Dodaj do ulubionych

WYJAŚNIENIE BURMISTRZA RADZYMINA W SPRAWIE STADION

21.10.10, 11:53
Forum Regionalne Społeczności
Miasta i Gminy Radzymin


W odpowiedzi na informację Forum Regionalnego Społeczności Miasta i Gminy Radzymin pragnę poinformować Wszystkich Państwa, że Burmistrz Radzymina nie posiada żadnych instrumentów prawnych zmierzających do likwidacji stadionu RKS Mazur. Zapewniam, iż nie ma żadnych działań podjętych w tej sprawie, zarówno ze strony Burmistrza jak i też Rady Miejskiej.
Nadmieniam jednocześnie, że Samorząd Gminy wspiera działalność Klubu, w obszarze upowszechniania kultury fizycznej i sportu, poprzez udzielanie dotacji - w ramach obowiązujących regulacji prawnych. Pragnę więc tym samym zdementować wszystkie informacje zredagowane na potrzeby kampanii wyborczej.

Zawsze byłem i jestem kibicem mojego Klubu i wspieram go życząc wielu sukcesów.

Z najlepszymi pozdrowieniami

Zbyszek Piotrowski
Burmistrz Radzymina

e-mail: inforad@radzymin.pl
Obserwuj wątek
  • szifox Re: WYJAŚNIENIE BURMISTRZA RADZYMINA W SPRAWIE ST 21.10.10, 13:15
   Szanowny Panie Burmistrzu,

   nie satysfakcjonuje mnie wyjaśnienie w sprawie jakiegoś tam stadionu, tylko stadionu znajdującego się w Radzyminie przy ul. Wołomińskiej 3, na działce figurującej w ewidencji gruntów pod nr 34. (obręb 05/05; nr. księgi wieczystej WA1W/00029275/9) o powierzchni 2,5962 ha.

   Jeżeli to nie Pan wyznaczył w tym miejscu obszar zabudowy intensywnej, to proszę odpowiedzieć na pytania:

   • kto inny miałby być za to odpowiedzialny ?
   • oraz jakie było uzasadnienie stworzenia warunków do zabudowania tej działki budownictwem wielorodzinnym o dopuszczalnej wysokości zabudowy równej 20 m ?


   Nie rozumiem czym jest spowodowane kwestionowanie przez Pana kompetencji administracyjnych przypisanych urzędowi burmistrza (w tym przypadku dotyczących planowania i zagospodarowania przestrzennego) ? .... wstydem, strachem, brakiem wiedzy czy innymi czynnikami ?

   Przypominam, że zgodnie z przepisami obowiązującej ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym z dnia 27 marca 2003 :

   „Wójt, burmistrz albo prezydent miasta sporządza studium zawierające część tekstową i graficzną, uwzględniając zasady określone w koncepcji przestrzennego zagospodarowania kraju, ustalenia strategii rozwoju i planu zagospodarowania przestrzennego województwa oraz strategii rozwoju gminy, o ile gmina dysponuje takim opracowaniem

   Ja nie chodzę na mecze "Mazura", i nie zamierzam mieszać w to członków klubu.
   Jako mieszkaniec Radzymina oczekuję jasnego i klarownego wyjaśnienia, w jakim celu oraz na czyj wniosek wyznaczono w SUiKZP, w tym miejscu strefę zabudowy intensywnej.

   Z poważaniem,
   Mariusz Szewczyk
  • bez_gwizdka Re: WYJAŚNIENIE BURMISTRZA RADZYMINA W SPRAWIE ST 21.10.10, 14:44
   umigradzymin napisała:

   > Zawsze byłem i jestem kibicem mojego Klubu i wspieram go życząc wielu
   > sukcesów.
   >
   > Z najlepszymi pozdrowieniami
   >
   > Zbyszek Piotrowski
   > Burmistrz Radzymina

   Owszem jesteś kibicem, ale właśnie TWOJEGO KLUBU Developera, bo na pewno nie Mazura Radzymin. Zamiast dołożyć 300 tys. zł na kompleks boisk Orlika na stadionie Mazura - zabrałeś te pieniądze na nowy samochód dla strażaków. No, ale jak w planach ten teren nie jest już przeznaczony na sport i rekreacje, to rzeczywiście, po co dzieciakom tu boiska budować? Lepiej dać teren developerom, a samochodziki strażakom... Oj ZBYCHU, ZBYCHU...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka