Dodaj do ulubionych

Albatros Palace 2015

19.06.15, 20:37
Witam, czy ktoś był w tym hotelu w bieżącym sezonie. Chciałabym wiedzieć czy wszędzie w budynku jest klimatyzacja tj. w lobby, restauracjach itp.? Czy opcja all inclusive obowiązuje do końca? W przypadku wylotu nocnego wiadomo, że pokój trzeba zwolnić, ale co z dostępnością jedzenia, napojów itp. Czy opaski zostawiają do końca?
Obserwuj wątek
    • martajoanna1 Re: Albatros Palace 2015 27.06.15, 23:17
      Proszę jeszcze o info czy w hotelu są dostępne ręczniki plażowe i na jakich zasadach (odpłatnie/ bezpłatnie /za kaucją)?
      Czy w czasie kolacji obowiązuje strój formalny (w którejś opinii ktoś pisał o sukniach i szpilkach).
      Jak wygląda sprawa bezpieczeństwa w tym hotelu, czy jest ochrona? nie ukrywam, że po piątkowej masakrze w Tunezji odechciało mi się tych wakacji...
      • white_swan Re: Albatros Palace 2015 27.06.15, 23:57
        Ręczniki plażowe są codziennie przynoszone do pokoi. Nie obowiązuje strój formalny. Ochrona jest w całym hotelu, przed wejściem też zawsze siedzi 2-3 mundurowych z pistoletami.
        Po objęciu władzy przez generała Sisi wojsko na nowo pojawiło się na ulicach. Jest dużo posterunków i przy każdym zwykle sprawdzają samochody. Nad palace czasami latają myśliwce, ale one latają od zawsze. Zwykle rano ze dwa razy przelatują. Nie przestraszcie się, że coś się dzieje . Niedaleko jest baza wojskowa.
        • martajoanna1 Re: Albatros Palace 2015 28.06.15, 10:30
          A jak jest z wejściem na plażę? Czy jest typowo prywatna i nikt spoza gości nie może na nią wejść (nie wiem jest ogrodzona np) czy też ktoś spacerujący plażą od hotelu do hotelu może się dostać? Kiedy ostatnio byłaś w tym hotelu ?
          • white_swan Re: Albatros Palace 2015 28.06.15, 20:30
            Ja do palace jeżdżę regularnie od paru lat. W maju co prawda byłam w hotelu na przeciwko na zaproszenie znajomego, ale w listopadzie wracam ponownie.
            Plaża jest prywatna, ochrona nie przepuszcza gości innych hoteli, ale nie licz na to , że zamachowca to powstrzyma. Jeżeli pod tym kątem pytasz wink
              • martajoanna1 Re: Albatros Palace 2015 28.06.15, 20:43
                wiem, byłam w Tunezji i w moim odczuciu hotel nie był wcale pilnowany, wieczorami chodziliśmy wzdłuż plaży i bez problemu oglądaliśmy inne hotelewink
                Co do zamachowca nie łudzę się, ale mam nadzieję, że ci w Egipcie mają chociaż broń.
                Nie wiem sama co robić, jechać, czy zmieniać na Turcję....
                  • martajoanna1 Re: Albatros Palace 2015 30.06.15, 22:43
                    Zmiana kierunku nie jest taka prosta. I jak zwykle chodzi o kaskę.... Chociaż muszę przyznać, że ITAKA jest b. elastyczna i gotowa jest (chociaż gwarancja na to nam wygasła) do zmiany bezpłatnego kierunku po cenie z dnia rezerwacji. Ale nie jestem w stanie znaleźć nic w podobnym standardzie w podobnej cenie, najbardziej zbliżona jest Turcja, ale nie bardzo wiem, czy jest zmieniać na ten kierunek. A dodatkowo nawet tam musielibyśmy dopłacić, a nie ukrywam że 10 za 3 os. to już kurczę jest dużo. Jak patrzę po alternatywnych hotelach, to zawsze coś nie tak - a to słabe opinie, a to kiepskie jedzenie, a to mało leżaków i parasoli (a to dla mnie absolutny priorytet). Tak więc jedziemy. Co mam być to będzie. A jak do końca lipca (wylot) coś się wydarzy w Egipcie, to i tak nam zmienią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka