Dodaj do ulubionych

Omijajcie Titanica szerokim łukiem

31.12.10, 17:00
w Hurghadzie ten Titanic oczywiście

koniecznie trzymajcie sie od niego z daleka w dniach 7- 14 stycznia.
Kto sobie zabukował w nim pobyt w tych dniach niech zmieni hotel, odwoła rezerwację.

nie sądzę abyście byli w stanie wytrzymać towarzystwo kilkudziesięciu maniaków tongue_out

Ewa
Obserwuj wątek
      • janan2 Camelka-krk 03.01.11, 14:40
        Wielbładziczka malutka coś nie pojęła?Proste.Szykuje się zlocik i biba.Przewalcują jak nic,no bo sami swoi.Okres jakoś dla Ciebie (krk to rzym-kat wyzn.)jakiś nie po drodze.No bo to prawosławne-jednak.Ale dobre i to.Więc się nie wybieraj,nie zdzierżysz tempa i fantazji zabraknie.Pomogło?Bez urazy,sorry.Nie znasz jeszcze humoresek?
        • camelka-krk Re: Camelka-krk 03.01.11, 15:08
          janan2 napisał:

> Wielbładziczka malutka coś nie pojęła?Proste.Szykuje się zlocik i biba.Przewalc
          > ują jak nic,no bo sami swoi.Okres jakoś dla Ciebie (krk to rzym-kat wyzn.)jakiś
          > nie po drodze.No bo to prawosławne-jednak.Ale dobre i to.Więc się nie wybieraj
          > ,nie zdzierżysz tempa i fantazji zabraknie.Pomogło?Bez urazy,sorry.Nie znasz je
          > szcze humoresek?

Wiesz co chyba ty coś nie pojmujesz malutki janan'ku bo to nie zlocik tylko tak sie złożyło że dużo grupą chcemy sobie wypocząć , ot tak poprostu smile
          Szumu wokół tego nie trzeba robić bo tez jesteśmy ludźmi smile

nie ma się czego bać!
          • janan2 Re: Camelka-krk 03.01.11, 15:17
            Jak zwał,tak zwał.Na jedno wychodzi.Nie można już niczym potrzepać jak pies szmatą z radochy?Tak sobie?Malutki czy większy,mniejsza o to.Nie zapomnijcie zaprosić deo czy tam WP.Przerabiali.Ale ta zmiana z dużej na malutką,nie przystoi!Ale do przodu,z humorkiem o-le.
              • janan2 Re: Camelka-krk 03.01.11, 15:25
                Orna!Jeszcze cię trzyma?To już uzależnienie.Klawiaturze też coś wlałeS.No bo sądząc ze słownictwa też się jej język plącze.O le.
                • sloneczna44 Re: Camelka-krk 03.01.11, 15:51
                  na dobry początek roku proponuję dobrego lekarza od głowki! ale takiego naprawde dobrego bo te dolegliwośc byle kto nie wyleczy!! i pisz po polsku bo nie kazdy zna twój jezyk !
                  • janan2 Re: Camelka-krk 03.01.11, 16:19
                    Znaczy bełkot.Nie każdy pojmie,zależy co zażywa i czy pod kontrolą czy bez.No i czego nażre się do syta...Ja stale ambulatoryjnie he he.W przeciwieństwie do ciebie nie muszą mnie wypuszczać na krótkotrwałą przepustkę.Ile tak dają na święta?No "coby" klamki były?No i za ile lub za co.Dobrze by wiedzieć,tak na wszelki wypadek.No bo jakby mi się pogorszyło?Albo niech Alla(ch) nie dopuści,wtórny analfabetyzm? Ja pierdzielę!Mnie to jak nic grozi! Dobrze by wiedzieć. Zdradz sekret co i jak.No bo przyznam z niechęcią ,zaledwie po trzech klasach parafialnej szkółki jestem.Na dokładkę molestowany byłem,więc nie czas był na naukę.Raczej co innego trzeba było pilnować.O jeny,jeny! jaki ja nieszczęśliwy.Dobrze przynajmniej pogadać z "yntelegyntnym" na zasadzie mówił dziad do obrazu ,a obraz ani razu.O le.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka