Dodaj do ulubionych

Sunrise royal makadi bay

07.04.11, 20:42
Prośba do osób co były w tym hotelu. Przeczytałam w internecie (1 opinia), że w pokoju były pluskwy.Czy to prawda? Jestem na etapie rezerwacji, hotel bardzo mi się podoba.Chcę bezstresowo spędzić urlop, lecimy z małym dzieckiem. Stąd obawy....POMÓŻCIE, rozwiać obawy.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • sysim Re: Sunrise royal makadi bay 07.04.11, 22:46
      Kiedy chcesz lecieć?
      My lecimy 1.07. na dwa tygodnie z 7 latkiem.
      Przeczytaj sobie opinie na holidaycheck, większość ludzi jest bardzo zadowolona z tego hotelu
      www.holidaycheck.pl/hotel-opinie_Sunrise+Select+Royal+Makadi+Resort-ch_hb-hid_94699.html
      My byliśmy w innym hotelu z sieci sunrise i naprawdę było na wysokim poziomie.
      Spotkaliśmy tam parę lek. przebywających na urlopie i bardzo nam polecali ten hotel.
      Także myślę, że te pluskwy, to jednorazowy przypadek.
    • max.mar Re: Sunrise royal makadi bay 01.06.11, 18:47
      Witam
      Naprawdę nie masz powodów do obaw, byłem tam w ubiegłym roku i wszystko było naprawdę super. Porównanie mam tylko z czterech pobytów w Egipcie i siedmiu w Tunezji i to jest naprawdę najlepszy hotel w jakim byłem. Jest tak dobry że za cztery tygodnie tam wracam z rodziną. Pisałem o tym hotelu ma wakacje.pl i "oceniacz".pl . Tam naprawdę można odpocząć.
      Pozdrawiam
      • mantga2000 Re: Sunrise royal makadi bay 06.06.11, 15:14
        a ja mam takie pytanie związane z hotelem czy na kolacje jest obowiązek zakladania dlugich spodni?? (znam ich kulture ale nie we wszystkich hotelach az tak sie to respektuje w ubieglym roku byłem równiez w Egipcie i do restauracji mozna było chodzic w spodenkach i koszulce byle nie w kapielowkach)
      • wakacjehiszpania Re: Sunrise royal makadi bay 13.06.11, 18:15
        > Witam
        > Naprawdę nie masz powodów do obaw, byłem tam w ubiegłym roku i wszystko było na
        > prawdę super. Porównanie mam tylko z czterech pobytów w Egipcie i siedmiu w Tun
        > ezji i to jest naprawdę najlepszy hotel w jakim byłem. Jest tak dobry że za czt
        > ery tygodnie tam wracam z rodziną. Pisałem o tym hotelu ma wakacje.pl i "ocenia
        > cz".pl . Tam naprawdę można odpocząć.
        > Pozdrawiam

My właśnie jedziemy do Egiptu z biurem Beefree maja naprawdę konkurencyjne ceny ale są stosunkowo nowi na rynku. słyszeliście cos o nich??? Podobno w zeszłym roku ich klienci byli zadowoleni ale wiem to z opinii pracowników firmy. Na pierwsze wrażenie są dość profesjonalni ale chętnie usłyszałabym cos od ich klientasmile
        • max.mar Re: Sunrise royal makadi bay 13.06.11, 18:58
          Witam
          Biuro Bee Free zostało w ubiegłym roku przejęte przez Rainbow tours i od tego momentu działa pod skrzydłami tej giełdowej spółki- zachowana została nazwa ale nie ma już samodzielności w działaniu. B.F. zostało założone przez jednego z byłych właścicieli Exim'u ( nie będę się popisywał - nie pamiętam nazwiska ). Podczas pobytu w egipcie nie słyszałem negatywnych uwag na ich temat, a co do ceny wszystko zależy od tego co dostaje się w zamian. W myśl mojego ulubionego powiedzonka "- ..za cenę szałasu nie można mieć pałacu.." . A tak na marginesie chyba nie lecicie do Sunrise royal makadi, bo bee free nie obsługuje tego hotelu.
          Miłego wypoczynku.
          • wakacjehiszpania Re: Sunrise royal makadi bay 13.06.11, 19:05
            nie, jedziemy do MAGAWISH SWISS INN - zajrzałam tutaj gdyż szukała ogolnych informacji o egipcie i dyskusji na ten temat.. co do bee free to dzięki za info na pewno się przyda.. z opinii znajomych wiemy że są nie najgorsi ale warto popytac też na forach.. ceny maja atrakcyjne.. mam nadzieję że fakt iz przejął ich rainbow tours podnosi ich jakość w końcu od znanego gracza mozna oczekiwać więcej .. to juz nie wylot z nie wiadomo kim
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka