Dodaj do ulubionych

Co się dzieje z Radzyminem ???!!!

29.03.13, 10:08
Drodzy mieszkańcy co się dzieje z naszym Radzyminem....? Mieszkam tu 16 lat i takiego chaosu i burdelu jeszcze nie było!!! Wszystko rozkopane, nie ma ulicy, odcinka jezdni bez dziur, kolein. Aż strach jezdzic bo można zawieszenie zostawic. Jak się zbliżały wybory to obiecanki-cacanki były: mała obwodnica Radzymina, rondo u zbiegu ulic Norwida, Polna, Maczka i Jana Pawła i wiele innych spraw.... Gdzie to wszystko jest ??? Druga sprawa to brud i syf w tym mieście. Proszę zobaczyc na ulice, chodniki, skwery wszędzie śmieci, liście, pety, butelki.... Kolejna sprawa to oświetlenie ulic... Ciemna obwodnica od Słupna. Budują się nowe osiedla, przybywa mieszkańców w tempie jak nigdy wcześniej a władze NIC !!! Kto tu rządzi ??? Panie burmistrzu chyba czas na desant z tego stołka....
Obserwuj wątek
  • luke46 Re: Co się dzieje z Radzyminem ???!!! 29.03.13, 10:57
   OO słuszna uwaga,pomimo iż jestem z Wawy to przyjerzdzam często do Radzymina,widzę ten burdel,to mnie martwi jedna rzecz,dlaczego nie ma stałego połączenia kolejowego z Wawą(teraz są 2 pary szynobusów do Sierpca...),ale wspaniale było by ożywić połączenie WARSZAWA GDAŃSKA-RADZYMIN,po kilka par pociągów?!,każdy kto tu mieszka mógłby wybrać się nim nad Zalew Zegrzyński,Arkadii,Metra,Pracy,Szkoły...
   • 3-miki99 Re: Co się dzieje z Radzyminem ???!!! 29.03.13, 12:11
    Burmistrz i jego świta mają wszystko w dupie i tylko patrzą co tu jeszcze sprzedać deweloperowi, podobno wyciągają już łapy do klubu mazur bo działka atrakcyjna a swoją drogą mam wrażenie że za parę lat miasto zmieni nazwę na nazwisko jednego z deweloperów i wszyscy wiedzą na kogo.
    • intertomcafe Re: Co się dzieje z Radzyminem ???!!! 29.03.13, 14:06
     Zawieszenie w samochodzie rozwaliłem juz całe, drązki, końcówki, poduszki tylnej belki wszystko to do wymiany. Chetnie udałbym sie z fakturą do Urzędu i poprosił o zwrot poniesionych kosztów naprawy. To wszystko nie zostalo uszkodzone po wjechaniu do konkretnej dziury w drodze a poprzez systematyczną jazdę po ulicy nowej, broniewskiego, maczka, polną itd ale moze stanę gdziekolwiek , wezwe policje, spiszemy protokół i potem do sądu. Krew mnie zalewa bo nic nie mozna zrobic ...
     Drogi w Radzyminie to jakiś koszmar. Syf, śmieci co sie dziwić, gdzie kosze na śmieci ? W centrum miasta mozna je policzyc na palcach. Jak dlugo jeszcze ...
  • karolkaka Re: Co się dzieje z Radzyminem ???!!! 29.03.13, 14:43
   Pocieszające w tym wszystkim jest to, że może więcej osób (zwłaszcza nowych mieszkańców Radzymina) RZECZYWIŚCIE zainteresuje się sprawami tego miasta (nie traktujcie tego jako zarzut, ale jako motywację do działania)
   Mówiąc językiem nieco wulgarnym, ale za to wprost - jeśli dalej będziecie mieć wy....ane na to, kto sprawuje tu władzę, to tak będzie!
   Pisanie na forum da tyle, że można więcej osób o czymś poinformować. Nic więcej, bo nawet jeśli zagląda tu ktoś z UMiG, to ma to serdecznie gdzieś, albo (jednostki) niewiele może.

   Zadajcie sobie minimum trudu - sprawdźcie w necie, jak nazywa się burmistrz, zastępca, kto jest w prezydium rady, jak nazywa się radny z Waszego okręgu. A później sprawdźcie kto i jak głosował w kwestiach dla Was istotnych.
   Wtedy zostanie choćby mściwa satysfakcja, że się tych mocarzy posłało na zieloną trawę przy wyborach.
   A te już niedługo.

   Najbliższy sprawdzian - kwestia sprzedaży terenu stadionu RKS Mazur pod budowę nowych osiedli. Nie muszę wspominać, że nie oznacza to nowych miejsc parkingowych, remontów ulic, koszy na śmieci, gimnazjum ani przychodni zdrowia, prawda?
   Dla ułatwienia 0 w księgarni Papirus i chyba w sklepie rybnym k/poczty są listy, pod którymi możecie się podpisać i wyrazić Wasz symboliczny (na razie!) sprzeciw.

   Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka