Dodaj do ulubionych

zmiana czasu a mierzenie temperatury?

30.10.16, 11:23
W związku z dzisiejszą zmianą czasu...Mierzę temp. 6:20 codziennie. Dzisiaj w nocy komórka sama się przestawiła i budzik zadzwonił o "nowej 6;20" czyli tak naprawdę jest to 7:20. Czy mogę normalnie zapisać wynik mierzenia tej temp? czy mam coś odjąć/dodać?
Obserwuj wątek
  • horpyna4 Re: zmiana czasu a mierzenie temperatury? 06.11.16, 08:35
   Zapisuj normalnie, tylko przy późniejszej interpretacji uwzględnij możliwą niedokładność przy tej zmianie. Jak jeszcze zestawisz to z objawami śluzowymi, to nie powinno być problemu.

   A tak przy okazji - w której fazie cyklu jesteś? Bo w lutealnej to nie ma znaczenia, w bardzo wczesnej też. Może mieć (ale nie musi) znaczenie wtedy, jak jesteś blisko owulacji.

   O wiele ważniejsze jest to, że zmierzyłaś bezpośrednio po obudzeniu się. Przecież istnieje praca zmianowa i okazuje się, że można mierzyć o różnych porach doby, uzyskując sensowny wynik. Istotne jest to, żeby pomiar odbywał się zawsze przed wstaniem z łóżka po kilkugodzinnym śnie.
  • kamilazanglii Re: zmiana czasu a mierzenie temperatury? 30.06.22, 17:33
   polecam kontrolowanie płodności na certyfikowanym komputerze cyklu Cyclotest MyWay
  • dianadonna Re: zmiana czasu a mierzenie temperatury? 30.07.22, 15:12
   a wszystkie dane do mierzenia temperatury i o śluzie wprowadzam do aplikacji do termometru owulacyjnego Cyclotest MySense

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka