Dodaj do ulubionych

Iberotel Aquamarine - proszę o opinie?

08.03.13, 18:26
Witam. Planuję wyjazd do tego hotelu , wyjazd 01.08. (2+2- 5 i 13lat). Co sądzicie o tym hotelu, czy jest wart swojej ceny? Z jakiego biura najlepej pojechać?
Obserwuj wątek
    • brysia0 Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 09.03.13, 09:53
      Hej,
      byłam w tym hotelu pod koniec lutego 4 dni ( po rejsie po Nilu). Hotel na wysokim poziomie, miałam pokój rodzinny ( 2+2), który był ogromny. jedzenie dobre, nie zachorowaliśmy na zemstę, czysto. Baseny wprawiły moje dzieci w ekstazę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Było dardzo dużo gości i czasem był mały problem z szybkim znalezieniem stolika na lunch lub kolację, ale obsługa robi co może, żeby sterowac ruchem smile. Miłego wypoczynku.
    • magnatka6 Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 10.03.13, 20:11
      Ja byłam w tym hotelu 1-14 luty 2013 i naprawdę polecam ten hotel. Tak mnie zauroczył, że wracam do niego też 1.08, a w wakacje zawsze latałam tylko na Wyspy Kanaryjskie i miałam w planach Teneryfę. Niestety po zimowym pobycie w Iberotelu moje dzieci (7 i 16) chcą lecieć tylko do tego hotelu. Ja sama byłam zaskoczona jakością obsługi, piękna zielenią w hotelu i sympatyczną atmosferą. To dopiero mój drugi pobyt w Egipcie, poprzedni miał miejsce 5 lat temu, ale ten mnie naprawdę zachwycił na tyle, że zweryfikowałam swoje plany urlopowe i mam nadzieję, że przeżyję tam te słynne upały jakie maja miejsce w lipcu i sierpniu. w razie jakichkolwiek pytań polecam się i z chęcią na nie odpowiem. Ja była z biura Rainbow Tour i nie miałam zastrzeżeń. Teraz jeszcze nie wykupiłam wycieczki tylko na razie przymierzam się i jestem na etapie przeglądania ofert różnych biur, patrzę oczywiście na godziny wylotu i powrotu, żeby nie były męczące.
      • natioli Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 10.03.13, 22:27
        Dziękuję za opinie. Również poszukuję najkorzystniejszej oferty. Dla mnie też ważne są godziny wylotów i przylotów, ponieważ przy wyjeździe na 7 dni , nie chciałabym stracić 2 dni na podróż. Niestety z tego co się dowiadywałam godziny będą dopiero znane bliżej czerwca. Boję się czy nie będzie to za późno na wykupienie wycieczki, czy będą miejsca i czy cena nie będzie dużo wyższa ?
        • white_swan Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 11.03.13, 12:38
          W sezonie wakacyjnym, zwykle oferty są droższe. Ale ja bym się bardziej obawiała braku wolnego pokoju w hotelu, albo miejsc w samolocie. Zwłaszcza jeżeli, zależy Ci na konkretnym terminie. Nikt Ci też nie zagwarantuje, że godziny lotu się nie zmienią.
          TUI ma teraz dobrą oferte na aquamarine. Z warszawy, od 2 lat wylatują o 5 rano. Więc praktycznie cały dzień masz przed sobą.
      • ontheshadow Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 12.03.13, 17:18
        wreszcie jakies budujące opinie, bo ostatnie posty z lipca i sierpnia 2012 załamały mnie zupełnie. Wybieramy sie tam 14 czerwca i czytam różne fora, żeby wyrobic sobie opinie o tym hotelu. Z tego co zauważyłam, to opinie cechuje tendencja spadkowa...Kiepskie jedzenie, tłok i brak prądu trochę przerażają, zwłaszcza, że cena za pobyt nie jest niska. Nie wiem, czy ja mam pecha, czy malo osób jeździ w czerwcu, bo niewiele mogę znaleśc o tym terminie, jak z leżakami w czerwcu i czy juz tłumy oblegają restauracje i bary, jesli ktos może coś dodac, to supersmile pozdrawiamsmile
        • white_swan Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 12.03.13, 22:32
          ontheshadow napisał(a):

Kiepskie jedzenie, tłok i brak prądu trochę przerażają, zwłaszcza,
          > że cena za pobyt nie jest niska. Nie wiem, czy ja mam pecha, czy malo osób jeź
          > dzi w czerwcu, bo niewiele mogę znaleśc o tym terminie, jak z leżakami w czerwc
          > u i czy juz tłumy oblegają restauracje i bary, jesli ktos może coś dodac, to su
          > persmile

Ja byłam w listopadzie i w marcu 2012. Nie był to szczyt sezonu, ale .... teren jest duży, leżaków jest multum, wzdłuż wszystkich basenów, co najmniej po dwa rzędy, oprócz tego na plaży. Ciężko jest mi sobie wyobrazić 'wojne' o leżaki. Ale jak ktoś chce mieć leżaki, dla całej rodziny, od razu przy wejscu do basenu, o godzinie 10 to może mieć problem. I takie osoby, poźniej piszą, że jest walka . Ale wolne miejsca zawsze się znajdą.
          Z tłumami w restauracji się zgodzę, bo na tak duży hotel jest za mała. A są dwie. Co do samego jedzenia, to nie jestem obiektywna. Bo ja jestem wybrednym niejadkiem. I dla mnie był mały wybór. Ale głodna nie chodziłam. Czy w barach są tłumy? Z tego co zauważyłam, to oblegane są fotele u szczytu schodów, przy 'strumyku' i z widokim na teren hotelu. Tam grana jest muzyka na żywo. Przy samym barze, tłumów nie widziałam. Tłumy są w 'teatrze' . Jest mało miejsca, siedzi się na schodach, stolików jest kilka. Po animacjach jest dyskoteka, ale ja nigdy na niej nie byłam, bo nie wyobrazam sobie tanczenia na schodach wink
          Ja byłam z tego hotelu zadowolona, jest naprawde czysto, teren bardzo zadbany, pokoje urządzone w stylu nowoczesnym. Żadnych staromodnych mebli.
          Ale i tak najbardziej kocham albatros palace smile Jest tam bardziej kameralnie i przytulniej. Byle do lipca smile
    • 1monica33 Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 14.03.13, 14:49
      Byłam w hotelu, jest świetny, płaciłam za niego w wakacje 2700 za 14 dni od osoby, uważam jednak , że w tej chwili cena jest po prostu szokująca, to nie kwestia czy hotel jest wart 4000 zł tylko po prostu wyjazd do Egiptu nie jest wart takich pieniędzy. Z tą cenę można już poleciec do Tajlandii i zwiedzic na wlasną rękę piękne zakątki, lub inne egzotyczne miejsca.
      • artrak2 Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 23.06.13, 22:33
        ellahtiel napisał:

> Witam, wybieramy sie 4.07 z Gdanska, kto tez leci?
        >
        > Male pytanko - czy podaja tam lody? Niby blaha rzecz, ale w zadnym z opisow hot
        > elu tego nie znalazlem, a wydaje mi sie to wrecz niemozliwe...

My będziemy od 27 czerwca do 11 lipca (2+1) również z Gdańska
        • ellahtiel Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 24.06.13, 11:48
          TO jest niemozliwe!!!!

Zaplacilem za te wycieczke z RT na ten termin, po czym kilka dni pozniej zostala ona odwolana! Powiedziano mi ze nie zebrala sie odpowiednia liczba ludzi i zaproponowanoa mi 20.06 bez doplaty lub 04.07 z doplata 1400zl.
          Czy moge bardzo prosic o wiecej informacji, chociazby w jakim biurze PAni to zalatwiala? Lub kontakt mejlowy?
          • artrak2 Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 24.06.13, 11:56
            baltox@wp.pl, ten operator RTUR to raczej firma krzaczek, która jest a jutro może jej nie byc, też miałem ich ofertę tańszą ale jak powęszyłem to zrezygnowałem. Lecimy tak jak napisałem 27 czerwca i do chwili obecnej nie mam informacji aby coś się miało zmienić
                • ellahtiel Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 25.06.13, 11:20
                  Jesli sam pobyt, to moze byc to co innego... A juz myslalem ze cos nie tak.

Czy moglbys prosze sie podzielic wrazeniami "na goraco"smile Oczywiscie jak bedziesz mial mozliwosc, jakie temperatury, co z wiza (15 czy 25USD), czy brac cos na komary...

Z gory bardzo dziekuje.
                        • ontheshadow Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 29.06.13, 19:11
                          zestaw do nurkowania kupisz za drobne pieniądze, przy niewielkim targowaniu, lub w Kleopatrze, bez targowania, maska plus rurka bez płetw 4 dolary.. Internet w lobby działa nawet nieźle najlepiej rano po śniadaniu.Przy zameldowaniu sprawdz czy masz w kopercie kod z bezplatnym kodem do internetu. Romany daje kod bez problemusmile Temperatury ok 40 stopni ale wiaterek nie pozwala zamęczyc się słońcem, chłodniej przy basenach z leżakami w wodzie, tam większy przeciąg, przy głównym patelnia. Lody są, jak wcześniej pisałam, dodatkowo na patykach w barze przy basenie tam też pyyyszna pizzasmile polecamsmilesmileJedzenie smaczne urozmaicone, obsługa bez zarzutu, ogólne same superlatywy. polecam wycieczkę statkiem na wyspę Paradise. Przepiekne widoki, kolor morza i cudna plaża.Taksówka dolar od osoby do Senso Mall tam i z powrotem po umówieniu godziny, płatna po powrocie do Hotelu. Zyczę miłego pobytu i pozdrawiamsmilesmile zazdroszczę, dopiero wrociłam juz tęskniesmile
                          • ellahtiel Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 01.07.13, 10:31
                            Dziekuje za wrazenia... Ten kod to jest do neta z pokoju czy z lobby? Jak z pokojami, czy baksz cos daje?smile Senso Mall to rozumiem centrum handlowe, warto tam skoczyc? Czy wycieczke na te wyspe kupowaliscie od rezydenta i po ile? Jak rafa przy hotelu i snoorkowanie? Jak wieczorne animacje smile?
                            Sorki ze tak duzo pytan, ale moze bedziesz sie nudzic i odpowiesz...
                            • ontheshadow Re: Iberotel Aquamarine - proszę o opinie? 01.07.13, 18:18
                              ellahtiel napisał:

> Dziekuje za wrazenia... Ten kod to jest do neta z pokoju czy z lobby? Jak z pok
                              > ojami, czy baksz cos daje?smile Senso Mall to rozumiem centrum handlowe, warto tam
                              > skoczyc? Czy wycieczke na te wyspe kupowaliscie od rezydenta i po ile? Jak raf
                              > a przy hotelu i snoorkowanie? Jak wieczorne animacje smile?
                              > Sorki ze tak duzo pytan, ale moze bedziesz sie nudzic i odpowiesz...
                              Odpowiadamsmilesmile:
                              Kod jest do neta z lobby, w pokojach nie ma w ogóle, nawet za dopłatą.
                              My daliśmy po 10 dolarów do paszportów, dostaliśmy pokój superior z widokiem na basen, płaciliśmy za standard, więc moim zdaniem opłaca się poświęcic parę dolarów.
                              Czy warto pojechac do Senso....hmmm sama nie wiem, my byliśmy dwa razy, bo tam były najtańsze fajki,
                              Wycieczki kupowalismy od rezydenta bylismy z Sun Fun nie pamietam dokładnie ile kosztowała chyba 50 dol od osoby.
                              Rafa jest przy hotelu Titanic obok, nic specjalnego, pare rybek, rafa prawie martwa, mozna przejsc morzem bo plazy pilnuje straznik.
                              Wieczorne animacje są ale my nie chodziliśmy, fajna muzyka na żywo w barze, można potańczyc do 22 potem dyskoteka w teatrze.
                              Jesli masz jeszcze jakies pytania chętnie odpowiemsmile Pozdrawiam smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka