Dodaj do ulubionych

Był ktoś w Hotelu Sea Beach Resort & Aqua Park

13.03.14, 17:18
Jakieś Wasze opinie o tym Hotelu były by mi pomocne !!
Sea Beach Resort & Aqua Park w Sharm el Sheikh / Nabq Bay
Obserwuj wątek
    • heniu4889 Re: Był ktoś w Hotelu Sea Beach Resort & Aqua Par 13.03.14, 21:55
      To był nasz kolejny pobyt w Egipcie , ale po raz pierwszy spotkaliśmy się z podziałem ludzi na lepszych i gorszych . Anglicy i Włosi stołowali się w restauracji na piętrze z widokiem na morze natomiast Rosjanie ,Arabowie i Polacy w stołówce na dole.Był to dla nas niezrozumiały podział .Hotel ładny ,pokoje duże z balkonami większość z widokiem na morze.Plaża ładnie zagospodarowana,wzdłuż morza piękna promenada z której można korzystać przy okazji podziwiając inne hotele,Spacer zajmował nam około półtora godziny.Baseny ładne i czyste zawsze wolne leżaki,natomiast w aquaparku wolnych miejsc brak(remont}.Jedzenie bardzo dobre i niejeden pięciogwiazdkowy hotel może pozazdrościć takiego wyboru potraw ,owoce i ciasta duży wybór przez cały dzień.Niestety alkohol nie nadaje się do konsumpcji.Natomiast zimne piwo z beczki lub butelki polecam.Personel bez zastrzeżeń ,mimo wielogodzinnej ciężkiej pracy zawsze mili. Wypoczynek udany pomimo ulewy w ostatnim dniu pobytu.Gdyby nie wspomniany wyżej podział było by super.Czekam na pytania .
      • diablo_wawa Re: Był ktoś w Hotelu Sea Beach Resort & Aqua Par 15.03.14, 09:28
        Witam,lecimy z dwójką dzieci 20.05 na 2 tyg z Warszawy.Pisze Pan że był remont w Aquaparku tzn że nie był on czynny? Czy był problem tylko z leżakami?I proszę mi powiedzieć jak wygląda sytuacja z rafą czy jest ,bo z różnych opinii wynika że nie ma.Czy da radę popływać z maską.I w jakim terminie Pan był?Pozdrawiam

> To był nasz kolejny pobyt w Egipcie , ale po raz pierwszy spotkaliśmy się z pod
        > ziałem ludzi na lepszych i gorszych . Anglicy i Włosi stołowali się w restaurac
        > ji na piętrze z widokiem na morze natomiast Rosjanie ,Arabowie i Polacy w stołó
        > wce na dole.Był to dla nas niezrozumiały podział .Hotel ładny ,pokoje duże z ba
        > lkonami większość z widokiem na morze.Plaża ładnie zagospodarowana,wzdłuż morza
        > piękna promenada z której można korzystać przy okazji podziwiając inne hotele,
        > Spacer zajmował nam około półtora godziny.Baseny ładne i czyste zawsze wolne le
        > żaki,natomiast w aquaparku wolnych miejsc brak(remont}.Jedzenie bardzo dobre i
        > niejeden pięciogwiazdkowy hotel może pozazdrościć takiego wyboru potraw ,owoce
        > i ciasta duży wybór przez cały dzień.Niestety alkohol nie nadaje się do konsump
        > cji.Natomiast zimne piwo z beczki lub butelki polecam.Personel bez zastrzeżeń ,
        > mimo wielogodzinnej ciężkiej pracy zawsze mili. Wypoczynek udany pomimo ulewy w
        > ostatnim dniu pobytu.Gdyby nie wspomniany wyżej podział było by super.Czekam n
        > a pytania .
        • heniu4889 Re: Był ktoś w Hotelu Sea Beach Resort & Aqua Par 16.03.14, 08:33
          Aquapark jest czynny, tylko w rozbudowie, teren jest ograniczony płotem.Chętnych jest zawsze dużo dlatego są problemy z leżakami.Hotel nie posiada pomostu a rafa jest daleko od brzegu.Dostęp do rafy jest możliwy z pomostów sąsiednich hoteli .Byliśmy na przełomie lutego i marca.Lody dla dzieci codziennie są wydawane w Kids Clubie w wyznaczonych godzinach (smakowałem były dobre).O godzinie 20.30 codziennie jest darmowy bus do Naama Bay powrót 23.00 - wcześniejszy zapis w recepcji.
          • diablo_wawa Re: Był ktoś w Hotelu Sea Beach Resort & Aqua Par 16.03.14, 11:52
            Witam,czyli rozumiem ze Aquapark działa bez zarzutu,tylko coś "dobudowują?"Tak czy owak powinna być informacja na stronie hotelu...A powie mi Pan czy ta budowa mocno dała się we znaki podczas pobytu,czy była mocno dokuczliwa.Nie ukrywam że nie jestem zadowolony z tej informacji...Z jakiego Pan biura podróży był jeśli można wiedzieć,i czy był to pobyt z dziećmi? Dziękuję za informacje.

> Aquapark jest czynny, tylko w rozbudowie, teren jest ograniczony płotem.Chętnyc
            > h jest zawsze dużo dlatego są problemy z leżakami.Hotel nie posiada pomostu a r
            > afa jest daleko od brzegu.Dostęp do rafy jest możliwy z pomostów sąsiednich hot
            > eli .Byliśmy na przełomie lutego i marca.Lody dla dzieci codziennie są wydawane
            > w Kids Clubie w wyznaczonych godzinach (smakowałem były dobre).O godzinie 20.3
            > 0 codziennie jest darmowy bus do Naama Bay powrót 23.00 - wcześniejszy zapis w
            > recepcji.
    • hustawek Re: Był ktoś w Hotelu Sea Beach Resort & Aqua Par 14.03.14, 08:24
      Troche wiecej masz tu:

forum.gazeta.pl/forum/w,14938,148229627,148229627,Sea_beach_Aqua_Park.html
      a dużo zdjęć i opinii Anglików znajdziesz tu:

www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g297555-d1109585-Reviews-Sea_Beach_Resort_Aqua_Park-Sharm_El_Sheikh_South_Sinai_Red_Sea_and_Sinai.html

p.s. też tam lece 30.06 na 10 dni wink

pzdr
      • deltadee Re: Był ktoś w Hotelu Sea Beach Resort & Aqua Par 14.03.14, 15:28
        Opinia – szósty pobyt w egipcie, Pobyt 18 do 25 lutego 2014 w sharmie spokój, żadnych oznak niepokoju.
        Hotel – duży kompleks, ładnie zagospodarowany, pokój duży z tarasem, codziennie sprzątany.
        Goście – Rosjanie, Włosi, Anglicy, Polacy, Arabowi. W recepcji pracuje recepcjonista Nasser mówiący po polsku bardzo pomocny. Na terenie hotelu taxi i bus można wytargować przejazd do Soho lub Old Marekt ok 3-5 dolarów osoba, do Naama bay za darmo. W old markecie sprzedawcy narzekają ,że mało turystów.
        Niestety pierwszy raz spotkałam sie z dyskryminacją – polacy i rosjanie mają czerwone opaski all inc, włosi pomarańczowe i anglicy żółte, arabowie zielone, co oznacza że dla włochów i anglików jest osobna piękna restauracja z której inni nie mogą korzystać, są wypraszani.
        2 wizyty w restauracji włoskiej i chińskiej – jedzenie okropne, nie polecam i nie mające nic wspólnego z tamtejszą kuchnią.
        Dla dzieci mini disco o 20.30 potem czasem na tarasie muzyka, zero animacji.
        Bary – bardzo mało napojów, ciągłe braki, napoje wydzielane, barmani nieuprzejmi i niechętnie wlewają sok, udając że są zajęci lub nie ma ich po prostu. Ciągle trzeba się prosić, co przy pobycie z dzieckiem trochę uciążliwe. Alkohole pochowane pod barem i też niechętnie nalewane. Oszczędzają na każdym kroku. Większość gości skarżyła sie na jedzenie i obsługę podczas naszego pobytu. Jedzenie – niestety kiepskie, mały wybór 2-3 rodzaje mięsa i ryb, małe kawałeczki poprzepalane, wydzielane przez obsługę. Bułeczki, sałatki, ciasta dobre. Kawa rozpuszczalna i herbata ekspresowe do samodzielnego zrobienia. W restauracji straszny chaos, dużo gości i niestety braki talerzy i sztućców.
        Baseny – duży basen bardzo zimna woda, mały basen woda podgrzewana, część płytka dla dzieci i głęboka 2 m. Aquapark cudny dużo zjeżdżalni i atrakcji dla dzieci, woda ciepła.
        Plaża piaszczysta, woda płytka do ok 1 km wgłab, brak rafy, trochę muszelek, meduzy. Przy wietrze kitesurfingowcy na morzu. W razie pytań piszcie odpowiem.

• aw-pn Re: Był ktoś w Hotelu Sea Beach Resort & Aqua Par 31.03.14, 23:16
      Witam, jadę do tego hotelu od 13-05-2014r. 2 tyg. wylot z Poznania z 7 letnim dzieckiem, wczoraj przeczytałam na stronie MSZ, że kategorycznie odradza się wyjazdów do kurortów na półw.. Synaj, w tym do SSH. Do 10-04-2014r muszę zapłacić resztę pieniędzy za wycieczkę i zastanawiam się czy nie zmienić pobytu na Hungardę?
      Jeszcze ten wpis o dyskryminacji na klientów A i B to co Polacy mają gorsze jedzenie?
      Proszę o info czy jest tam bezpiecznie i może coś więcej o tej dyskryminacji.

dziękuje za informacje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka