Dodaj do ulubionych

wymiana gier na konsole...

23.11.10, 15:38
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem konsoli PS3. Część gier niedługo w końcu przejdę (jak żona i syn pozwolą;) i chciałbym je później wymienić na jakieś inne-używane gry. Nie wiem tylko czy w Żarach jest jakiś sklep zajmujący się wymianą (nie mylić ze skupywaniem) uzywanych gier na konsole.Wymienilbym sobie niedługo np.Gods of War III na GT IV.Wiem,że w Zielonej Górze jest jakiś sklep ,gdzie można wymienić używaną grę na inną a u nas? p.s mam kumpla w Anglii u nich taki sklep to normalka.Zamiast płacić ciągle za nową grę kupuje jedną a jak ją skończy to wymienia sobie w tym sklepie na inną-też używaną.
Obserwuj wątek
    • pijanista69 Re: wymiana gier na konsole... 24.11.10, 22:45
      Obok adidasa na Placu Przyjaźni na przeciwko Faraona.
      Dopłacasz bodajże 10 lub 20 zet i wymieniasz na nową.

BTW:
      wyślij na mojego maila listę gier jakie masz - moja córka wymienia się drogą pocztową z ludkami z całej Polski na gry - więc może i lokalnie uda się taka wymiana? W odpowiedzi odeślemy spis tego co ona ma.
      pozdrawiam
        • pancin77 Re: wymiana gier na konsole... 26.11.10, 19:34
          Kolego, shrek35, to się nie ma co zastanawiać tylko brać :). Mam 2 move i przyznam że spisują sie bombowo. Jednak uczciwie trzeba przyznać że na obecną chwilę należy to traktować jako ciekawostkę, ze względu na ilość gier ale przybywa ich coraz więcej.
          Bardzo fajna rzecz, można się przyjemnie rozerwać ze znajomymi, ale co najważniejsze dzieciaki bawią się rewelacyjnie.
          Gry (demo) masz na PSN, i już na ich podstawie można coś wywnioskować.
          Uważam że warto.
          Generalnie w Żarach nie było nigdzie ale dziś widziałem w jednym ze sklepów.
          Nie chcę robić reklamy dlatego w razie co proszę na priv.
          • shrek35 Re: wymiana gier na konsole... 27.11.10, 15:06
            Ja też już mam move. Ping-pong w sports champions wymiata:) Pancin 77 a masz może star party? Kupiłem tę grę i miało tam być 20 mini gier ale w trybie na jednego gracza jest dostępnych tylko 10 (nie ma min. czyszczenia zębów krokodyla i szukanie diamentów).Gdzie więc pozostałe 10 minigier?
            • pancin77 Re: wymiana gier na konsole... 27.11.10, 17:20
              Mam Start Party. Niestety nie pomogę Ci bo leży schowana i czeka aż się znajdzie pod choinką dla dzieciaków, podobnie jak Sport Champions :).
              Polecam Tumble - jest na PSN - układanie klocków, niby proste....niby ....
                • pancin77 Re: wymiana gier na konsole... 28.11.10, 01:07
                  shrek35 napisał:

> grałem w demo tumble,fajna sprawa. Jak nie będzie za droga to kupię w PSN. Dla
                  > dzieciaka kupię chyba z kolei Eye Pet na move:)

EyePet - po prostu rewelacja przez wielkie "R". Szczerze polecam, mnóstwo zabawy dla dzicka jak i dla rodziców :).
                  Kup jakąś używkę gdziekolwiek bo z PSN i tak ściągasz update do obsługi move więc nie warto przepłacać za nową. Naturalnie kamerka to konieczność w tej grze.
                  Tumble kupiłem na PSN i gram na 2 osoby - warto, naprawdę, niby proste ale tylko "niby".
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka