Dodaj do ulubionych

Kto na zastepcę burmistrza ?

25.11.10, 19:14
Ponieważ wyniki, wyborów odmieniły sytuację polityczną w gminie Radzymin ("Nasza Gmina" jest bez większości), należało by zadać pytanie:

- Komu Burmistrz Zbigniew Piotrowski powinien powierzyć stanowisko swojego zastępcy ?

• Czy powinien powierzyć je dotychczasowemu swojemu zastępcy p. Andrzejowi Siarnie, który cieszy się szczególną popularnością wyborców z Załubic (gdzie zdobył 437 głosów z ogólnej liczby 790 w głosowaniu do rady powiatu) ?
  • Czy może powinien je powierzyć p. Markowi Brodziakowi, który zdobył
    największą liczbę (375) głosów w wyborach do rady gminy, ponadto posiadającemu doświadczenie w zarzadzaniu inwestycjami ?
  • Czy też powinien powierzyć stanowisko zastępcy p. Zbigniewowi Jabłońskiemu (273 głosy w wyborach do rady gminy), który jest jednym z 3 radnych pochodzącym z Załubic ?
  • Innemu niezależnemu kandydatowi ?

Obserwuj wątek
    • meteorradzyminski Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 25.11.10, 22:06
      Mariusz Szewczyk
      • lucy263 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 25.11.10, 22:41
        A do czego ci ta ankieta? Stanowiska będziesz przyznawał czy co?
        • mszewczyk75 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 25.11.10, 23:01
          lucy263 napisała:

> A do czego ci ta ankieta? Stanowiska będziesz przyznawał czy co?

tak tylko wrzuciłem, żebyś mogła zadać pytanie ...
      • mszewczyk75 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 25.11.10, 22:57
        ... ależ się rozgadał
    • radzymirr Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 25.11.10, 23:49
      Uważam,że zastępcą Pana Piotrowskiego powinien zostać P.Brodziak. Ten radny cieszy się dużym poparciem (jego komitet wyborczy zdobył też większość) a także posiada wiedzę i wykształcenie pozwalające na kompetentne zarządzanie gminą..
      Nie mniej myślę,że vice zostanie znów P.Siarna ze względu chyba już tylko na sentymentsmile no i plecy w PSLsmile
      • przedemerytka Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 26.11.10, 05:20
        > Uważam, że zastępcą Pana Piotrowskiego powinien zostać P.Brodziak.

ja przyłczam się do tego głosu...z pewnym ale... czy aby jeszcze nie za wcześnie, bowiem we wszechobecnej biurokracji trzeba być nie lada mistrzem slalomu, a to zdobywa się i odpowiednim treningiem, praktyką no i oczywiście ważną rolę spełnia menager poszukujący wsparcia finansowego na wszystkich szczeblach... i w tym względzie, wydaje mi się, Pan Siarna posiada większe możliwości ...
        Co do P. Brodziaka swoje umiejętności mógłby wykorzystać i pogłębiać wiedzę praktyczną np. będąc w Prezydium RM i w ten sposób pomagać Burmistrzom w realizacji strategii rozwoju miasta i gminy, bo ma dar argumentacji, przekonywania z jednoczesnym zrozumieniem ,,że nie da się wszystkiego zrobić na raz"...
        Poza tym pełniłby wspólnie z pozostałymi radnymi bodaże najważniejszą rolę RM tj. akceptację kierunków rozwoju wyznaczanych przez Burmistrzów i ich rzetelną realizację smile
        • meteorradzyminski Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 26.11.10, 13:36
          Jakich kierunków?
          Gdzie jest ten rozwój?
          • kchacinski Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 26.11.10, 13:57
            Koalicja KWS-Nasza Gmina

Więc prognozuję, że:

Wiceburmistrz - Siarna
            Przewodniczący Rady - Dąbrowski
            Wice przeowodniczacy - Brodziak
            2 wice - ? może Jabłoński

• rafal.z123 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 26.11.10, 13:58
              Nie mów, że takie buractwo...
              • kupasz Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 28.11.10, 01:10
                Tak wybralo spoleczenstwo. Uszanuj to antyspoleczny i antydemokratyczny typku.
              • rypioze Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 28.11.10, 08:27
                Odezwał się jenteligent wykształcony inaczej.
            • lokalnypatriotaradzymin Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 11:59
              Z tym przewodniczącym Rady Miejskiej p.Dąbrowskim to raczej przesadziłeś. Kto za niego by przemawiał do ludu miasta Radzymin. P. Dąbrowski ma inne zadania, intrygi i haki do zdobywania na niewygodnych. Pozdrawiam
        • fran-ca1 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 01.12.10, 15:16
          "ja przyłczam się do tego głosu...z pewnym ale... czy aby jeszcze nie za wcześnie, bowiem we wszechobecnej biurokracji trzeba być nie lada mistrzem slalomu, a to zdobywa się i odpowiednim treningiem, praktyką no i oczywiście ważną rolę spełnia menager poszukujący wsparcia finansowego na wszystkich szczeblach... i w tym względzie, wydaje mi się, Pan Siarna posiada większe możliwości ...
          Co do P. Brodziaka swoje umiejętności mógłby wykorzystać i pogłębiać wiedzę praktyczną np. będąc w Prezydium RM i w ten sposób pomagać Burmistrzom w realizacji strategii rozwoju miasta i gminy, bo ma dar argumentacji, przekonywania z jednoczesnym zrozumieniem ,,że nie da się wszystkiego zrobić na raz"...
          Poza tym pełniłby wspólnie z pozostałymi radnymi bodaże najważniejszą rolę RM tj. akceptację kierunków rozwoju wyznaczanych przez Burmistrzów i ich rzetelną realizację "

Podoba mi się co napisała przedemerytka, mając trochę więcej niż "dzieścia" lat łatwiej zrozumieć że nie da się wszystkiego zrobić na raz. Mieszkam w Radzyminie pół wieku i ja ten rozwój w ostatnich latach widzę. Na mojej ulicy jest gaz, woda, kanalizacja, chodnik z kostki - to wszystko w ostatnich latach. Przeszkadza mi, że nie ma gdzie zaparkować samochodu, ale przecież Piotrowski nie rozciągnie centrum miasta żeby zrobić parkingi, bo po prostu nie ma na to miejsca. Jeśli chodzi o Brodziaka, to chyba nawet miał być we władzach , ale obiło mi się o uszy że zanim go wybrali już latał po gminie/ w towarzystwie drugiegi pana radnego / i opowiadał, jak to oni będą wszystkim rządzili i rada i burmistrz będzie robiła co się im każe. Więc radni mu pokazali, że coś za wcześnie z tym wyskoczył, ma nauczkę na przyszłość. A Siarna ma chociaż odpowiednie plecy w PSL i dzięki temu Radzymin dostaje pieniądze.
          • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 01.12.10, 16:06
            A może Piotrowski się Siarny boi? Z tego co słyszałam, jakoś bez większej radości ogłoszono, kto będzie tym wice...

Zabawne, kiedyś ktoś powiedział Panu Siarnie, że on zawsze będzie TYLKO wice... Widać tylko na tyle go stać.
            • lato120 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 01.12.10, 17:36
              Ja słyszałam, że burmistrz Piotrowski to stanowisko obiecał, komu innemu, ale czego się nie robi żeby tylko wygrać wybory pewnie i duszę diabłu by sprzedał a po wyborach, co wszystko ok i Siarna i Dąbrowski to najlepsi ludzie burmistrza, więc ich się boi tylko, dlaczego, na to pytanie zapewne wszyscy znają odpowiedź.
          • mszewczyk75 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 01.12.10, 23:38
            fran-ca1"... czy aby jeszcze nie za wcześnie, bowiem we wszechobecnej biurokracji trzeba być nie lada mistrzem slalomu, a to zdobywa się i odpowiednim treningiem, praktyką no i oczywiście ważną rolę spełnia menager poszukujący wsparcia finansowego na wszystkich szczeblach... i w tym względzie, wydaje mi się, Pan Siarna posiada większe możliwości ..."

Za przeproszeniem, ale opowiadasz bzdury, wynikające z niewiedzy o sposobach przygotowania i współfinansowania projektów inwestycyjnych. Rozpowszechniane od lat wśród mieszkańców Radzymina powiedzenie "SIARNA ZAŁATWI", jest niczym innym jak pustym frazesem .

Od dłuższego czasu samorząd Województwa Mazowieckiego, nie rozdaje pięniędzy pod stołem. Nie wystarczą tu "plecy", tylko odpowiedzialny nadzór nad pracą urzędników i wykonawców zamówień.

Gdyby tak było jak mówisz, to nie byłoby sprawy z odrzuconym w trybie konkursowym wnioskiem o współfinansowanie budowy gimnazjum z programu RPO WM. Dąbrówka bez "pleców" otrzymała 6,32 miliona zł na budowe gimnazjum. Podobnie z współfinansowaniem infrastruktury dla obszarów wiejskich z programu PROW : Dąbrówka ~4 miliony, Radzymin 750 tys. (os. Wawrzyna). Tylko konsekwencja, praca i sprawne zarządzanie liczy się dzisiaj !!

fran-ca1"Co do P. Brodziaka swoje umiejętności mógłby wykorzystać i pogłębiać wiedzę praktyczną np. będąc w Prezydium RM i w ten sposób pomagać Burmistrzom w realizacji strategii rozwoju miasta i gminy, bo ma dar argumentacji, przekonywania z jednoczesnym zrozumieniem ,,że nie da się wszystkiego zrobić na raz"..."

Marek Bodziak to jeden z niewielu fachowców w strukturach samorządowych dysponujący wiedzą i doświadczeniem w przygotowaniu, realizacji i nadzorze budowy infrastruktury liniowej, który nie da sobie wcisnąć kitu przez niekompetentnych urzędników, czy wykonawców inwestycji. Stąd byłaby porządana jego stała obecność w organach wykonawczych zamiast stanowiących j.s.t., - szczególnie w okresie rozwoju miasta i gminy.

fran-ca1"Mieszkam w Radzyminie pół wieku i ja ten rozwój w ostatnich latach widzę. Na mojej ulicy jest gaz, woda, kanalizacja, chodnik z kostki - to wszystko w ostatnich latach."

To są podstawy funkcjonowania aglomeracji ! SUW oraz oczyszczalnia funkcjonują od 15 lat ! Ponieważ startowaliśmy z poziomu 0, znaczenie tych inwestycji jest inaczej odbierane niż w innych gminach, z którymi Radzymin może konkurować jedynie w liczbie mieszkańców i cenach nieruchomości, w innych strategicznych kierunkach przegrywa z kretesem. To co dzisiaj sie planuje w Radzyminie już dawno funkcjonuje w innych gminach (budowa szkół, plany zagospodarowania i lokalizacja stref przemysłowych przy trasach tranzytowych, usługi publiczne, infrastruktura drogowa).

Konkurencja jest taka sama jak na rynku pracy, kto ma lepszą ofertę bierze wszystko - nie ma drugiego miejsca ! Czym Radzymin ma zachęcać do osiedlania nowych mieszkańców, (szczególnie tych którzy płacą dużo podatków) ? obietnicami ?... tylko naiwniacy się na to nabiorą !

fran-ca1"Przeszkadza mi, że nie ma gdzie zaparkować samochodu, ale przecież Piotrowski nie rozciągnie centrum miasta żeby zrobić parkingi, bo po prostu nie ma na to miejsca."

Owszem rozciągnie ! Przy ul. Wyszyńskiego zostanie wybudowanych na koszt gminy kolejne 80 miejsc parkingowych (w miejsce skwerów) dla klientów prywatnych obiektów handlowych przy ul. Stary Rynek.

Ponadto w przypadku parkingu Tesco, to burmistrz zaproponował a RM zaakceptowała lokalizację miejsc parkingowych na chodniku przy. Al. Jana Pawła II, zamiast lokalizacji parkingu na terenie inwestora.

fran-ca1"Jeśli chodzi o Brodziaka, to chyba nawet miał być we władzach , ale obiło mi się o uszy że zanim go wybrali już latał po gminie/ w towarzystwie drugiegi pana radnego / i opowiadał, jak to oni będą wszystkim rządzili i rada i burmistrz będzie robiła co się im każe."

Moim zdaniem min. z tego powodu burmistrz Piotrowski, nie powołał Brodziaka ani ew. Jabłońskiego, którzy jak wiadomo bywają bezkompromisowi - na stanowisko v-ce; bo komu na 5 lat przed emeryturą potrzebny jest konflikt pomiędzy kierownictwem a urzędnikami. Wiadomo, że zarówno Brodziak jak i Jabłoński to wymagające osobowości, a takie nie będą darzone szcególną sympatią przez rozpieszczoną kadrą urzędniczą. Są przecież sprawdzone rozwiązania, (funkcjonujące na innym poziomie abstrakcji) ale nie warto ryzykować - może znowu się uda.

fran-ca1"A Siarna ma chociaż odpowiednie plecy w PSL i dzięki temu Radzymin dostaje pieniądze."

Żałosna miejska legenda ! Proszę mi wskazać przyjajmniej jedną inwestycję w infrastrukturę publiczną, będącą przykładem wyjątkowego traktowania Radzymina przez władze samorządowe województwa.
    • powaznie2010 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 26.11.10, 16:14
      Słuchajcie Burmistrz jest na tyle inteligentny, że sam wie co ma robić...
      • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 28.11.10, 21:50
        Na tyle inteligentny? Teraz okaże się z kim się bardziej liczy tongue_out
      • jajestemsprite Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 29.11.10, 13:58
        jak sypanie kasą dla wice-burmistrza nazywa sie inteligencją ,to napewno Zbyszek jest iteligentny.
        • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 29.11.10, 19:19
          jajestemsprite, nie podważaj inteligencji Zbyszka, przecież on jest taki obyty w świecie! >;]
          • jajestemsprite Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 30.11.10, 12:29
            nie podważam inteligencji której nie ma-uważam tylko,że za takie piniądze jak zarabia wice-burmistrz,to można zatrudnić dwóch kompetentnych i wydajnych chętnych do pracy,a tak jak zwykle dostaniemy jednego nieroba od dużych pieniędzy.
            • koko1235 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 30.11.10, 13:18
              A może będzie 2 zastępców Brodziak i Jabłoński. Ciekawa jaka będzie obecna rada.
              Czy powstania jakaś koalicja i opozycja, bo jedyny opozycyjny radny nie startował, czy nadal będzie to rada "klepaków".
              • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 30.11.10, 14:30
                koko1235 napisała:

A może będzie 2 zastępców Brodziak i Jabłoński. Ciekawa jaka będzie obecna rada.

Gdyby było dwóch wice i gdyby jednym był Brodziak, to na pewno w sklepach radzymińskich wazeliny zabrakło, za to możliwe że z końcu ktoś w miarę kompetentny zasiadałby na tym stanowisku, bo mimo że Brodziak jest jak chorągiewka, to warunki do sprawowania takiej funkcji ma. A Jabłoński to właśnie byłby ten "nierób od dużych pieniędzy", o którym pisał jajestemsprite wink
                • mszewczyk75 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 30.11.10, 15:07
                  dzisiaj się okaże, kto zasiądzie w prezydium rady gminy

bip.radzymin.pl/index.php?id=295&a=400&n_id=6416
                  • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 30.11.10, 15:46
                    Właśnie się okazało... Darka przewodniczącą Rady Miejskiej, Brodziak, Dąbkowski i Fabisiak kandydują na wice. Obstawiam dwóch pierwszych.
                    • meteorradzyminski Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 10:17
                      Na dzień przed rejestracją "pojechali "przekonywać Egipcjan i Litwinów do programu,a w kraju został jedynie leniwy Pan VETO i kret inwigilowanym komitecie, który niszczyli.
                      • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 23:30
                        What? Nie bardzo rozumiem...
                      • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 23:31
                        A raczej doskonale rozumiem tą subtelną ironię. Nie rozumiem tylko czemu w tym temacie?
                • rypioze Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 08:24
                  Czytając wpisy na tym Forum,doszedłem do wniosku,że wybraliśmy nie te osoby.Ilu tu fachowców od wszystkiego,a szczególnie rozdawania stanowisk !Spisać nicki i za cztery lata ich wybrać.Sami cudotwórcy !
                  • kchacinski Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 12:00
                    Widzę, że niektórzy Radzyminiacy mają problem z rozmawianiem na niektóre tematy...
                    • lyssy123 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 12:18
                      Nie przejmuj się, rypioze to poprostu "oryginał", który w każdym temacie jest "przeciwko" lub "anty"...
                      • rypioze Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 14:16
                        Nie jestem anty ani przeciwko,tylko piszę prawdę i wytykam przywary.Prawda boli ?
                        • lyssy123 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 14:48
                          a nie mówiłem...?
                          • rypioze Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 15:25
                            Popsułem przyjemną zabawę?
                        • flancowany Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 14:53
                          rypioze napisał:
                          > tylko piszę prawdę
                          Ksiądz Józef Stanisław Tischner napisał że Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda. A czemu Ty zwykle piszesz tą ostatnią?
                          • rypioze Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 15:22
                            TĘ,którą uważam za stosowne.
                            • flancowany Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 15:39
                              rypioze napisał:
                              > TĘ,którą uważam za stosowne.

Czyli to nie żadna prawda a Twoja subiektywne ocena.
                          • kupasz Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 03.12.10, 08:20
                            Swienta

Idz do szkoly ortografii sie uczyc a nie pisz na forum.
                        • aina.ch Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 02.12.10, 19:12
                          Szkoda,że nie widzisz swoich wad.
                    • lokalnypatriotaradzymin Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 03.12.10, 14:08
                      Witam. Polecam ciekawą lekturę. Oświadczenia majątkowe pracowników i radnych gminy i miasta Radzymin. Bardzo interesujący temat www.radzymin.pl w zakładce oświadczenia majątkowe.
                      • lato120 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 04.12.10, 15:33
                        Nie dziwi mnie, dlaczego Pan Dąbrowski za wszelką cenę i po trupach wszedł do rady przecież jego córeczka zarabia prawie 100 tysięcy rocznie nie wspomnę o innych członkach jego dalszej i bliższej rodziny, która jest na utrzymaniu gminy. Inni pracownicy gminy i ludzie związani z nią naprawdę super zarabiają szkoda, że nie przekłada się to na jakość ich pracy???? Lektura faktycznie warta przeczytania POLECAM!!!
                        • spoko2014 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 04.12.10, 15:58
                          Za takie pieniądze to można naginać wybory na prawo i lewo.Można kupować głosy i likwidować komitety które mogłyby przeszkadzać.
                        • lokalnypatriotaradzymin Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 04.12.10, 17:15
                          Proponuję porównać u córki p.Dąbrowskiego w oświadczeniu rok 2008 z rokiem 2009. No i co?
                          Tatuś podniósł wynagrodzenie bagatela.... 15.000 zł. /piętnascie tysiecy złotych polskich/.
                          • powaznie2010 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 04.12.10, 19:39
                            Naprawdę ktoś powinien się za nich wziąć!!
                            P.Jędrasik juz niedługo zabraknie etatów dla niego i ziemi do kupienia,
                            kolejny nauczyciel Wnuk pracuje u żony i niezła emerytura do tego,
                            inni dopiero gonią starych wyjadaczy...............
                            hasło rady na kadencję 2010-2014
                            Mordo TY Moja by żyło się lepij
                          • yu613 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 05.12.10, 19:18
                            a w tym roku będzie miała jeszcze więcej, bo dostała nagrodę za rozwój oświaty, czy coś takiego... śmiechu wartesmile
                          • yu613 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 05.12.10, 20:32
                            bardzo ciekawa lektura ... wystarczy porównać dochód córki pana ...z innymi dyrektorami i wszystko oczywiste
                            • lato120 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 05.12.10, 22:12
                              A może zamiast pisać sami do siebie napiszmy oficjalne doniesienie do odpowiednich służb, które zbadają zarobki i pracę, co niektórych pracowników między innymi rodzinę Pana D….!!!
                              • lokalnypatriotaradzymin Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 06.12.10, 12:24
                                A czy ktoś wie co się dzieje z głównymi zwycięzcami tych wyborów panem Brodziakiem i panem Jabłońskim. Co władza z nimi zrobi za nieposłuszeństwo? Władza absolutna, ponad panem Piotrowskim czyli pan Dąbrowski. Jaki wyrok wydał?
                                • rypioze Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 06.12.10, 13:50
                                  Brawo! Jeszcze raz brawo ! wystosujmy odpowiednie pisma do CBA,CBŚ,ABW,Julii Pitery,Urzędu Skarbowego i gdzie by tu jeszcze,macie przecież doświadczenie w taj materii?Nie możemy dopuścić do rządzenia ludzi niewysuniętych przez autorytety i naszą partię. Niby mają wyższe wykształcenie ale jakie? Nauczycielskie? Czy to można porównać z zaocznymi studiami na prywatnej uczelni? Co taki nauczyciel umie?Zarządzać zespołem ?Pisać uchwały albo plany? Rozumnie przemawiać?Umieć się zachować? nauczycieli będą teraz oceniać uczniowie.A nie można takiemu (co jest w modzie)zarzucić molestowania?Pole do poisu mamy szerokie.No pasaram !!
                                  • jajestemsprite Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 06.12.10, 14:24
                                    Ale popisałeś się rypoze,identycznie jak nauczyciele, którzy zarządzali i zarządzają miastem.
                                  • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 07.12.10, 14:48
                                    rypioze napisał:

Brawo! Jeszcze raz brawo ! wystosujmy odpowiednie pisma do CBA,CBŚ,ABW,Julii Pitery,Urzędu Skarbowego i gdzie by tu jeszcze

A skąd wiesz drogi rypioze że już ich nie ścigają wyżej wymienieni? wink
                                    • rypioze Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 07.12.10, 15:19
                                      Dałaś cynk?
                                      • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 07.12.10, 16:40
                                        Ja? Skądże. Tak daleko nie sięgam.
                                        Ale obserwuję i widzę, że co poniektórzy wg niektorych forumowiczów "prawi" po stronie prawa nie stoją.
                                        • elizabeth40 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 07.12.10, 22:57
                                          acha2805 napisał:

> Ale obserwuję i widzę, że co poniektórzy wg niektorych forumowiczów "prawi" po
                                          > stronie prawa nie stoją.

Oświec bo nie pojmuję o co chodzi.
                                    • lokalnypatriotaradzymin Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 08.12.10, 12:08
                                      CBA uruchomiło specjalną infolinię. Numer telefonu podali na ONECIE.
    • lokalnypatriotaradzymin Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 09.12.10, 14:04
      Polecam artykuł w Kurierze Wyszkowskim "Wysoka Rada, wysokie obcasy" nr 46 z dnia 7 grudnia. Pan redaktor R.Lewandowski żyje chyba na księżycu. Czy jego zdziwienie że P.Darka była jedyną kandydatką na Przewodniczącą Rady jest prawdziwe. Przecież to wszystko się ustawia i to jakim kosztem. Może postara się nam napisać o tych kosztach. Może dotrze do sedna sprawy jak to się stało, jak się stało. My mieszkańcy Radzymina chcielibyśmy poznać prawdziwe oblicza naszych rajców, jak kupczą naszą małą Ojczyzną - Radzyminem.
      • lato120 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 09.12.10, 15:35
        Obłuda! Obłuda! I jeszcze raz obłuda! Szkoda, że mieszkańcy gminy Radzymin nie mogą poznać prawdy jak to było na tej sesji nawet gazety nie stać na opisanie prawdy, ale cóż życie toczy się dalej i trzeba czytać te brednie.
      • yu613 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 09.12.10, 18:59
        przecież wszyscy wiedzą (co są bliżej niestety), że P. Darka to P. Dąbrowski. nie ma różnicy kto jest kim jeżeli chodzi o te dwie osoby. P. Darka zrobi wszystko co powie P. wice.
        To ta sama szuflada.
        • rypioze Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 09.12.10, 22:45
          Wybraliśmy niesłusznych i prawie samych zależnych od p.Dąbrowskiego.To jakiś dyktator Radzymina?
          • lokalnypatriotaradzymin Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 10.12.10, 08:49
            Narodził nam się nowy Ojciec Dyrektor - P.Paweł Dąbrowski
            • primavera24 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 10.12.10, 11:09
              raczej apostoł
              • lato120 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 10.12.10, 16:41
                Narodził się dużo wcześniej i działał w podziemiach jak ten szczur, ale został w końcu zdemaskowany ludzie przejrzeli na oczy i ujrzeli w nim człowieka wrednego szyderczego dbającego tylko i wyłączne o swoje interesy i o dobro swoich najbliższych a nie o dobro Radzymina.
                • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 10.12.10, 20:45
                  Skoro ludzie go zdemaskowali... to czemu wygrał kolejne wybory otrzymując mandat radnego i uzyskując bardzo dobry wynik głosujących na niego?
                  • flancowany Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 10.12.10, 21:29
                    Widzę że w Radzyminie wszyscy są "Sami swoi".

Pawlak – Cóż tak nosy pozwieszali? Jak tu swoje żyją to i nam tu żyć. Babcia Eleonora – Swoi? Kargul to wróg najgorszy ze wszystkich. Pawlak – Wróg, a wróg, ale swój, mój, nasz na własnej krwi wyhodowany. Mania – Gdzie indziej nie można było, a? Pawlak – Oj, Mania ty nie nerwój sia, trzeba nam było szukać nowego wroga, jak tu pod bokiem znalazł się stary? A toż to byłoby nie po bożemu. Babcia Eleonora – A tak, tak, tak.
                    • yu613 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 11.12.10, 10:47
                      flancowany napisał:

> Widzę że w Radzyminie wszyscy są "Sami swoi".
                      >
                      > Pawlak – Cóż tak nosy pozwieszali? Jak tu swoje żyją to i nam tu żyć. > Babcia Eleonora – Swoi? Kargul to wróg najgorszy ze wszystkich. > Pawlak – Wróg, a wróg, ale swój, mój, nasz na własnej krwi wyhodowany. > Mania – Gdzie indziej nie można było, a? > Pawlak – Oj, Mania ty nie nerwój sia, trzeba nam było szukać nowego wroga > , jak tu pod bokiem znalazł się stary? A toż to byłoby nie po bożemu. > Babcia Eleonora – A tak, tak, tak.
                      FLANCOWATY, Święta prawda... trafione w dziesiątkę!
                      >
                  • lato120 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 11.12.10, 14:47
                    Zdemaskowany to On został po wyborach a wielka szkoda, że nie przed wyborami.
                    • acha2805 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 11.12.10, 22:13
                      Ciekawe jak to co piszesz będzie się miało do wyborów za 4 lata wink
                      • lato120 Re: Kto na zastepcę burmistrza ? 12.12.10, 13:33
                        Mam nadzieję i mocno w to wierzę, że za 4 lata tacy jak pan Dąbrowski, Jędrasik itp. nie będą zasiadać w radzie gminy i w jej prezydium i nie będą maczać swych brudnych paluchów w funkcjonowaniu naszej małej ojczyzny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka