Dodaj do ulubionych

Titanic Beach & Titanic Palace????

26.09.10, 18:09
SunFun ma w swojej ofercie na lato 2011 te dwa hotele. Różnią się one podaną odległością od centrum Hurghady, ilością restauracji, ilością pokoi no i ceną, a oba mają aquapark. Dziwi mnie to bo w Titanic Beach byłam i nie kojarzę żeby w okolicy był jakiś Palace.
Czy to ten sam hotel czy jakiś nowy ? Gdzie trafiają ci którzy kupią Titanic Palace?
Obserwuj wątek
    • olianaa Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 26.09.10, 19:34
      To ten obok. Stojąc przed hotelem (twarzą do wejścia) jest po lewej stronie, ma już bramę z wielkim napisem Titanic Palace. Kiedyś weszłam zobaczyć budynek, który rozciąga się za tym basenem, gdzie są bungalowy i pokoje z bezpośrednim wejściem do basenów. Były tam numery pokojów zaczynające się na 5000 i na tabliczkach miały już napisy Titanic Palace. Pokoje były zamieszkałe. Goście żalili się czasem, że po drugiej stronie korytarza (korytarz otwarty jakby to powiedzieć - na dwór, podobnie jak inne w Titanicu) była budowa. To było zasłonięte płytami paźdzerzowymi i szczerze powiem - zauważyłam, że coś tam sie buduje dopiero dwa dni przed wylotem. Na bank oddadzą to przed latem, bo uwijali się straszliwie, w zasadzie do późnej nocy. Podejrzewam, że ceny będa inne, bo tam są już teraz większe pokoje. No i ta nazwa... Czy te dwa hotele rozdzielą to wątpię, bo aquapark jest w końcu jeden i muru nie zbudują. Po prostu będzie większy wypas w lewym skrzydle.
      Ale czemu podają inną odległośc od lotniska? Różnica jest 50 metrów smile
      No chyba, że jeszcze piszą o Titanic Resort, który często jest mylony z Beach, ale to już druga linia brzegowa, ciut bliżej centrum i 4* a nie 5.
    • 13inka Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 29.09.10, 20:32
      titanic palace jest tuż obok titanic beach i jest już otwarty- jadaliśmy w zeszłym tygodniu w tamtejszej restauracji smile była otwarta tylko jedna a druga choć gotowa jeszcze była nieczynna. Czynne były też bary przy basenie, na górze oraz przy restauracji reszta jeszcze nie działa, hotel wyglada rzeczywiście okazale i robi wrażenie smile wszyscy się zachwycali ale wiadomo nówka- zobaczymy jak bedzie wyglądał za 2 lata jak przewiną się tam tysiace ludzi smile Tymczasem wiekszość pokoi jeszcze nie skończona-zwłaszcza te od strony aquamarine-tam wciąż trwaja prace i nikt tam nie mieszka na razie. Generalnie w każdym kącie coś dziubią - a i nie ma też toalet- trzeba biec do titanic beach- hotele są połączone korytarzami także wewnątrz
    • jogi117 Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 01.10.10, 18:51
      titanic palace jest obok można się poruszać między nimi bez problemów gdyż są ze sobą połączone w każdym są ogromne baseny aqua park jest jeden możliwe że tylko narazie.można korzystać z dobroci wczasowania niezależnie w którym jest się ulokowany.faktem jest że hotel ten jest jeszcze oficjalnie nie otwarty co ma nastąpić już wkrótce.byłem w titanicu końcem września polecam go jest wspaniały zarówno beach jak i palace.nie mylić ich z titanic resort & aqua park ten jest inny.w najbliższym czasie umieszczę zdjęcia.pa pa
      • kasian00 Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 09.10.10, 19:58
        Dzisiaj wróciłam z Titanic Beach. W Titanic Palace z dnia na dzień coraz więcej gości. Są już czynne restauracje tematyczne meksykańska i indyjska. Pokoje i łazienki w Palace wyglądają dokładnie tak samo jak w beach. Goście z Titanic Beach i Titanic Palace mogą korzystać ze wszystkich restauracji i basenów na całym terenie obu hoteli.
        • anitkawie Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 14.01.11, 20:20
          Prosze o info czy ktoś był w Titanic Beach w okresie zimowym. jedziemy za 2 tyg z dwójką dzieci a biuro poinformowało nas że w Aquaparku podgrzewany jest tylko jeden basen To prawda? Proszę o odpowiedź dzieciaki maja po 12 lat i cieszą wyjazdem a będąc rok temu w Sindbad Aquapark prawie cały aquapark był podgrzewany.
            • tamerza Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 15.01.11, 21:08
              bylam na przelomie listopada/grudnia i potwierdzam podgrzewany jest jeden basen ten z barem, chociaz w recepcji mowili ze jest mozliwsoc podgrzania brodziku oraz tego ze sztuczna fala, ale tego nie robia, moze na sylwestra zrobili wyjatek smile
              Niestety caly aquaprak ma wode 19 stopni sad dlatego uwazam ze ten hotel zima to porazka
                • jacekgeo1 Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 17.01.11, 21:31
                  Na pewno nie zamarzniesz. Byłem w Titanicu na Wigilię. Podgrzewane do 30 stopni 2 duże baseny przy barach w części Beach i Palace, basen ze sztuczną falą, brodzik dla dzieci oraz baseniki przy 3 dużych zjeżdżalniach. Pozostałe baseny ok 19 stopni, woda w morzu 24 stopnie, a więc super. Rafa przy hotelowym molo bardzo ładna tak więc nie trzeba jechać na wycieczki (byłem na 4 wyspach- nie różni się specjalnie od tego co przy hotelu). Przy molo bardzo dużo rybek kolega widział nawet 3 małe rekiny. Jednego poranka zamknęli zejście z molo bo ratownik, który cały czas obserwuje kąpielisko wypatrzył jakąś dużą rybę. Tak więc nawet dla rafy warto tam jechać. Pogoda w grudniu była 25 - 28 stopni i słońce. Hotel ogólnie super chciałbym jeszcze tam wrócić
                • korolowa0 Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 16.01.11, 10:41
                  wróciłam w czwartek, na pewno podgrzewany jest basen główny z barem ( zarówno w beach i palace ) a w tym mini aqua parku brodzik dla dzieci, reszta nie, ja nie korzystałam ze zjeżdżalni bo za zimno jak dla mnie, ale cała masa dorosłych i dzieci się bawiła, wiec tragedi nie ma.

co do rafy, na końcu pomostu jest miejsce do snurkowania, jak dla mnie to nic tam nie ma ( w sharm rafa lepsza ) ale znajomi byli pierwszy raz wiec dla nich było ciekawie
                  • anitkawie Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 16.01.11, 14:25
                    Dziękuję za cenne informacje. Chciałabym jeszcze zapytac czy w okresie zimowym warto jechac na wycieczki, gdzie można zobaczyc rafę. W zeszłym roku w styczniu wykupilismy łódź podwodną i rafa była szara i brzydka a i rybki były mało urozmaicone. Czy tylko latem rafa wyglada tak ładnie? Latem byliśmy na wycieczce na Giftun były piekne rafy ale czy warto zima inwestować w taka wycieczkę? jesli był ktos z Państwa prosze o poradę, bo wiadomo rezydenci na miejscu beda się starali wszystko ubarwiać.
    • anetam51 Re: Titanic Beach & Titanic Palace???? 29.01.11, 11:45
      Wczoraj wróciłam z Titanic Palace, to nowy hotel obok TitanicBeach, rzeczywiście aquapark jest wspólny, ale zwiedzając obydwa hotele ( mają tak połączone lobby i część rozrywkową,że przejście jest niezauważalne) mogę stwierdzić, że wizualnie lepszy jest Palace, no i z racji tego, że jest nowszy, nie ma takiego dziwnego zapaszku, no i ma większe baseny. Ogólnie bardzo polecam, bawiliśmy się rewelacyjnie i na pewno tam wrócę wraz z rodziną!!! Aha, tuż obok plaży znowu się coś buduje, ma być otwarte za kilka miesięcy, więc w ofercie Titanica znów może błysnąć coś nowego.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka