Dodaj do ulubionych

plamienie w II fazie cyklu

26.11.12, 09:32
jak interpretować taki cykl:
- śluz rozciągliwy w 4 i 5 dniu cyklu,
- później już sucho a od 12 d.c. lekkie brunatne plamienie, czasem żywo czerwone ale bardzo słabe,
- skok tem. chyba był w 13 d.c. ale nie jestem pewna, bo zaczęłam mierzyć dopiero w 8 d.c., więc mam za mało niższych tem.
co może powodować plamienie w II fazie? bo chyba mogę przyjąć, że to jest II faza?
Obserwuj wątek
      • bystra_26 na podstawie jednego cyklu??? 28.11.12, 20:54
        lidek0 napisała:

> Obsatwiam niedomogę lutelną - za niski progetseron za wysoka prolaktyna - ja zr
        > obiłabym badania.

Sorry, ale to jest wróżbiarstwo. Jak coś się zdarza raz, to o niczym jeszcze nie świadczy. Kobieta ma prawo mieć 2 cykle w roku "dziwne".
      • bestyika Re: Pokaż cykl 30.11.12, 22:13
        1 dc @
        2 dc @
        3 dc @
        4 dc plamienie, lekko rozciągliwy śluz
        5 dc trochę śluzu
        6,7 dc sucho
        8 dc 36,72, sucho
        9 dc 36,86, sucho
        10 dc 36,74, sucho
        11 dc 36, 87, sucho
        12 dc 36,93 delikatne brunatne plamienie (taki trochę jakby zabarwiony śluz ale w minimalnych ilościach, kila razy pojawiły się minimalne ilości żywoczerwonej krwi, bez śluzu)
        13 dc 37,02 plamienie j.w.
        14 dc 37,03 plamienie j.w.
        15 dc 37,21 plamienie j.w.
        16 dc 37,15 plamienie j.w.
        17 dc 36,98 sucho, w tym dniu miałam umówione, rutynowe usg, lekarz nie stwierdził nic niepokojącego, endometrium 6 mm, owu w tym cyklu raczej nie było;
        18 dc 37, sucho
        19 d.c 36,96, sucho
        20 dc 36,71, sucho
        no i dziś tem obniżyła się do 36,69 i dostałam okres...chyba jednak nie był to cykl bez owu, ale skąd to plamienie i dlaczego tak cienkie endometrium, jeśli to jednak była II faza, bo chyba mogę jednak przyjąć, że był to cykl dwu fazowy i właśnie rozpoczął się kolejny cykl ?????
        cykle mam zwykle 22-25 dni, ze skokiem tem (tak między 14 a 19 dc), bez plamień, czy innych niepokojących sygnałów...
        • bystra_26 A gdzie dane informacyjne? 03.12.12, 13:08
          Dalej nie podałaś danych potrzebnych do interpretacji m.in. jaka to metoda, gdzie mierzysz, o której i jakim termometrem, czy przyjmujesz jakieś leki itp.

Plamienia, przynajmniej w metodzie Rotzera, traktuje się do interpretacji jak dni ze śluzem Bj.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka