merytorycznych
                    odpowiedzi ,to kogo prawda boli - mnie czy Ciebie. Zegnam i koncze dyskujsje z
                    Toba nt. waszej jakosci, przeciez wg. Ciebie wszysyko jest w super jakosci i nie
                    ma zadnych problemow.
                    • m.darek Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 06.11.09, 05:37
                      Waldi123 , ani jednym słowem nie stwierdziłem że u nas jest w super jakość i nie
                      ma żadnych problemów . Poddaj JEDEN przykład takiego stwierdzenia w moich
                      postach - a padnę przed Tobą na kolana i w pierś się uderzę .
                      Jedyne co stwierdziłem to to że :
                      1. Forum to nie jest miejsce do zgłaszania usterek występujących w kablówce .
                      2. Usterki przyjmuję na konkretny adres .
                      3. Reklamacje dotyczące jakości świadczenia usług bądź obsługi przez moich
                      pracowników a trafiające do mnie są ZAWSZE załatwiane ku zadowoleniu naszych
                      abonentów .W każdym przypadku , jeśli jest taka wola abonenta , przyjmuję
                      niezadowolonych klientów osobiście - ponieważ SZANUJĘ każdego .
                      4. W swoich wypowiedziach ( nie tylko tej ) na forum NIGDY nikogo nie obraziłem
                      - nie leży to w mojej naturze.
                      5. Co do Twojego poczucia " obrazy" prześledź moje wypowiedzi i poza ogólnikami
                      daj JEDEN konkrety przykład w którym Ciebie obraziłem .
                      W odróżnieniu od Ciebie nie przekręcam nazw aby uwłoczyć komukolwiek
                      np.pisząc "wal(d)i-gruchę-123" . Dla Ciebie tele bzdet nie jest obraźliwe .
                      6. Jedyne z czego się wyśmiewam i zawsze będę to robił to nasza polska cecha ,
                      którą zaprezentowałeś - "znam się na tym lepiej ".
                      Przecież nie masz wiedzy na temat transmisji szerokopasmowej co wykazałeś w
                      swoich wypowiedziach i odniosłem się wyłącznie do tego .
                      7.W tym wątku NIE padło żadne merytoryczne pytanie więc nie miałem szansy
                      udzielić merytorycznej odpowiedzi .Chyba że nie znam definicji słowa
                      "merytoryczny" ;P

Personalnie do Ciebie : czytaj ze zrozumieniem , nie podpieraj się "wszystkimi"
                      na tym forum bo nikt Ci nie dał do tego prawa , nie uogólniaj swojego stanowiska
                      na wszystkich bowiem źdźbła w swoim oku nie dostrzegasz ...

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

• burczynski Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 11.11.09, 17:24
                        Zadałem sobie trud przejrzenia wypowiedzi m.darek w tym wątku. Kilka
                        cytatów:

"No to muszę się do Szanownego Pana po nauki wybrać .Na kiedy możemy
                        oświecające moją ignorancję iluminację z Szanownego Pana strony
                        ustalić ?
                        ps.Jeśli łaska , co wiela metrów te wzmacniacze używać?"

"Równie dobrze można zastosować prawo Torricellego ponieważ
                        implikacyjnie ma adekwatną korelację indukcyjną."

"Pitolenie na forum niczego nie załatwi ale ośmiesza takiego
                        delikwenta, który uważa się za znawcę jednak jest zwykłym ignorantem
                        nie mającym bladego pojęcia o problematyce na którą się wymądrza."

"Człowieku - idź spać , już się dzisiaj ( wczoraj) wystarczająco
                        zbłaźniłeś."

To chyba nie są kulturalne wypowiedzi przedstawiciela poważnej firmy.
                        • m.darek Re: Ad vocem wypowiedzi dyr. Tele Zetu w watku Ci 12.11.09, 12:09
                          burczynski napisał:

> Zadałem sobie trud przejrzenia wypowiedzi m.darek w tym wątku. Kilka cytatów:<

no to jestem cytowany ! Na razie na forum ale to już coś .

>To chyba nie są kulturalne wypowiedzi przedstawiciela poważnej firmy.<
                          Znasz li pojęcie sarkazmu ? A piękne za nadobne mogie stosować ?

Z mojej strony to jedynie przystosowanie do środowiska ;)

Przedstawiciel poważnej firmy przyjmuje w siedzibie firmy na forum się udziela
                          m.darek .

Pozdrawiam ( i bojam się dodać " Szanownego Pana" bo nuż ktoś poczuje się
                          niekulturalnie potraktowany ).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka