Dodaj do ulubionych

Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!!

17.11.14, 19:35
Żary są gotowe na kobietę Burmistrza!
Brawo dla pani Danuty Madej.Jaka jest różnica miedzy kandydatami to widać nawet po fotografii. Mieszkańcy Żar już poznali rządy towarzysza Wołowicza i jego podejście do sprawowanych funkcji : obibok, wynalazca stanowisk dla kolesi,niekompetentny, butny do mieszkańców,nie słowny, dorobkiewicz.
Z drugiej strony natomiast pani Danuta Madej osoba o wielkiej kulturze osobistej,sprawdziła się jako dyrektor szkół, wicestarosta, oddana pracy społecznej i wolontariatowi, wrażliwa na potrzeby mieszkańców,potrafi dobrze zorganizować pracę urzędu i podległych jednostek (szkoły,przedszkola,przedsiębiorstwa komunalne itp.) ma duże wyczucie przy doborze współpracowników,stawia na rzetelność i fachowość nie toleruje lizusostwa i donosicielstwa.
Obserwuj wątek
    • po-fan Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 17.11.14, 20:35
      Umarł król, niech żyje król! Sieroty po Maciuszonku już szukają szalupy ratunkowej:)

Danka, oj Danka wcale nie Żaranka,
      ze szkół pouciekała, burmistrzem za wszelką cenę zostać chciała.
      Od roku planowała, w urzędzie nie pracowała, listy wyborcze układała.
      • xlubuszanin Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 17.11.14, 20:39
        Maciuiszonek zapewnił, że udzieli jej poparcia. Wcześniej całe PO było wrogiem FS, a Dankę jak Cieślak chciał wywalić to się zalała łzami. A teraz nagle nawzajem się POpierają?
      • szyderca91 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 17.11.14, 22:39
        Żary zasługują na więcej ... niż stary odgrzewany kotlet i to oszukujący że jest Żaraninem.
        Idziemy do przodu Maciuszonek zrobił porządek,teraz czas na Madejową.
    • xlubuszanin Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 17.11.14, 20:43
      Dlaczego okłamałaś ludzi, że nie dopuścisz do likwidacji MDK, a później zagłosowałaś za jego likwidacją?
    • walter.simx Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 17.11.14, 21:23
      Jakby tu okpić wyborców i wykazać,że przez 8 lat pobierało się dietę będąc w opozycji do siebie samej?
      • szyderca91 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 17.11.14, 22:43
        Kiep z ciebie i dobrze wiesz kto bierze diety za nic nie robienie.
    • roman-v Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 17.11.14, 23:25
      Szykuje się powrót czerwonych khmerów , czyli wszystko to co już było i dla miasta źle się skończyło. Trudno...stawiam na Dankę i życzę Jej powodzenia!

Każda mądra żaranka ma w d........ Franka :)
    • janwer Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 18.11.14, 01:43
      Jaka jest różnica pomiędzy kandydatami? To że płeć itp, ale jaka jest różnica dla mnie?
      Wołowicz wiadomo że będzie zatrudniał kolesi i zlikwiduje bezrobocie wśród niepotrzebnych urzędników. Wszystko za kredyty i długi.
      A co z Madej? Program FS to banały i puste słowa. Zero konkretów.
    • chmara Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 18.11.14, 16:20
      Przyklejony uśmiech, banały, zero osiągnięć w samorządzie i marsze świetliste z faszystami.
      Ot Danka, narodowa w treści i parafialna w formie
    • debest3 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 18.11.14, 18:02
      ale to ta pani co lubi kiedy jej w marszu pochodniami przyświecają? Bycie kobietą nobilituje i predysponuje do stanowisk? Zawsze myślałem że inteligencja
    • lizun9 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 18.11.14, 18:36
      W sumie to nawet śmieszne jak różni ratuszowi "specjaliści" dwoją się i troją, żeby nie zostać bez żłoba :) Witamy na forum. Liczymy na długą obecność :)))))))))))))))))
      • roman-v Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 18.11.14, 21:29
        lizun9 napisał:

> W sumie to nawet śmieszne jak różni ratuszowi "specjaliści" dwoją się i troją,
        > żeby nie zostać bez żłoba :) Witamy na forum. Liczymy na długą obecność :))))))
        > )))))))))))
        Jara cie myśl ,że dyskutujesz sobie z urzędnikami :))))))
        > )))))))))))
        • lizun9 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 19.11.14, 00:18
          roman-v napisał:

> Jara cie myśl ,że dyskutujesz sobie z urzędnikami :))))))

Tak, to kuźwa pewno zatroskany mieszkaniec, który akurat teraz znalazł czas by założyć konto i podzielić się troskami o los miasta...
    • szafirek68 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 19.11.14, 10:00
      madej ..porażka
      • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 20.11.14, 17:45
        szafirek68 napisała:

> madej ..porażka

...Wołowicza!!!
    • nauczycielka_1 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 20.11.14, 22:19
      baułmsztajnie uwielbiam Cię! Rozwiałeś moje i moich znajomych wątpliwości, dziękuję - dzięki Tobie wiem, że ktokolwiek, ale nie wicestarościna na Burmistrza! Całuski
      • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 20.11.14, 23:13
        nauczycielka_1 napisał(a):

> baułmsztajnie uwielbiam Cię! Rozwiałeś moje i moich znajomych wątpliwości, dzię
        > kuję - dzięki Tobie wiem, że ktokolwiek, ale nie wicestarościna na Burmistrza!
        > Całuski

No wielka szkoda, bo w pierwszej turze ty i twoi znajomi,znajomi znajomych pewnie też głosowali na panią Madej. :) prawda towarzyszko uczitielnico.
        • szyderca91 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 28.11.14, 23:53
          Wszystkie ręce na pokład,Żary w potrzebie! Okrążyć czerwonych i jak na westernie...
    • emigrant83 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 21.11.14, 19:16
      O! żarska lewizna już przebiera nóżkami. Tym razem stawiam na Danutę Madej.
      • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 22.11.14, 01:05
        emigrant83 napisał:

> O! żarska lewizna już przebiera nóżkami. Tym razem stawiam na Danutę Madej.

Żeby w portki nie narobili,bo będzie smród na lewo.
        • michal.baurnstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 22.11.14, 19:05
          Już go Wacław wystarczająco narobił.
    • 2f_dzierzynski Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 26.11.14, 21:12
      Czy kto widział Burmistrzem w Żarach,bo ja nie widziałem i nie widzę.
      • szyderca91 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 28.11.14, 22:53
        To zobaczysz pierwszą kobietę burmistrzem Żar panią Danutę Madej!
        • szycha75 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 28.11.14, 23:00
          oby to nie nastąpiło... Amen
          • szyderca91 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 28.11.14, 23:36
            szycha75 napisał:

> oby to nie nastąpiło... Amen

Od czerwonej zarazy uchowaj nas Panie,w sumie to nie Pan będzie głosował, wszystko w nogach wyborców.
            Wyborców Danuty Madej !
        • michal.baurnstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 23:10
          szyderca91 napisał(a):

> To zobaczysz pierwszą kobietę burmistrzem Żar panią Danutę Madej!

Ciekawe, że znałeś z góry wynik II tury. A jeszcze ciekawsze jest kto liczył głosy :)
          • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 23:41
            Bierz Joasię W-W i pod ratusz protestować... bo wybory zafałszowane.:)
    • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 28.11.14, 23:58
      Jakie zainteresowanie,ale po meteorytyce wypowiedzi to widzę zwycięstwo Madejowej 54 % do 46 %
      Szykować szampany zwolennicy FS a mydło i ręczniki SLD!
    • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 22:18
      Gratulacje dla Danki!
      • szycha75 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 22:25
        hehehe żenua
      • michal.baurnstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 23:12
        Przecież ona to miasto doprowadzi do ruiny :/ To taka jakby delikatniejsza wersja Maciuszonka...
        • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 23:23
          To miasto oparło się rządom Tarnasa,Pogorzelca,Wołowicza i nikt już mu bardziej nie może zaszkodzić!
          • szycha75 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 23:27
            zobaczysz baranku za 4 lata dzięki takim podobnym jak ty głupcom jak będą wyglądały Żary
            • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 23:35
              To tacy chcieli rządzić w Żarach,co mieszkańców wyzywają od głupców.
              • szycha75 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 23:45
                dokładnie bo rzeczy trzeba nazywać po imieniu
                • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 30.11.14, 23:56
                  Przybłęda Franek pozostanie prezesem spółdzielni inwalidów, a naszym nowym Burmistrzem Danuta Madej
                  • szycha75 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 01.12.14, 00:01
                    i w tym momencie nastąpił orgazm:)))))
                    • szyderca91 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 01.12.14, 00:15
                      Gratulacje dla pani Burmistrz!
                      • szycha75 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 01.12.14, 00:21
                        a gdzie podpis? To mówiłem ja ? Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy
                        • szyderca91 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 01.12.14, 00:51
                          szycha75 napisał:

> a gdzie podpis?

To ty musisz zmienić na "spychaczSLD" bo sie nieźle przyczyniłeś Frankowi! :)
                          • szycha75 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 01.12.14, 00:54
                            już pisałem martw się o swoje ugrupowanie i nie roń krokodylich łez, bo nieszczerość pachnie na kilometr- co mnie w ogóle nie dziwi
          • michal.baurnstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 01.12.14, 15:18
            michal.baumstein napisał(a):

> To miasto oparło się rządom Tarnasa,Pogorzelca,Wołowicza i nikt już mu bardziej
            > nie może zaszkodzić!

To ciekawe co jeszcze sprzeda? Może tym razem ŻDK i Lunę?
            • szafirek68 Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 01.12.14, 16:56
              hasłem p.Madej jest "najważniejsi sa ludzie "tylko szkoda że wczesniej o tym nie myslała przykładajac reke do wszystkich poczynan starosty np. sprzedazy MDK . to zupełny idiotyzm sprzedac taki budynek za takie marne grosze. Czy p.Madej potrafi to wytłumaczyc młodziezy?czy te pare złoty uratowało powiat? a rolniczak ? jak potraktowano młodziez ,nauczycieli? Wiec jak to jest z tym hasłem p.Burmistrz?
              • michal.baumstein Re: Dnuta Madej Burmistrzem Żar !!! 01.12.14, 20:57
                Dobro ogółu zawsze będzie ważniejsze niż jednostki,to hasło powinno byc ci bliskie!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka