Dodaj do ulubionych

Dlaczego forum Gazety Lubuskiej jest zamknięte?

17.02.13, 16:37
Jakie znowuż wybory? Nic mi nie wiadomo o żadnych wyborach...
Obserwuj wątek
    • drugieoko.1 Re: Dlaczego forum Gazety Lubuskiej jest zamknięt 17.02.13, 17:58
      forume_f149 napisał:

> Jakie znowuż wybory? Nic mi nie wiadomo o żadnych wyborach...
      Zyjesz w Eurofaszokomunie i nie wiesz o zadnych wyborach ? Wstyd ! Ja musialem wyslac e-mail do znajomego z zapytaniem : co to za cisza wyborcza ? Odpowiedzial mi , ze to wybory uzupelniajace do lokalnych zrodel pienieznych . Teraz nowi ludzie i ich rodziny beda korzystac z podatkow , ktore miejscowi tak chetnie placa . W kraju , w ktorym teraz mieszkam nie ma czegos takiego jak cisza wyborcza . No , ale tutaj nie ma tez Eurofaszokomuny . Jeszcze nie ma !
      • forume_f149 Re: Dlaczego forum Gazety Lubuskiej jest zamknięt 17.02.13, 18:15
        A ja myślałem, że chodzi o referendum w sprawie odwołania burmistrza Żagania.
      • father48 Re: Dlaczego forum Gazety Lubuskiej jest zamknięt 20.02.13, 09:01
        W kraju , w ktorym teraz mieszkam nie ma czegos takiego jak cisza wyborcz
        > a . No , ale tutaj nie ma tez Eurofaszokomuny . Jeszcze nie ma !

Podziwiam tę obsesyjność w nawracaniu tej durnej Europy ! :D
        • drugieoko.1 Re: Dlaczego forum Gazety Lubuskiej jest zamknięt 21.02.13, 03:44
          father48 napisał:

> W kraju , w ktorym teraz mieszkam nie ma czegos takiego jak cisza wyborcz
          > > a . No , ale tutaj nie ma tez Eurofaszokomuny . Jeszcze nie ma !
          >
          > Podziwiam tę obsesyjność w nawracaniu tej durnej Europy ! :D
          Ja Europy nie nawracam i nigdy nie nazywalem jej durnej . To jest twoje okreslenie Starego Kontynentu . Twoja sprawa , ze chcesz byc obojniak : i glupi i madry . Ja system polityczny jaki jest w Polsce nazywam EUROFASZOKOMUNA w polskim wydaniu . Teraz pewnie powiesz , ze pluje na kraj swego pochodzenia . Ja juz Tobie powiedzialem . Chcesz byc obojniak - twoja sprawa . Ps. To w Polsce ludzie maja prawdziwa obsesje , bo wybieraja ciagle te same twarze do wladz samorzadowych roznego szczebla . A moze wyborcy to tacy obojniacy jak ty .
    • po-fan Re: Dlaczego forum Gazety Lubuskiej jest zamknięt 17.02.13, 21:11
      Nie po to Wacłaf Odnoficiel płaci Lubuskiej za sponsorowane teksty, by sobie społeczeństwo prawdę o nim i jego rządach na forum wypisywało
      • croolick Re: Dlaczego forum Gazety Lubuskiej jest zamknięt 17.02.13, 22:09
        Eee, Żary, Żagań z perspektywy Zielonej Góry, to jedno i to samo a może alternatywna nazwa tej samej wioski?
    • takietamto Re: Dlaczego forum Gazety Lubuskiej jest zamknięt 17.08.20, 02:38
      Walili we władzę jak w kaczy kuper i wreszcie zamknięto - 5 lat za późno!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka