Dodaj do ulubionych

Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma

28.01.10, 19:52
Witam
Az się boję zakładac nowy watek, jak poczytałam na forum jaka to
zbrodnia zakładac watek do czegos co juz istnieje. Ale nie mogłam
nic znaleźć więc moze nie ma jeszcze pytania o hotel Amwai Abu Soma.
Zastanawiam się czy nie kupic tam 2 tyg w sierpniu. Wiem tylko ze to
nowy hotel w Soma Bay. Ale nic więcej, nie wiem nawet czy juz jest
otwarty, czy dopiero planowane jest otwarcie. Na forum widziałam
odpowiedzi osób chyba z biur podrózy bo jakby wiedziały więcej. Więc
bardzo prosze o informacje o hotelu Amwaj Abu Soma.
Obserwuj wątek
    • ewac36 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 31.01.10, 12:38
      Witam.
      Z moich informacji wiem, że hotel ma być wykończony na koniec kwietnia 2010r.
      Pierwsi goście pojawią się w czerwcu. Też się wahałam, czy wykupić tam wakacje,
      ale zaryzykowałam. Wylatuję 13.08.br na dwa tygodnie. To będzie mój trzeci pobyt
      w Egipcie i myślę że nic złego mnie nie zaskoczy.
      Pozdrawiam
      • nortsam Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 16.02.10, 16:01
        Widzę, że mój pierwszy pobyt w Egipcie będzie jedną wielką
        niespodzianką w części dotyczącej hotelu. Oby to była miła
        niespodzianka.
        Dalej z niecierpliwością oczekuję jakiś informacji na temat tego
        hotelu. Może ktoś kto będzie w najbliższym czasie w Soma Bay zobaczy
        jak prezentyje się ten hotel i nam napisze.
    • kasia_850712 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 16.02.10, 20:18
      dla zainteresowanych....a do nich i ja należe...podaję adres strony na ktorej sa setki zdjec o hotelu amwaj abou soma. sama nie moglam znalezc nic na temat tego hotelu, same zdawkowe informacje, a bardzo mi zalezalo bo znalazlam swietna oferte na wakacje i sama mysle o ich wykupie. takze tu jest stronka:

www.amwajhotelsint.com

o hotelu ciezko cos znalezc bo to jest hotel, ktory jeszcze niedawno nazywal sie MILLENIUM-tylko ze zmienił sie wlasciel i odnowil i tak mlody hotel, bo z tego co wyczytalam na necie powstal w 2007 roku. Także ja mysle ze sie skusze na wakacje wlasnie w tym hotelu. bardzo blisko bo 15 km od tego miejsca jest ta slynna rafa koralowa i w ogole to jest miasteczko turystyczne. Powiem szczerze, że jestem strasznie oczarowana tym hotelem, bo za takie pieniadze to ciezko znalezc nawet hotel 4*, a dlatego ze jest on "nowy" daja super cenebig_grin
        • kasia_850712 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 16.02.10, 22:42
          wiem o czym mowisz...ja tez na to zwrocilam uwage...ale znalazlam oferte w alfa
          star gdzie jest w rubryce Hurghada...a ten jest w Sharm El Sheikh..i tez musze
          wyjasnic ta kwestie...bo o tym ze ten hotel byl wczesniej millenium dowiedzialam
          sie od pracownika biura, ktory mam nadzieje wie co sprzedaje...ale musze jutro
          sie dokladnie dowiedziec i bedzie wszystko jasne...pozdrowionka
        • kasia_850712 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 16.02.10, 23:06
          jedyny hotel soma bay jaki znalazlam, ktory ma podobna nazwe to ntercontinental Abu Soma:

www.travelzone.pl/hotele/egipt/hurghada/intercontinental-abu-soma-resort.html
          a oficjalna strona to:

www.intercontinental.com/somabay

i powiem wam, ze juz sama nie wiem, bo zdjecia tego basenu jest bardzo podobne jak na innych ktore znalazlam na necie amwaj abou soma,,,,,ale juz sama nie wiem....jutro bede w biurze podrozy i zapytam o te rozbieznosci
          • colcik1 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 16.02.10, 23:27
            no to wesoło, bo nikt nic nie wie hahaha

ja za to znalazłam taką stronkę
            www.amwajhotelsint.com/#
            i jak widać po lewej jest okno dla Amwaj Soma Bay (jeszcze nieaktywne), a po
            prawej oferta hotelu Amawj w Sharm El Sheikh. Napisałam do nich maila z
            zapytaniem o hotel w Soma Bay.
            • kasia_850712 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 17.02.10, 19:25
              bylam w biurze podrozy i wszystko wiem...to jest hotel w hurghadzie, w spokojnej czesci egiptu...nie jest to mega rozrywkowy kurort...do takie turystycznego obszaru jest 20 km od hotelu. hotel jest swiezo wybudowany od podstaw, w grudniu bylo jego otwarcie.
              link do zdjec hotelu:

eturystyka.org/oferta/HRGAMJC/egipt/amwaj-abu-soma-sf5-standard.html
              hotel jest w ofercie sun&fun oraz alfa star
                • colcik1 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 17.02.10, 22:09
                  a ja nadal się czaję i nie wiem czy zamawiać już wakacje czy jeszcze czekać?
                  tak jak pisałam, mnie sun&fun odpisał na maila, że pierwszych klientów wysyłają
                  tam pod koniec kwietnia, jutro jadę do ich biura. Dzisiaj rozmawiałam z Alfa
                  Star, pani mi powiedziała, że na początku przyszłego tygodnia będą mieli coś
                  więcej o tym hotelu na swojej stronie, ale delikatnie mówiąc pływała w tym
                  temacie ponieważ nic nie wiedzą. Dla mnie jest to bardzo dziwne jak biura mogą
                  sprzedawać imprezę kompletnie nic nie wiedząc.
                • alexred Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 17.02.10, 22:12
                  Znam dobrze rejon Soma Bay i to jest bardzo ciekawe miejsce, zwłaszcza dla tych,
                  którzy lubią podwodne widoki. Natomiast sam jestem ciekawy ,w którym rejonie
                  leży ten hotel. Jeśli ktoś mógłby określić położenie tego hotelu to byłoby
                  chociaż wiadomo, czy hotel usytuowany jest blisko rafy co z pewnością byłoby
                  jedną z głównych atrakcji. Link do mapki Soma Bay z zaznaczonymi hotelami
                  wikimapia.org/#lat=26.8308301&lon=33.9418531&z=14&l=28&m=b&search=soma%20bay
                  . Moze ktoś na tej mapce zaznaczy miejsce gdzie leży Amway Abu Soma
                  • colcik1 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 17.02.10, 22:50
                    od kilku dni siedzę w mapach satelitarnych i wyszukuję hotelu, którego tam nie
                    ma hihihi.
                    Jeśli na stronach BP piszą prawdę w opisach hoteli to Amwaj Abu Soma znajduje
                    się 5 km. bliżej Hurghady niż Intercontinental Abu Soma. Jeden hotel w budowie
                    widać na mapce, ale według podanej skali jest to ok. 2 km. od
                    Intercontinental'a, a dalej już tylko pustynia. Zdjęcia sat. są jednak dość
                    wiekowe, ponieważ sam Intercontinental jest jeszcze nieskończony (np. brak wody
                    w basenach), a najstrsze opinie o tym hotelu jakie znalazłam na holidaycheck
                    pochodzą z połowy 2005 roku.
                    Jak widzicie kombinuję na wszystkie strony i nadal nic nie wiem sad
                    • mprz2010 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 18.02.10, 19:11
                      W biurach wciskaja kit. Nikt nic nie wie. Ta sieć na swojej oficjalnej stronie
                      zapowiada otwarcie na lato 2010. Sieć bardzo dobra. Ale nasze kochane polskie
                      biura mogą nas wyrolować i zamiast tam trafimy do innego 5* - tak mogą zawsze
                      robić. Więc kupimy coś nowego a wylądujemy w jakimś molochu tyle że również 5*.
                      Od grudnia śledzę wszystko co się dzieje wokół tego hotelu. Wszędzie są
                      wizualizacje a nie zdjęcia.
                      ja czekam dalej, podobna sytuacja jest z Corners Sany B.
                      • colcik1 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 18.02.10, 19:39
                        Nic nie wiedza i ściemy walą. Byłam dzisiaj w poznańskim sun&fun i co dziwne z
                        centrali tego biura mam maila z info, że hotel rusza kwietniu, a pod koniec
                        kwietnia wysyłają tam pierwszych klientów, a w Poznaniu mi powiedziano, że hotel
                        rusza w czerwcu... Pytałam o wolne miejsca i jest ich jeszcze duuuużo więc można
                        się jeszcze spokojnie zastanawiać.
                          • colcik1 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 18.02.10, 20:41
                            Nic się nie martw, musi być ok smile To jest dobra sieć hoteli, a w Somie standard
                            jest wysoki. Natomiast wybierając nowy hotel trzeba liczyć się z tym, że do
                            końca może nie być wykończony, ze wschodzącą dopiero zielenią itp. no ale cena
                            jest niższa. W najgorszym wypadku biuro zamieni hotel na inny.
                            Sprawdziłam przed chwilą terminy wylotów na sun&fun i pierwszy termin jaki
                            znalazłam jest na koniec czerwca więc pani z centrali musiała się pomylić.
                            Fotki są mocno podrasowane (palmy, latarnie), pokoje z Amwaj w Sharm, ale sam
                            budynek wydaje mi się autentyczny.
      • ewac36 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 22.02.10, 18:53
        Witam.
        Millenium to stara nazwa hotelu w Sharm El Sheik, który obecnie nazywa się Amwaj
        Abu Soma. Tej samej sieci hotel powstaje w Hurhgadzie i ma tą samą nazwę. O nim
        właśnie tu piszemy. Nie mylcie miejscowości. Podany adres strony dotyczy obu
        hoteli, ale są tam tylko fotki z hotelu w Sharm. Wiem, że sieć hoteli Amwej
        oferuje dość wysoką jakość i jest chwalona przez turystów, więc trochę optymizmu.
        Pozdrawiam.
    • colcik1 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 24.02.10, 14:49
      w sobotę podpisuje umowę na wyjazd do tego hotelu, wreszcie podjęłam decyzję smile
      Tylko zupełnie nie wiem jakie biuro wybrać, sun czy alfe?? Intuicyjnie bliżej mi
      do sun&fun również ze względu na przewoźnika, ale czy nie jest dziwne, że nie
      jest jeszcze podany rozkład lotów na sezon letni? Tym bardziej, że konkurencja
      np. Alfa Star, Exim już swój podają i to nawet dalej niż na ścisły sezon letni.
            • frida68 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 02.04.10, 11:49
              Jeszcze raz te linki bo tam wcześniej są źle wklejone:
              www.traveligo.pl/travel.php/684/151174/2010-04-30/Amwaj-Abu-Soma-SF5-Standard.html

extraurlop.pl/index.php?mainmodule=Ucs/OffersEngine/BP/untShowOffer.php&offer_nr=70121765CEECC3E52F&subgroup=7A0C216DCF&hex=yes
              • ewac36 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 05.04.10, 11:45
                Wejdźcie na stronę www.amwajhotelsint.com/#.
                To jest strona sieci Amwaj, na której jest przedstawiony hotel w Sharm El
                Sheikh. Strona dotycząca hotelu w Hurghadzie niedługo się pojawi.
                Pierwszymi klientami mają być Niemcy w maju, a Polacy dopiero od lipca.
                Ja wylatuję 13.08.
                Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.
                • matanzas do ewac36 05.04.10, 12:54
                  ewac36 napisała:

> Wejdźcie na stronę www.amwajhotelsint.com/#.
                  > To jest strona sieci Amwaj, na której jest przedstawiony hotel w Sharm El
                  > Sheikh. Strona dotycząca hotelu w Hurghadzie niedługo się pojawi.
                  > Pierwszymi klientami mają być Niemcy w maju, a Polacy dopiero od lipca.
                  > Ja wylatuję 13.08.
                  > Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

ale bzdury piszesz.....Niemcy mówisz.... suspicious))www.easygo.pl/wycieczka/egipt/hurghada/amwaj-abu-soma-31884.html?od-2010-05-27
                  • ewac36 Re: do ewac36 14.04.10, 18:32
                    matanzas napisał:

> ewac36 napisała:
                    >
                    > > Wejdźcie na stronę www.amwajhotelsint.com/#.
                    > > To jest strona sieci Amwaj, na której jest przedstawiony hotel w Sharm El
                    > > Sheikh. Strona dotycząca hotelu w Hurghadzie niedługo się pojawi.
                    > > Pierwszymi klientami mają być Niemcy w maju, a Polacy dopiero od lipca.
                    > > Ja wylatuję 13.08.
                    > > Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.
                    >
                    > ale bzdury piszesz.....Niemcy mówisz.... suspicious))www.easygo.pl/wycieczka/egipt/hurghada/amwaj-abu-soma-31884.html?od-2010-05-27

nie mam pojęcia co masz na myśli mówiąc bzdury?
                    Wejdź na strony niemieckie i poczytaj.Chyba że nie znasz niemieckiego?
    • ps1989 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 09.04.10, 21:09
      Witam!
      Wykupiłem 2 tygodniowy pobyt w tem hotelu dla siebie i dla
      dziewczyny. Wylatujemy 2 lipca i szczerze mówiąc jestem coraz
      bardziej przerażony brakiem informacji o tym hotelu. Przeraża mnie
      to tym bardziej że planuje w tym okresie się jej oświdczyc i
      chciałbym aby to było coś wyjątkowego. Mam nadzieję że nie stanie
      się to pod palmą gdzieś na pustyni. Piszcie jak się czegoś
      dowiecie!!! To dla mnie bardzo ważne!!!
    • kalaj11 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 14.04.10, 15:06
      Amwaj International announces the Opening of a New Resort in Abu
      Soma – Hurghada – Egypt Amwaj International is pleased to announce
      the opening of Amwaj Resort in Summer 2010 in Abu Soma – Hurghada,
      one of Egypt’s seaside retreats set among white sand shores, crystal
      water, a perfect destination where all that makes the charming
      seaside community so well- loved. Abu Soma – Hurghada, a magnificent
      retreat, remains a favored destination among all who seek relaxation
      in a tranquil coastal setting. Amwaj Resort, a 5 stars property,
      features 314 spacious deluxe rooms with stunning views overlooking
      the sea. All rooms are decorated in a modern and grand style to
      offer a comfortable and memorable stay to our guests. This resort is
      based on 24hours All Inclusive formula of delicious food and
      refreshing juices, it is the ideal place for those who enjoy highly
      quality accommodation and service in a delightful set up; guests can
      be pampered by our striking swimming pools and water sports to
      elegant fine-dining outlets including international and oriental
      cuisine
      www.amwajhotelsint.com/news.aspx
    • ewac36 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 14.04.10, 18:40
      Tą informację otrzymałam od przedstawiciela biura SAN&FAN

Witam serdecznie
      Posiadamy informację, że hotel ten jest już ukończony.
      Pierwsi nasi klienci będa w nim od 1-szego lipca.
      Jeżeli bedziemy mieli jakiekolwiek zastrzeżenia będziemy się
      kontaktowali z osobami które mają ten hotel wykupiony.
      Pozdrawiam
      Anna Radziszewska
      Specjalista ds. Turystyki
      Sun & Fun Holidays
      tel: (+48 22) 257 08 32
      fax: (+48 22) 257 08 36-34

Sun&Fun Holidays Sp. z o.o. ul. Pruszkowska 29 lokal U1, 02-119 Warszawa

02-119 Warszawa
      tel. (0-22) 257-08-32, fax. (0-22) 257-08-34
    • ewela9908 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 15.05.10, 20:38
      W Czwartek wysłałam maila do hotelu poniżej wklejam odpowiedź
      Dear Sir,

I would first to thank you for choosing Amwaj Abu Soma Resort & Spa
      and will be our pleasure to welcome you in the product.

Regarding the construction we have only 40 rooms out of 380 rooms we
      should finish the construction work till 01.06.10 and as of 01.06.10
      we will have to finalize all the details. We are doing now all the
      finishing details of the outles.

First Client will check in on 01.07.10 and they are German
      Nationality

The Web site will be ready first step photos of both hotels on
      01.06.10 and the whole Web Site will be ready on 25.06.10 with all
      the details.

For any more information please let us know.

Best personal regards,

• blasius1 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 17.05.10, 22:46
      Lokalizacja tego hotelu oraz wszystkich innych sprzedawanych przez
      nasze biura podróży znajdują się na moich stronach internetowych:
      hurghada-map.ovh.org/
      sharm-el-sheikh.ovh.org/
      Zostały one właśnie uaktualnione!
      O ile wiem na żadnej innej stronie nie znajdziecie położenia tego
      hotelu!
    • colcik1 zdjęcia Amwaj blue beach ;) 25.05.10, 13:38
      to może ja wstawię fotki żeby każdy zainteresowany miał do nich dostęp.

ewela9908 jeszcze raz wielkie dzięki smile

img17.imageshack.us/img17/9994/bathroom3542.jpg
      img690.imageshack.us/img690/5963/pool3814.jpg
      img3.imageshack.us/img3/4895/pool3822.jpg
      img411.imageshack.us/img411/7398/pool3918.jpg
      img444.imageshack.us/img444/293/stnddouble3547.jpg
    • ewela9908 Re: Do zyta2000 03.06.10, 21:54
      Co do drina to trzymam Cie za slowosmileCo do zdjeć to żaden
      problem musimy sobie sami radzić skoro biura podróży nie
      potrafia okrelić nawet miejsca położenia hotelu.Nasz syn ma
      10 lat i mam nadzieje ze bedzie tam troszkę dzieciaczków.
    • colcik1 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 04.06.10, 15:44
      fotki ze strony Alfa Star - szczerze to dziwię się, że wstawili zdjęcia z budowy, mnie by nie zachęciły do zakupu, ale wiemy, ze hotel wygląda już duuuużo lepiej.
      www.alfastar.com.pl/image.php?path=hotele/1528_093520_img_5285_d.jpg
      www.alfastar.com.pl/image.php?path=hotele/1528_093537_img_5283_d.jpg
      www.alfastar.com.pl/image.php?path=hotele/1528_093557_img_5294_d.jpg
      • ewela9908 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 04.06.10, 23:29
        Faktycznie gdybym miała wybierać wakacje teraz to napewno po
        obejzeniu tych fotek ten hotel wogóle by mnie nie
        zainteresował.W tej Alfie muszą pracować ludzie którzy nie
        lubią swojej pracy . To im powinno zależeć aby otrzymać zdjęcia
        i informacje jak najbardziej wiarygodne a oni no coż według
        Pani z Alfy hotel znajduje się w innym miejscu niż
        faktycznie a druga Pani wogóle nie wiedziała o jakim hotelu s
        mówię.Zero profesjonalizmu lepiej gdyby te zdjęcia zdjeli ze
        swojej strony bo straszą
          • hitch90 Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 03.08.10, 14:12
            30.07 moi rodzice lecieli do tego właśnie hotelu z biura sun&fun
            Do dnia wyjazu zapewniali, że hotel jest już gotowy i przyjmuje gości.
            Po wylądowaniu i zawiezieniu gości do hotel rezydent powiedział im w jakim są hotelu (Somesta Pharaoh Resort... w owym hotelu sa tylko Polacy którzy właśnie rezerwowali Abu Soma) Standard hotelu "zastępczego" jest koszmarny.

Co do Abu Soma - rozmawiali z kilkoma Arabami i dowiedzieli się, że hotel to jeden wielki PLAC BUDOWY na którym nic nie ma.

Po powrocie będą próbować zgłaszać sprawę na policję jako oszustwo - chcąc nie chcąc to tak właśnie postępuje biuro podróży Sun&Fun. Radzę innym spróbować tego samego jeszcze przed wyjazdem.

I postaram się jak najbardziej rozgłosić tą sprawę w internecie, z pomocą różnych portali, forów itd.

A, i do ludzi którzy piszą, że tam byli - ile wam płaci S&F za reklame i naciąganie ludzi?
    • allessandraa Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 07.06.10, 23:15
      Ja lecę 01/07 zastanawiam sie czy hotel już ruszył? Strona główna
      zmienia się w dobrym kierunku,ale jak bedzie okaże się na
      miejscu.Czytając wszystkie wypowiedzi nie znalazłam nikogo kto leci
      tam tak wcześnie , więc opowiem po powrocie .Polecano mi hotel w san
      fun za b. dobre oceny klijentów byłego Millenium(ten sam
      właściciel).ZOBACZYMY...? bardziej obawiam się wysokiej
      temperatury,dla moich dzieci.
    • djcristina Re: Czy ktoś coś wie o hotelu Amwaj Abu Soma 13.06.10, 23:27
      pep-pis napisał:

> Witam wszystkich!!!!!!
      > Zaczynam turnus 15.07,zrobię rozpoznanie i zarezerwuję najlepsze miejsca dla
      > pozostałych rodaków którzy przylatują po mnie.Może zrobimy w konkretny dzień
      > spotkanie przy barze wszystkich wczasowiczów z Polski?

Bardzo dobry pomysł,ja przylatuje 16 tongue_outtongue_out
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka