Dodaj do ulubionych

sklep budowlany psb

21.07.15, 07:09
Witam uwazajcie jak bedziecie robic zakupy z dziecmi bo nic nie jest przymocowane i delikatne dotkniecie i juz leci a potem banda debili straszy policja i kaze za wszystko placic
Obserwuj wątek
    • croolick Re: sklep budowlany psb 21.07.15, 09:58
      A po co tam chodzisz? Większość pracowników "nafochana" i zlewająca klienta do tego
      nieprzemyślana ekspozycja. Ja tam nic nigdy nie kupuję i nie kupię. Jak mam potrzebę skorzystać z PSB to zakupy robię u Danieliszyna w żagańskim PSB Mrówka.
    • father48 Re: sklep budowlany psb 22.07.15, 10:02
      No właśnie,"uwazajcie jak bedziecie robic zakupy z dziecmi",bo sklep budowlany to jak na budowie...Nie że tata/mama sobie a dzieci sobie.
      Kaufland też jest be,bo dziecko może ściągnąć baterię gorzały na glebę.
      • croolick Re: sklep budowlany psb 25.07.15, 22:48
        Przecież do sklepu z materiałami budowlanymi, zwłaszcza w formule marketu, nie przychodzą jedynie zawodowcy. Do tego są tu artykuły wyposażenia wnętrz, a kupując czasem musisz się skonsultować z całą rodziną (np. kolor farby, wzór tapety, rodzaj oświetlenia etc.), więc taki sklep w jakimś stopniu powinien być przyjazny rodzinom z dziećmi. No po co w takiej Casoramie wózki - jeździki, skoro dzieciom wg. Ciebie wstęp do takich sklepów wzbroniony? No chyba, że właścicielowi żarskiego PSB nie zależy na klientach, no i chyba tak jest...
    • croolick Re: sklep budowlany psb 04.09.17, 00:59
      Ten sklep omijam szerokim łukiem. Znudzeni pracownicy i powszechna niekompetencja - ostatnio np. nie dość, że zwlekali z dostawą towaru (a majster czekał...) to jeszcze nie dostarczyli odpowiedniej ilości zamówionego i słono opłaconego towaru. No, nie mi, bo ja jak mówiłem, ja ich unikam, ale moja Mama przekonała się, że nie warto tam wydawać ani złotówki. Jak mam potrzebę skorzystać z PSB to jadę do PSB Mrówka w Żaganiu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka