Dodaj do ulubionych

100 tys. na fundację Tarnasa

04.10.06, 11:56
Budżet miasta przewiduje w roku 2006 prawie 100 tys.zł na Fundację w której
S. Tarnas działa w Radzie Nadzorczej.
Efekty działaności sa takie, że fundacja wynajmuje wyłącznie pomieszczenia
nie realizując pomocy dla bezrobotnych. Innymi słowy to zwykła spółka, której
dochody to wynajem pomieszczeń. Wszystko w porządku, tylko dlaczego dzieje
się to za nasze podatki?
Obserwuj wątek
      • bimberstein Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 04.10.06, 21:15
        croolick napisał:

> Wcale mnie to nie dziwi, jak rowniez fakt, ze Kunickie Stowarzyszenie
        Inicjatyw
        > Pozarzadowych J. Wegra dostaje od miasta kazde pieniade i materialy, ktorych
        zapragnie.

Mnie też nie dziwi, słysząc taką oto wypowiedź Węgra (nie pubikowana- mówił to
        do mnie):
        Nawet jeśli wszystkie firmy w Żarach "padną" to nie pozwolę aby w Kunicach
        chociaż jedna "padła".
                • daria9616 Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 06.10.06, 11:10
                  bimberstein napisał:

>
                  > > Jaki jesteś biedny, każdy kto gdziekolwiek pracuje krzywdzi Ciebie.
                  >
                  > Przeczytaj dokładnie. Tam wyraźnie pisze - tylko Węgier. Chyba wyraźnie
                  > napisałem.
                  Uważaj, bo nie tylko J. Węgier nosi takie nazwisko i używanie tego nazwiska bez
                  imienia, może obrazić wielu zacnych ludzi o tym samym nazwisku, mieszkających w
                  Żarach a niemających wspólnych korzeni z J.W.
                      • lech_galik Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 06.10.06, 12:12
                        Ze względów pedagogicznych :)
                        Różni populiści jawnie głoszą, że nie będą działać na rzecz dobra wspólnego, że idą wyszarpywać z tego co wspólne ile się da byle zaspokoić apetyt swojej klienteli, gangu czy innej sitwy, a nikt nawet nie zwraca na to uwagi!!
                        Pan Wołowicz otwarcie głosi że idzie do sejmiku samorządowego bo tam jest kasa z Unii dzięki której chce mieć wpływ na to kto dostanie dofinansowania a kto kopa w d... Wiadomo też wg jakiego klucza będzie rozdawał te kopy. A wyborcy biją brawo oszołomowi, populiście i zawodowemu wyszarpywaczowi bo liczą, że wyszarpie coś dla Żar. Dla jakich Żar? Ja mam dość ich wyszarpywania gdziekolwiek by się ono nie odbywało.
                        • daria9616 Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 06.10.06, 12:49
                          lech_galik napisał:

> Ze względów pedagogicznych :)
                          > Różni populiści jawnie głoszą, że nie będą działać na rzecz dobra wspólnego,
                          że
                          > idą wyszarpywać z tego co wspólne ile się da byle zaspokoić apetyt swojej
                          klie
                          > nteli, gangu czy innej sitwy, a nikt nawet nie zwraca na to uwagi!!
                          > Pan Wołowicz otwarcie głosi że idzie do sejmiku samorządowego bo tam jest
                          kasa
                          > z Unii dzięki której chce mieć wpływ na to kto dostanie dofinansowania a kto
                          ko
                          > pa w d... Wiadomo też wg jakiego klucza będzie rozdawał te kopy. A wyborcy
                          biją
                          > brawo oszołomowi, populiście i zawodowemu wyszarpywaczowi bo liczą, że
                          wyszarp
                          > ie coś dla Żar. Dla jakich Żar? Ja mam dość ich wyszarpywania gdziekolwiek by
                          s
                          > ię ono nie odbywało.
                          To dlaczego Ty nie kandydujesz, na radnego, burmistrza, albo do sejmiku, kto Ci
                          broni, może zaprowadzisz wszędzie porządki, wyjdź do ludzi.Powiedz co dla nich
                          zrobisz i uczynisz, bo jakoś ani na naszym podwórku, ani w całym kraju nik tego
                          nie potrafi.Pozdrawiam
                            • daria9616 Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 06.10.06, 15:14
                              lech_galik napisał:

> Otóż kandyduję do Rady Miasta Żary z ramienia TiM-u :)
                              >
                              > pozdrawiam i polecam się galik.blox.pl/html
                              i bardzo fajnie , będę Ciebie obserwowała, Jak wygrasz i się dostaniesz,
                              zobaczymy co będziesz czynił dla dobra naszego społeczeństwa.Pozdrawiam
                              • lech_galik Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 06.10.06, 15:29
                                Jaaaassne i pewnie nawet się nie wybierasz oddać swój głos? Wystarczy Ci świadomość, że załatwią to za Ciebie inni. Najpewniej Gang SLDowców wraz z rodziną. Oni wiedzą gdzie jest chleb posmarowany i kiedy chodzi o koryto idą kupą.
                                Natomiast Ty będziesz bacznie obserwować mnie o ile ktoś oprócz SLDowców pójdzie na wybory i mnie wybierze.
                                • aniku_k Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 06.10.06, 15:45
                                  na wybory pójdą jeszcze moherowe berety i bardzo wierzący (których trzeba sie
                                  wystrzegać bo w kościele są swieci a na codzień nóż w plecki wbijają znajomym)
                                  którym wodę z mózgu zrobią odpowiednie siły w niedzielne poranki.
                                  czyli remis
                                  bardzo lewo-bardzo prawo
                                  leniwi są po obu stronach i też w centrum
                                  pożyjemy zobaczymy.
                                  zapraszam lechu jutro do kunic - weź sekator lub siekierę lub piłkę do
                                  przycinki.
                                    • aniku_k Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 07.10.06, 20:15
                                      nie potrafisz podjąć samodzielnie decyzji? przyjść czy nie?
                                      musisz oglądać sie na innych? - tak to my za 3 lata ten cmentarz uporządkujemy
                                      jak ochotnicy będą mieli takie dylematy. każdy przychodzi z tym co ma lub
                                      otrzyma narzędzie pracy na miejscu. nie martw sie jak już sie zdecydujesz
                                      przybyc to coś sie dla ciebie znajdzie :)

dziś lało, to pewnie kara boska za te moje teksty o pracującej niedzieli

ps. woda mineralna węgier-zdrój tylko dla wybranych ;)
                                • daria9616 Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 09.10.06, 08:07
                                  lech_galik napisał:

> Jaaaassne i pewnie nawet się nie wybierasz oddać swój głos? Wystarczy Ci
                                  świado
                                  > mość, że załatwią to za Ciebie inni. Najpewniej Gang SLDowców wraz z rodziną.
                                  O
                                  > ni wiedzą gdzie jest chleb posmarowany i kiedy chodzi o koryto idą kupą.
                                  > Natomiast Ty będziesz bacznie obserwować mnie o ile ktoś oprócz SLDowców
                                  pójdzi
                                  > e na wybory i mnie wybierze.
                                  Zdziwisz się na wybory pójdę, a kogo wybiorę jeszcze się zastanawiam, na razie
                                  nie widzę godnych kandydatów aby mnie reprezentowały. I mógłbyś odrobinę
                                  łagodniej ze mną rozmawiać. nie lubię osób, które wszystkie mądrości " zjadły,
                                  pamiętaj jeszcze się taki nie urodził aby wszystkim dogodził. Uważasz,że jak
                                  dostaniesz się do Rady, to już będzie cacy? Jako jednostka nic nie zrobisz,
                                  gdzie nasz swój program z którym mogłabym się zapoznać. który by mnie
                                  przekonał, że jesteś wart mojego głosu. Nie uważasz,że każdy będzie na wagę
                                  złota. Tak, tak, na wagę złota. Zobacz co się dzieje w kraju i co o tym myślą
                                  wyborcy. Na razie każdy robi nam mętlik, każdy, który kandyduje obiecuje nam
                                  lepsze życie i cóż ? Nic. Z dołka wychodzimy już bardzo długo i uważam, że
                                  jeszcze długo będziemy wychodzić. A Ty mój Panie nie atakuj, tylko mnie
                                  przekonaj. Pozdrawiam
                                  • lech_galik Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 09.10.06, 08:30
                                    Zapytaj pana Wołowicza, Rapacza, Pogorzelca, Cieślaka albo Kraskę co będzie jak Galik dostanie się do Rady :) Albo zapytaj Pana Piekarczyka, czy innego naczelnika z Urzędu, albo panią Kamińską z zarządu Kronopolu <lol>

Nikt lepszej reklamy mi nie zrobi niż oni <lol>

A mój program możesz sobie nawet wysłuchać :) Nie tylko poczytać :D
                                    proponuję ściągnąć sobie ten plik MP3:
                                    www11.rapidupload.com/d.php?file=dl&filepath=31718
                                    wgrać go do iPoda, albo innego walkmana i sobie przesłuchać dokładnie np. w drodze do pracy:P
                                    • tunk Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 09.10.06, 08:45
                                      lech_galik napisał:

> Zapytaj pana Wołowicza, Rapacza, Pogorzelca, Cieślaka albo Kraskę co będzie
                                      jak
                                      > Galik dostanie się do Rady :) Albo zapytaj Pana Piekarczyka, czy innego naczel
                                      > nika z Urzędu, albo panią Kamińską z zarządu Kronopolu <lol>
                                      >
                                      Nic nie będzie. Za pół roku będziesz jadł z ręki. Chcę cie mylić.
                                    • daria9616 Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 09.10.06, 11:41
                                      lech_galik napisał:

> Zapytaj pana Wołowicza, Rapacza, Pogorzelca, Cieślaka albo Kraskę co będzie
                                      jak
                                      > Galik dostanie się do Rady :) Albo zapytaj Pana Piekarczyka, czy innego
                                      naczel
                                      > nika z Urzędu, albo panią Kamińską z zarządu Kronopolu <lol>
                                      >
                                      > Nikt lepszej reklamy mi nie zrobi niż oni <lol>
                                      >
                                      > A mój program możesz sobie nawet wysłuchać :) Nie tylko poczytać :D
                                      > proponuję ściągnąć sobie ten plik MP3:
                                      > www11.rapidupload.com/d.php?file=dl&filepath=31718
                                      > wgrać go do iPoda, albo innego walkmana i sobie przesłuchać dokładnie np. w
                                      dro
                                      > dze do pracy:P
                                      DOBRA, ALE, CZY TY MYŚLISZ,ŻE KAŻDY MA DOSTĘP DO INTERNETU, ABY MÓGŁ SOBIE TWÓJ
                                      PROGRAM POCZYTAĆ. SĄ LUDZIE, KTÓRZY NIESTETY TAKIEJ TECHNIKI NIE MAJĄ I CO MASZ
                                      DLA NICH?
                                      • lech_galik Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 09.10.06, 11:49
                                        Do tego wystarczy technika z przed 15 lat której koszt nie przekroczy 60 zł na wolnym rynku bo tyle kosztuje najtańszy używany komp na chodzie. Dla ambitniejszych proponuję iPoda który kosztuje 100zł razem ze słuchawkami w komplecie. Sprzedawca chętnie objaśni jak to się używa.

Ściągnięcie pliku i wgranie w kafei internetowej 1-4 zł nie rób z ludzi kompletnych cymbałów i zacofańców.
                                        • p.e.k.o Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 09.10.06, 14:04
                                          lech_galik napisał:

> Dla ambitniejszych proponuję iPoda który kosztuje 100zł razem ze słuchawkami
                                          > w komplecie. Sprzedawca chętnie objaśni jak to się używa.

iPod za 100 zł? Gdzie? Chyba nie proponujesz kupowania kradzionego sprzętu?
                                        • daria9616 Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 09.10.06, 15:14
                                          są wyborcy, którzy nawet nie mają zbędnych tych 60 czy 100 złotych, bo nie mają
                                          za co kupić nawet chleba. I Ty chcesz aby taki wyborca sobie sprawiał używane
                                          komutery. Widać w jakim poważaniu masz swoich wyborców. Oni te pieniądze
                                          przeznaczą na chleb i leki a nie na komputer aby przeczytać Twój program
                                          wyborczy. Chyba, że ludzie starsi Ciebie nie interesują jako elektorat. A
                                          pomyślałeś,że jeszcze jest potrzebny do tego jest legalny program. Dostęp do
                                          Internetu ( też płatny). Ciekawa jestem ile kosztuje serwis, gdy stary komputer
                                          wysiądzie. Pomyślałeś o tym, chyba nie. Myślisz, że ludzie strasi, którzy mają
                                          marne emerytury, renty nie liczą się jako elektorat. Liczą, ale widaćź nie dla
                                          Ciebie.
          • boberzary Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 04.10.06, 21:44
            croolick napisał:

> bimberstein napisał:
            >
            > > Nawet jeśli wszystkie firmy w Żarach "padną" to nie pozwolę aby w Kunicac
            > h
            > > chociaż jedna "padła".
            >
            > A zatem robisz tu kampanie J. Wegra?

Zapewne robi kampanie jednego kandydata z TIM-u :o)
                • s_ares Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 04.10.06, 22:08
                  "Budżet miasta przewiduje w roku 2006 prawie 100 tys.zł na Fundację w której
                  S. Tarnas działa w Radzie Nadzorczej.
                  Efekty działaności sa takie, że fundacja wynajmuje wyłącznie pomieszczenia
                  nie realizując pomocy dla bezrobotnych. Innymi słowy to zwykła spółka, której
                  dochody to wynajem pomieszczeń. Wszystko w porządku, tylko dlaczego dzieje
                  się to za nasze podatki?"
                  ---Jeszcze raz wspomne o polskim folklorze.
                  Moze jestem upierdliwa, ale jeszcze raz przypomne:
                  wybierajmy madrzej.To w przszlosci nie bedzie takich zaszlosci, albo
                  przynajmniej beda marginalne. Nie wierze, ze znikna.
                  Tiaaa...
                  No, to pozostaje praca od podstaw, Croolicku.
              • boberzary Re: 100 tys. na fundację Tarnasa 04.10.06, 22:35
                > Oj bober bober <lol>

Myślisz że jak bedziesz pisał te swoje LOL to jesteś super gościu, ten dobry
                kandydat :o). Więc przestań pisać to bo młodzieżą to od dawna nie jesteś!
                Przestań też pisać pod różnymi nickami bo to łatwo udowodnić...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka