Dodaj do ulubionych

W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szymańskim

15.11.06, 21:52
RAZEM - to hasło nie odnosi sie już do mieszkańców gminy Lipinki Łużyckie
którzy zawiedli się na tym bieda-wójcie.Czas na mieszkanców Żar którym
Krzysio zgotuje podobny bajzel i porute!
Wart Krzysio Bożenny, tej horyzontalnie bezideowej kuchcie co to w politykie
poszła...
Obserwuj wątek
      • gigbon Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 06:43
        luzyczanin napisał:

> Pieprzysz Waść ! Ot co można powiedzieć na Twoje niby rewelacje . Konkrety!

Przytoczę przykład nieskuteczności i niezaradności pana Szymańskiego, na
        podstawie którego można przypuszczać że nie będzie najlepszym burmistrzem. W
        1992 roku zrodził się pomysł w głowie ówczesnego wójta Lipinek żeby utworzyć w
        popegerowskim pałacyku w Lipinkach Europejski Dom Młodzieży. Rozpoczęto nawet
        pewne prace porządkowe w "pałacyku" i wokół niego. Studenci zielonogórskiej WSI
        wykonali nawet w ramach praktyki studenckiej inwentaryzację budowlaną
        "pałacyku". Zostały poniesione jakieś koszty. I co? I nic do dzisiejszego dnia
        nie ma EDM.
        • lech_galik Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 08:50
          gigbon napisał:

> luzyczanin napisał:
          >
          > > Pieprzysz Waść ! Ot co można powiedzieć na Twoje niby rewelacje . Konkret
          > y!
          >
          > Przytoczę przykład nieskuteczności i niezaradności pana Szymańskiego, na
          > podstawie którego można przypuszczać że nie będzie najlepszym burmistrzem. W
          > 1992 roku zrodził się pomysł w głowie ówczesnego wójta Lipinek żeby utworzyć w
          > popegerowskim pałacyku w Lipinkach Europejski Dom Młodzieży. Rozpoczęto nawet
          > pewne prace porządkowe w "pałacyku" i wokół niego. Studenci zielonogórskiej WSI
          > wykonali nawet w ramach praktyki studenckiej inwentaryzację budowlaną
          > "pałacyku". Zostały poniesione jakieś koszty. I co? I nic do dzisiejszego dnia
          > nie ma EDM.

Od tych pałacy to SLDowcom pada już na mózg. Może jednak miał rację bolszewik Wołowicz żeby je rozebrać na cegłę i w końcu mieć z nimi święty spokój?
    • zaranin106 Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 00:20
      Niestety gość ma racje. Facet ma już kilka poślizgów życiowych na swoim koncie.
      I pewnie jakby został burmistrzem to by nic nie zmienił. Niestety nie jest on
      gwarantem głęboko idących zmian. Mieszkańcy Lipinek mieliby dużo do powiedzenia
      w tej sprawie. Więc może zamiast zajmować się obecnym burmistrzem zajmijcie się
      ludzie przeszłością pana Szymańskiego.Też będzie o czym popisać.
      • croolick Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 00:27
        zaranin106 napisał:

> Niestety gość ma racje. Facet ma już kilka poślizgów życiowych na swoim
        > koncie.
        > I pewnie jakby został burmistrzem to by nic nie zmienił. Niestety nie jest on
        > gwarantem głęboko idących zmian. Mieszkańcy Lipinek mieliby dużo do
        > powiedzenia w tej sprawie. Więc może zamiast zajmować się obecnym burmistrzem > zajmijcie się ludzie przeszłością pana Szymańskiego.Też będzie o czym popisać.

Czekam az ty to opiszesz, bo inaczej tego postu jak prymitywny czarny PR ze strony trzesacego portkami zarskiego SLD nie mozna odebrac.
        • zaranin106 Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 00:38
          Prawda jest taka że nie jestem zwolennikiem SLD. W tych wyborach niestety nie
          było kandydata na burmistrz który by mógł porwać czym szczególnym społeczność
          żarską. Więc trudno się przyglądać jak wszyscy jeżdżą po jednym kandydacie a po
          drugi nie. Zakrawa to na kampanie wyborczą p. Szymańskiego. A o fakty trzeba
          zapytać tych co mieli przyjemność współpracować z tym panem.
          • croolick Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 00:45
            zaranin106 napisał:

> Więc trudno się przyglądać jak wszyscy jeżdżą po jednym kandydacie a po
            > drugi nie.

nie przypdakiem ludzie "jezdza" po Pogorzelcu - ma sporo za uszami samodzielnie i z kolegami

> A o fakty trzeba zapytać tych co mieli przyjemność współpracować z tym panem.

Wiec nie pisz, ze Szymanski jest taki czy owaki skoro nic nie wiesz...
            • zaranin106 Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 00:57
              A kto teraz z polityków nie ma za uszami? Każdy z nich ma coś na sumieniu.Mnie
              tylko denerwuje to że robicie darmową kampanię p. Szymańskiemu.W końcu
              Pogorzelec chyba nie wszystko robił źle.Coś w tym mieście się zmieniło na
              lepsze.A to co wiem to są pogłoski które nie są poparte dowodami. Dlatego nie
              zdradzam szczegółów by nie obrażać tego gościa. Wyrażam tylko swój pogląd na
              podstawie zasłyszanych informacji.
              • croolick Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 01:17
                zaranin106 napisał:

> W końcu Pogorzelec chyba nie wszystko robił źle.

no fakt mogl nic nie robic i brac grrruuuba kase za burmistrzowanie, nie? Nie uwazasz, ze jak ktos bierze jakies 12 tys. co miesiac to wypadalo by aby robote burmistrza wykonywal? Ponadto te wszytskie "zaslugi" Pogorzelca to wytezona praca jego urzednikow, ktorzy w wyborach nie startowali...

> Coś w tym mieście się zmieniło na lepsze.

cos zmienilo sie na lepsze ale cos zmienilo sie na gorsze (przeczytaj watek "10 powodow") bilans rzadow Pogorzelca wiec jest dla mnie negatywny. Nie wiem jak bedzie rzadzil Szymanski ale pewnie nie popsuje, skoro tak "niewiele" napsul Pogorzelec & Co. A mam nadzieje, ze przynajmniej Szymanski bedzie porzadnie liczyl nasze pieniadze, bo chyba cos o nich wie.

> A to co wiem to są pogłoski które nie są poparte dowodami.

natomiast to co ja mowie o Pogorzelcu wydarzylo sie naprawde...

> Wyrażam tylko swój pogląd na podstawie zasłyszanych informacji.

eh, to wiesz co ja bym napisal na forum o aktywistach SLD, gdybym pozwalal sobie na pisanie wszystkich zaslyszanych wiadomosci? No ale wtedy bylbym w jednej lidze z Lechem Galikiem ;-)))
                • zaranin106 Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 01:39
                  Niestety po tych wyborach nie ma co liczyć na pozytywne zmiany.Jakbyśmy mieli
                  kandydata na burmistrza który by przeszedł w pierwszej turze wyborów z bardzo
                  dużą ilością głosów to od takiego kogoś można by było wymagać czegoś
                  konkretnego. A od takich kandydatów jakich mamy to czego my możemy
                  wymagać.Chyba tylko tego że przetrwają do następnych wyborów biorąc sporą
                  pensję.Czyż nie jest to prawdą? Zastanów się croolick. Może należałoby się
                  zastanowić nad jednym ale porządnym kandydatem który wystartowałby w następnych
                  wyborach, za cztery lata? Bo to co mieliśmy w tym roku to było dalekie od
                  ideału. Apropos tego Galika to zachowuje się on jakby był bliskim
                  współpracownikiem braci rządzących. Gość chyba żyje trochę przeszłością. Jak
                  zresztą większość naszego kraju. Ile lat będziemy wyciągać te brudy z
                  przeszłości. Może warto by się zająć w końcu przyszłością.Tym żeby nam w końcu
                  było lepiej. A grzebiąc ciągle w przeszłości to daleko nie zajdziemy.
              • lech_galik Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 08:53
                zaranin106 napisał:
                A to co wiem to są pogłoski które nie są poparte dowodami. Dlatego nie
                > zdradzam szczegółów by nie obrażać tego gościa. Wyrażam tylko swój pogląd na
                > podstawie zasłyszanych informacji.

Takie pisanie to nic innego jak popis kompletnego zidiocenia. Gościu z gęby Ci śmierdzi na kilometr.
                  • lech_galik Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 22:20
                    zaranin106 napisał:

> Właśnie tacy taktowni ludzie rządzą naszym krajem. Tekst niczym wyciągnęty z
                    > ust Lepera. Poprostu p. Galik wykazał się wysoką kulturą. I dziwić się że tacy
                    >
                    > ludziej pchają się do władzy. Na szczęście mało skutecznie.

Taktownie to będzie tak
                    Drogi rozmówco pragnę zrócić Ci uwagę że twoje argumenty mają bardzo nieprzyjemny zapach. Nie ma to związku z formą tylko z ich treścią. I bez wzgledu na to w jakie piórka je ubierzesz odrażająca woń pozostaje.
                    Ja swoje treści usiłowałem przedstawic Ci w formie najbardziej zrozumiałej dla twojego umysłu. Traktuj więc ją raczej jako ukłon w twoją strone :)
                    • zaranin106 Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 16.11.06, 22:58
                      Szanowny panie Galik. Myślę że dwie rzeczy wychodzą panu najlepiej:narzekanie i
                      obrażanie innych osób. Jest pan chyba osobą niedowartościowaną i
                      zakompleksioną . Lubi pan przesadyzm i grzebanie w przeszłości. I to co pan
                      pisze zakrawa o związek z partią rządzącą ewentualnie z telewizją z Torunia.A
                      może jedno i drugie.
                      • lech_galik Re: W Lipinkach do dziś spluwają po Krzysiu Szyma 17.11.06, 00:06
                        zaranin106 napisał:

> Szanowny panie Galik. Myślę że dwie rzeczy wychodzą panu najlepiej:narzekanie i
                        >
                        > obrażanie innych osób. Jest pan chyba osobą niedowartościowaną i
                        > zakompleksioną . Lubi pan przesadyzm i grzebanie w przeszłości. I to co pan
                        > pisze zakrawa o związek z partią rządzącą ewentualnie z telewizją z Torunia.A
                        > może jedno i drugie.

Tu znajdziesz odp na swoje pytanie :)
                        galik.blox.pl/2006/11/Kogo-wyskrobac-jeszcze.html#ListaKomentarzy
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka