Dodaj do ulubionych

Jungle Aqua Park - późny wylot

17.07.17, 11:50
Prośba o informację, do tych co byli ostatnio.
Będziemy w hotelu Jungle Aqua Park. Wylot do domu mamy planowany na godzinę 21 czyli do 12 musimy zdać pokój. Transfer będzie pewnie gdzieś około 18.
I teraz pytanie - czy po zdaniu pokoju zabierają opaski? Jeżeli tak to czy można wykupić w jakiejś formie możliwość korzystania z posiłków a zwłaszcza z napojów? Nie chciałabym zostać na 6 godzin bez dostępu do wody.

Podobnie co z ręcznikami plażowymi? Czy dostaniemy na nie jakieś żetony, karty? Też nam je zabiorą po oddaniu pokoju?
Obserwuj wątek
    • li1210 Re: Jungle Aqua Park - późny wylot 17.07.17, 20:36
      Zależy jak zaczynasz dobę po przylocie-jeżeli zaczynasz kolacją to w dniu wylotu masz prawo do śniadania i obiadu.Spytaj w biurze . Najlepiej zapoznaj się z kimś z Polski -to przeżyjesz.Sama pomagałam w ten sposób.
    • don_diego111 Re: Jungle Aqua Park - późny wylot 24.07.17, 11:24
      Byliśmy pod koniec czerwca. Klucz do pokoju trzeba zdać do 12. Opaski zostawiają, więc można korzystać ze wszystkiego aż do samego wyjazdu. Przy zameldowaniu dostaniecie karty na ręczniki, karty też możecie zostawić sobie w ostatni dzień, ale pamiętajcie aby je zdać przed wyjazdem.
      My mieliśmy wylot o 20, transfer z hotelu o 17. Cały dzień spędziliśmy więc na basenie. W aquaparku są prysznice i przebieralnie.
        • don_diego111 Re: Jungle Aqua Park - późny wylot 25.07.17, 01:36
          Są chyba 2 rodzaje pokoi - standard i "większe" wink My mieliśmy standardowy, z 2 pojedynczymi łóżkami w części głównej i dwoma w części "dla dzieci". Pomiędzy obiema częściami firanka/zasłonka.
          W tych większych pokojach jest łóżko małżeńskie/podwójne, a zamiast zasłonki są przesuwane drzwi. Pokój ma też trochę większą powierzchnię. Tyle udało mi się podejrzeć, nie wiem czy są jeszcze jakieś różnice. Przy meldunku pytali, czy chcemy za dopłatą (10$ za dzień) dostać większy pokój... nie był nam potrzebny - standardowy był aż nadto na nasze potrzeby smile

Jako, że byliśmy z dwójką małych dzieci, to poprosiliśmy o pokój blisko brodzika i był trafiony idealnie. Czy można zmienić? Tego nie wiem, ale pewnie tak - obsługa jest dość pomocna.
          Gdzie wybrać pokój? Zależy co chcecie robić... jeśli głównie będziecie w aquaparku, to proponuje pokoje o numeracji zaczynającej się od 1xxx i 2xxx.
          Polaków kwaterują głównie w pokojach 4xxx-5xxx, ale stąd jest daleko wszędzie no i dosyć głośno, bo zaraz za płotem jest droga przelotowa na południe Egiptu.
          • dido_dido Re: Jungle Aqua Park - późny wylot 25.07.17, 06:58
            Bardzo dziękuję!
            My też mamy pokoje standard, 2 na 5 osób więc powinno być ok i nie zamierzam dopłacać do większych. Bardziej zależy mi na dogodnej, spokojnej lokalizacji

A byliście może na dodatkowych wycieczkach?
            Jeżeli tak to z jakiego biura?
            • don_diego111 Re: Jungle Aqua Park - późny wylot 25.07.17, 11:06
              Spokojna lokalizacja jest w zasadzie wszędzie smile W dzień ludzie są przy basenach lub aquaparku, a wieczorem przy restauracjach (po godzinie 17 nie można kąpać się w basenach). Przy domkach jest zazwyczaj cisza i spokój.

Co do wycieczek, to niestety nie pomogę. My nie korzystaliśmy i nawet nie orientuję się w cenach. Ale cały dzień chodzili "naganiacze" wink i proponowali różne wyjazdy (łódź ze szklanym dnem, jeep safari itp.), może u nich warto coś wybrać.

W razie dalszych pytań, służę pomocą smile
              Ale z hotelu na pewno będziecie zadowoleni, to gwarantuję smile
              • dido_dido Re: Jungle Aqua Park - późny wylot 25.07.17, 11:29
                Jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedzi smile

Już o 17 koniec z kąpielą w basenach? Bardzo wcześnie

Co do wycieczek to mam już upatrzone biura polskojęzyczne ale jeszcze nie wiem na które się zdecydować dlatego pytam bo może akurat ktoś coś poleci lub odradzi.

My jeszcze mamy miesiąc do wyjazdu ale nie możemy się już doczekać. A ja jako zwyczajowy kierownik wyjazdowy już się wszystkim interesuję, przejmuję i chcę być maksymalnie obeznana z tematem i maksymalnie przygotowana na wszelakie 'problemy' smile
                Mam nadzieję, że dzieciaki poszaleją i będą super zadowolone z hotelu i całego wyjazdu
                  • dido_dido Re: Jungle Aqua Park - późny wylot 26.07.17, 20:28
                    Hm, a z której mojej wypowiedzi wywnioskowałaś, że cały urlop zamierzam spędzić nad basenem??? Zwłaszcza, że pytam o opinie o biurach???
                    A nawet gdybym nie chciała wyściubić nosa poza hotel to nic Ci do tego w jaki sposób chcę spędzać urlop - ja czy ktokolwiek inny. Moje wakacje i robię na nich co chcę, nawet gdyby to było 14 dni z książką na leżaku przy basenie a jedyna aktywność to spacer do baru po drinka z palemką

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka