Dodaj do ulubionych

Bravo dla żarskich gimnazjalistów

16.06.05, 14:48
Żarskie gimanzja (katolickie i społeczne) wypadły lepiej niż Zielonogórskie.
Czyżby potwierdzało się, że prywatne szkoły lepiej przygotowują uczniów do
dalszej edukacji?

miasta.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,2768525.html
Obserwuj wątek
    • croolick Re: Bravo dla żarskich gimnazjalistów 16.06.05, 18:26
      jack12345 napisał:

> Żarskie gimanzja (katolickie i społeczne) wypadły lepiej niż Zielonogórskie.
      > Czyżby potwierdzało się, że prywatne szkoły lepiej przygotowują uczniów do
      > dalszej edukacji?

No ba! Potworzono publiczne molochy, gdzie trafiaja gagatki, ktorym nie w glowie
      nauka, lekcje rozwalaja to i trudno sie w takich szkolach uczyc. Za pare lat jak
      tak dalej pojdzie to tylko ze spolecznych szkol wychodzic beda w ludzie, ktorzy
      sie czegos nauczyli w szkole.

p.s.
      Ranking nie jest obiektywny, bo w zarowno spolecznym jak i katolickim uczy sie
      zdecydownie mniej uczniow i mniej tu autentycznie trudnych przypadkow, stad tez
      srednia ocen bedzie wyzsza. Jesli spoleczne, bedzie mialo tylu uczniow, co dajmy
      na to Publiczne Gimnazjum nr 3 to beda to wyniki obiektywne. Ciekaw jestem jak
      wypadlo Publiczne Gimnazjum nr 4, bo to szkola wielkoscia porownywalna z
      Spolecznym Gimazjum
      • croolick Re: Bravo dla żarskich gimnazjalistów 17.06.05, 00:22
        croolick napisał:

> Ciekaw jestem jak wypadlo Publiczne Gimnazjum nr 4, bo to szkola wielkoscia
        > porownywalna z Spolecznym Gimazjum

Teraz zdalem sobie sprawe, ze to i tak nie bedzie wymierna, bo Gimnazjum nr 4 ma
        uczniow z rejonu a Spoleczne, czy Katolickie zbiera tych lepszych z calego
        miasta i okolic. Z publicznych gimnazjow podobno najlepiej wypadlo Gimnazjum nr 1.
        • wideleczeslomy Re: Bravo dla żarskich gimnazjalistów 17.06.05, 17:10
          no ba gim nr1 rządzi - wkońcu jestem jego absolwentem.
          a teraz takie moje spostrzeżenie.
          końcowa ocena z przedmiotu w największym stopniu zależy od:
          1) nauczyciela - najlepiej taki co mało wymaga
          2) układow, lizustwa, nazwiska lub wyglądu - jak to sie mowi niektorzy lecą
          tylko na wyrobionej sobie renomie lub lizustwie
          3) kombinowania - czyli wszelkiego rodzaju ściąganie, a jak ktoś jest cwany to
          może zrobić o wiele większe przekręty ale i też o wiele bardziej ryzykowne.
          i w najmniejszym stopniu zależy od:
          4) prawdziwej wiedzy ucznia - dziś to już sie nie liczy, liczą sie dobre
          stopnie, nie ważne w jaki sposob zdobyte.
          i to by było na tyle.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka